PDA

View Full Version : Среща 14:00 23ти Окт. ПЛОВДИВ-Сватба



KGB
08-10-2004, 02:59
Значи, имаме идея да отидем в Пловдив на 23.10 и да се срещнем там с феновете от Пловдив. Срещата ще се проведе на гребния канал от 14:00

...като към 15:00 ще тръгнем да закараме една прекрасна булка до олтара. Идеята е да караме цялата сватба само с италянски коли....Колата в която ще се вози булката, ще бъда избрана на място :wink: с сватбата ще преключим около 18:00.

Ако се съберем достатчно коли, ще сбъднем една мечта на младоженеца...Нека всеки който мисли да идва да пише тук, за да знаем колко хора ще сме.

Има и идея да останем да спим на язовир Батак на станцията на СБА....тия дни ще провера какви се цените и условията.

Icko PB7932XB
08-10-2004, 09:27
Супер яко е цяла сватба с италианки 8) , ама и аз съм на сватба на 23 кофти. иначе с 8.32 ще дойдем да ви видим

DiStefano
08-10-2004, 11:32
Ице и на твойта сватба ше дойдем бре ... що се притесняваш ....
а м/удругото ноември .... леле майко ....
аз права сватба .... да се похваля ...
дано да не я отменим пак ... ама ... ше има специална маса за около 50 човека само от клуба :lol:

INTEGRALE
08-10-2004, 11:47
Задължително ще бъдем там и ще се опитаме да съберем повече хора от Пловдив.
Ще ви чакаме.
Само да попитам: Става въпрос за паркинга до кулата на гребната база, нали?

KGB
08-10-2004, 12:40
Стефчо, кой ще се жени бре??? :shock: :shock: :shock: ТИ ЛИ... :cry: леле майко.....

Иначе за паркинга....виж има едни стари снимки от срещата в Пловдив....това е на главния сайт и галерията със снимки....

DiStefano
08-10-2004, 13:15
Абе натам отиват нещата ... требваше още лятото да стане ама ... нали фирма напраих нова и излишни 5-7 бона за сватба нямах ... а имаше и други събития в разрез със сватбата и по едни или други причини го отложихме за края на годината като месеца избрахме да е ноември ама .. то не се знае ... секи случай близко е събитието ... :cry:

08-10-2004, 14:14
Дано не нахалствам, но може ли и ние /от другите клубове/ да се разходим до Пловдив/???? :D :D :D

Alfacho
08-10-2004, 14:31
Аз съм младоженеца и всички ИТАЛИАНКИ са добре дошли. Надявам се, че няма да направим задръстване пред ритуалната зала и после пред църквата :lol:

08-10-2004, 14:33
Аз съм младоженеца и всички ИТАЛИАНКИ са добре дошли. Надявам се, че няма да направим задръстване пред ритуалната зала и после пред църквата :lol:

няма страшно, не се притеснявай, ще дойдем колкото да се чуе една италиянска бибитка в повече за ваше здраве и щастие и после....друм.....
Иначе честито за "намерението". Аз вече я свърших тая работа...... :lol:

valjo
08-10-2004, 15:23
Аз съм младоженеца и всички ИТАЛИАНКИ са добре дошли. Надявам се, че няма да направим задръстване пред ритуалната зала и после пред църквата :lol:

а ти в ритуалната зала в стария град ли ще си ?
дето църквата е точно над нея ?

щото там с паркирането мамата си трака, аз бях на сватба в събота преди италфеста точно там :)

Alfacho
08-10-2004, 16:04
В централната ритуална зала ще съм, а църквата е в семинарията на пресечката на бул.'6-ти септември' и бул.'Цар Борис'.На '6-ти септември' има тротоар с ниски бордюри и ще може да качим предниците

Icko PB7932XB
08-10-2004, 17:18
Мойта сватба / брадва / ще е догодина :cry: ще се премените и заповядайте да ме оплачете :lol: Имам чичо - оригинален италианец горд притежател на две ретро ферарита - цървени та ще се тръшкам да дойде с нещо те и ние да си оплакнем очите. Между другото смятам да го поканя за следващия събор да присъства и той да види, че и ние сме маниаци :o :o

P.S. В колко часа ще се събирате на Гребната да видя дали мога да дойда ?!

Icko PB7932XB
08-10-2004, 17:21
Ице и на твойта сватба ше дойдем бре ... що се притесняваш .... :lol:

пояснение:

На ще ходя на мой братовчед на сватба :lol: не моята

ALFAcholik
08-10-2004, 17:38
az sam ot bs iskam i az da doida moje li ?

DiStefano
08-10-2004, 18:21
Нема значение на кой е сватбата и тебе ако требва ше те ожениме тогава ... като дойде ударната групичка от София ... :lol:

п.с. па и булка мое да ти докараме ... :wink:

Icko PB7932XB
08-10-2004, 18:37
п.с. па и булка мое да ти докараме ... :wink:

Квотата за булки ми е изчерпана :lol: Имам си една и ми е предостатъчна на малко километри малко прбоядисана ама цвета е добър стара мед азходите и са мако големи и скъпи са частите, ама ще карам с нея докато не ме остави некъде на пътя чаткаш ли :lol: :lol:

Alfacho
08-10-2004, 20:49
Лелеее, както е тръгнало няма да останат ергени колеги.
Обаче това е добре, ще се множим, ще правим малки фенчета.
ALFAcholik както казах всички сте добре дошли

11-10-2004, 11:30
Я ме бройте и мен. За Пловдив де :wink: не за кандидат сватбар. Мисля още малко да ергенувам.

147
11-10-2004, 19:04
I az idvam..:-)

Bobo
11-10-2004, 20:07
Там сме :)

DiStefano
11-10-2004, 20:46
Moiata Bulka ne znam na kolko kilometri e i kolko sobstvenici e imala dosega ... az znam za 3-ma ama ... to pri zenite nikoga ne moze chovek da e sigura ... ta ... za cveta si i e dobar, oshte ne e za polirane .. makar che ot vreme na vreme mi se shte da ia .. taka malko s lilav otenak da ia ponaprava pone za sedmica - dve, ama barzo mi minava meraka ... shtoto kato si lepne diferenciala (golem kato na TATRA) na poluoskite mi ... i mi se otvarat earbecite :)

alfamilano
12-10-2004, 19:39
I az sym tam 8) Shte byde iako!

p.s. Sory za latinicata

Icko PB7932XB
12-10-2004, 20:26
DiStefano, представи си, че нашите були четат какви ги пишем :lol: може на мен да ми дойде синкав отенък под фаровете

Alfacho
12-10-2004, 21:23
А пък мойта чете всичко, братче.

Icko PB7932XB
14-10-2004, 19:57
Забрани и да ти бара компа. Аз съм забранил и вече ми е оки. Преди разни въпросчета - таа ква ти е та си пишете всеки ден :?: - онаа ква ти е :?: :twisted:
грозна картинка няма лично пространство :lol: само в колата на предната лява седалка ми остана

147
15-10-2004, 00:12
Момчета, цялата цака е мацката да не ви знае ника... Моята булка също влиза във форума, за да разглежда, но нищо не вижда...:-) А вие си сложете още по-големи снимки на колите, с по две, три пичета вътре...:-)
DiStefano, кога ще я видим червената кучка ще ни я пуснеш ли да я пробваме...:-))

KGB
15-10-2004, 02:16
147 могам да ти гарантирам, че женати ти знае ника... :lol:

На всякъде има тайна агентура :cry:

KGB
18-10-2004, 01:10
в 11:30 ще е добре да тръгнеме.....от ЛукОила след караулката

hf hpe
18-10-2004, 13:53
и аз най вероятно ще съм там
незнам само дали ще мога да остана за неделя защото имам клиент за тогава, но в събота съм сигурен

ако младоженците нямат нищо против ще попитам в БТВ и ако нямат много новини за събота може да ни отделят място и на нас

JOVANI
18-10-2004, 17:05
A v Sofia v kolko i kade shte se sabirate??? Za da tragnete natam de:)

Bobo
18-10-2004, 18:18
в 11:30 ще е добре да тръгнеме.....от ЛукОила след караулката

Alfacho
18-10-2004, 21:09
Благодаря за ентусиазма на всички, направо ме кефите. По всичко личи, че това обещава да е уникално или поне различно от стандартното взимане на булка и всичко останало.Тази идея може да стане и практика при изпращенето(оженването) на колегите фенове на... италианки:)
Ето и как ще протече събитието:
Аз ще дойда в 14.45 на срещата, на мястото където се проведе срещата последния път в Пловдив.Там ще изберем булченската кола и ще я украсим.В 15.15 тръгваме да вземем кумовете и след това отиваме за булката при нея ще бъдем към 16.00. Правим си малко снимки и тръгваме за ритуалната зала, пред залата трябеа да сме в 16.30.Церемонията там приключва в 17.10 и тръгваме за църквата (семинарията).Семинарията се намира на пресечката на бул'6-ти септември' и 'цар Борис ' там ще трябва да използваме дясната лента на булевард '6-ти септ' за престой.Към 18.00 колоната ще тръгне към ресторанта.
КГБ предложи 11.30 тръгване от София от Лукоила след караулката и среща в Пловдив в 14.00.
ХФ ХПЕ ако доидат от бтв искам основно да отразят събирането на италианките и колоната защото ми се струва, че до сега не е правено такова нещо, а младоженците да са на заден план.Благодаря ти за предложението :D

valjo
22-10-2004, 13:55
абе , а как ще се обличаме ??? :? :? :?

човека сватба прави, май не е добре да сме по дънки и кецове ;)

от друга страна какъв цирк ще сме ... яко :)

мнения ?

Alfacho
22-10-2004, 20:22
Както ви е удобно, няма изисквания :wink:

krasyb
25-10-2004, 21:13
Ей хора как мина Сватбеното шевствие бе :)

hf hpe
26-10-2004, 00:17
Ей хора как мина Сватбеното шевствие бе :)
ето малко снимки
http://valjo.alfaromeo-bg.com/~hfhpe/italsvatba/
съжалявам че не са много и качествени, но бях с детето и не можех да се изяваявам като фотограф

все пак за неприсъствалите да спомена, че четири червени алфи придружени от две ланчии, бяха повод за много дискусий и засенчиха всички останали коли пред ритуалната зала, сред които имаше 2 нови S-класи и Лексус SC

единствена конкуренция може би ще видите на една от снимките бяха 7 поршета(на снимката се вихдат само 3-кайена, защото Бобо много късно ги фиксира), но пък те не бяха на сватба и не озвучиха целият Пловдив

KGB
26-10-2004, 01:00
Опа...забрави само две алфи.... 8)

INTEGRALE
26-10-2004, 01:19
Определено мисля, че направихме впечатление. Тъй като бях по-задна кола чувах "ей гледай сватба само с алфи", въпреки двете ланчи, ама няма значение. Важното е, че ги разбихме всички други сватби. :wink:

Alfacho
26-10-2004, 01:42
Благодарско на всички които доидоха. Това беше за мен най-вълнуващото преживяване от цялата сватба и смятам че бяхме и най-атрактивната сватбарска колона.Покраи нас ни поздравяваха с клаксони и други коли както и една GTV.
Всички гости на сватбата вече научиха за фенклуба и че сме точни пичове, даже получих поздравения за италсватбарската колона така че сега ги предавам и на вас.
Много ще се радвам ако има и други радостни поводи да се събираме :D Предполагам, че е по-весело ако човек не е в първата кола :wink:
Ще пратя снимки, когато ги получа защото още не съм се видял с хората които снимаха.

valjo
26-10-2004, 02:27
е голям Phun беше , простооо
хем моята за първи път се появява на снимки от 2 месеца ;)

най-яката беше обаче на alfamilano, няма такава кола просто, евалата пич :):):)

какъв звук ...

alfamilano
26-10-2004, 19:46
:oops: :oops: Emi niama kvo da kaja,brato 8)

p.s. Mejdu drugoto kato izchezna niakyde pred ritualnia dom te izdebnah i se ponakefih na tvoita,SDEIKI vytre samo da ne si mislish che sym ia podkaral!
Blagodaria Valio!

p.s. Sory za latinicata!

Icko PB7932XB
27-10-2004, 20:14
Пичове накефихте ме много това се казва сериозна работа - казахте и го направихте :lol: Аз не можах да дойда защото ме хванаха за шофьор още от 11ч на братовчед ми на сватбата но ви видях пред ритуалната зала. Накефих се много. АААААА и поздрави на младоженците да са живи и здрави и щастливи и да си народят една Multipla дечица :lol:

П.С. Догодина ще ви чакам на моята сватба :lol: :lol:

Alfacho
27-10-2004, 20:57
Събрах малко снимки обаче аз съм един user :? Ако разбера как се изпращат ще пусна в форума ако не ще ги предам на ръка на срещата в неделя.[/list]