PDA

View Full Version : HELP !!! Проблем с фаровете !!! HELP



Ma4u-Fi4u
28-03-2006, 10:55
Здравейте!
Имам Алфа 156. Още като си я купих имах проблем с фаровете. При включване на дългите светлини, ми се губят късите и съответно като ги изключа оставам без фарове. Трябва да изключа и включа фаровете за да ми светнат или да изчакам 10 сек., след което те светкат сами. Ака не пускам дългите си светят перфектно. Ходих при един майстор и остановихме, че не е от бушоните, релетата или от ключа на фаровете. Тъй като, често не гаси късите едновременно, а ту левия, ту десния, ту и двата (най-често), майстора реши, че трябва да има някаде блок, който да командва фаровете и в него да е проблема. Може ли някой да ми каже има ли такъв блок и къде е и ако няма, наясно ли е някой с този проблем?!
БЛАГОДАРИЯ ЗА ВНИМАНИЕТО!!!

Не пускай еднакви теми в различните раздели :!: Прочети правилата :!:

Bobo
28-03-2006, 11:51
Блока както го наричаш е на конзолата с бушоните имаш бушони релета и лоста това е всичко по фаровете :wink: Според мен проблема ти е от кофти маса някъде при фаровете :wink:

Ако колата е правена отпред (след удар) провери около мястото на ремонта за забравени маси - много често "майсторите" забравят да закачат масите на купето след боядисване :wink: