PDA

View Full Version : Светнали еърбези, колебаещи обороти и няма сила горката



Boyan
31-03-2006, 23:00
Първо здравейте на всички защото не съм писал до сега :)
А сега да се пооплача малко.
Машината е 156 2.0 ТС. Като и сложиха алармата светнаха индикаторите на еърбезите. Другия проблем бяха колебаещите се обороти на празех ход. Преди 3 седмици я закарах в Акександър Ауто. Казаха ми, че са сменили някакъв многофункционален датчик и май оборотите се пооправиха (пак си подскачат но не е като преди). За светлините на еърбега ми казаха да отида при алармаджиите защото са взели захранване не от където трябва и компютъра се побърквал и отказвал достъп. Иначе възглавниците си били наред. Още докато я изкарах от сервиза ми се стори, че няма мощност, но изглежда му свикнах из града и спрях да го мисля. Онзи ден на магистралата обаче със зор вдигна 180, а и разхода ми се струва по-голям.
Преди да я закарам отново да и ръчкат мозъка ми се иска най-накрая да оправя проблема с алармата. Ще съм ви много благодарен ако ми кажете някой сервиз в който да я оправят, че май само като гледам табелите няма да намеря.

pumukle
01-04-2006, 02:29
Диагностика във ВантоТрейд като за начало

KGB
01-04-2006, 03:13
Не ми се мисли :roll:

Boyan
01-04-2006, 12:47
За вантото съм напълно съгласен, но дали и те няма да ми кажат, че с аларми не се занимават?

kekc
01-04-2006, 15:11
За вантото съм напълно съгласен, но дали и те няма да ми кажат, че с аларми не се занимават?

Не вярвам да откажат, а ако се окаже, че алармаджията ти е преебал нещо - :dark2:

Bobo
02-04-2006, 12:07
За вантото съм напълно съгласен, но дали и те няма да ми кажат, че с аларми не се занимават?

Ще ти кажат да ходиш на жичкаджия, а жичкаджия във клубния сервиз има казва се Велин :wink: И с аларми се занимава даже :wink:

П.С. При сервизите го има има и карта :wink: