PDA

View Full Version : Регионални подфоруми



poznai
02-04-2006, 22:21
Дали ще се одобри идеята да си имаме регионални подфорумчета тука, за отделните градове, в които има повече регистрирани хора във форума за обмяна на опит относно сервизи, части, срещи и др.?
И ако идеята не ви се струва лоша, нека хората които искат такъв форум за своя град, да пуснат тема за преброяване от своя вид и ако обадилите се хора живеещи в този град достигнат нужната, определена, разумна бройка, да се направи такъв форум.
Често имам нужда да попитам за нещо свързано баш за Пловдив и сега да пускам за всичко това теми в общия, които едва ли ще касаят хората неживущи в Пловдив е малко кофти. Иначе повечето хора май сте от София и като вземете да си споделяте адреси на сервизи, магазини и сте много добре, ама тук е кофти като няма кой да ти каже къде как и защо да отидеш.

valjo
02-04-2006, 23:15
поне на мен идеята ми се струва разумна, но дали нашто форум поддържа още едно ниво на подфоруми ?
както виждам имат в тунинг.бг ?

virusalfa
03-04-2006, 10:13
хе-хе,като се замисля само.... :lol: -и сам воинът е воин :lol:

EvgeniiM
03-04-2006, 11:22
Твоя ще е най-активен сигурен съм :lol:

Mury
03-04-2006, 11:23
Мда идеята е добра :wink:

INTEGRALE
03-04-2006, 11:40
Добра е идеята.
Тъкмо да видим кой само си пише, пък на срещи не идва :wink:

poznai
26-04-2006, 22:18
Добре..
Тъй кат гледам, няма стане работата.
Тогава да попитам, управата, а и останалите потребители, имат ли нещо против да направя отделен форум за целта. Ще е със сходен скин, но няма да е phpBB. Даже ако мога да се надявам на подкрепата на clubalafaromeo.com, ще ми предоставят поддомейн примерно local.clubalfaromeo.com или нещо от сорта който да сочи към хоста ми, или нямам нищо против да се хоства където се хоства и този форум, не претендирам за никакви собственически права. И даже ако ми се предостави базата данни на този форум, с изпразнени всички таблици, с изключение на таблицата с потребителите (не е проблем и да са пълни, така ще видите как ще изглежда целия форум от друг ъгъл, но в случая информацията от другите таблици не ми е нужна), в новия форум ще могат да се логват всички регистрирали се до момента в този форум.
Ако и това е проблем, ще го направя наново без никакви регистрации, а и ако това не е добре, в смисъл да се гледа като конкуренция, което е хубаво нещо по принцип.., моля да се направи нещо по въпроса в този форум. Устройва ме който и да е вариант, стига да има развитие по въпроса ми :>

Ако не получа никъв кой знае къв ясен отговор до седмица да кажем, направо ще открия форум с някво непритенциозно име и ще видим кво ще стане.

Bobo
27-04-2006, 03:07
Аз лично съм против създаването на други форуми по-добре е да има подфоруми но незнам каква активност ще има там :idea:

А иначе всеки може да си прави форуми колкото си иска само да не замесва нашия форум в каквито и да било други :!:

И си мисля че това ще доведе малко или много не до конкуренция а до разцепление :idea:

Az4o
27-04-2006, 10:14
Аз лично съм против създаването на други форуми по-добре е да има подфоруми но незнам каква активност ще има там :idea:

А иначе всеки може да си прави форуми колкото си иска само да не замесва нашия форум в каквито и да било други :!:

И си мисля че това ще доведе малко или много не до конкуренция а до разцепление :idea:

Абсолютно съм съгласен :clapping:
Ако ще има някакви регионални подфоруми по-добре да са в рамките на официалния форум .. но наистина не съм сигурен дали ще има голяма активност :roll:

Alfa User
27-04-2006, 11:03
И аз така мисля - по-добре да се направи нещо от рода на регионалните теми в раздела за срещи, а не отделен форум. Така би се получило голямо разводняване и ще стане каша - особено ако търсим дадена информация или тема.

nikola_n
20-03-2007, 18:57
Аз лично съм против създаването на други форуми по-добре е да има подфоруми но незнам каква активност ще има там :idea:

А иначе всеки може да си прави форуми колкото си иска само да не замесва нашия форум в каквито и да било други :!:

И си мисля че това ще доведе малко или много не до конкуренция а до разцепление :idea:

КАЗАНО ТОЧНО И ЯСНО

poznai
20-03-2007, 20:22
Аз лично съм против създаването на други форуми по-добре е да има подфоруми но незнам каква активност ще има там :idea:

А иначе всеки може да си прави форуми колкото си иска само да не замесва нашия форум в каквито и да било други :!:

И си мисля че това ще доведе малко или много не до конкуренция а до разцепление :idea:

КАЗАНО ТОЧНО И ЯСНО
Е ко ти са е чупила лопатата, ти дам нова, да изровиш още 10 теми от преди година, в които нищо ново да не кажеш.

Yon
06-11-2007, 13:11
Засега е още рано но мисля, че наближава времето за субфорум само на "Срещи и мероприятия". Примерно: София, Пловдив, Варна, Бургас. Другите пишат в общия.
Сега взе да става много претрупано и трудно дори за стар потребител да се ориентира къде са срещите в даден град , кога и има ли промени.

spe4elist
06-11-2007, 17:17
Засега е още рано но мисля, че наближава времето за субфорум само на "Срещи и мероприятия". Примерно: София, Пловдив, Варна, Бургас. Другите пишат в общия.
Сега взе да става много претрупано и трудно дори за стар потребител да се ориентира къде са срещите в даден град , кога и има ли промени.
Точно!