PDA

View Full Version : НикИлиране на джанти?



asoto
20-12-2009, 12:02
Здравейте колеги искам да ви попитам къде в пловдив никиларт джанти и дали някой от вас е никилрал става дума за 17 и евентуално какви са цените.Ето и джантата.

Balagan
20-12-2009, 13:30
:whistle:Ами братле при положение че една чистонова никилирана джанта 17'' е 2499лв сам си прави сметка само никилиране колко щи излезе...и това ти го говора щото продаваме джанти ! по хубаво си ги полирай и лакирай няма да е същото ,ама можеш и сам да си го наравиш :) Никилирането е доста скъп и сложен процес ,а дали някой под тепетата го прави ,не съм чувал за истинско никилиране :whistle:

asoto
20-12-2009, 19:19
:whistle:Ами братле при положение че една чистонова никилирана джанта 17'' е 2499лв сам си прави сметка само никилиране колко щи излезе...и това ти го говора щото продаваме джанти ! по хубаво си ги полирай и лакирай няма да е същото ,ама можеш и сам да си го наравиш :) Никилирането е доста скъп и сложен процес ,а дали някой под тепетата го прави ,не съм чувал за истинско никилиране :whistle:Мерси братле,а понеже нямам достатъчно време и не съм запозннат с технологията на полиране,бих искал да знам къде полират поне или изизква ли много време и каква е технологията за да ги полирам сам и евентуално ако полират някъде каква е цената и колко време отнема защото карам постоянно и май ще трябва друга джанта да сложа докато ги правят

RSxRacer
20-12-2009, 19:29
ЕВЕРТ - ЛАК ЕООД, 4530 Стрелча, Бул. "Руски" 77, Тел.: 03532/ 22 61, Тел./ Факс: 03532/ 21 00, E-mail: ewertlak@web.de



тва е на близо до вас ....
с това се занимават хората

Speeder
20-12-2009, 19:30
За полиране на джантите ми от подписа ми искаха 100 лева на джанта :)
само за справка, една от тях струва 50 лева :metal: