PDA

View Full Version : хубав банер сте лепнали ама...



pent
05-04-2006, 13:55
ама поне го направете да е линк, че да бачка с клик ;)

никой няма да сяда да преписва урл-то :)

ПС.
ах как дразни само... докато пиша тука, погледа ми горе!

BatVas
05-04-2006, 14:50
Абе отдавна трябваше да се сложи - иначе като спрат хостването на форума и няма да има къде да пишеш.
Аз нали виждам адреса - вече даже го посетих.
Айде и за мързеливите - които искат само с едно кликване- ТУК:
www.dioextent.com (http://www.dioextent.com)

П.П. Явно има ефект и други хора са го разглеждали - щом са стигнали като мен до форума - били сме трима онлайн. Та щом са стигнали до форума-значи са видяли и сайта и инфото за фирмата.

poznai
05-04-2006, 15:16
То пък един хост да струваше много пари... :)
По-добре да си плащаме за него, отколкото да се икономисват някви смешни суми и да ставам разноглед във форума :)
Ся, ако е реклама, за която си плащат по някъв ценоразпис на сайта, вече е друга приказка, ама едва ли ще им легне толкоз евтино, колкото хостването на сайта.

Нищо лично към никого, просто дразни и на всеки линк от форума скролирам докато се скрие рекламата.

Я за членове без реклами по форума :lol:

BatVas
05-04-2006, 16:11
Ами аз все си мисля, че Бобо е един от хората създали клуба и помагали на много от нас - така че нямам нищо против и още пет банера да се сложат на фирмата му.
А и това си е решено(от УС) от преди две години и чак сега явно са намерили време да го сложат.

П.П. Иначе ако разбирате - фирмата я виждате - може да изработите нещо по-добро и да се сложи. :wink:

poznai
05-04-2006, 16:39
Щом е на bobo, взимам си почти всички думи назад :)

Alfamaniak
05-04-2006, 17:23
Eeeeeeee вие всичко наведнъж искате има си технологично време за всичко :idea:

Mury
05-04-2006, 18:53
:th_up: :th_up:

KGB
08-04-2006, 23:11
супер си е банера...