PDA

View Full Version : До WhitePower !



jorko
05-04-2006, 23:08
Абе брат , какво си направил с хубавата кола , бре момче :evil: ...то не е жици , то не е кабели , то не са маркучи , вакуумчета и други свинщини :shock: ... Я кажи ся колко пара даде да тоя газов инж и колко ти гори и колко проблеми дойдоха именно от това ? ...и после ще продължа с критиките :?

WhitePower
06-04-2006, 12:20
газовата сруваше 2000
и си еба мамата колата 2 седмици след като я сложиха
днеска разкачат всичко и пак я връщам при Тодор
дано да можем да я съживим

щото сам бесен и ще им я завра тази газова там кадето слънцето не отгрява
иначе харчеше 12 на гас и 17 на бензин

BatVas
06-04-2006, 13:27
Добре ,че не съм си помислял за газова уредба - гледам Орлин с проблеми, Крусейдър също маха газовата - я да си бича на бензин :wink:
Макар, че нали на пунтото сложихте скъпа с газов инжекцион - не съм очаквал да има проблем от толкова скъпа газова уредба. :shock: :shock: :? :?

jorko
06-04-2006, 13:52
газовата сруваше 2000
и си еба мамата колата 2 седмици след като я сложиха
днеска разкачат всичко и пак я връщам при Тодор
дано да можем да я съживим

щото сам бесен и ще им я завра тази газова там кадето слънцето не отгрява
иначе харчеше 12 на гас и 17 на бензин

не беше ли по-добре да си вземеш едно Уно на газ и хем да ти харчи малко , хем бегачката да си върви яко ? :?

Като видях какво е под капака на твоята се хванах за главата :shock:

Crusader
06-04-2006, 16:13
Тва е верно, и аз ще разкарвам газовата от Алфа-та ->така и никой не можа да свали тоя разход под 20/100 градско и 15/100 на дълго :!: При тва положение реших да си сменя ламбдата и да махна газовата.


П.С. Ама на Уно-то въобще и не мисля да махам уредбата, при 6.5/100 на дълго и 9-9.5/100 градско си е направо кеф.

Bobo
06-04-2006, 17:15
@Whitepower Хахахааа немога си изрова мнението от времето когато реши да тураш газова уредба ... да видиш че требе от време на време да слушаш ората кво говорят :clap2:

@Crusader то и за тебе важи :lol:

Ма то така големите специялисти и разбирачи се си мислат че откриват америка и се са най умните :lol:

Crusader
06-04-2006, 18:36
:oops:

Mury
06-04-2006, 19:14
:guillotine: :guillotine: карайте на газ още.Накрая и основни ремонти ше правите :cry: :cry: :cry:

Mury
06-04-2006, 19:16
газовата сруваше 2000
и си еба мамата колата 2 седмици след като я сложиха
днеска разкачат всичко и пак я връщам при Тодор
дано да можем да я съживим

щото сам бесен и ще им я завра тази газова там кадето слънцето не отгрява
иначе харчеше 12 на гас и 17 на бензинЩе се сетиш ма вече ще е късноооо Орлинеееее :cry: :cry:

virusalfa
06-04-2006, 20:16
@Whitepower Хахахааа немога си изрова мнението от времето когато реши да тураш газова уредба ... да видиш че требе от време на време да слушаш ората кво говорят :clap2:

@Crusader то и за тебе важи :lol:

Ма то така големите специялисти и разбирачи се си мислат че откриват америка и се са най умните :lol:Не злорадствай па ти,бе! :wink:

georgyg
06-04-2006, 21:02
Тя и моята е на Газ ама разход съм провил на -20 градуса около 14 градско, сега е под 10/100 в София и малко извънградско, но газовата е слагана в Италия и вече разбрах защо не трябва да се слага от родни масътри :D
Просто не вярвам на очите си - вчера сипах за 397 км - 34,5 л, като сутрин и вечер карам 2-3 км само на бензин (Еко елда 100 октанов :twisted: ). Мога да каже че съм супер доволен. Е не съм състезател, не съм на 70 години все пак.

А инече съм решил, че след време ще си взема БИГАЧКА за съботнонеделно каране (само за удоволствие). След като се возих на мой приятел на новата си придобивка Рено 5 ГТ (еб@ти лудницата). Е турбо колата си и истината което води до мисли за 75-ца, Q4 Punto GT и други такива. Там е важно удоволствието, а не колко гори, колко се чупи и т.н. това остава на втори план. Е засега няма пари обаче, но имам ли възможност просто задължително се купува турбо кола.

Crusader
06-04-2006, 21:12
Ебати, как на ората горат нормално, па мойта ме размазва - егати късмета!

georgyg
06-04-2006, 21:28
Това наистина не е за вярване, защото на моя колага Шкода Фелиция 1.3 на супер икономично каране гори 9, а моята съм я свалял лятото в София около 8/100 просто не е за вярване, но е факт от който съм супер доволен. До сега към 22 000 км за малко повече от 1 година :twisted:

WhitePower
07-04-2006, 16:05
еи хора с алфата сам от 2 години на гас даже незнам защо спорим по въпроса Италянци са пороизвели пунтото , италянци са произвели и газовата Има документация как какво специално за ГТ
е щом са го писали значи става
това че тези тука не мога да четат на англииски и с мултицет ти правят диагностика няма за какво да говорим
явно може но не и в БГ
тва е
нека да я оживя на бензин тая кола щото на нея там и е драмата

Mury
07-04-2006, 16:17
Ма Орлине бензиновите коли са направени да вървят нормално без проблеми на бензин а на газ си е божа работа :wink: :wink: .А я ми кажи защо тогава не са произвели кола от завода направо с газ а не на бензин и газ а :?: :?: :idea:

Lucky
07-04-2006, 16:30
Ма Орлине бензиновите коли са направени да вървят нормално без проблеми на бензин а на газ си е божа работа :wink: :wink: .А я ми кажи защо тогава не са произвели кола от завода направо с газ а не на бензин и газ а :?: :?: :idea:

Бе има произведени и само на газ но за такси :twisted: :lol: :D
А аз съм виждал и доста некъдърно сложени уредби на коли нов внос тъй че гаранция Франция имаше един лаФФФ :roll:

jorko
08-04-2006, 17:35
Такааа , понахранихме си го човека :) , ся ако има развитие по колата ще си отвори нова тема ... :?