PDA

View Full Version : Привет "колеги" !



Ivanov_
07-01-2010, 03:54
Сега ще се чудите защо "колеги". Ами защото за момента съм ваш колега само по убеждения. Не смятах Алфите за нещо особено, докато не се качих на новата 166-ца на едно аверче....:tooth: От тогава просто... :hitbycupid: В момента единствената ми пречка да се радвам на своя "bellissima" е това, че съм студент и просто за момента няма как да си позволя собствена кола, но съм планувал това скоро да се промени, а до тогава ще чешам крастата, посредством форума :biggrin: Поздрави ! :tequilla:

п.п. Малко се разгорещих и забравих да се представя.:hehehm: Стоян Иванов се казвам. Преди да се представя почетох доста форума и гледам има доста пичове, с които да разтягаме локуми за любимата марка автомобилчета.

alfaromeofen
07-01-2010, 06:15
Ами ''колега'' ,няма какво да ти се честити :D ,добре дошъл в сектата!Но пък за сметка на това почти всички алфисти така се палят.Аз лично се зарибих от колата на баща ми и сега събирам за моя ,тъй като и аз съм студент.. Скоро ще видиш че всички във форума си помагат за всичко,и никой не би пренебрегнал и най глупавия ти въпрос :big_bow_down: По скоро са като едно голямо семейство Alfa Romeo ,което смея да твърдя го няма в повечето авто форуми. Пожелавам ти скоро да имаш своята алфа ,която да пасне на сърцето ти и вече да си в рок енд рола от секаде :super:

Tedo
07-01-2010, 11:32
Колега, браво, че те тресе манията ама мислиш ли, че всеки който се регистрира във форума трябва да пише тема за себе си?Ти какво сега, искаш да те съжаляваме, че нямаш кинти за 166 или какво?Аз съм се регнал тук една година преди теб, също нямам алфа, защото нямам години за книжка, но както виждаш не съм тръгнал да поствам теми да разказвам колко ме кефи 155, каквато съм намислил да си купя тази година.
По-удачно е да пишеш в тази тема http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=6135
поздрави

leketo84
07-01-2010, 12:20
Колега добре дошъл при нас ! Изборът ти за 166 не е никак лош , пожелавам ти много скоро да си джиткаш една такава по улиците !!! :humpx:

Ivanov_
07-01-2010, 13:00
Колега, браво, че те тресе манията ама мислиш ли, че всеки който се регистрира във форума трябва да пише тема за себе си?Ти какво сега, искаш да те съжаляваме, че нямаш кинти за 166 или какво?Аз съм се регнал тук една година преди теб, също нямам алфа, защото нямам години за книжка, но както виждаш не съм тръгнал да поствам теми да разказвам колко ме кефи 155, каквато съм намислил да си купя тази година.
По-удачно е да пишеш в тази тема http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=6135
поздрави

Приятел не съм имал намерение да се жалвам на когото и да било, защото би било глупаво... не мислиш ли :gruebel:. Да не би като ви се оплача да вземете да ми купите кола...:lol: По скоро целта ми беше да се представя по подробно и да избегна въпроси от типа "ааа ти ква кола караш?" И още нещо.. в момента немога да си позволя кола не щото немога да събера кинти, а защото тея кинти в момента са ми нужни за образованието... все пак да се оправяш само в Сф не е лесно, още повече ако си от по малак град! :cheers:

п.п. Запалих се по марката не само от 166-цата на авера... тогава просто разбрах колко вървят тези машинки. Иначе планирам да взема 156-ца 2.4 jtd:go:

sen7
07-01-2010, 19:29
Добре дошъл във форума.Както един колега каза ще е по-добре да пишеш в посочената тема и за това заключвам тази.Пък след време като се сдобиеш спокойно ще можеш да се представиш както си му е реда.Успех с лечението на вируса наречен Алфа Ромео ;)