PDA

View Full Version : Сервизи в Майнатаун!



MBlaST
11-10-2004, 22:34
Моля всеки да сподели кои сервизи в Пловдив е посещавала неговата италянка и кои от тях са добри.

INTEGRALE
12-10-2004, 00:04
От пишман майстори ни е писнало. Оправят едно друго прецакват.
От известно време ходим при един човек, който определено си разбира от работата. Говорим за механиката на автомобила. За електрониката незнам как е. Сервиза е нов и много добре оборудван.
Намира се на гърба на СБА-то на Брезовско шосе. Влиза се от лявата пресечката веднага след мостчето на канала в посока изхода на града. Ако нещо не си разбрал питай.
Успех!

12-10-2004, 01:29
За електрониката-при Джими,след митницата на околовръсното,сервиза се казва DIKHOLD

12-10-2004, 11:51
Аз съм ходил само веднъж в сервиза на пещерско шосе. Типото спука водна помпа точно на излизане от Пловдив. Във въпросния сервиз ми писаха 5 часа труд ?!?! Заедно с помпата ми дойде почти 200лв. Като ми показаха сметката щях да падна. 5 часа за водна помпа ?!?!?!

MBlaST
12-10-2004, 16:29
Аз живея много близо до този сервиз на Пещерско но не съм ходил.Иначе за сега само ми се е налагало да сменям ремъци,масло,филтри/нормално за новозакупена кола :wink: /и ходих в АВТОСЕРВИЗ ТРАКИЯ.Еми кво да ви кажа,като я закарах майстора я гледа,гледа....гледа и вика тиа ремъци много навътре аз на такава алфа не сам сменял.И после като почна тва ако го сваля по добре ли ще се види,онова ако сваля едикво си.Три дни колата ми беше при тях,щото и едни опъващи ролки не можаха да намерят ама както и да е та накрая си я взех и викам повече там не.Аa и между другото за смяната на ремъците/5броя-PIRRELI i GATES + 2 ролки SKF/
ми взеха 280лв........Иначе аз се насочих към тях защото в книжката ми към колата бяха посочени като оторизиран сервиз за алфа ромео.....за което вече се съмнявам :?
Та затова и реших да постна тази тема за да знам за в бъдеще къде да ходя ако имам нужда :)

alfamilano
12-10-2004, 18:29
Lele bate,teia ludi li sa veeeeeee!bahti horata 280lv! Az moite sam si gi smenih za 1 chas! 8)

p.s. Sory za latinicata!

Alfacho
12-10-2004, 19:06
Аз карам мойта 33 при един приятел и съм доволен от работата им, пък и не я гледат като голям камък. Той кара 164 и общо взето е в час с италианките. Обаче да ма убииш не мога да ти обясна сервиза къде точно се намира.Пада се от ляво на надлеза на изхода на Пловдив за Асеновград в индустриалната зона.

13-10-2004, 01:42
Аз карам мойта 33 при един приятел и съм доволен от работата им, пък и не я гледат като голям камък. Той кара 164 и общо взето е в час с италианките. Обаче да ма убииш не мога да ти обясна сервиза къде точно се намира.Пада се от ляво на надлеза на изхода на Пловдив за Асеновград в индустриалната зона.

Да не става въпрос за Боби,аз ходя при него и съм много доволен,сервиза май се казва Алфа Ромео ама не съм сигурен.Така както го описа се намира на същото място :)

Alfacho
13-10-2004, 12:05
Не е при Боби, явно има повече от един сервиз там. Ще питам моите хора дали го знаят :)

Mitko Tenov
25-10-2004, 20:12
Moita alfa ia karah da i smeniam angrenajnite remaci i rolki vav FULDA.Za 45 leva mi gi smeniha.Pipat mnogo profesionalno vapreki 4e tia remaci sa tolkova zavriani 4e svaliha polovinata 4arkovi.FULDA-ta se namira na Pe6tersko 6use kum proslav otliavo.

MBlaST
25-10-2004, 23:56
Митко тези 45лв за работата ли са или... :?:

Mitko Tenov
26-10-2004, 13:04
Da be za rabota.Pri polojenie 4e v Dinexpress mi iskaha 80!

Aquila
26-02-2005, 18:29
Има сервиз на ВСИ то4но преди Мак Доналдс , там единия от механиците има 164.