PDA

View Full Version : Възствановяване на отнети от КАТ контролни точки



S_G_M
16-03-2010, 13:04
Ако някой има познати в Бургас , моля нека да съдейства.

Едит:
Колега, давай повече информация, когато пускаш тема.
Шансът да ти се отговори бързо и ясно е по-голям.

mitaka_cs

Става дума , ако някой има познати занимаващи се с тази дейност , да съдействат за по-бързото възстановяване на въпросните точки. Проверих едно две места и ми искат 80лв. :( и после се провеждали някакви лекции и до незнайно колко време после ти са оправени + 13 да съм по-точен.
Прилитях покрай едни полицаи с камера и най-вероятно са ме щракнали... та искам превантивно да възстановя малко точки , че вече са ми кът.

Kuku
16-03-2010, 15:51
Цената е добра, колега!
В София същото нещо струва между 80лв. и 130лв. ;)
Просто отиди и се запиши на въпросния курс - отнема два часа и си готов с 13 точки!

S_G_M
16-03-2010, 16:06
Ами... днес ще се видя с въпросния инструктор на който ще платя и ще пиша какво сме се разбрали .

S_G_M
16-03-2010, 19:47
От много телефони и разпитвания , стигнах до оферта от 60 лева . Тоест плащаш и събота изкарваш няколко часа лекция а вторник си +13 точки. Ако някой го интересува фирмата да пиши на лични да не правя реклама. Събота ще докладвам как е минало всичко :BIGsmile:

S_G_M
20-03-2010, 13:48
И така , днес сутринта в 9 отидох на възстановяването на точките . Първоначално реших една листовка , на която целта е да се види на какво съм ниво , тоест колко помня правилника за движение . Тази листовка след това се прибавя към документите които се изпращат в КАТ . После имаше една лекция която бе с цел припомняне на основните знаци и правила. И завършихме с 40 минутно филмче , на което се показваха последствията от високата скорост и невниманието по време на шофиране . Даваха доста катастрофи и трупове .... и в 11.30 ми дадоха билежка която вторник трябва да занеса в КАТ . Всичко ми струваше 60 лева , което е най-ниската възможна цена.
Така че ако имате малко точки , е желателно да възстановите.