PDA

View Full Version : Нова италиянка в семейството :super:



yo
01-04-2010, 22:14
От днес баща ми се сдоби с Lancia Lybra 2.4 jtd 140kc с чип от Италияи нови турбо пътища или нещо подобно ! Колата днес хвърчеше яко по магистралата от Сф до Стз но можах да я отскубна само за 30 мин от баща ми!
:super::dance:

Galeano
01-04-2010, 22:19
От днес баща ми се здоби с Lancia Lybra 2.4 jtd 140kc с чип от Италияи нови турбо пътища или нещо подобно ! Колата днес хвърчеше яко по магистралата от Сф до Стз но можах да я отскубна само за 30 мин от баща ми!
:super::dance:

Честито колега със здраве да си я карате колицата.:rosso_racers:

търтей
01-04-2010, 22:30
Първо честито

Но
Италия
италианка

Изобщо, какво се учите в училище в днешно време?

EMo0o
02-04-2010, 11:36
Честито и от мен :)

---------- Post added at 09:36 ---------- Previous post was at 09:33 ----------


Първо честито

Но
Италия
италианка

Изобщо, какво се учите в училище в днешно време?

Хайде де .. има къде къде по-тежки случаи и неграмотни хора, може да се е объркал и да не е видял. Извинявам се за спама :)

nikoga
02-04-2010, 11:41
Първо честито

Но
Италия
италианка

Изобщо, какво се учите в училище в днешно време?

Господина по български и литература се обади ;) :clap2:

Stoyan Georgiev
02-04-2010, 12:28
Честито за придобивката, 5 цилиндъра са си 5 цилиндъра :)


Господина по български и литература се обади ;) :clap2:

господинА ме изпревари

както пишеш ИталиА, ще вземеш да напишеш и БългариА или и тогава пак ще сме прекалено критични :)

търтей
02-04-2010, 19:37
Господина по български и литература се обади ;) :clap2:

Първо се научи къде се слага пълен член, после се отваряй. Няма оправдание за неграмотността. Тя е обида за останалите участници, и най-вече плюнка в лицето на България.

BillyBoy`
05-04-2010, 14:54
Първо се научи къде се слага пълен член, после се отваряй. Няма оправдание за неграмотността. Тя е обида за останалите участници, и най-вече плюнка в лицето на България.Ти някога от нещо бил ли си доволен или само ще се правиш на наи умния във форума,или просто се чудиш къде да си убиеш времето?