PDA

View Full Version : Климатик на 159?



boian
05-04-2010, 23:48
Вече тотално се обърках с тази 159. Значи зимата от време на време ми се включваше/ светваше/ копчето на компресора заедно с копчето за вътрешна циркулация. После се изключваха. Днес реших да го включа вече на охлаждане- направо на Low. Да, ама не. Духа хладно, но не студено. Вярно, че външната температура беше 17,5 градуса, ама колата се беше напекла. Та въпроса ми е- щом Low е на 16 градуса, а външната температура е 17,5, трябва ли да се притеснявам, че не духа студено. На всичкото отгоре имам и AQS /air quality sistem/.

Sev
06-04-2010, 09:38
когато свети лампичката за копресора и е на LOW - трябва да духа студено

boian
06-04-2010, 21:15
Въобще не включва нито компресора, нито перката. Бушоните изглеждат наред. Ще се ходи на доктор.

boian
07-04-2010, 17:51
Проблема е локализиран- тез юнаци дето ми боядисваха бронята в доверения сервиз на Уника са забравили да ми закачат буксата на датчика за налягане на фреона.

zdravio
07-04-2010, 17:55
Проблема е локализиран- тез юнаци дето ми боядисваха бронята в доверения сервиз на Уника са забравили да ми закачат буксата на датчика за налягане на фреона.

...А без коректни данни за налягане на фреона климатроника не подкарва, и аз имах същия проблем.

Garvansky
07-04-2010, 21:55
Би ли споделил как се казват сервизите, в които са извършени и двете интервенции???

boian
08-04-2010, 11:04
Бояджийстването беше в сервиз "Булгари" Варна, а диагностиката и оправянето на поразиите на първите беше в сервиза на Бош Варна, при Галин. В интерес на истината, когато установих, че причината да не ми работи парктроника е пак откачена букса, отидох в "Булгари" дадох им касовия бон и разпечатка от диагностиката и ми върнаха парите.

dilian alfa gtv
08-04-2010, 17:06
Бояджийстването беше в сервиз "Булгари" Варна, а диагностиката и оправянето на поразиите на първите беше в сервиза на Бош Варна, при Галин. В интерес на истината, когато установих, че причината да не ми работи парктроника е пак откачена букса, отидох в "Булгари" дадох им касовия бон и разпечатка от диагностиката и ми върнаха парите.
Моето каско също е към уника но ползвах сервиз за боядисване "проауто"от услугите им съм доволен но също са забравили да ми закачат буксата на задната броня за плафоните на регст.номер и едната на свети и ми го показва на дисплея.

boian
08-04-2010, 17:16
И при мене не светеше след боята, смених крушката

dilian alfa gtv
08-04-2010, 17:24
И при мене не светеше след боята, смених крушката
При мен не го прави всеки път в повечето случай свети но някой път като паля ми показва задна броня и като погледна не свети като е чукна бронята и светва явно слаба връзка.

Mury
09-04-2010, 11:01
При мен не го прави всеки път в повечето случай свети но някой път като паля ми показва задна броня и като погледна не свети като е чукна бронята и светва явно слаба връзка.

Не е слаба връзка,отива си крушката