PDA

View Full Version : zakupena skoro Alfa Romeo 156 2,4 JTD 2001 141ps Sportwagon



elio
12-05-2006, 19:00
privet na vsi4ki ot klub Alfa Romeo BG.mnogo se radvam 4e ve4e sym sred vas i sym gord pritejatel na edin prekrasen avtomobil ot ena dostoina marka avtomobili.iskam da kaja 4e tova mi e pyrviyat avtomobil ot tazi marka,i kakto se podrazbira po4ti ni6to ne znam kato ka4estva i harakteristiki za 156 2,4 JTD.az sym ot Plovdiv no ot edna godina jiveya vyv Varna (slujebni pri4ini) za tova ne poznavam dobrite servizi vyv Varna.6te se radvam da se svyrja s vyzmojno pove4e kolegi ot Varna a i ne samo.za sega vsyakakvi syveti,mneniya,preporyki 6te mi bydat ot polza,za6toto az zakupih tozi avtomobil po lyubov bez da se interesuvam ot ni6to svyrzano s nego,vidyah ya i.....vsi4ko stana mnogo byrzo.predvaritelno blagodarya za vsi4ki mneniya i komentari.molya kajete ako nyakyde se sybirat 4lenove na kluba vyv Varna koga i kyde iskam da prisystvam.izvinyavam se nyamam kirilitsa.

bager
12-05-2006, 21:49
Честито колега! Със здраве да си я караш. И умната, защото върви много и постоянно те изкушава да натиснеш газта! Аз съм само от 3 седмици с такава и още не мога да и се нарадвам, така че знам как се чувстваш. И я пази от дупките,чух че във Варна положението е трагично, както в София между другото. Много безаварийни километри!

georgyg
13-05-2006, 11:39
Честито колега! Със здраве да си я караш. И умната, защото върви много и постоянно те изкушава да натиснеш газта! Аз съм само от 3 седмици с такава и още не мога да и се нарадвам, така че знам как се чувстваш. И я пази от дупките,чух че във Варна положението е трагично, както в София между другото. Много безаварийни километри!

Към това добавям и ПИШИ НА КИРИЛИЦА.

Честит нов САМОЛЕТ.

boian
13-05-2006, 17:20
Чудесен избор си направил! Ами значи ще те чакаме тази неделя на бензиностанция "Стар пауър" до Техникумите около 17.30часа след края на Ф1

elio
13-05-2006, 20:46
OK TAM CAM ;)

elio
15-05-2006, 21:39
Здравейте братлета първо искам да благодаря на всички които ми честитиха новата придобивка :wink: Вчера бях на срещата на членовете на клуба във Варна където бях много добре посрешнат,благодаря и на тях за вниманието и за това че ме накараха да се чуствам горд собственик на Alfa Romeo

Tinoto
16-05-2006, 13:23
Честито и от мен, чудесен избор,
много радости да изживееш с нея :D


:bravo:

slav40
01-06-2006, 07:29
privet na vsi4ki ot klub Alfa Romeo BG.mnogo se radvam 4e ve4e sym sred vas i sym gord pritejatel na edin prekrasen avtomobil ot ena dostoina marka avtomobili.iskam da kaja 4e tova mi e pyrviyat avtomobil ot tazi marka,i kakto se podrazbira po4ti ni6to ne znam kato ka4estva i harakteristiki za 156 2,4 JTD.az sym ot Plovdiv no ot edna godina jiveya vyv Varna (slujebni pri4ini) za tova ne poznavam dobrite servizi vyv Varna.6te se radvam da se svyrja s vyzmojno pove4e kolegi ot Varna a i ne samo.za sega vsyakakvi syveti,mneniya,preporyki 6te mi bydat ot polza,za6toto az zakupih tozi avtomobil po lyubov bez da se interesuvam ot ni6to svyrzano s nego,vidyah ya i.....vsi4ko stana mnogo byrzo.predvaritelno blagodarya za vsi4ki mneniya i komentari.molya kajete ako nyakyde se sybirat 4lenove na kluba vyv Varna koga i kyde iskam da prisystvam.izvinyavam se nyamam kirilitsa.
както някои беше написал по рано във форума "любовта е сляпа"-и аз си взех кола без да се интересуван,но то пък по добре че ако вземеш много да и мислиш като излезнат дребните проблемчета(дано да са само такива)почваш да се чудиш,а бе тва добър избор ли е или не.ЕСТЕСТВЕНО,че е добар избор.Както си имал пари да я купиш така и ще намериш начин да си я поддържаш айде със здраве,лека и БЕЗАВАРИИНА :lol:

elio
09-06-2006, 14:10
благодаря за пожеланието,аз вече се уверих че това е невероятен автомобил :D

BatVas
09-06-2006, 14:41
благодаря за пожеланието,аз вече се уверих че това е невероятен автомобил :D

Ако му сложиш и едно чипче на Дигиталтунинг ( все пак има гаранция 5 г) и количката става нейде към 180 к.с :wink: - Може да питаш по въпроса КГБ или Куадрифолио от форума :wink:

Krasi86
09-06-2006, 20:41
Здравеите братлета и мен ме интересува няква информация за тоя чип а и след кад се сложи чипа може ли аз да си го махам когато искам :) даите повече информация цени марки и ........ 8)