PDA

View Full Version : Проучване за втора Национална среща на Алфа 155



Pages : [1] 2

Alfa User
25-03-2010, 12:30
Колеги, време е да мислим за Втората Национална ... Първата беше повече от успешна, и се надявам и следващата да е такава.
По време на срещата за Първа пролет обсъдихме някои варианти, и сега ви ги предлагам за обсъждане и корекция.

1. Време за провеждане на събора - втората седмица на месец Юни - т.е. 12 и 13-ти. По този начин спазваме дистанция между Пролетния събор на клуба, Втория Италиански Тракдей (15 Май) и времето за летни отпуски.

2. Място за провеждане - след доста умуване и помайване избрахме Троянския балкан, и по-точно Шипково : ето какво представлява мястото (http://www.shipkovo.bg/bg/index.php?fid=34&table=hotels&uid=26). Предполагам ще можем да договорим и някакви отстъпки в цените за групова резервация.

До тук заявилите участие във Втората Национална среща на 155 сме :

1. Alfa User
2. milenamr
3. DJ
4. VFTI
5. Muroman + 1
6. 1239 + 1
7. wrc ?
7. Buxalkata
8. 155_8000rpm + 1
9. toki4a + ваня
10. vegatta + жената
11. rumenti77 + 1
12. Grim
13. Rider_alfa155 + 1
14. vaklinator
15. mitaka111
16. vladdas + 1
17. bis145 + 1 ?
18. Furious 155 + 1
19. alfatras + asia
20. to6ko + 2-ма братя
21. bairadd155 + брат му
22. nonamecrew + един "турчин" (Доков)
23. spetznas + жена му
24. alfoncovci + 1
25. madjo + 3
26. alf + 1
------------------------
До тук - 45 сигурни желаещи ... и 49, ако червените потвърдят !

Моля хората, чиито никове са с червено, да потвърдят дали ще идват или не.

Надявам се на сериозна активност от ваша страна, защото времето напредна жестоко. Разбира се, можете да разчитате на абсолютна подкрепа и помощ от моя страна. Рекламни стикери пак ще правим, или поне ми се иска ...

Ми това е - моля да се отнесете сериозно и да се организираме ПОНЕ като миналата година, за да направим една наистина добра среща, и дай Боже - традиция !

vegatta
25-03-2010, 16:38
мястото е идеално
сега трябва някой колега който е близо до Габрово да разучи за кво става въпрос

миналата година мястото беше перфектно та и това е вариант мисля


:big_beer::big_beer::big_beer:

toki4a
25-03-2010, 16:47
мястото е идеално
сега трябва някой колега който е близо до Габрово да разучи за кво става въпрос

миналата година мястото беше перфектно та и това е вариант мисля


:big_beer::big_beer::big_beer:

и аз така мисля колега
:flirt::flirt:

155_8000rpm
25-03-2010, 22:32
и аз така мисля колега
:flirt::flirt:
И аз съм с вас,ама да заредят повече бира тоя път,че оня(дето беше на бара) още следобяд почна да ме пита-"пак ли бе"...ами викам пак то без бира живот ли е да му е..м май..та...
Токич с тебе брат ще си броим после кутийките,само Митака ще липсва,ама знае ли се може и той да изскочи нещо(имам му телефона,ще го видя как е)...

Buxalkata
25-03-2010, 22:38
разбира се и аз мисля да у4аствам независимо дали до тогава ще имам кола надявам се силно ДА :flirt:
за мене местото не е от зна4ение кадето и да е все ще е весело ...с такъв силен отбор :big_beer: :beer:

rumenti77
25-03-2010, 23:13
Аааа и мене ме бройте.

MUROMAN
26-03-2010, 15:33
Мястото е добро ,живи и здрави и аз се записвам за учестие.
Венци -бързия е най-близко и като си е в Севлиево може да направи една разознавателна обиколка и да види на място за какво иде реч.

VFTI
26-03-2010, 20:56
Най-вероятно ще си ходя на 10-11април тааа нищо чудно да набия третия зъб и в събота да се разходя до там за да видя за какво иде реч :)

Alfa User
26-03-2010, 23:03
Това ще е просто чудесно !
Междувременно ако някой има друга хубава идея за мястото - да не се стеснява и да я предложи за оглед и обсъждане.

toki4a
27-03-2010, 11:04
Пазарджиклиии сме с вас кадето и да е:)

vaklinator
31-03-2010, 01:23
Я и аз да се разпиша в тази тема:rotfl:
Ще стане среща като слънце.
П.П. Въжета да взимам ли?

Alfa User
31-03-2010, 10:49
Бе да се надяваме че няма да е такава адска жега като миналата година ... Но пък винаги остава варианта на някой да му свърши бензина и газта накуп :whistle:

DJ
02-04-2010, 15:58
Здравейте, аз бях предложил едно място за среща номер 2 на 155-ците но се оказа че мястото побира максумум 49 човека :( , жената която стопанисва хижа Хайдушка песен, стопанисва и туристическия дом в град Троян, но той пък събира само 60 души.........като в ресторанта се побират около 40 човека останалите трябва на терасата да са а ако е лошо времето...... много съм разочарован от себе си........иначе за 2-ра среща съм на линия само кажете къде :) в Габрово ме кефи :)

Alfa User
02-04-2010, 16:10
Абе като гледам ненарастващия ентусиазъм - може и място със 60 места да ни стигне ...

rumenti77
06-04-2010, 15:21
Аз направо се плаша като гледам тая тема.Айде бе колеги кажете си мнението,харесва ли ви мястото,коя дата ви е по удобна и т.н.И няма ли хора от Габрово,които да отидат до мястото, да видят за какво точно става въпрос,да говорят с управителите и да започнем малко по серйозно да мислим за 2-РАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА АЛФА155.Стига толкова, че се ядосах:brickwall:.Сега требва да пия една ракия да ми мине:whistle:

Alfa User
06-04-2010, 17:16
Румба, само с една няма да ти мине - ей на, питай мене как се ядосвам вече. Несериозно отношение и туй то. Ако мислите, че ще се юрнем да организираме всичко две седмици преди датата - няма да стане !

VFTI
06-04-2010, 17:59
Нямах възможност да отида до там...След 2 седмици ще си ходя пак и мога да отида...въпроса е че обаче наближава, а тия месеци юни нищо чудно да е заето хижичката...

Аз викам направо да казваме твърда дата и да започнат записванията. Мястото пак е в централна България, има въздух и всичко изглежда окей....Не виждам какво да го мислим повече...единствено пътя може да е кофти ама то къде ли в Бг не е кофти:shoot:

Alfa User
06-04-2010, 18:28
Ами най-добре ще е като отидеш на място да огледаш за още някоя станция - да не разчитаме само на "Еделвайс"-а, и да питаш за свободните места за 5-6 Юни или следващата седмица.
Интересува ни какъв е точния капацитет, какви са цените към момента, и какви отстъпки евентуално могат да направят (миналата година ни свалиха почти 25% от цената за нощувка, но пък за нашата дата нямаше места), както и колко време предварително трябва да се потвърдят със сигурност местата. Предлагам да се говори за една бройка от около 50-60 човека, и после ако трябва - да се коригира.
Другото е ясно - голям паркинг или поляна, ресторантска част с повечко места и разнообразие в менюто, и т.н. Силно се надявам да можем да се вместим в това време, и да се съберем сериозна група.

gallena
06-04-2010, 23:24
глас за средата на юни

Furious 155
07-04-2010, 00:01
и от мен така!

vladdas
07-04-2010, 10:22
Здравейте,

тази година и аз съм участник. Един глас и от мен за средата на Юни.

Разгледах досега предложеното място и на мен ми харесва много. Съжалявам, че в момента не мога да предложа и някое друго, но ще си помисля сериозно че да има и резервен вариант.

DJ
07-04-2010, 13:25
Момчета аз писах и по-горе когато кажете и където кажете аз съм там :bounce8:

bis145
07-04-2010, 14:10
Извинявайте, че се набърквам в темата ви.Но бих могла да ви предложа резервен вариант за място: http://www.velingrad.bg/livadite/livadite.html
Поне на мен ми изгледжа добре.

VFTI
07-04-2010, 18:56
Абе вярно...Какво мислите за Велинград??

Реално погледнато в района на Габрово почти няма собственици на 155! Реално е колегата от Търново WRC който си е такъв ентусиаст, който ще дойде на среща и в Кипър ако трябва...
DJ я също не е много далече пък и той кара на нафта:tongue2: Велинград му е 15лв.:tongue2: и гледам няма претенции...


Остава въпроса за колегите от Варна примерно...
За района на Бургас не се съмнявам че Arieca ще дойде :tongue2:
Да помислим за колеги от Монтана, Враца и т.н., на които и Габраво им е много далече, та дали ще е Габрово или Велинград май е едно и също...даже Велинград е по-добре защото е по-хубав и бърз пътя:)

Мислете и давайте да се преброим и да решаваме:tongue2:

MUROMAN
07-04-2010, 20:04
Не видях цени в сайта на Ливадите.

---------- Post added at 17:04 ---------- Previous post was at 17:00 ----------


Здравейте,

тази година и аз съм участник. Един глас и от мен за средата на Юни.

Разгледах досега предложеното място и на мен ми харесва много. Съжалявам, че в момента не мога да предложа и някое друго, но ще си помисля сериозно че да има и резервен вариант.

Евала мен -евала. :bg:

Alfa User
07-04-2010, 20:17
Цени наистина нямаше - изрових всичко по сайта. Остава варианта да им пишем.
За мене лично (както и за цялата група от Пловдив и Пазарджик) няма да е никакъв проблем да бъде срещата във Велинград, но наистина за хората от по-далеч (крайморието и северозападните части) може да е доста пътя.
Ще видя как мога да променя анкетата, но ще трябва да се гласува всичко наново.
Все пак нека Венци провери със сигурност мястото за Габровско. Нека бъдем сериозни !

rumenti77
08-04-2010, 09:33
Хора като гледам за там ще ми тряват повече месеци да събирам пари:mf_Flush:.

bis145
08-04-2010, 10:10
Колеги, звънях на комплекс Ливадите и ми дадоха цена от 40лв. на двойка стая + закуска.За по големи групи ще има отстъпка от цената.Общо като капацитет хотела събирал към 70 човека.Зе мераклиите и безплатен фитнес хах въпреки, че се съмнявам някой да се сети за него.
p.s.ще взема да си купя и аз една 155-ца.Въпреки, че имаме в семейството вече една.

VFTI
08-04-2010, 10:18
Май е скъпичко...Най-много да изкрънкаме и вечеря към тия 40лв. Все пак във Велинград има и други места :) И освен парите за престой си смятайте и парите за гориво, защото ако е по-далече пък цената е по-малка е същото :):)

Аз поемам ангажимента след седмица-2 да отида до еделвайс и да разбера за района какви опции има.

Мисля да питам за около 50човека. Така като гледам май няма да сме повече"?!?!

bis145
08-04-2010, 11:11
Че то всичко си иска уговорки и пазарлъци.Навсякаде като чуят бройката, мисля че ще има добри отстъпки.Ако се организирате в някой по-близък район пишете още една 155-ца с двама човека.

vegatta
08-04-2010, 12:23
по принцип на Ливадите е много добре има басеин и можем да уговорим нощно къпане с бира примерно
лошото е че максимум до 3.00 затваря ресторанта

bis145
08-04-2010, 14:14
То при наличието на такава група и мераклии за поръчване и плащане едва ли ще са само до 3 часа.Поне така си мисля.

RestInShit
08-04-2010, 15:06
Привет от Варна.Идеята за мястото и датата ми допада.Но да дам и аз едно предложение ... Казанлък или Калофер(или околните възрожденски градчета) - супер живописно,точно по средата на картата от където и да го погледнете.Лично мето мнение е,че трябва да се уточни горе-долу бройката за да се знае какво да се търси.

bis145
08-04-2010, 17:30
Пак съм аз с още една идея.
http://byalokamene.com/restaurant.php

toki4a
08-04-2010, 18:38
Пак съм аз с още една идея.
http://byalokamene.com/restaurant.php

като гледам все хубави идеи имаш:coolio:
лошо нема да идва тва време ,че ма заболяха капачките нещо:cheers:

---------- Post added at 15:38 ---------- Previous post was at 15:36 ----------


по принцип на Ливадите е много добре има басеин и можем да уговорим нощно къпане с бира примерно
лошото е че максимум до 3.00 затваря ресторанта

до 3.00 ама кой ден не се знае
:cheers:

155_8000rpm
08-04-2010, 19:10
като гледам все хубави идеи имаш:coolio:
лошо нема да идва тва време ,че ма заболяха капачките нещо:cheers:

---------- Post added at 15:38 ---------- Previous post was at 15:36 ----------



до 3.00 ама кой ден не се знае
:cheers:
Те тва ми е изискването...

Да имат хладилни камери(работещи),че топла бира не пием...:cheers:

Buxalkata
09-04-2010, 00:40
е да де ама времето си минава а само идей идват и нищо не остава като окон4ателно ... и тази малка активност просто не е реална ...:cheers:

bis145
09-04-2010, 13:30
Първо, мисля че трябва да се уточни датата.Като гледам анкетата най-много гласове има за 12-13 юни.Така че тя поне май горе-долу е известна.Защо не се пусне и една анкета с предложения за местоположението.И така едно по едно да се отметнат нещата.

Alfa User
09-04-2010, 17:03
Защо не се пусне и една анкета с предложения за местоположението.И така едно по едно да се отметнат нещата.

Защото не може да се пуска повече от една анкета в тема, не може да се променя вече пусната анкета, и не е подходящо да запълваме раздела с 20 теми за срещата.

Искам да видя предложения от хора, които са били на мястото, или могат да отидат там да говорят лично - както направих аз миналата година като организирах Първата среща. Просто ей-така пуснати предожения за разработване на клавиатурата не вършат работа, защото нямаме излишно време.
Датата е почти ясна, за бройка - говорим за около 50 човека плюс-минус 10, и готово.
По-ясно от това не мога да го кажа.

Buxalkata
11-04-2010, 18:40
добре де няма ли хора от централна българия да задействат малко проу4ванията ... ?

Alfa User
11-04-2010, 21:32
Колегата DJ е от Троян, но написа, че нямало подходящи места - което малко ме съмнява де. Троянския балкан е прекрасно място.
Колегата WRC е от Велико Търново - гледам че още не се е включил с мнение или предложение.
Иначе сега чакаме VFTI да скокне до Севлиево и да проучи въпроса с първото предложено място, и със подходящите места в района изобщо.
Иначе за около Пловдив може да се измисли нещо, но нека не повтаряме - миналата година бяхме тук.

DJ
11-04-2010, 23:29
Колегата DJ е от Троян, но написа, че нямало подходящи места - което малко ме съмнява де. Троянския балкан е прекрасно място.
Колегата WRC е от Велико Търново - гледам че още не се е включил с мнение или предложение.
Иначе сега чакаме VFTI да скокне до Севлиево и да проучи въпроса с първото предложено място, и със подходящите места в района изобщо.
Иначе за около Пловдив може да се измисли нещо, но нека не повтаряме - миналата година бяхме тук.

Здрасти Алекс,
ами написах че не подходящо не заради друго ами по следната причина....

Оказа се че и двете места които имам като идея ги стопанисва един и същ човек, въпросната жена се запознах с нея....не ми хареса поведението и а и от 3-ти лица разбрах че не е е стока......
Местата които бях харесал са хижа Хайдушка песен(49 места общо с бунгалата 10лв на легло ) и Туристически дом град Троян(60 места в диста голяма мизерия 12лв на легло) и за двете места ще трябва да наема кетъринг понеже си нямат готвач и какъвто и да било кухненски персонал, което автоматично означава че местата нямат и хладилници с бира каквото ни трябва.
Аз съм по склонен към хижата заради големия паркинг скарата навън и пейките които също са навън, минусите ги описах по горе като има няколко драми и по самия път към хижата....който с внимателно и леко шофиране се преминават лесно.
Така може да не ти се вярва но не са много местата, които да не са хотели и да могат да ни предложат условията които желаем......

ПП: Колеги наистина много искам да се съберем в троянско затова продължавам търсенето :ritter:

VFTI
11-04-2010, 23:49
Даам тази седмица ако нещо не стане ще си ходя до Севлиево...От там ще отида да видя на Узана какви хижи и предложения има :):)

wrc
12-04-2010, 19:47
Ся,за националната сбирка където и да я направим само с 1 ходене няма да се размине.Затова по-добре да бъде близо до масто където живее наш човек,за да има възможност за ходене.За "Еделвайс" на Узана определено нямам възможност да ходя,защото пътя в 2-те посоки е около 150км.Но ако искате може да проверя на 1-2 места около Търново,ако ви устройва дестинацията.

Дано да не става само като миналогодишната среща на 156-ците,при заявени 50 човека,пристигнаха....2-ма,голяма излагация беше.

Alfa User
13-04-2010, 00:01
Мисля, че доказахме, че сме много сериозни миналата година - всички заявили участие дойдоха, даже имаше хора в повече, което за първа среща беше невероятно постижение.
За района около Габрово има кой да провери, но и около Търново можем да погледнем за добра оферта.

VFTI
13-04-2010, 10:29
Тази седмица няма да мога да разгледам в района на Габрово. Другата седмица ще си ходя и ще проверя :)

toki4a
17-04-2010, 08:36
тук неееееееееещу почина работата:furious:

Buxalkata
17-04-2010, 10:12
тук неееееееееещу почина работата:furious:

за жалост има нещо такова ...:bored:

Alfa User
17-04-2010, 12:19
И на мен ми писна да ръчкам хората постоянно ...

rumenti77
17-04-2010, 19:33
Се си мисля,че тази година много ама МНОГО ще се изложим.

toki4a
18-04-2010, 09:13
а бе ,че нема да се изложим нема.... ама...:whistle::flirt:

DJ
18-04-2010, 16:06
И така колеги след като изядох малко хранилка, реших днес в почивния ми ден да се разходя до едно място, за което до сега бях забравил.......
http://bultourism.com/?menu=0&id=1155

така това е мястото днес само ходих до там защото нямаше с кой да разговарям, но пържо искам мнение от всички все пак цените не са ниски.........

така поствам още един линк към "забавленията" около хотела
http://www.shipkovo.bg/bg/index.php
Сега предполагам че ще има мнения и коментари затова нека ги чуем:) в близост има 2 кръчми с лятни градини които са много удобни, ако не използваме ресторанта на хотела.......
Така след като чуя мнения от вас ще говоря със управителя на хотела, случайно стечение на обстоятелствата той се оказа мой клиент(разбрах го от сайта).


ПП: Има голям паркинг на около 100м от хотела където да паркираме проблема е че юни месец вече е сезона и незнам колко място ще има за паркиране ина4е паркинга пред самия хотел който го има на снимките е за около 6-8 коли......

Buxalkata
21-04-2010, 15:28
мястото изглежда готино въпроса е дали ще можем ние да си вкарваме алкохол за да компенсираме нощувката :) (криза е все пак )
мене ми харесва !!!

DJ
21-04-2010, 16:35
мястото изглежда готино въпроса е дали ще можем ние да си вкарваме алкохол за да компенсираме нощувката :) (криза е все пак )
мене ми харесва !!!

Точно затова искам мнение за да знам дали да се разправям все пак цената не е ниска, но колегите явно се обидиха и не искат да пишат :dunno:

Alfa User
21-04-2010, 21:07
Имам само хубави спомени от Шипково, и мисля че там и сега ще е приятно местенце. Хотела изглежда добре, но трябва все пак да се пита за някакви отстъпки за групови резервации.
Сега остава и Венци да свърши неговата част от разузнаването, за да анализираме ситуацията :)

VFTI
22-04-2010, 01:55
Венци няма да се прибира тази седмица...ще си ходя чак на 8ми май и евентуално тогава да разузная, но честно казано като гледам активността и нежеланието ми се струва че ще са усилия на вятъра...Да правим или Шипково или пак нещо Пловдив/Велинград и който дойде дойде...

DJ
22-04-2010, 02:25
Искам една ориентировъчна бройка за да говоря за отстъпка :gangstah:

vegatta
22-04-2010, 12:10
аз мога да питам за "Ливадите" или някъде из нашия регион та казвайте да се знае от рано

Flame
22-04-2010, 12:25
Ами горе на Цигов Чар,един приятел ми е разправял за срещите на фиат форума там,и доколкото разбрах е хубаво,само дет не е много централно място и това е проблем.На мен много ми се идва,но нещата тотално се объркаха и не смея да си правя планове отсега.

DJ
22-04-2010, 13:32
Предлагам всеки да провери все пак ще има повече оферти и възможности :usaflag:

MUROMAN
22-04-2010, 15:05
Аз ще идвам Драго - ето записвам се в темата.
За датата още не съм сигурен ,като се уточни ще се съобразя с нея:go:

Alfa User
22-04-2010, 22:14
Искам една ориентировъчна бройка за да говоря за отстъпка :gangstah:

Като гледам замрелия ентусиазъм, може би ще е добре да се говори ориентировъчно за около 30-40 човека - основно за двойни стаи.
В крайна сметка, ако няма много други желаещи - гледам че основната и най-сериозна група е от долната страна на Стара Планина - ще направим срещата пак някъде тук. Което изобщо не означава, че омаловажавам труда на Драго - ако се уредят нещата в положителна и изгодна посока, ще посетим Троянския балкан. Природата е чудна там.

phoenix
22-04-2010, 22:56
да кажа и аз...
относно мястото, няма значение. Все пак ние бяхме на срещата в Елена и прескочихме за по напряко до Варна, през Пазарджик...:go:, алфата от път се не плаши. Но датата малко ни смущава. Юни месец към края е ходенето до Милано и всяка среща преди това изключва нашето включване в мероприятието. Така че ако може да е към края на Юли или нещо по-натам ще е супер.
п.с.
ОПС, не видях че била среща само за 155... само видях среща и си викам айдееее пак ще хайманосваме. Тааа мнението ми да не се зачита.

Alfa User
23-04-2010, 00:46
Е то лошо няма да дойдете - ние приемаме и фенове на 155 - не само собственици :)

toki4a
23-04-2010, 09:15
много ясно:grandpa:

155_8000rpm
23-04-2010, 23:23
За мене двойна стая+малък бандит....и каса бира(желателно ледена)...

Абе колеги айде стегнете се да се напиеме поне ако не друго...чакам Trendi със сопотската домашна...ииииииииииии Токича да остави малко бира и за мене,че ше се караме!

toki4a
24-04-2010, 08:41
За мене двойна стая+малък бандит....и каса бира(желателно ледена)...

Абе колеги айде стегнете се да се напиеме поне ако не друго...чакам Trendi със сопотската домашна...ииииииииииии Токича да остави малко бира и за мене,че ше се караме!

:prescription:Токи4а бира не пие!!!!

DJ
24-04-2010, 08:46
За мене двойна стая+малък бандит....и каса бира(желателно ледена)...

Абе колеги айде стегнете се да се напиеме поне ако не друго...чакам Trendi със сопотската домашна...ииииииииииии Токича да остави малко бира и за мене,че ше се караме!
TRENDi за съжаление се е писал в анкетата, от тези които няма да присъстват :(

vesak
26-04-2010, 20:24
Абе хора нестава ли тая година събирането да е някъде в центъра на България,за да можем да се съберем от цялата страна. Защото може и други наши колеги да искат да присъстват,но да са твърде далече.
Като например: (Силистра,Добрич,Варна,Шумен,Бургас и.н.) Надявам се някой да предложи място в централна България. Примерно някъде около (Велико Търново,Габрово или Казанлък) където всеки би могъл да присъства.

Grim
26-04-2010, 20:38
Абе хора нестава ли тая година събирането да е някъде в центъра на България,за да можем да се съберем от цялата страна. Защото може и други наши колеги да искат да присъстват,но да са твърде далече.
Като например: (Силистра,Добрич,Варна,Шумен,Бургас и.н.) Надявам се някой да предложи място в централна България. Примерно някъде около (Велико Търново,Габрово или Казанлък) където всеки би могъл да присъства.

ти братчед,нещо си пропуснал....

vesak
26-04-2010, 20:45
Кое точно съм пропуснал

Alfa User
26-04-2010, 22:02
Ми например това, че проучваме райони ИМЕННО в централна България - Троян и Габрово ...

Тая тема май не се чете както трябва, па после се чудим що няма ентусиазъм ...

toki4a
26-04-2010, 22:20
незнам аз ама .............:no:
това не съм го очаквал:dunno:

vesak
27-04-2010, 11:44
Извиняваите колеги но одавна не бях влизал във форума. И зато като видях, че има тема и направо реших да пиша. Извиняваите отново несъм го направил нарочно да обидя някои :no:

Rider_alfa155
27-04-2010, 13:38
Смятайте плю още една двойна стая от сливен с бира и шкембе само уточнете мястото и датата за мен няма значение Габрово ми се вижда добър вариянт

toki4a
27-04-2010, 14:26
Извиняваите колеги но одавна не бях влизал във форума. И зато като видях, че има тема и направо реших да пиша. Извиняваите отново несъм го направил нарочно да обидя някои :no:

на тебе сега паа какво ти стана!!!!!!

DJ
30-04-2010, 08:39
И така колеги вчера се срещнах с управителя на хотела към съюза на слепите в България.
И резултата е следния:
- за 12-13 хотела е свободен и ще сме само ние :)
- за цената говорих за пълен пансион има два варианта(обяд, вечеря, закуска или вечеря, закуска, обяд), за съжаление не е склонен да намали цената за група, понеже цената била много атрактивна спрямо хотелите около него.
- можем да си внесем колкото желаем алкохол :)
- за менютата можем да се разберем както и можем да изберем няколко вида супи само че трябва да се разберем предварително
-отдолу ще приложа сканирано едно меню на мезетата и салатите, като основните ястия са по наше желание.( само едно уточнение цените в менюто са от миналата година за тази наи вероятно ще имат дребни корекции, но мисля е цените като цяло са добри)
- 2 години под ред Мицубиши се събират в хотела
- имам приятел DJ (бивш алфист) който може да се погрижи за атмосферата, но евнтуално спрямо бройката хора ще говоря с него за цена :)
- понеже е още рано централния минерален басейн в Шипково още няма да работи, но за сметка на това можем срещу заплащане да ползваме басейна на съседния хотел-ресторант "Илинден"
- ресторанта си има стерео уретба към която спокойно можем да вържем лаптоп, ако някой склони да го донесе
- друго нещо което е изключително важно според мене, ресторанта е доста голям и позволява да се нареди една дълга маса специално за Клуб Алфа Ромео 155 България и всички да сме на една маса и да няма " наш'та маса поздравява баш'та маса....." :), може да има "нашия край поздравява вашия край" :drunk:
- паркинга точно пред хотела стига за до 10 коли но на 100м е големи паркинг където мисля всички да паркираме :)
- зависи по кое време се съберем мога да организирам лека разходка около Троян :) ( но тва стига всички да искат и да са доволни) :smile:

Айде колеги давайте мнения, препоръки , добри лоши мисли каквото ви дойде :idea2:
Знам че Алекс вече написа че едва ли ще се състой тук сбирката, но не виждам друга активност от някой така че както решите.

DJ
30-04-2010, 08:55
Това е много малка част от менюто като пак повтарям цените са леко нагоре тази година....като навсякъде..... :(
Иначе вички останали ястия са по наше желание :)

VFTI
30-04-2010, 10:08
Мястото е супер. Цените са добри. Няма друга активност и предложения.

Заключение:
Да действаме :)

DJ
30-04-2010, 11:42
Мястото е супер. Цените са добри. Няма друга активност и предложения.

Заключение:
Да действаме :)

Не съм убеден че няма друга активност :prescription: , просто никой не пише тук :) Очаквам мнението на повече колеги :drunk:

ПП: Ти пък мноо се кефиш че се отърва бе :pp:
ПП2: Пропуснах да напиша в горните постове че пътя до там е страхотен :)

Buxalkata
30-04-2010, 12:30
аз съм за :)

vegatta
30-04-2010, 14:25
мястото е идеално :kicking:

vaklinator
30-04-2010, 17:00
Ей бройте ме и мен и аз съм за.!
Не, че разбрах къде е мястото, ама има кого да питам.
Теди кажи нещо по въпроса , ако искаш на л.с. да не плескотим убавата тема.

DJ
30-04-2010, 17:03
И така колеги след като изядох малко хранилка, реших днес в почивния ми ден да се разходя до едно място, за което до сега бях забравил.......
http://bultourism.com/?menu=0&id=1155

така това е мястото днес само ходих до там защото нямаше с кой да разговарям, но пържо искам мнение от всички все пак цените не са ниски.........

така поствам още един линк към "забавленията" около хотела
http://www.shipkovo.bg/bg/index.php
Сега предполагам че ще има мнения и коментари затова нека ги чуем:) в близост има 2 кръчми с лятни градини които са много удобни, ако не използваме ресторанта на хотела.......
Така след като чуя мнения от вас ще говоря със управителя на хотела, случайно стечение на обстоятелствата той се оказа мой клиент(разбрах го от сайта).


ПП: Има голям паркинг на около 100м от хотела където да паркираме проблема е че юни месец вече е сезона и незнам колко място ще има за паркиране ина4е паркинга пред самия хотел който го има на снимките е за около 6-8 коли......
Това е мястото колега ;)

Ей бройте ме и мен и аз съм за.!
Не, че разбрах къде е мястото, ама има кого да питам.
Теди кажи нещо по въпроса , ако искаш на л.с. да не плескотим убавата тема.

Иначе като се обадят още няколко човека ще накарам Алекс да пусне анкета за места, меню и така....само че самия той още не се е обадил :)

Alfa User
30-04-2010, 23:54
По отношение на мястото за националната среща, което всъщност е и темата :
благодарности на Драго за усилията, но нека и Венци да каже за неговата част от разузнавателната операция.
Не си спомням какви бяха точно цените за нощувка в този хотел, но и аз мисля че мястото става :)
Местя приказките за сенника в чат-темата.

VFTI
01-05-2010, 00:46
По отношение на мястото за националната среща, което всъщност е и темата :
благодарности на Драго за усилията, но нека и Венци да каже за неговата част от разузнавателната операция.
Не си спомням какви бяха точно цените за нощувка в този хотел, но и аз мисля че мястото става :)
Местя приказките за сенника в чат-темата.


АЗ искам тактично да се измъкна от моята част за проверката.

Утре ще пътувам до Копривщица..И ще съм там до неделя, впрочем ако някой минава може да се обади. Мимоузунов ще пътува и каза, че ще се обади. Ще има безплатна скара и безалкохолно

На Севлиево ще си ходя другата седмица, тоест 8-9май. Тогава мога да проверя за Узана, но:
1. Доста път си е по баирите и до там. Общо още 120км. + това че се прибирам само за 1 ден((200+120км....)), ще трябва да се отрепя от път по незнайни пътища...
2. Баща ми каза, че пътя бил много кофти.

И честно казано със спортното окачване и нови гуми не ми се рискува да се катеря и да ходя да разузнавам на място. За дистанцията го коментирах.

Заради това и застанах зад идеята на DJ пък и не виждам с какво примерно тя е лоша или може да получим кой знае какво.

Това си го казвам искрено и лично :)

milenamr
01-05-2010, 01:03
И честно казано със спортното окачване и нови гуми не ми се рискува да се катеря и да ходя да разузнавам на място. За дистанцията го коментирах.

Заради това и застанах зад идеята на DJ пък и не виждам с какво примерно тя е лоша или може да получим кой знае какво.

Това си го казвам искрено и лично :)
И аз така мисля, няма смисъл да се напъваш, предложението на DJ е доста добро и е крайно време да се хванем за окончателен вариант, а мисля, че този прилича точно на такъв :)
Благодаря ти DJ, дано сега да сме по-сериозни и да се организираме, че ни чакат много бири за изпиване :big_beer::cheers:

DJ
01-05-2010, 19:45
И аз така мисля, няма смисъл да се напъваш, предложението на DJ е доста добро и е крайно време да се хванем за окончателен вариант, а мисля, че този прилича точно на такъв :)
Благодаря ти DJ, дано сега да сме по-сериозни и да се организираме, че ни чакат много бири за изпиване :big_beer::cheers:

Е моля ви се сега не е кой знае какво, това което съм направил. Липсва ми време иначе огромно желание имам да се съберем тук, дано и да стане а от благодарност от вас очаквам да преминем няколко пъти в колона през града да видите кво става :tv:

Миленче за бирите е ясно обаче кой колкто си донесе :baby_bringin:

155_8000rpm
02-05-2010, 12:31
Съжалявам за закъснялата реакция,но разгледах предложението на DJ-я и подкрепям с две ръце за мястото....

rumenti77
02-05-2010, 12:42
Съжалявам за закъснялата реакция,но разгледах предложението на DJ-я и подкрепям с две ръце за мястото....
И аз така.

milenamr
02-05-2010, 13:26
Съжалявам за закъснялата реакция,но разгледах предложението на DJ-я и подкрепям с две ръце за мястото....

Ами запиши се в анкетата тогава :) За да има по-ясна ориентация за бройката :):cheers:
За сега се очертават 18 човека, като към някои от тях ще има и придружители.

DJ
02-05-2010, 14:39
Ами запиши се в анкетата тогава :) За да има по-ясна ориентация за бройката :):cheers:
За сега се очертават 18 човека, като към някои от тях ще има и придружители.

Миналата година 70 сега само 18..........:bash: а колко хора съжаляваха че не са дошли :biker: . Аз съм обявил примерна бройка 60 човека, знам че са трудни времената....то лесно няма. дано се съберем повече :super:

Alfa User
02-05-2010, 15:10
дано се съберем повече :super:

И аз на това се надявам ... дано се посъбудят колегите и да се съберем както миналата година.

toki4a
02-05-2010, 17:18
Пазарджик сме там спор няма :bg:

---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

само трябва да си оправя малко задната броня ,че един стълб ми отне малко предимството:drinking:

Grim
02-05-2010, 18:04
и аз ще се съм там ако не се случи аномалия като прединия път....:spam_laser:

1239
02-05-2010, 20:07
Датата посочена от мене е 5-6 юни, но и за 12-13 ще се опитам да сме на линия. Мястото ми харесва. Записвам се - двама сме.

Galof
06-05-2010, 23:35
Здравейте колеги, пишете още трима!

Alfa User
07-05-2010, 11:36
Добре дошъл в групата, колега !

Така, в първия пост на темата съм обобщил предложенията/уточненията за време и място на Втората Национална среща, както и списъка с дотук потвърдилите или леко несигурни желаещи да участват. Моля ако съм пропуснал някой или има промяна, да пишете своевременно, защото времето напредна ужасно, а още нямаме резервация...

toki4a
07-05-2010, 22:29
Добре дошъл в групата, колега !

Така, в първия пост на темата съм обобщил предложенията/уточненията за време и място на Втората Национална среща, както и списъка с дотук потвърдилите или леко несигурни желаещи да участват. Моля ако съм пропуснал някой или има промяна, да пишете своевременно, защото времето напредна ужасно, а още нямаме резервация...

интересно защо в резултатите в анкетата не виждам и токи4а (2ма) ,не сам писал за датата нарочно защото тя не ме интересува кога ще е!., важното за мене е ,:punk:че сам там!!!

Alfa User
08-05-2010, 11:41
интересно защо в резултатите в анкетата не виждам и токи4а (2ма)

Вероятно щото не си гласувал :hehe:

rumenti77
08-05-2010, 12:55
Добре дошъл в групата, колега !

Така, в първия пост на темата съм обобщил предложенията/уточненията за време и място на Втората Национална среща, както и списъка с дотук потвърдилите или леко несигурни желаещи да участват. Моля ако съм пропуснал някой или има промяна, да пишете своевременно, защото времето напредна ужасно, а още нямаме резервация...
Мен не ме пускат сам,запишете и жената.:-)

Furious 155
08-05-2010, 13:35
за мен знаете - аз + алфа + спътница :thumbup:!

DJ
08-05-2010, 15:14
Добре дошъл в групата, колега !

Така, в първия пост на темата съм обобщил предложенията/уточненията за време и място на Втората Национална среща, както и списъка с дотук потвърдилите или леко несигурни желаещи да участват. Моля ако съм пропуснал някой или има промяна, да пишете своевременно, защото времето напредна ужасно, а още нямаме резервация...
Супер си го направил Алекс браво :) имам само една забележка, говорих за отстъпка и нямаме договорка за такава понеже цената за хотел била повече от добра........но за сметка на това можем да си внасяме алкохол......, това го пиша само за яснота :)

---------- Post added at 15:14 ---------- Previous post was at 15:13 ----------


Супер си го направил Алекс браво :) имам само една забележка, говорих за отстъпка и нямаме договорка за такава понеже цената за хотел била повече от добра........но за сметка на това можем да си внасяме алкохол......, това го пиша само за яснота :)

пропуснах да напиша че съм говорил за бройка около 50-60 човека, за жалост засега сме само половината :sickness:

Alfa User
08-05-2010, 16:23
Еми отстъпката би била добре дошла, но щом не дават такава ... ще наваксаме с друго :)
А за бройката - наистина кофти се получава тази година. Знам че всички сме притиснати къде от кризи, къде от други непредвидени харчове, но ако си спомняте - миналата година си обещахме да спазваме традицията и да се събираме ежегодно. Дано повече колеги се присъединят към мероприятието !

P.S. Готов е и стикера за Втората Национална ... за тениски обаче нещо няма хъс май ... ако имате идеи - давайте ги насам !

MUROMAN
08-05-2010, 23:54
Аз се отказвам от стикер.
Но за тениска съм навит.:go:

VFTI
09-05-2010, 00:22
За тениските викам да пуснеш 1 вариант само в 2 цвят и всеки да казва каква иска :):) Без много да си губиш времето и да правиш различни модели и т.н. :):)

Миналата година бяха суперр..Мнобго съжалявам, че не си взех още 1-2..

Иска ми се да има такива тениски с 155цата, ама без текст че е имало среща...А просто 155цата и да мога да си я нося напред назад :):)

За тениските тази година викам да покажем секси дупенцата на легендите:go::go::hump:

MUROMAN
09-05-2010, 10:31
Напълно подкрепям.:-D

DJ
09-05-2010, 10:50
Еми отстъпката би била добре дошла, но щом не дават такава ... ще наваксаме с друго :)
А за бройката - наистина кофти се получава тази година. Знам че всички сме притиснати къде от кризи, къде от други непредвидени харчове, но ако си спомняте - миналата година си обещахме да спазваме традицията и да се събираме ежегодно. Дано повече колеги се присъединят към мероприятието !

P.S. Готов е и стикера за Втората Национална ... за тениски обаче нещо няма хъс май ... ако имате идеи - давайте ги насам !

Трябва евентуално да се разберем и за менюта нещо, дали да направим едно общо и всекид а си допоръчва или ...... и аз незнам как :BBQ:

vegatta
10-05-2010, 10:50
От ПЗ групата ще сме поне 8 човека и сигурно още толкова спътници

А има ли вече уговорено място или още не се знае

DJ
10-05-2010, 11:27
От ПЗ групата ще сме поне 8 човека и сигурно още толкова спътници

А има ли вече уговорено място или още не се знае

Колега чакам ориентировъчна бройка. Значи пазарджишката група са около 15-16 човека, това включва ли Токи4а?
Колеги днес ми съобщиха че трябва да ходя на семинар в Равда на 15-16 май което предполагам че означава че на Трак Дей може би няма да мога да присъствам :( , дано успея да се измъкна :depressed:

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:25 ----------


Колега чакам ориентировъчна бройка. Значи пазарджишката група са около 15-16 човека, това включва ли Токи4а?
Колеги днес ми съобщиха че трябва да ходя на семинар в Равда на 15-16 май което предполагам че означава че на Трак Дей може би няма да мога да присъствам :( , дано успея да се измъкна :depressed:

Пропуснах да кажа че става въпрос за с. Шипково в Троянския балкан.

vegatta
10-05-2010, 16:12
е за къде без Токича

toki4a
10-05-2010, 19:24
:smoke::smoke::smoke:пуша и пия постоянно и не чувствам умора:flex:

---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:24 ----------


е за къде без Токича

:notworthy:

Alfa User
10-05-2010, 19:35
С мощната подкрепа на Пазарджишката група, и евентуалните почти несигурни други бройки, ставаме 41 човека. Мисля че до времето за самата среща ще надхвърлим 50 ... Което почти ни приближава до миналогодишната проява - не е толкова зле в предвид на общата криза сред нас :)

П.С. Лелее, добре че се осъзнах навреме - стикера е редактиран ! Ако не искате да имаме стикер, казвайте навреме за да не ангажирам хора да ги правят !

DJ
10-05-2010, 20:40
С мощната подкрепа на Пазарджишката група, и евентуалните почти несигурни други бройки, ставаме 41 човека. Мисля че до времето за самата среща ще надхвърлим 50 ... Което почти ни приближава до миналогодишната проява - не е толкова зле в предвид на общата криза сред нас :)

П.С. Лелее, добре че се осъзнах навреме - стикера е редактиран ! Ако не искате да имаме стикер, казвайте навреме за да не ангажирам хора да ги правят !

Аз уважавам труда ти :notworthy: и бих си взел стикер и тениска от най-малките :Yoda:

Alfa User
10-05-2010, 22:11
То труда е едно на ръка - той е за идеята.
Тениски тая година не знам дали ще сколасаме да направим - особено като имам в предвид как месец и половина събирах желания, претенции и капризи миналата година ...

DJ
10-05-2010, 22:40
То труда е едно на ръка - той е за идеята.
Тениски тая година не знам дали ще сколасаме да направим - особено като имам в предвид как месец и половина събирах желания, претенции и капризи миналата година ...

Много се съобразяваш :) един модел 2 цвята и айде който иска иска, който не не :clap2:

Flame
10-05-2010, 23:58
Аз ще гледам да успея да дойда на срещата,имайте ме и мен впредвид-може да домъкна още някой,но не се знае още.

Furious 155
11-05-2010, 02:19
за стикер и аз не съм навит, но за фланелка - ДА.
http://www.forum-auto.com/sport-auto/theme43/sujet377949.htm ето тук има доста интересни снимки на 155 - може нещо от тук да се избере за щампата! ;)

Alfa User
11-05-2010, 08:12
Колко човека ще искат тениски тая година ?
5 ? 15 ? За такава бройка цената ще е крайно неизгодна за всички ...
За съжаление тази година няма да имам времето да тичам по фирми и да търся най-изгодните оферти. Ако на някой му се занимава - нека пише, ще помагам с каквото мога.

MUROMAN
11-05-2010, 09:48
Ми аз ще искам 2 тениски , ако ще има.
Браво на Ванката за сайта има много добри снимки.:handshake:

VFTI
11-05-2010, 12:06
Аз искам 2 тениски :):)Независимо от цената..мисля че 10-12лв. не е кой знае каква цена, а едва ли ще са по-скъпи...Алекс пак на теб разчитаме:) Направи каквито желаеш...един вариант 1 или 2 цвята и готово :) Пускаме една тема, кой какви размер иска и айдее :)

Alfa User
11-05-2010, 20:40
Пичове, единственото което роди тъпата ми тиква е това отдолу - и понеже няма кой да се занимава, ако не ви харесва - затривам файла ! За цени ще проверя тия дни, но с тия минимални бройки ще ни излезне над 16 лв парчето ...

П.С. За пояснение - вляво е лицето, вдясно - гърба ...

rumenti77
11-05-2010, 21:20
Пичове, единственото което роди тъпата ми тиква е това отдолу - и понеже няма кой да се занимава, ако не ви харесва - затривам файла ! За цени ще проверя тия дни, но с тия минимални бройки ще ни излезне над 16 лв парчето ...

П.С. За пояснение - вляво е лицето, вдясно - гърба ...
На мене ми харесва.

Buxalkata
11-05-2010, 23:31
и на мене ми допада идеята ;)

VFTI
11-05-2010, 23:38
Искаааааааам :):) Мисля че М или Л ти ще кажеш как са размерите :)

Grim
12-05-2010, 20:12
квото и да стане заявявам поне 2 блузи с размер ххл ако е бг стандарт или както го водят и хл-ако са нормален размер....

DJ
13-05-2010, 08:17
Момчета вчера се чух със управителя на хотела, вече има една група за 11-12 и ние сме на 12-13 вече съм резервирал, на собствена глава :drinking:, само незнам кво ще стана ако се издъня.....Иначе на Трак дея ще се видим само не разбрах къде ще се съберем предварително?

Alfa User
13-05-2010, 18:51
Пичове, с тениските май няма да мога да се заема - трябваше днес или утре да минавам през фирмата, но няма да мога заради служебни простотии. Освен това се оказа, че иначе тъй хубавите снимчици страшно се замазват като се мащабират за тениската :(

Madjo
17-05-2010, 00:49
здравейте колеги,

бройте и мен за срещата, живот и здраве, мога да си докарам ремарке но скоро ще е ясно :-)
браво на DJ за мястото и на Алекс за тениските, много са яки, жалко че няма да се получат снимките :no:

DJ
20-05-2010, 00:51
Колеги макар и малко късно имам 2-ра оферта за национална среща.....хотел Фландрия Беклемето

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=330

от там офертата е следната 15лв нощувка и закуска а вечерята ще е 10лв, като тя включва голяма салата 500гр. и голяма пържола (пил. или свинска) с гарнитура, алкохола си го внасяме ние :wink:
Обаче вече съм се наел да бъдем в Шипково.
Моля ви за малко повече активност време НЯМА..........


Евентуално трябва да се мисли меню за Шипково.........

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:45 ----------


Колеги макар и малко късно имам 2-ра оферта за национална среща.....хотел Фландрия Беклемето

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=330

от там офертата е следната 15лв нощувка и закуска а вечерята ще е 10лв, като тя включва голяма салата 500гр. и голяма пържола (пил. или свинска) с гарнитура, алкохола си го внасяме ние :wink:
Обаче вече съм се наел да бъдем в Шипково.
Моля ви за малко повече активност време НЯМА..........


Евентуално трябва да се мисли меню за Шипково.........

И нещо друго в Шипково като вариант за вечеря ми предложиха пълнени пилешки бутчета с гарнитура от варени картофи, било много добър вариант и да не забравяме че кибапчита и кифтета ше има за който иска и салати а за сутринта са обещани супи 2-3 вида по наше желание само да кажем какви :cold:

Furious 155
20-05-2010, 01:20
аз ще присъствам, където и да е! :grin:
Предполагам нощувката ще една - събота срещу неделя?

milenamr
20-05-2010, 01:40
аз ще присъствам, където и да е! :grin:
Предполагам нощувката ще една - събота срещу неделя?

Да , една ще е :) , а ако има много желаещи пък ,не е изключено и втора да се заформи, но по принцип за една сме предвидили :)

Alfa User
20-05-2010, 07:21
Колеги макар и малко късно имам 2-ра оферта за национална среща.....хотел Фландрия Беклемето

http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=330

от там офертата е следната 15лв нощувка и закуска а вечерята ще е 10лв, като тя включва голяма салата 500гр. и голяма пържола (пил. или свинска) с гарнитура, алкохола си го внасяме ние :wink:
Обаче вече съм се наел да бъдем в Шипково.
Моля ви за малко повече активност време НЯМА..........

Абре ... много кофти отзиви за тоя хотел чета ... струва ли си за икономия от 10-20лв да ни се скофти преживяването ?!?
Остава Шипково, а за меню наистина трябва да се стегнем и да решим.
Довечера ще обобщя бройките хора, за да сръчкаме позаспалите колеги ...

DJ
20-05-2010, 09:02
Абре ... много кофти отзиви за тоя хотел чета ... струва ли си за икономия от 10-20лв да ни се скофти преживяването ?!?
Остава Шипково, а за меню наистина трябва да се стегнем и да решим.
Довечера ще обобщя бройките хора, за да сръчкаме позаспалите колеги ...

Просто ми попадна като оферта :) искам преид да се оточни точното меню колко яденета желаем :) обяд,вечеря,закуска; вечеря закуска; или обяд и вечеря; или смао вечеря :usaflag: иначе после ще го уточним :)

toki4a
20-05-2010, 09:32
цел ден ще нагаваме кебаб4ета и кифтета вечерта ще напраим по една пилешка пържола там с некакви дреболии , (например с зайци ):yes:
сабахленто по 1 2 супи нещу там шкембета и така :clap2:

MUROMAN
20-05-2010, 10:16
цел ден ще нагаваме кебаб4ета и кифтета вечерта ще напраим по една пилешка пържола там с некакви дреболии , (например с зайци ):yes:
сабахленто по 1 2 супи нещу там шкембета и така :clap2:

Toчно така.:pancake:

vaklinator
20-05-2010, 10:18
Toчно така.:pancake:

Стига спамихте бреееееее! Трябва ни само 10 чувала с въглища

MUROMAN
20-05-2010, 10:24
Стига спамихте бреееееее! Трябва ни само 10 чувала с въглища

За какво са ни тия чували с въглища бре?:oops:
Бира и скара ни трябва.

vaklinator
20-05-2010, 10:38
За какво са ни тия чували с въглища бре?:oops:
Бира и скара ни трябва.

За скарата де

---------- Post added at 07:38 ---------- Previous post was at 07:38 ----------


За какво са ни тия чували с въглища бре?:oops:
Бира и скара ни трябва.

За скарата де:pancake:

vegatta
20-05-2010, 11:04
та да обобщим ....

срещата ще на Троян на 12-13 юни

Алекс ако ти е удобно пусни инфото в първия пост та да се знае

... и евентуално да уточняваме менюто и точната бройка на младежта

а наздраве:big_beer:

DJ
20-05-2010, 11:42
цел ден ще нагаваме кебаб4ета и кифтета вечерта ще напраим по една пилешка пържола там с некакви дреболии , (например с зайци ):yes:
сабахленто по 1 2 супи нещу там шкембета и така :clap2:

Вие само гледайте да ме издъните и някой да не дойде от вашета група обещали сте мин. 15 човека :plane:

1 вариант:
- салата примерно шопска
- пилешко бутче пълнено с гарнитура от варени картофи
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи

Обаче ме притеснява следното че тук работим на честна дума и аз се ангажирам с заявката за вечерята най лесния вариант ще е едно и също меню за всички, като всеки може да се допоръчва разни неща, а за сутрешните супи ще се разберем :) Аз съм непретенциозен към храна и кифтета да кажете и кифтета ще ям :)

vegatta
20-05-2010, 12:08
Вие само гледайте да ме издъните и някой да не дойде от вашета група обещали сте мин. 15 човека :plane:


веднага ти ги казвам сигурните........

alfatras + asia
toki4a + ваня
to6ko + 2-ма братя
bairadd155 + брат му
nonamecrew + един "турчин" (Доков)
spetznas + жена му
alfoncovci + 1
аз + жената

може да има още

първите двама не са сигурни за спането

ха наздраве:big_beer:

MUROMAN
20-05-2010, 17:36
Aз + 1 под въпрос?

Alfa User
20-05-2010, 18:33
та да обобщим ....

срещата ще на Троян на 12-13 юни

Алекс ако ти е удобно пусни инфото в първия пост та да се знае

а наздраве:big_beer:

Инфото е пуснато отдавна, ма кой да чете ...
Там са и твърдо заявилите участие хора.
Според мен да направим два варианта за меню, както миналата година - един свински и един пилешки вариант с някакви салати и гарнитури, а за сутринта - ще решаваме на място ...
Аз заявявам две пилешки менюта, две салати и две легла - надявам се най-горещо това да не се промени че някой май ще трябва да работи точно тогава дае... :furious:

VFTI
20-05-2010, 18:41
Аз ако пнякой не е разбрал съм сам и съм на линия :):) Нямам претенции за спане, менюта и т.н. :):)

Може според стаите и т.н. да се комбинираме с някой колега :)

Furious 155
20-05-2010, 19:35
само едно уточнение - аз ще съм сам и аз може да се комбинирам с някой за стая! Иначе за меню -
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи
ми изглежда абсолютно нормално :)

VFTI
20-05-2010, 19:59
само едно уточнение - аз ще съм сам и аз може да се комбинирам с някой за стая! Иначе за меню -
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи
ми изглежда абсолютно нормално :)



Викам пистовите 155ци да са заедно??? Ако стаите са 2ки примерно?

Както се казва...най-важно е конкуренцията да е близо до теб, че да я следиш :boost:

Furious 155
20-05-2010, 20:28
Викам пистовите 155ци да са заедно??? Ако стаите са 2ки примерно?

Както се казва...най-важно е конкуренцията да е близо до теб, че да я следиш :boost:
ей пак шпионираш, чак да спиш с мен си готов :roll2:

Buxalkata
20-05-2010, 23:15
еми може да си направим една 3-ка 155 ;) ... и аз съм сам за вечеря ми допада вариант 2 и така ...

rumenti77
20-05-2010, 23:47
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи
Ние (аз и жената)се спираме на тоя вариант.За сутришното шкембе има ли нужда да казвам или то се знае.

lulin racing
21-05-2010, 07:33
Имам един въпрос... на колко км се намира от София мястото на събора?

DJ
21-05-2010, 08:14
Имам един въпрос... на колко км се намира от София мястото на събора?

Троян е на около 180км и още 20-25км до Шипково, но се преминава през целия град а тои е 13км :) имам впредвид че ще спретнем шоу у наше село :):biggringift:

в този ред на мисли софиянци карат от София до Ябланица по магистралата, осле първокласен път........абе все хубав път има се пада :) Иначе за пловдивската и пазарджишката група като минавате през Беклемето отгоре по билото има участък с много лош път и големи неравности около 3 км е дълъг внимавайте ;)

lulin racing
21-05-2010, 08:22
тенк ю за информацията :)

DJ
21-05-2010, 08:38
тенк ю за информацията :)
моля колега нали е важното да се съберем, затова ще помагам както мога :phone: иначе ако решиш да се запишеш пиши тук в темата брой места :)

vegatta
21-05-2010, 11:44
Инфото е пуснато отдавна, ма кой да чете ...
Там са и твърдо заявилите участие хора.
Според мен да направим два варианта за меню, както миналата година - един свински и един пилешки вариант с някакви салати и гарнитури, а за сутринта - ще решаваме на място ...
Аз заявявам две пилешки менюта, две салати и две легла - надявам се най-горещо това да не се промени че някой май ще трябва да работи точно тогава дае... :furious:

Опс ....

па требва да черпа с бири

alfatras
21-05-2010, 13:02
6те стигнем ли до там бре мухахахахаха:hehe:

vegatta
21-05-2010, 14:12
6те стигнем ли до там бре мухахахахаха:hehe:

аз ша тегла кредит за бензин

DJ
21-05-2010, 15:23
аз ша тегла кредит за бензин

Стига бе не сте толкова далеко, няма да я ръчкаш по беклемето и готово :biggringift:

Alfa User
21-05-2010, 17:15
Е то другата страна ще е само по инерция бре ... 1/3 от бенза ще се икономиса ... що-годе :calc:

toki4a
22-05-2010, 09:11
аз ша тегла кредит за бензин

аз викам да сипа за 7 _ 8 лв.гориво :gayfight: и без това ми е останало от миналата среща:spoko:

vegatta
22-05-2010, 14:01
няма да я ръчкаш по беклемето и готово :biggringift:

дали нема

toki4a
24-05-2010, 18:27
хайде крайно време е да направим един списък с колегите които ще са твърдо там !!!

Buxalkata
24-05-2010, 21:33
:indian: аз съм там .... жив умрел ... :Yeeeehaaa: а дали има тенис маса там ... ?че имам един неразрешен спор :boxing:

DJ
24-05-2010, 23:30
:indian: аз съм там .... жив умрел ... :Yeeeehaaa: а дали има тенис маса там ... ?че имам един неразрешен спор :boxing:

Незнам дали има ама ви е било забавно с Мариян :)

Madjo
25-05-2010, 15:16
колеги,
кога най-късно трябва да се потвърди бройката?
извинявам се ако го пише някъде, но аз поне не го видях :idea2:
благодарско и живи и здрави до тогава, пък и след това разбира се :smile:

Alfa User
25-05-2010, 17:50
Колкото по-скоро, толкова по-добре. Списъка със желаещите да участват е публикуван в първият пост на темата.
Там все още има несигурни колеги (маркирани с червено) - моля същите да бъдат така добри да кажат ще идват ли или не !

DJ
25-05-2010, 18:13
колеги,
кога най-късно трябва да се потвърди бройката?
извинявам се ако го пише някъде, но аз поне не го видях :idea2:
благодарско и живи и здрави до тогава, пък и след това разбира се :smile:

за спането не е проблем има 100 места обаче менюто ме притеснява да не остане някой ощетен......

toki4a
25-05-2010, 18:48
за спането не е проблем има 100 места обаче менюто ме притеснява да не остане някой ощетен......

ее невярвам аз ще си носа някой и друг сандвич:picnic::yes::cheers:

wrc
25-05-2010, 21:15
Аз изчаках за да мога да кажа уж със сигурност,обаче още не мога да потвърдя на 100%,затова за съжаление минавам към отпадналите....засега.Ако в последния момент измисля нещо,ще се оправям на място.
Това е засега от мен.

mitaka_111
25-05-2010, 22:08
ее невярвам аз ще си носа някой и друг сандвич:picnic::yes::cheers:
брат кога е срештата

DJ
25-05-2010, 22:49
Аз изчаках за да мога да кажа уж със сигурност,обаче още не мога да потвърдя на 100%,затова за съжаление минавам към отпадналите....засега.Ако в последния момент измисля нещо,ще се оправям на място.
Това е засега от мен.

Стига бе Наско верно ли? а брат ти?

rumenti77
26-05-2010, 08:13
Най-вероятно и аз ще отпадна(мамка му).В началото на другата седмица ще кажа със сигурност.

toki4a
26-05-2010, 09:28
еййййййййй какво ви става на всички брее:paddle::paddle::paddle:

---------- Post added at 06:28 ---------- Previous post was at 06:27 ----------


брат кога е срештата

12 13 бре па ли си пиян та не четеш:screwy:

wrc
26-05-2010, 18:02
Стига бе Наско верно ли? а брат ти?

Не зависи от мен Драго.Миналата година също до последно не бях сигурен но успях да дойда,тая година същата работа,ко да прайш:) .Брат ми и той може да знае със сигурност 2-3 дена предварително,така,че ако дойдем ще се спасяваме на място:spoko::BIGsmile:.

DJ
26-05-2010, 20:18
Не зависи от мен Драго.Миналата година също до последно не бях сигурен но успях да дойда,тая година същата работа,ко да прайш:) .Брат ми и той може да знае със сигурност 2-3 дена предварително,така,че ако дойдем ще се спасяваме на място:spoko::BIGsmile:.

Аз вече писах за спане няма страшно, а за менюто ще сте на кебапчета и кюфтета евентуално:) и да си носите ракия еи :)

mitaka_111
26-05-2010, 21:29
еййййййййй какво ви става на всички брее:paddle::paddle::paddle:

---------- Post added at 06:28 ---------- Previous post was at 06:27 ----------



12 13 бре па ли си пиян та не четеш:screwy:
kompa mi se skapa i neshte na bulgarski,koito iska da mi zvanne

toki4a
27-05-2010, 09:16
kompa mi se skapa i neshte na bulgarski,koito iska da mi zvanne

ми давай на китайски :mobile: номеро сащия ли ти е бре турчин

DJ
27-05-2010, 11:07
Колеги днес мисля да отида до хотела за да говоря вече за менюта и ще има 2 менюта (1 вариант и 2 вариант). След като всеки избере ще помоля Алекс да напише в първия пост :)

Вечерята може да се каже че е ясна искам да чуя предложенията ви относно супи за сутринта 2-3 вида
или по скоро шкембе + друга за да мога да заявя и тях :)

И приканвам за малко повече сериозност с потвърждението и записването.....споделете с приятели :)

mitaka_111
27-05-2010, 12:11
ми давай на китайски :mobile: номеро сащия ли ти е бре турчин
номера е стария-правя всичко ваэможно и аэ да дойда:birth1::drunk:

vegatta
27-05-2010, 12:13
И приканвам за малко повече сериозност с потвърждението и записването.....споделете с приятели :)

Верно дайте по сериозно малко че нема време

Иначе Пз групата най вероято ще натискат шкембета сабале

vegatta
27-05-2010, 12:37
номера е стария-правя всичко ваэможно и аэ да дойда:birth1::drunk:

хаа там ще е края

alf
27-05-2010, 13:50
заявявам двойна стая + 1бр. меню 2 вариант
евентуално може да съм сам та може да си разделя стаята с някой колега но мога и сам да спия

toki4a
27-05-2010, 16:07
заявявам и от 2 те мен. и 2 шкембета сутринта

и да заредат повече кебабчЕта за през деня:drunk:

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:06 ----------


хаа там ще е края

:ritter:

vegatta
27-05-2010, 17:02
заявявам и от 2 те мен. и 2 шкембета сутринта

и да заредат повече кебабчЕта за през деня:drunk:

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:06 ----------



:ritter:

и бира и бира

А и да питам алкохол ше може ли да си внасяме

toki4a
27-05-2010, 17:31
и бира и бира

А и да питам алкохол ше може ли да си внасяме

може може:grin:

155_8000rpm
27-05-2010, 21:42
Аз искам да направя корекция...значи ставаме 3-ма +един малък бандит...

Buxalkata
27-05-2010, 23:40
леллее и деца ли ще има ... мале не трябва да ни виждат така брутални ... само като си помисля и ми става некак ...не знам и аз :photo::static:

Alfa User
28-05-2010, 00:52
За нас двамата без сутрешно меню :tongue:

@ alf - много се радвам че се присъединявате към нас (надявам се и двамата) !

Madjo
28-05-2010, 12:06
Колеги днес мисля да отида до хотела за да говоря вече за менюта и ще има 2 менюта (1 вариант и 2 вариант). След като всеки избере ще помоля Алекс да напише в първия пост :)

Вечерята може да се каже че е ясна искам да чуя предложенията ви относно супи за сутринта 2-3 вида
или по скоро шкембе + друга за да мога да заявя и тях :)

И приканвам за малко повече сериозност с потвърждението и записването.....споделете с приятели :)

аз ли пропускам нещо или така и не се уточни последната дата за заявяване на менютата, щом за броиката няма проблем? :pokey:
виждам, че и аз вече съм "червен" скоро ще потвърдя, просто имам малко грижи сега :(

DJ
28-05-2010, 12:40
аз ли пропускам нещо или така и не се уточни последната дата за заявяване на менютата, щом за броиката няма проблем? :pokey:
виждам, че и аз вече съм "червен" скоро ще потвърдя, просто имам малко грижи сега :(


Още няма такава дата дишай спокойно :) вчера не успях да отида надявамм се днес да мога ...

DJ
28-05-2010, 15:01
Още няма такава дата дишай спокойно :) вчера не успях да отида надявамм се днес да мога ...


Вие само гледайте да ме издъните и някой да не дойде от вашета група обещали сте мин. 15 човека :plane:

1 вариант:
- салата примерно шопска
- пилешко бутче пълнено с гарнитура от варени картофи
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи

Обаче ме притеснява следното че тук работим на честна дума и аз се ангажирам с заявката за вечерята най лесния вариант ще е едно и също меню за всички, като всеки може да се допоръчва разни неща, а за сутрешните супи ще се разберем :) Аз съм непретенциозен към храна и кифтета да кажете и кифтета ще ям :)

Така тъкмо се връщам от Шипково говорих с управителя
менютата са си така като и двете са със салата краставици и домати и плочка сирене(еднакви салатати за двете менюта ):). Алкохола си носим като има бира и там мезета,салати скари на место могат да се поръчват :) има и лятна градина спрямо времето ще я използваме :) Десерти също можем да поръчаме :)
За сутринта супа шкембе + супа пиле :)
мнения препоръки?!!? сигнали за злоупотреба? :strong:

---------- Post added at 15:01 ---------- Previous post was at 15:00 ----------


Така тъкмо се връщам от Шипково говорих с управителя
менютата са си така като и двете са със салата краставици и домати и плочка сирене(еднакви салатати за двете менюта ):). Алкохола си носим като има бира и там мезета,салати скари на место могат да се поръчват :) има и лятна градина спрямо времето ще я използваме :) Десерти също можем да поръчаме :)
За сутринта супа шкембе + супа пиле :)
мнения препоръки?!!? сигнали за злоупотреба? :strong:
пишете кой какво меню иска и колко броя :)

Alfa User
28-05-2010, 18:09
Някой може да иска и свинска пържола бре ...
Иначе за нас със Милена - една пилешка пържола и едно пълнено бутче.

milenamr
28-05-2010, 18:34
Някой може да иска и свинска пържола бре ...
Иначе за нас със Милена - една пилешка пържола и едно пълнено бутче.
За двамата едно бутче ли само http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif.?
Усещам, че някой ще остава гладен :devil:.

П.П.Сега видях, че си имало такива варианти, добре приема се :)

MUROMAN
28-05-2010, 19:25
Някой може да иска и свинска пържола бре ...
Иначе за нас със Милена - една пилешка пържола и едно пълнено бутче.

Аз съм кандидат за свинската мазна пържола. Хахахахха.
Иначе , ако няма пишете ме една пилешка пържолка с гарнитура.
За сутринта 3 в1 и след половин час 2 таратора. :)

155_8000rpm
28-05-2010, 19:29
леллее и деца ли ще има ... мале не трябва да ни виждат така брутални ... само като си помисля и ми става некак ...не знам и аз :photo::static:

Абе той баща си го е виждал доста брутален,така че не е проблем...само вие да не се издъните нещо ейййй пияници!!!!!!!!!!!!!!

MUROMAN
28-05-2010, 19:32
Абе той баща си го е виждал доста брутален,така че не е проблем...само вие да не се издъните нещо ейййй пияници!!!!!!!!!!!!!!

Ние Никога.:spell:

155_8000rpm
28-05-2010, 19:54
Ние Никога.:spell:

Ти па,аз не пия бе...къде си ме видял...ааааааааа сетих се къде,ама аз тогава не бях пиян,ами пих сироп за кашлица преди тва и като го омеших с 200 гр. кола и стана мазало...
Ама не казвай на никой,да си остане между нас!
П.П. Недко и Алекс също да си мълчат!

Buxalkata
29-05-2010, 00:58
всички сме инкогнито и ще си мълЧим ... среща на анонимните ..... с пред текст национална среща ;) :kicking:

mitaka_111
29-05-2010, 09:23
и бира и бира

А и да питам алкохол ше може ли да си внасяме
ваййй глей ги эа ко мислят,мале,мале:drums:

DJ
29-05-2010, 11:35
ваййй глей ги эа ко мислят,мале,мале:drums:


Айде бе батко ти няма ли да се пишеш :jumping:

1239
29-05-2010, 23:13
за нас едно меню с пържола и едно с пълнено бутче и да попитам - 3в1 и капи портокал имат ли или да си нося??????

DJ
30-05-2010, 00:58
за нас едно меню с пържола и едно с пълнено бутче и да попитам - 3в1 и капи портокал имат ли или да си нося??????

Безалкохолни казаха че си имат виж за 3 в 1 не съмс е сетил по добре носи :)

toki4a
30-05-2010, 08:07
не е сигорно ама може да впишем и един малък токи4 така че ще сме трима май май:holiday2:

mitaka_111
30-05-2010, 09:14
Айде бе батко ти няма ли да се пишеш :jumping:
даи ми о6те малко време,работя по вапроса:oops:

toki4a
30-05-2010, 21:45
даи ми о6те малко време,работя по вапроса:oops:

а ти бия един боц за начална скорост така да помислиш по бързо:devil:

vegatta
01-06-2010, 11:24
Айде записвайте се бре ... 46 човека- срамота

Аде че вчера един приятел си купи един хладилен бус и мислим да го напълним с бира та да има студена постоянно

Alfa User
01-06-2010, 18:48
То пак добре че и толкова ще съберем (макар че все още има непотвърдили несериозници...) ...
Дойде време май да умуваме кой как ще пътува до там. Софиянци предполагам ще дойдат по първокласния път София-Търново (след магистралата), а Пловдив и Пазарджик - щем не щем - през Беклемето. Но то пък е доста красиво място :)
Пловдив и Пз предлагам да се тътрим заедно - можем да направим малко невероятни снимки на самото Беклеме (ако е хубаво времето де...).
За час и сборен пункт ще мислим малко по-нататък май...

toki4a
01-06-2010, 19:54
То пак добре че и толкова ще съберем (макар че все още има непотвърдили несериозници...) ...
Дойде време май да умуваме кой как ще пътува до там. Софиянци предполагам ще дойдат по първокласния път София-Търново (след магистралата), а Пловдив и Пазарджик - щем не щем - през Беклемето. Но то пък е доста красиво място :)
Пловдив и Пз предлагам да се тътрим заедно - можем да направим малко невероятни снимки на самото Беклеме (ако е хубаво времето де...).
За час и сборен пункт ще мислим малко по-нататък май...

оооооо даааааааааа:bravo:

Galof
01-06-2010, 21:55
Колеги, за съжаление съм възпрепятстван и няма да мога да дойда. Отпишете ме. Много ми се идваше но уви така стана и няма да мога да дойда за съжаление.

Buxalkata
01-06-2010, 23:40
а има ли някаква схема кой с кого ще спи ... ?или на место както дойде ... ?

Alfa User
01-06-2010, 23:49
Еми за стаите можете да си давате заявките и да се разбирате помежду си - миналата година бях направил разпределението семица или две преди срещата - което ще рече, че вече окъснявате :static:

vladdas
02-06-2010, 11:59
Здравейте,

Май доста дълго съм с червено на първата страница вече. Съжалявам, за което, но малко имаше колебания за работа на 12.

Но сега потвърждавам.
Аз + още един човек под въпрос.
Но за момента пишете само мен 100%

Меню:
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи

Ще следя за организирането на общото пътуване за към Шипково, че да бъда и аз веднъж част от колона на Легендите.:new_Eyecrazy:

DJ
02-06-2010, 12:17
Така колеги обобщавам цената за нощувка + вечеря е 24лв, като има и 3-ти вариант за меню то от ново е с редена салата(краставици, домати, плочка сирене), но е със свинска пържола :) така че колеги дерзайте :)

Уточнявам супите (пилешка и шкембе) за сутринта не са включени в цената.

Настаняването по стаи ще стане на момента, но ви съветвам да се групирате предварително, почти всички стаи са 2-ки :)

И сега нещо за групата от столицата пичове внимавайте като минавате през Микре, при бензиностанциите има много лоша камера спазвайте ограничението, освен това има и лоши патрулки обикновенно стоят или преди камерата или след нея за да повторят ефекта :whip:

Довечера почвам да правя списъка с никовете бройката и менютата :) Моля всички потвърдили участие да потжърдят и меню :director:

Buxalkata
02-06-2010, 12:39
ако има 3-ка стая искам да запазя една за Мuroman , vaklin и мене ако няма казвай DJ

MUROMAN
02-06-2010, 12:42
Меню 3 за мен + салата и пържени картофи .:go:

DJ
02-06-2010, 13:44
ако има 3-ка стая искам да запазя една за Мuroman , vaklin и мене ако няма казвай DJ
Ами разбрах че хотела вече е пълен за датите така че нз какви стаи са предвидени за нас,затова и казах че ще се оправим на място :)

Alfa User
02-06-2010, 16:32
Потвърждавам - двойна стая със :
- две салати
- една пилешка пържола с гарнитура
- едно пълнено бутче с гарнитура

За менюто не съм на 100% сигурен обаче - може да се окажат 2 пилешките пържоли.

VFTI
02-06-2010, 17:52
Меню със свинско за мен... и 2на стая за мен и Фуриозо 155 :go:
:go::go:

Furious 155
02-06-2010, 19:11
Меню със свинско за мен... и 2на стая за мен и Фуриозо 155 :go:
:go::go:
точно и меню 2 за мен - 2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи

155_8000rpm
02-06-2010, 20:14
За мен 2 пъти меню второ...Обаче сме трима(+1)
и ако няма тройна стая ще ползваме двойна...

vladdas
03-06-2010, 10:03
Аз също потвърждавам за меню:
2 вариант:
- салата
- пил. пържола с пържени картофи

А за стаята. Май ще съм сам, направо си ме пишете така в списъка и мога да се комбинирам с някого, ако и той си няма другар.

Madjo
03-06-2010, 15:35
здравейте колеги,
извинявам се за късния отговор, но както споменах имах грижи и не успях по-ранно :new_Eyecrazy:
потвърждавам места: 2 бр. - аз + мацката в двойна стая.
менютата: 1 бр. вариант 1 /салата+пилешко бутче пълнено с гарнитура от варени картофи/ и 1 бр. вариант 2 /салата+пил. пържола с пържени картофи/.
супи за сутринта - 1 бр. шкембе + 1 бр. пилешка

да попитам за парите, на място ли ще се събират или предварително някаква част /ако да, как/?

поздрави на всички и живот и здраве до скоро :go:
П.С.: вече може да ме оцветите в черно в първият пост, благодаря:meeting:

vegatta
03-06-2010, 16:47
цялата ПЗ група дето съм писал по горе + още един младеж

За ядене ... всички сме на пилета без значение кви

DJ
03-06-2010, 16:50
здравейте колеги,
извинявам се за късния отговор, но както споменах имах грижи и не успях по-ранно :new_Eyecrazy:
потвърждавам места: 2 бр. - аз + мацката в двойна стая.
менютата: 1 бр. вариант 1 /салата+пилешко бутче пълнено с гарнитура от варени картофи/ и 1 бр. вариант 2 /салата+пил. пържола с пържени картофи/.
супи за сутринта - 1 бр. шкембе + 1 бр. пилешка

да попитам за парите, на място ли ще се събират или предварително някаква част /ако да, как/?

поздрави на всички и живот и здраве до скоро :go:
П.С.: вече може да ме оцветите в черно в първият пост, благодаря:meeting:
Значи пари на място ;) в по горен пост бях написал че нощувка + вечеря е 24лв/човек :drunk:

vaklinator
03-06-2010, 16:56
Колеги, нека и аз да потвърдя своето присъствие.
За хапване - Меню 2
салата + пил пържола+картофки. Ако случайно не съм сам - мога да "спя" с нея на едно легло.:pp:
Пък и барбекю може да пална някъде наоколо.:)

DJ
03-06-2010, 17:01
Меню 3 за мен + салата и пържени картофи .:go:

Мариянка, в първия пост на Алекс пише че няма да си сам, грешка ли е ? ако не кажи каквод а е 2-рото меню ;)

Madjo
03-06-2010, 17:19
Значи пари на място ;) в по горен пост бях написал че нощувка + вечеря е 24лв/човек :drunk:

благодаря колега :drunk:

MUROMAN
03-06-2010, 19:38
Мариянка, в първия пост на Алекс пише че няма да си сам, грешка ли е ? ако не кажи каквод а е 2-рото меню ;)

Още не се знае , жени нали ме разбираш.:grin:

Buxalkata
03-06-2010, 22:54
аз може би ще съм с един приятел и той като нас пиян...... оп алфист ;) ама утре ще дам потвърждение

toki4a
04-06-2010, 08:41
Още не се знае , жени нали ме разбираш.:grin:

ако искаш да мина да ти натовара 2 .3 ,от околовръсното бее;) наиш ли кви са модерни:yes:

DJ
04-06-2010, 09:31
аз може би ще съм с един приятел и той като нас пиян...... оп алфист ;) ама утре ще дам потвърждение

за приятеля няма проблеми ама само ми напиши и какви менюта ще искате ;)

ПП: това се отнася за всички кото са потвърдили "+1" а не са оточнили 2-рия човек какво ще хапва :)

Прилагам файла в ексел-че, че сега няма време за нещо друго,ако някой има възражения относно бройка и меню да пише в темата за да няма грешки.
ПП: списъка съм го копирал от 1-вия пост

MUROMAN
04-06-2010, 09:43
ако искаш да мина да ти натовара 2 .3 ,от околовръсното бее;) наиш ли кви са модерни:yes:

Знам аз знам, ама се чудя ти какво правиш там?:humpx::hitbycupid:

Flame
04-06-2010, 20:20
Аз отпадам за срещата:-|

toki4a
04-06-2010, 21:49
Знам аз знам, ама се чудя ти какво правиш там?:humpx::hitbycupid:

аааааааа минавам си бе ,налли е околовръсно:hehehm:

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:48 ----------


Аз отпадам за срещата:-|

стига бре:furious:

Flame
04-06-2010, 21:51
Нема бизнес,нема пари:no:

Buxalkata
04-06-2010, 22:34
потвърждавам за 2-рия човек !!! една двойна стая + 2 менюта с пържолка :) ама свинка ... ;) това от мене :grandpa:

Furious 155
05-06-2010, 00:13
Нема бизнес,нема пари:no:
айде ще те возя, иначе ще съм сам в колата! ок?!

DJ
05-06-2010, 00:18
айде ще те возя, иначе ще съм сам в колата! ок?!
Ванка ти си писан в първия пост + 1 ако не е така кажи да го коригираме? видях че си заявил едно меню.......

MUROMAN
05-06-2010, 10:44
Нема бизнес,нема пари:no:

Ники ела с мене бре младеж.
Много ще изпуснеш.:respect:

---------- Post added at 07:44 ---------- Previous post was at 07:42 ----------


айде ще те возя, иначе ще съм сам в колата! ок?!

То и аз като Ванкат бях писал за 2-ма ,но явно тази година ще сме без жИните и ще изкарваме по-добре.:cheers::spiteful::drive:

Furious 155
05-06-2010, 11:46
Ванка ти си писан в първия пост + 1 ако не е така кажи да го коригираме? видях че си заявил едно меню.......
да сам ще съм и с Венци в стая, поне така пишем навсякъде! Затова мога да возя някой който не може да дойде с колата си!!!

Flame
05-06-2010, 11:46
Момци,благодаря ви много за офертите,знам че ако не дойда изпускам много,но поне до края на тая седмица трябва да си оправя разходите и после ако остане нещо,да се надявам че ще мога да се възползвам:respect:

MUROMAN
05-06-2010, 17:12
Момци,благодаря ви много за офертите,знам че ако не дойда изпускам много,но поне до края на тая седмица трябва да си оправя разходите и после ако остане нещо,да се надявам че ще мога да се възползвам:respect:

Ще ударя едно рамо бре младеж.:cheers:

Buxalkata
05-06-2010, 17:51
ще експериментираме без жени тази година до каде ще стигнем :) :big_wink:

Бобби
05-06-2010, 18:18
ще експериментираме без жени тази година до каде ще стигнем :) :big_wink:
Ето нагледно до къде се стига...:shutup:

Buxalkata
05-06-2010, 18:34
Ето нагледно до къде се стига...:shutup:

а тебе защо те няма в списъка за срещата ????

Бобби
05-06-2010, 18:39
а тебе защо те няма в списъка за срещата ????
...ами сети се....:shutup:...при това положение:))...
п.п. шегувам се:))...нямам възможност...а и списъци не ми трябват за да се напия...:drunk:

toki4a
05-06-2010, 23:14
...ами сети се....:shutup:...при това положение:))...
п.п. шегувам се:))...нямам възможност...а и списъци не ми трябват за да се напия...:drunk:

ами ако искаш удари една шайба 0894650778 шъ дойда да те забера лично ';)

Madjo
05-06-2010, 23:22
здравейте колеги,
извинявам се за късния отговор, но както споменах имах грижи и не успях по-ранно :new_Eyecrazy:
потвърждавам места: 2 бр. - аз + мацката в двойна стая.
менютата: 1 бр. вариант 1 /салата+пилешко бутче пълнено с гарнитура от варени картофи/ и 1 бр. вариант 2 /салата+пил. пържола с пържени картофи/.
супи за сутринта - 1 бр. шкембе + 1 бр. пилешка

да попитам за парите, на място ли ще се събират или предварително някаква част /ако да, как/?

поздрави на всички и живот и здраве до скоро :go:
П.С.: вече може да ме оцветите в черно в първият пост, благодаря:meeting:

колеги,
още две места за мен в една 2-на стая, същите менюта, т.е. ставаме 4-ма:
2 двойни стаи
2 бр. вариант 1
2 бр. вариант 2
2 бр. шкембе
2 бр. пилешка

П.С. ако помните от миналогодишната среща аверчето със синьото пунто, той ще дойде с жена си.
поздрави :bouncing_smiley:

vaklinator
07-06-2010, 08:44
ще експериментираме без жени тази година до каде ще стигнем :) :big_wink:

За вас незнам, може да се извратите към педераслък, ама мене няма да има кой да ме носи към кревата:sleep:
:rotfl:

DJ
07-06-2010, 08:53
Колеги давам срок до сряда вечер за менюта и записване, за последен път моля за повече сериозност и активност, винаги стават грешки прехвърям темата по 100 пъти, ако има такива ме извинете и оповестете още сега :)
Отдолу прилагам в екселче списъка засега МОЛЯ огледайте го обстойно за грешки :)


В същност се оказа че сме няма и 40 човека....... супер несериозно отношение..... колегите които са с празни полета съм ги оведомил на лично, но....

ПП: Алекс моля да коригираш инфото в първия пост има доста хора +1 които ще идват сами, погледни приложеното от мен екселче :) и ти благодаря предварително :)