PDA

View Full Version : Въпрос за съединител



KiKo
27-05-2006, 12:29
Тъ въпроса ми е какъв съединител и колко пари е защото вчера се прееба :cry:. Както си седях на един светофар и светва ми зелено и вкарвам първа и тамън да трагна и усетих как педала на съединителя стана твърд и колата почна да се тресе цялата. Както и да е, едвам едвам потеглих с бая подаване на газта за да не се тресе много колата и отидох при Румен и Чавдар с надежда да не се е верно прецакъл въпреки, че няма кво друго да е ама аз за всеки случай и естествено се оказа че е заминал.
Ако може да ми помогнете с малко инфо за съединителя :please: тъй като незнам кой е най-добър и естествено и колко струва защото имам опасения, че е бая пари.
Благодаря ви предварително!!!

valjo
27-05-2006, 12:42
иди в александър ауто и питай за Валео ....

ама ако няма ...

KiKo
27-05-2006, 12:55
Сега говорих с тях и ми казаха че нямат и скоро и няма и да имат. :brickwall:

valjo
27-05-2006, 13:05
лооошоо ....
а оригинален кви пари е ?

KiKo
27-05-2006, 13:07
Ми незнам, званях и в Т&H там ми казаха 520лв ма забравих да питам къв е. Ама не са ли малко множко тия пари :roll:

valjo
27-05-2006, 13:21
Ми незнам, званях и в Т&H там ми казаха 520лв ма забравих да питам къв е. Ама не са ли малко множко тия пари :roll:
хум ми ако е за "ricambi originali" и е комплект, не е толкова лоша цената

ама за кола с въртящия момент на 2.4JTD съединителя ше е сякъв друг но не и евтин...

KiKo
27-05-2006, 13:25
Прав си и май нямам избор :roll: Благодаря ти Вальо за съдействието. :)

Dexer
27-05-2006, 13:45
и аз мисля, че цената от 520 лв не е лоша за твоята кола, а и монтажът може да ти излезне евтин при румен.

156 m-jet
27-05-2006, 14:10
дай номер на шаси да ти кажа колко струва истински, така можеш да си направиш сметка какъв да си купиш.......но имай в пред вид, че менте едва ли ще иzакра дълго

Bobo
28-05-2006, 02:09
дай номер на шаси да ти кажа колко струва истински, така можеш да си направиш сметка какъв да си купиш.......но имай в пред вид, че менте едва ли ще иzакра дълго

Споко за тая кола менте още няма и цената която са му дали е за истински :wink: Дай и ти цена да видиме кво става :?:

156 m-jet
29-05-2006, 13:00
490 лева комплект Ricambi Originali
Tutti i particolari dell'auto sono soggetti con la Garanzia 2+ a copertura contro qualsiasi tipo di inconveniente, che sarа risolto gratuitamente e mediante l'utilizzo di ricambi originali.


П.П. Много ми е интересно , дали ви дават 2 години гаранция като купиш части от ТиН или АлександърАвто ?

Bobo
31-05-2006, 12:39
490 лева комплект Ricambi Originali
Tutti i particolari dell'auto sono soggetti con la Garanzia 2+ a copertura contro qualsiasi tipo di inconveniente, che sarа risolto gratuitamente e mediante l'utilizzo di ricambi originali.


П.П. Много ми е интересно , дали ви дават 2 години гаранция като купиш части от ТиН или АлександърАвто ?

Така я кажи сега за БГ кой дава 2 години гаранция и в кой сервиз трябва да се монтира :?: Че да не се окаже че монтажа ще им избие парите за гаранцията :?: