PDA

View Full Version : Търся Gtv



lan
06-06-2006, 17:32
Здравейте колеги,
Търся си Gtv 2.0, но май в София трудно ще се намери.
Може ли да ме ориентирате каква е средната цена.
Предварително благодаря.

proper
07-06-2006, 17:06
да в момента незнам за някое да има, но ще разпитаме и ще ти кажа..

lan
20-06-2006, 13:36
най - накрая успях да намеря моята ALFA. Страхотна е - бордо, 2.0, 16V. не мога ад и се нарадвам. ще я снимам и ще я пусна. Ще се радвам някой път да се съберем... :D

BatVas
20-06-2006, 14:13
Толкова бързо ли я купи - ако си я взел - ЧЕСТИТО и много безаварийни километри. Аз тая вишневата я гледах някъде да се продава - ама като не съм погледнал , тук не съм видял че някой търси.

П.П. Заповядай на срещите на Ал.Невски всяка втора и последна неделя на месеца - тази неделя има среща - 25.06.06г

proper
20-06-2006, 15:43
Честито колега! Аз точно влизах да ти напиша че днес видях на Лукойл на Константин Величков че е оставена една за продаване, но не видях колко защото бях в движение, но имаше надпис на стъклото...

Дано си оцелил на читава.

Тази бордото да не е от един Цецо ?? Той е идвал на срещи преди и ако е неговата беше ок мисля. Даже беше сложил на стъклата екстрата с лекото сваляне преди да отвориш....

crazy_
20-06-2006, 18:52
ian za kolko ia kupi alfata , 4E az iskam da prodavam moita kato si doida v bg

lan
21-06-2006, 09:24
Взех я още, когато я гледах. Огледах я, чух я, направих едно завойче, не чух нищо притеснително и реших да я взема.
а иначе тя е с Добричка регистрация, защото все още не съм я прехвърлил. Този от който я взех мисля, че се казваше Радослав. Мисля да й сменя ремъците и ролките, защото едната ролка май издава странни звуци. За тови week-end няма да успея, че път ми се отвори. за 08.07 можем да се видим на Боровец, ако искате. Тогава ще е Рали България и аз ще съм там.
иначе я взех за 8,4 лв.

proper
21-06-2006, 11:51
Браво колега, дано всичко е наред.

Значи прегледай форума насам натам за съвети и ако ще сменяш ремъци и ролки ги смени във ВАНТО човече!!! Само там ги правят ок.
Наистина е по-скъпо, но си струва!!!

Не искам да кажа лоша дума вече за Александър Ауто, защото пък момчетата за други неща са ми били от много полза и доста ефтино ни дават и съм доволен наистина, но самото зацепване по-добре Ванто.

На сяка цена с ремъците смени и кит-а на Вариатора....7лв е, а си струва. ако решеш в последствие ще ти излезе солено, защото се сваля всичко и се плаща като за ремъци!!!

Късмет и надявам се скоро да се видиме :)
Ела в неделя на срещата!!!

ПС> твойта коя година е? пусни една снимка :)

lan
21-06-2006, 12:35
Благодаря за съветите колега. Рових се и преди в темите и някъде бях чел за Ванто и ремъците. Един приятел със 156, 2.0 ги смени във Ауто Италия и също е доволен. Аз я карах известно време и я гледах като моя. Единственото, което ме изуми беше, че като отидох да я взема от сервиза ми заявиха, че са доляли ТРИ литра масло, което малко ме изнерви и вече гледам с леко недоверие.
Много ми се иска да дойда в неделя, но ще пътувам и.... няма да се получи.
що се отнася до снимките - още не съм я снимал, но когато стигна до там, веднага ще го направя. колата е 1997г.
по принцип тя е същата като тази /цвят/, но с добрички номера.

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details (http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11148963438793648&f1=details)

proper
21-06-2006, 13:00
ами ще се видим по-натам някой път.
В кой квартал живееш иначе?

lan
21-06-2006, 13:53
със сигурност ще се видим.
иначе аз съм в Белите Брези - точно под пазара на Красно Село.
ако не се лъжа, май с колегите се бяхте виждали някъде по бул.България.

proper
21-06-2006, 13:56
моя Спайдер може да го видиш почти всеки ден на Нишава, но от другата страна на България веднага след началото посока към парка. Там имам соларно студио и колата е отпред като съм там... Ако минаваш се обади :)