PDA

View Full Version : za edin tapak



JOVANI
25-10-2004, 16:07
Vchera padnah ot smeh:))) Nekav tapak, ama ot tezi deto sa klasika v janra, s BMW 735 ( i sigurno povecheto mu kone biaha na pasha) no ot starite 7-ci s 4-te fara debel s debal vrat i nisko chelo, me bazna neshto po bulevarda i ot tam, vzemi tazi 3-ta i ostana na tochka, na svetofara me nastigai zapochva da gleda losho i da buboti i psuva neshto. Sled koeto svaliam si stakloto, edna sochna plunka mu lepnah na stakloto, pak da me hvane sled tova:)))) Opita se da me stigne, no neznam niakde go izgubih po patia:)))))))

DiStefano
25-10-2004, 16:27
Batence i az taka sym pravil kogato beh s moita samo che beshe na edna BMW 3-ka 318i s dvama selianduri ot Pernik (MrxZender sori bate ama imate edni individi v toia grad :) ) i im lepnah edna mazna zelena hrachka v primes sas sopoli i tam kfoto mozah da izkaram ot dalbinite na hranoprovoda si varhu desnia im prozorec shtoto kopeletata me zasekoha mnogo brutalno pred edin trolei ... obache ne im begah shtoto sam si v nas .. a te sa mi na gosti tuka ... smeat li da praat neshto :lol:

JOVANI
25-10-2004, 16:52
hahahhahaha, tova za dalbinite beshe smeshno, e da ama az ne iskah da se konfrontiram mnogo s tozi gigant, shtoto beshe iavno i malko lud. Abe nezbam ama vrata mu beshe debel kolkoto krasta mi gore dolu:)))) Shteshe da me zgane kato armatura, ama parvo trebvashe da stane nevazmojnoto- da me hvane:))))))

ShoxXx
25-10-2004, 17:09
Na vru6tane ot moreto, putuvah no6tna i si bqh kum 1 prez no6t ve4e v Sofiq! Kakto si karam prili4no 100 110 sredna lenta na Carigradsko, nekuv simpatqga s 4erno folio po stiklata s vuzdu6ni mehur4eta i Mitsubishi Galant model 85 (a be tip s kolata sme nabori) aideee leko v moita lenta! Bqgam az v lqvata i si karam! Toq aideeee pa v moita lenta! Svirnah mu, leka gaz v srednata minah si i si podminah. Toq pi4 kato se ambicira, 4e nekuv Sofianec go zasqkul a toi velik ina4e 6toto ot Pazardjik, po4na edni dulgi kusi dulgi kusi, az si karam kulturno! Maleee toq kat po4na da mi idva na 2cm ot kalnika s taq tro6ka vikam e sq 4e go utepa! Spira na Universiteta toq pi4 do mene i kakto sum mu se nato4il ot vutre edno su6testvo 3 puti kolkoto Grigor (ni6to li4no man) po4va da mi vika! Az si trugvam pribrah se u nas, aide bagaja da vadq i toq idva pred nas v 1 i 20 i po4va da me bie! Ama to jivotna bate, nema buhalki nema muhalki! Aide za kuki, toq sled mene, iz4ezna sled malko v zadnoto ogledalo namerih policai4eta sled 20 min ebati 4e to da te e strah da se pribere6! Ok patrulkata idva mi vikat, pribiraite se spokoino, otivam az pred nas kiorava patrulka! Kakto i da e ugovorih se s ohranata na Nai klub da pazqt kolata i te mi vikat 4e patrulkata e do6la, pitala go e kvi sa bili problemite v kluba s nqkakuv ot Pernik i to v kluba nqmalo ni6to i si zaminali! BG rabota! Kvoto i da pliuete, kvoto i da praite, po-dobre nedeite, 4e utre moe da go sre6tnete toq su6tiq v parka i togava kofti. A ani tupoto 6e e da vi zase4e kolata pred vas i da vi stro6i ne6to! Begaite se ma ot pliuene i lo6o gledane nema smisul spored mene! 8)

Bulgarian_Stallion
26-10-2004, 09:56
a sega az da vi kaza edna istorija...minalta godina beh s edno priqtel4e ot Helsinki, finlandec v Sofia...i petyk ve4er se 4udime kyde da hodime i minavame pokrai 4ervilo...kakto minavam pokrai edin mercedes se isplujvam, ama v obratnata posoka..prуsto ei taka..bez pri4ina..no za moq kysmet vqtara mi hva6ta pljunka i mi q zalepva na merdjana...i to na djantata mu...ta kvo stava...ot vhoda na 4ervilo izliza edno zivotno...prosto kazah na priqtela mi da si odrypne i da me ostavi da se razpravqm az...toq kakto idva kym mene prosto mu se izvinih i si trygvam i v sledva6tiq moment se obry6tam i vizdam kak towa zivotno (sigurno 200kg) se e zati4alo s pylna sila kym mene (64kg)...ta az go hvyrlqm na bqgane..a priqtela ostana v nekva luda panika, za moj kysmet mutrata ne svana 4e beh s nego 6toto ina4e 6te6e da go smaze...ta ina4e mutrata vmestu da po4ne da me goni pe6 se ka4va v merdjana i po4va da me presledva...a az kato pyrviq idiot po4nah da ti4am kym parlamenta...ta bqgam za svetovno toq za mene s merdjana i to4no kakto presi4am ulicata i se ozovavam pred parlamenta nqkoi ot lqvata strana idva6t ot St. Nevksi mu izleze i prese4e pytq..taka i ne ostanah da vidq kvo stava a zvynah na priqtela mi i mu kazah da se sre6tnem zad parlamenta, otidoh vzeh go o tam...i sled towa mu obesnqvah 2 chasa za kakvo stava vypros v Bulgaria i kvo ozna4avat dumite DIV JUT SELQNIN...ot togava towa mom4e ne 6te da stypi v Sofia.. :( :( :(

DiStefano
26-10-2004, 10:17
Умирай Трудно 4 част

JOVANI
27-10-2004, 14:46
hUBAVI I SMESHNI IZTORIIKI, E NE TOLKOVA SMESHNI DE, PO- DOBRE DA NE MU SE SLUCHVAT NA CHOVEK TAKIVA:(
aBE TEZI EBANI MUTRI ZA KVI SE MISLIAT BE? vSEKI SI NAMIRA MAISTORA!!! nEKOI 64 KILOGRAMOV SHTE SE NERVIRA NEKADE SHTE IZVADI PISTOLET I DA GO VIDIME TOGAVA GADNIA SHOPAR KAKVO SHTE PRAVI!? SHTE IZPRAZNI LAINIANATA TORBA NARECHENA 200KILOGRAMOV KORM V GASHTITE:))))))

WhitePower
27-10-2004, 15:10
ee mnogo ste otvoreni
poslednija pak taka hapnah edin teglish
metnaha go prez prozoreca i se zabi v stakloto na sluzebnata

DiStefano
27-10-2004, 15:26
Хехехее
Евала Батенце Джовани как само си се наточил
мноо си прав за тфа
аз си държим железото на жена ми у чантата
ма досега не съм го вадил
но си мнноо прав ... а пък мутрачетата много ги обичам като почнат да гледат като теленца в гръмотевица

ALFAcholik
27-10-2004, 16:24
batinki az poneje sam ot burgas i tuka ima lainarcheta psyvay me ritat mi kolata ama az si primalchavam svivam se ko da praia 56kilograma sam nishto ne moga da napraia ama go zapomniam i posle :mrgreen: dype da my e iako !! nai goliamata mizeria i nai lesnata e otivam v edin magazin za boiagiiski materiali kypyvam na BODY-kazva se PAINT REMOVER 10 lv stryva sashto my se vika TERMINATOR nachi razlivam go po cialata kola i si zaminavam batinki niama da vi kazvam kakvo se slychva s kolata !!!! stava na iovka cialata boia barabar s kitove mitove osnovi si4ko kolata ostava na gola lamarina i to samo za 5 min !!!! mizeria nomer 2 - otivam na niakoia jelezaria i kypyvam 2 flakona ot taia piana za alyminieva dograma i my minavam si4ki fygi na vratite vklychitelno bagajnika i prednia kapak !!! bratleta poveche nikoga niama da moje da ia otvori osven da si 4ypi jama ! i posle da ritash kato lyd da otvorish vratata ot vytre posle triabva da se svaliat si4ki vrati da se ostarje da se boiadisa abe mnogo iaka mizeria a pyk prednia kapak samo s otvara4ka za konservi moje da go otvori !!! 3-ta mizeria - namiram ot niakade iot ama visoka koncentracia zalivam kolata i my se ebava maikata kolkoto i da ia preboiadisva petnata pak izbivat goliama mania !! A pyk neka da me psyvat i biat po svetofarite :mrgreen:

alf
27-10-2004, 17:29
ае пичове що така бе... мизерии секви можем да измисляме... въпроса е що да им падаме до нивото. съгласен съм че е неприятно да те ебават ама кво да ги правиш - то в природата си има закономерности. неска ще те засече или ще ти ритне колата или там квото и да е, ама утре ще се изрепчи по същия начин на някой по-отворко и ще си го поллучи. най-голямата мизерия, която можеш да му направиш е да не му обръщаш внимание - покажи му че е мухата дето фърчи около конски гъз - махаш с опашка и си продължаваш PEACE :wink:

Quadrifoglio
27-10-2004, 18:37
точно така алф много си прав
по този начин само си ангажираш съзнанието с негативни мисли които няма да те доведат до нищо по добро напротив дори можеш само да си навлечеш допълнителни проблеми за глупост! Нито има смисъл да се биеш с тях нито има смисъл да си отмъщаваш дори като не им обръщаш внимание те се дразнят. А и всичко на тоя свят се връща просто не си заслужава да се ядосваш и да си навличаш проблеми

Dexer
27-10-2004, 21:49
moje da njama smisul ot tova, no chovek ponjakoga kogato mu e nakurneno dostoinstvoto ima nujda ot MUST, OTMUSHTENIE! :lol: :lol:

ShoxXx
27-10-2004, 23:56
Skivai sq, bez da kazvam na nikoi pove4eto hora ot kluba razbraha slu4aino kude jiveq. A predstavi si 4e na stane mizeriqta i nqkoi slu4aino ti vidi kolata i ti nareje 2 3 gumi, ili mine s pirona, da vidi zdrava li e boqta, nedai si boje s4upi i nekoi djam... 8)
Ne 4e sum miroliubiva li4nost i si mul4a, neslu4aino imam buhalka v kolata, ama 4ovek trqbva da znae koga kude i nai-ve4e pred kogo da q izpolzva... :twisted:

ALFAcholik
28-10-2004, 01:35
taka e ama izvianiavaite si4ki ama teia debeli sumota zashto togava ska4at samo na sopolankovci kat mene shto ne sko4i na niakoi na negovoto nivo za tva az se ostaiam na momenta ama posle kat go nabaram de my spira kolata my skasvam nervi4kite i az si imam samo4ystvie i az sam 4ovek i imam dostoinstvo triava i az da se zashtitia

Quadrifoglio
28-10-2004, 12:12
Скачат на всеки без изобщо да мислят то за това някой път като се засекат двама такива става грандиозна простотия!
За какво достойнство говориш??? Да падаш на нивото на някакво слабоумно агресивно същество което по цял ден си търси проблеми? и да стигаш до неговите методи!

DiStefano
28-10-2004, 16:13
Ама Пандо ти си бил голем философ ... като те слушам ако те не познавах ше кажа че имаш поне 2 доктората :lol:

Hristo_156
28-10-2004, 18:25
Ееееееее момчета паднах да се смея с тия истории. Смешни са тия с вратовете. Обаче, да се смееш ли да плачеш ли!? Тези дето ги описвате един пич казваше се Алеко ги е разкрил още по-миналия век - Бай ганьовците - това са те!!! Аз тия не бих ги предизвиквал бих ги изпарил с последен модел импулсен, супер-енергиен лазер за борба с балистични ракети. Сега събирам пари да си купя такава установка и ще си я монтирам на алфичката. 8) Дупе да им е яко!!! :lol:

147
04-11-2004, 19:15
Момчета, какви са тези дискусии? Вярно е, че по някога не трябва да обръщаш внимание на тези тъпаци, но не може всеки път да навлизат с гръм и трясък в личното ти пространство и ти да мълчиш сгушен в черупката си. Така че, когато можеш отвърни, за да не сдухваш, когато сметнеш че няма нужда, тегли им една и да се пецкат по дупарите. Аз съм за готино отмъщение...:-)

08-11-2004, 10:15
Момчета, какви са тези дискусии? Вярно е, че по някога не трябва да обръщаш внимание на тези тъпаци, но не може всеки път да навлизат с гръм и трясък в личното ти пространство и ти да мълчиш сгушен в черупката си. Така че, когато можеш отвърни, за да не сдухваш, когато сметнеш че няма нужда, тегли им една и да се пецкат по дупарите. Аз съм за готино отмъщение...:-)

Прав е колегата. На тия тъпанари им трябва само едно-кютек!
Лошото е че няма закон, та да се защити човек подобаващо.
Силна ръка искат, ама го няма Ванче Михайлов та да ги скротне точно за три дена! :twisted:
Со кротце со благо и со малце кютек- пък който се оправи сетне става човек!
:evil:
Тия идиоти разбират само от бой-за тях това е единственото градивно средство.