PDA

View Full Version : Няколко въпроса за GTV



bongo
10-06-2006, 18:55
От кой месец/година точно започват да се произвеждат моделите с 'новото' табло (имам предвид това със сивите елементи?
Волана с трите лъча към него ли върви?
Освен със черна, кафява и червена кожа произвеждала ли се е някога с друг цвят интериор? (Питам защото на снимки в един фен сайт видях синьо с бяла кожа и изглеждаше неописуемо).
Тъй като не намерих хубави снимки - шибидаха стъклен ли е или не и как се движи?
Спайдъра много повече вибрации ли има от купе-то?

Знам че може да изглеждат малко странни но това ме интересува :).

proper
11-06-2006, 09:32
здрасти,

новото табло е след 98 година когато почва "фаза 2", като има и малко разлики в мотора, 5 коня отгоре, както и електрониките.
Моя Спайдер е с такова табло и е с синя кожа Момо седалки фабрични, но синьото е тъмно се пак.Аз лично живот и здраве като се дозахабят седалките ще ги правя по светли, но не много защото кабриолета сабира доста прах.
Да нормално е Спайдера да има малко повече вибрации, няма как. Но то пълен кеф нямя :)
Ако питаш за гюрука, не задното стъкло е от плака, не стъкло, защото гюрука се прибира много хубаво под един капак и за да заема малко место трябва да се сгъне.
Има и електрически, но повечети (като моя) не са електрически. От опит ти казвам, че електрически не е добра опция за БГ, защото от прахта и боклуците бързо се скапват сякви механизми..... знам няколко БМВ-та и други... А и при Алфа гюрука е направен копчетата за него да работят само когато колата е на место и не на контакт с цел защита, така че ...... А ръчно се прибира за под 10 секунди, само за инфо...
Ела на някоя сбирка (днес например) и ще огледаш...

bongo
11-06-2006, 14:40
а случайно да знаеш цялата гама цветове/опции в които се е предлагало гтв-то
а и също май не сме се разбрали аз питах за шибидах-а а не за гюрука (дупката в покрива на ГТВ - може ли да се гледа през нея?)

иначе благодаря много за отговорите

proper
12-06-2006, 15:42
ще се опитам да проверя, но има няколко лимитед серии които са с различни цветове и малко сложно със сигурност всичките да се знаят.

можеш да влезнеш на http://www.gtvv6.com, което вече се казва http://www.sportsalfa.com, там ще намериш не малко неща!