PDA

View Full Version : Тази неделя е последна за Месеца...



KGB
26-10-2004, 00:01
:D

valjo
26-10-2004, 01:28
:D
yeah baby

ShoxXx
26-10-2004, 02:44
Bate idvam, ama 6e znaete 4e duhom vitaq okolo vas i 4uvsam si4ko deto go govorite! :lol:

Kuku
26-10-2004, 13:15
По повод на срещите се сещам да ви разкажа, какво ми се случи миналата седмица, ама не помня кой ден :roll:
Карам по бул."Сливница" в посока "Орион" и на светофара на "Орион" спирам през две коли от една "145 QV", цвят бордо, ама и забравих номера :wink:
Точно си мисля, "да завивам ли към "Надежда", да не завивам ли..." и реших да карам след него, за да му дам клубна визитка на някой от следвашите светофари 8)
Тръгвам след него, изпреварвам всички останали коли и му се лепвам за задната броня :!:
Викам си "е са спираме на тоя светофар и заставам до него...." :D
Да, ама не :lol: - от "Орион" до караулката на "Люлин" нито един светофар не светна червено и аз само си карах зад него, докато не се сетих, че при караулката нямам работа с черните стъкла и спряната от движение кола :lol: 8)
Обърнах като пич на "Шел" и си се прибрах разочарован - естествено, точно когато трябва не ме хвана нито един светофар, за да спра до момчето и да започна го омайвам :roll: 8)
Хубавто беше, че се разминах с две патрулки, ама никой не ми обърна внимание :wink: :lol: 8)
Та в този ред на мисли да кажа, че ако не съм на морето, ще дойда на срещата в неделя :mrgreen:

DiStefano
26-10-2004, 14:11
в тоа ред на мисли
ас предлагам да заформиме една мноо яка срещица ... щото има големи вероятности да се сберем мноо народ у неделя
смисал да си почнем пред цръкфата ... после нещо скара-бира ... и после карт ли нещо такфоз ... мое и пейнтбол

valjo
26-10-2004, 16:10
в тоа ред на мисли
ас предлагам да заформиме една мноо яка срещица ... щото има големи вероятности да се сберем мноо народ у неделя
смисал да си почнем пред цръкфата ... после нещо скара-бира ... и после карт ли нещо такфоз ... мое и пейнтбол
тоя път предлагам да разберем дали на Фооузи кръчмата работи , а не да ходим по виенските сладкарници дето има само 1 кифте и 2 кебапчета за всинца ни ;) :):):)

DiStefano
26-10-2004, 16:30
дам и да са малки колкото топките ти :lol:

Kostadin
26-10-2004, 16:47
дам и да са малки колкото топките ти :lol:
недеи така говори в тоя форум има и хора с големи топки :lol: :lol: :lol:

ShoxXx
26-10-2004, 16:52
Ot oniq deto visqt na ogledaloto za obratno vijdane oba4e!!! :lol: :lol: :lol:

WhitePower
26-10-2004, 17:36
abe , mai i az shte vzema da doida , pa ako njakoi izka da dade 100 leva i da mu ja podarjavam mojata shtaiga che mi pissna na .........

mai shte doida , ako ne smenjam tamponite na nosachite

KGB
26-10-2004, 23:16
Кики,

Не се притеснявай...момчето с 145тица бордо знае за клуба и вече е идвал на среща...само, че с дедрата на баща му (която е доста тунингована)....в неделя предполагам ще си дойде с Алфата...тя между другото изглежда много запазена.

За ресторанта имаме резервен вариант...казва се Клуб 21 и се намира на околовръстното до резеденция Бояна...така, че ще видим какво ще правим.

За членовете на Управителния съвет и клуба имаме събрание в неделя от 13:00... :!:

27-10-2004, 22:21
Миналият път не успях за срещата, но този път ще дойда, че не сме се виждали от ИТАЛФЕСТА насам, а може да взема и книгата за историята на ФИАТ, която бях взел на Феста.

wrc
28-10-2004, 18:49
Нали знаете 4е съм нов и още несъм идвал на срещи,та затова кажете ми на4алния 4ас.Ако имам възможност ще доида,въпреки 4е сигурно ще триабва да ба4кам :x ,но поне пък ще знам за другия път

pooh
28-10-2004, 22:25
...

29-10-2004, 22:28
Ще взема и аз да намина :twisted:

KGB
30-10-2004, 23:16
Срещата за събранието на Клуба е на паркинга пред стадион Славия...(Овче Купел)....в 12:30....към един да може да се преместим в заседателната зала.

Внимание...днес сменяме времето с един час назад.

Всички членове на клуба са поканение...това са хората който са платили членски внос...не всички който са идвали на срещи или имат стикер...

Срещата си е в 15:00....но помнете това ще е 16:00 по старото време :!: