PDA

View Full Version : Нови глоби?!



achkar
14-07-2010, 19:31
http://vbox7.com/play:bab70c1d
Кво значи тва до 0.5 промила?! Ако ми е 0.045 примерно без книжка ли ще съм?!

Ramsezsh
14-07-2010, 20:44
О това, което видях в клипа - да + 150 пари глоба.
За алкохол, според мен и това е малко!

Pinky
14-07-2010, 21:29
Не ми се гледат журналистически разсъждения със съмнителня вярност. Когато го видя в ДВ, ще видим какво и защо.

achkar
14-07-2010, 21:33
И на мен не ми се гледат.. Писна ми да поднасят по този начин информацията. Същата работа като с радар детекторите, които им викат антирадари и глобите за гуми зимата?!

ФЕРАРИСТ
14-07-2010, 21:54
Поредната мъдрост на КАТ и тази прекрасна, умна, красива и преуспяла държава.....
Краткия извод е следния - КАТ искали с новите глоби да се оправят дупките по пътищата. Това е велика идея......но на фона на сегашното дереже на практика това значи че техния стимул да хващат нарушителите няма да е защото те нарушават, а за да оправят пътищата......тоест ще искат да изпълнят свойте задължения не защото това е тяхно задължение, а на гърба на някой друг......по някаква случайност тоя друг е нарушител......ми че то няма как, човек с тоя закон още докато отпусне съединителя на първа и вече е със скорост несъобразена с пътните условия.....и защо по дяволите първо трябва да започнат да събират повече глоби от драйверите за да запълнят дупките.......