PDA

View Full Version : alfa spider 2.0 98 год. покупка?



kamoev
23-06-2006, 10:34
здравейте,попадна ми една алфичка страшно запазена колица сив металик с червен кожен салон момо,issota хром пакет.колата е на 78000 км. реални сега е внесена без удар никаде абе супер си е колата но се чудя като инвестиция за 16 500 струва ли си?в смисъл че за момента ми станаха няколко колите и .............

proper
23-06-2006, 15:57
здр. колега, 98' е фаза 1 модела, моята е 99' края произведена и е фаза 2... разликата е в електрониката, 5 коня отгоре при мене и най вече вътре по таблото. Значи аз ч взех по-ниско от тази цена, но с леки забележки по боята чесно казано (не че не карам така и до днес).Така че ако е добре колата си заслужава, защото виждаш по Германия колко по-скъпи са... Тука почнаха да ги харесват и леко дигнаха цените забелязвам. Моята ми стъпи на 16000 с обслужването като се замисля. Иначе е супер избор, няма да съжаляваш ако я вземеш.

Недостатъка е, както казва Пламен (ванто) че е леко натоварваща :) :) :) много те заглеждали и се обръщали след нея, което е истина... така че ако не ти пречи секи да се обръща след теб.....

питай всичко което ти трябва ако земеш решение

racing^
11-08-2006, 19:26
ами гюрука с ел. ушравление ли е?

sharky
12-08-2006, 12:03
ами гюрука с ел. ушравление ли е?

не

proper
14-08-2006, 11:44
ел. гюрук за България не е добро решение... заради праха много често се развалят. Единствено ако е с "твърд" гюрук е ок, а то там винаги и е електрически...

моят си е ръчен. Прибиране на ръка около 10 секунди.