PDA

View Full Version : Чинкученто 1.1 Спортинг-мнения



ivo_red
08-07-2006, 20:51
Колеги, здравейте на всички. Аз съм горд собстевник на Уно 45 файър, но мисля да се оборудвам с нова машина. Много бих се радвал да разбера мнението ви за Чинкученто 1.1 Спортинг. Струва ли си. Мен лично ми изглежда добър вариант. Първо, че е малка, което ми допада (става за градско, където предимно ще я използвам, пък и разхода ще е поносим). Второ за относително по-малко пари можеш да си вземеш сравнително по-нова кола. интересува ме какви проблеми може да има и изобщо всякакви мнения за колицата. Нещо много съм мераклия и така

156 m-jet
11-07-2006, 02:24
Моя съвет е да го Забравиш това твое намерение.Не,че количката е лоша, ами просто читава няма да намериш и само проблеми ше си имаш с нея,такива колички се купуват само нови

Kuku
11-07-2006, 13:03
...Много бих се радвал да разбера мнението ви за Чинкученто 1.1 Спортинг. Струва ли си....
Купи си Пунто :idea:

Bobo
11-07-2006, 15:55
Абе вие двамата имали ли сте чинкуеченто :?:

Спортинга РУЛЕЕЕЗЗЗЗ мноо яка кола нема трошене за разлика от пунтото и по големите фиати, а за вървене неам думи кат самолетче е :wink: Разхода е м/у 6 и 8 градско зависи от задръстването и температурата и това при ръчкане :wink:

ivo_red
12-07-2006, 08:24
Значи колата е супер, само да си намеря нещо по-запазенко :roll:
Мерси за мненията

Shadowmaker
19-07-2006, 18:09
Значи колата е супер, само да си намеря нещо по-запазенко :roll:
Мерси за мненията

da da da, kakto bobo kazva sporting pravi mnogo kef! Ne 4e e istinska kola :lol: , oba4e kato pokarash shte vidish kakvo imam v predvid. Osven tova rezervnite 4asti ne sa skupi.