PDA

View Full Version : Неизвестен проблем!



Dexer
31-10-2004, 23:39
Vchera kolata mi poluchi mnogo stranen defekt - pochna da gluhne i da gasne bez znachenie na kakvi oboroti i s kakva skorost ja karam - svetva lampata za podgrjavane na sveshti i oborotite padat do 0, gasne i taka...
Na tozi moment kolata daje ne moje da zapali...
ako njakoi ima njakakvi predpolojenija da gi spodeli.
Mersi

alf
01-11-2004, 10:20
аз имах същите симптоми по едно време - гасне колата и свети лампата на свещите, оказа се че кабела към ГНПто се беше оголил и правеше късо... ама малко се съмнявам при тебе да е това...

Kriss
01-11-2004, 12:36
Vchera kolata mi poluchi mnogo stranen defekt - pochna da gluhne i da gasne bez znachenie na kakvi oboroti i s kakva skorost ja karam - svetva lampata za podgrjavane na sveshti i oborotite padat do 0, gasne i taka...
Na tozi moment kolata daje ne moje da zapali...
ako njakoi ima njakakvi predpolojenija da gi spodeli.
Mersi

Здравей,
Получихме същия проблем на път за морето.
При нас беше проблем в датчиците. Ако имаш възможност отиди на сервиз да ти проверят датчиците и компютъра. При нас един датчик беше прецакан, но го оправиха.
Успех!

virusalfa
01-11-2004, 18:09
Goriven filtar smenjal li si-mnogo e verojatno da im6 kalpava nafta..... :roll:

KGB
01-11-2004, 23:37
Диагностика...

Dexer
04-11-2004, 19:44
sled 3 dena v serviza kolata pak vurvi, taka i ne stana jasno obache, kude tochno e bil problemut...
Mai akumulatora se e samorazredil v edin opredelen moment...
a i imobilaizera mai ima neshto obshto...

virusalfa
04-11-2004, 19:52
Na mojta ima podoben problem-misterija -alarmata ot vreme na vreme otkazva-originalna e .Tija dni kato pobaram kontaktnija sprej -sam ja opravil zav4as :lol:

hf hpe
05-11-2004, 11:10
странно защо мислех че съм ти писал по въпроса пък нямам мнение
все тая де

и на мен този проблем ми прилича на проблем със захранването на гориво подаването

ако си давал на бобо компютъра си виж при монтажа да не сте забравили нещо хлабаво или да има лоша връзка
също така може наистина от прекъсването на алармата да ти е проблема, но определено е нещо което ебава запалването и горивоподаването