PDA

View Full Version : Добавки към маслото...



Alfoso
12-07-2006, 11:45
Колеги,за жалост компресията на едното бутало е под нормата и колата има навика да понагорява масълце.Добре,ама с това българското ми омразна,колата не заслужава подобна манджа в двигателя :evil:
Чух за някаква добавка с тривиалното име STOP.Има ли нещо вярно?Препоръчайте ми някаква добавка да го спрем тоя апетит към маслото :!:
Става въпрос за FIAT-a в подписа.

Благодаря предварително.

156 m-jet
12-07-2006, 13:27
Не , няма да спре да го харчи.
Но ако яко наблъскаш от тая добавка,3 тубички, и после отидеш и се върнеш до морето, няма да пуши почти никак, и айде на Горубляне :lol:

Alfoso
12-07-2006, 13:44
Ти пък,не ме отчайвай така.Не вярвам да няма временно решение на проблема поне до следващата смяна на маслото.Други идеи,свързани с ниско капиталовложение?

Norton
18-07-2006, 22:19
Тоя STOP прави си сметка що за стока е, като му видиш цената 5-6 лева. Поне спира пушека от хаспуха :D. За разхода на масло не мога да ти кажа, щото скоро след това си продадох кошницата, ама поне не димеше кат Трабант :lol:. И накрая, ако решиш да пробваш, практическо съветче: загрей кутийката някак (например на водна баня), щото тая гадост иначе е гъста като грес и не можеш да я сипеш в двигателя.