PDA

View Full Version : Баскетбол ?!?!



Pages : [1] 2

Ichkin
06-11-2010, 00:40
Издирвам пенсионирани баскетболисти, или просто любители, на които им се играе.
Идеята е да се съберем 10-12 човека и веднъж-два пъти месечно да се събираме в зала и да играем сериозна игра.
Естествено ще бъде събота или неделя, за да можем всички да сме свободни и да бъде наистина нещо сериозно.
Става въпрос за 5 на 5 чист баскетбол на цял терен, а не импровизираният стрийтбол ...
Мечтата ми е т'ва да стане и след година примерно да спретнем отбор за аматьорската лига !
За зала ми хрумва Триадица, като примерно ще бъде нещо от сорта на 10тина лева на човек, но още не съм проверил точно ...
В момента в който видя, че има интерес ще поразуча по-сериозно.
Към модераторите моля темата да остане в общи, за да може да я мернат повече хора !
Очаквам коментари, мнения и най-вече желаещи, защото ми се играе адски много :D
Копирах темата от Фиат форума - събрахме единият отбор оттам ;)

VFTI
06-11-2010, 08:13
Аз вече се включих! Включи се и ТИ! Само сега + подарък:mrgreen::mrgreen::):)

Събираме се всяка Неделя от 20.30ч. на бензиностанция Еко на бул.България гр.София. След това всички тръгваме към зала "Раковски"(долу горе на гърба на Еко се пада) където играем от 21.00 до 22.30ч. От главния вход на комплекса се тръгва само на дясно и на дясно докато се стигне до залата...ще видите светлината :)


Всички желаещи са добре дошли :D

digitalundgrd
06-11-2010, 12:34
хехех аз също съм навит ;) Едно време бях малкия Алън Айвърсън :)

Ichkin
06-11-2010, 18:06
Добре, добре ... станахме 6-7 човека ...
Търсим още 3-4 ;)

Pastora
06-11-2010, 18:12
Аз се записвам, имам покосяваща дрибъл техника и голям отскок, ако приемате бърз инхалатор в отбора ?

digitalundgrd
06-11-2010, 18:13
Нещо само "гардчета" се събрахме...Нема ли некой "тежък център"

Ichkin
06-11-2010, 18:20
Батко аз не съм внушаващ като височина, ама за тежък център ... умирам да играя ...
Да се бутам, да се боря ... аз съм, разбираш ли :D

VFTI
06-11-2010, 21:22
Еййй супер :):) Аз пък днес си поръчах маратонки на Анд1 специално по повода :static:

Ichkin
06-11-2010, 21:45
Да не се окаже, че си избързал и няма да се съберем :D
Ай народи ... кой разбира тук са спира !

MUROMAN
07-11-2010, 01:13
+1 :afro:

Ichkin
07-11-2010, 17:32
Опа ... имаме раздвижване ...
До момента сме :
1.Аз
2. Мартин / мой приятел/
3. sachma
4.VFTI
5. VFTI's friend
6.ogi28b
7.digitalundgrd
8.Pastora
9.MUROMAN

Борим се поне за още един човек http://forum.fiat-bg.org/images/smiles/icon_wink.gif

AlfaFen145
07-11-2010, 22:46
7 години в ЦСКА.
Крило
Висок 2.02
Бърз
Бия се много
Искам да играем с 5-чка (ahahah)
Преимате ли ме?

digitalundgrd
07-11-2010, 23:52
Батко ти си нашия човек ;)

Ichkin
08-11-2010, 01:24
Абе Дамянски ....
Аз се чудех от къде си ми познат бе патенцето ми :D
Утре ще се обадя на Пи-Ар-ката за Триадица и ще мина да видя в Септември дали са на власт още мойте хора и да избираме дата ;)

MUROMAN
08-11-2010, 08:54
Абе Дамянски ....
Аз се чудех от къде си ми познат бе патенцето ми :D
Утре ще се обадя на Пи-Ар-ката за Триадица и ще мина да видя в Септември дали са на власт още мойте хора и да избираме дата ;)

Eбаси едната петица ,май ще е доста по-слаба от другата,но нищо важното е спорт да има.:yes:

AlfaFen145
08-11-2010, 12:57
Ичка,като пихме кафе в Бар И Грила,нали ме питаше що съм толкова висок и ти обесних ,че съм тренирал баскет-че,ама ми се "бъгна" минискуса....
;))))
важното е спорт ,да има ... :)))
Тази Събота и Неделя,не мога,имаме срок в работата и трябва да сме готови до Неделя,че има щабна..
Предлагам ,да почваме от другата и така ще се разберем :)))
Топки/а ,от вас,аз дори и обувките са ми малки ,ще играя с кецове....пфф(предимство за вас)

sen7
08-11-2010, 13:02
аре пишете ме и мене, че и аз си търся два месеца компания по "специализираните" форуми ама там и един не намерих да се обади.М/у Триадица не е ли яко студ зимата.Помня преди като играехме в нея ми замръзваха всички части и след 5 минути почивка хич не ми беше до игра.
За протокола - 187 - 85 кила.Последна игра - неизвестна :D Последна позиция - крило в Буба Баскет .

Mury
08-11-2010, 13:23
7 години в ЦСКА.
Крило
Висок 2.02
Бърз
Бия се много
Искам да играем с 5-чка (ahahah)
Преимате ли ме?

Ахааааа,я кажи кога си играл а ЦСКА,защото и аз прекарах 5 години там,като тежко крило:drunk::drunk::drunk:Сериозно приключих със баскета там около 96-а:drunk::drunk::drunk:

Навит съм,имам и топка,само кажете кога,и ще идвам редовно.Молбта ми е ако меже да е неделя,или в събота но след 16:00.чакам да ми звънне някой или ще се разбираме тук във форума-0899 89 87 50 Тони


П.С.Еха отдавна не съм се радвал толкова на тема във форума

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:20 ----------


аре пишете ме и мене, че и аз си търся два месеца компания по "специализираните" форуми ама там и един не намерих да се обади.М/у Триадица не е ли яко студ зимата.Помня преди като играехме в нея ми замръзваха всички части и след 5 минути почивка хич не ми беше до игра.
За протокола - 187 - 85 кила.Последна игра - неизвестна :D Последна позиция - крило в Буба Баскет .

И аз като теб няма с кой да ,меткам,даже си купих топка и ходя сам в училището да си мятам:mobile::mobile::mobile:

Ichkin
08-11-2010, 13:23
Ама аз не знам кои са двете петици, за да знам коя е по-слабата :O
Аз съм тренирал в Септември доста време при Кольо Спасов и при Иво, който в последствие, предполагам е тренирал и Дамянчо :D
sen7, на времето в залата на локото никога нямаше отопление и за това винаги им се ядосвахме и ги биехме с много :D
Спортна злоба трябва да има :D
П.С. След поста на Мъри ... Обичам ви бе патенцата ми ... направо го виждам как догодина сме в аматьорската лига :D

AlfaFen145
08-11-2010, 13:24
Ахааааа,я кажи кога си играл а ЦСКА,защото и аз прекарах 5 години там,като тежко крило:drunk::drunk::drunk:Сериозно приключих със баскета там около 96-а:drunk::drunk::drunk:

Навит съм,имам и топка,само кажете кога,и ще идвам редовно.Молбта ми е ако меже да е неделя,или в събота но след 16:00


П.С.Еха отдавна не съм се радвал толкова на тема във форума

Ще те излъжа,аз съм малък на 19 съм ,мисля ,че преиключих сериозно коло 2004,5,6 ...не си спомням колега...
Тренирах при не при Божов,а при ,пффффф забравих името на тренера си :О ужас...
2 години и половина нямаше кой да ни бие в България,а на Балканското бяхме 2-ри ,защото в последствие се оказа ,че съдята е била подкупена :О:О:О:О:О:О ,със Златен ланец и Златен часовник от Македонците...Имаше разправии,но нямаше как да се преиграва играта,а съдята беше уволнен ...
както и да е ...

Mury
08-11-2010, 13:35
Ще те излъжа,аз съм малък на 19 съм ,мисля ,че преиключих сериозно коло 2004,5,6 ...не си спомням колега...
Тренирах при не при Божов,а при ,пффффф забравих името на тренера си :О ужас...
2 години и половина нямаше кой да ни бие в България,а на Балканското бяхме 2-ри ,защото в последствие се оказа ,че съдята е била подкупена :О:О:О:О:О:О ,със Златен ланец и Златен часовник от Македонците...Имаше разправии,но нямаше как да се преиграва играта,а съдята беше уволнен ...
както и да е ...

Киро Бозов,и аз едно време тренирах при него и Радка Божкова.ще се радвам да играеме редовно,имам сериозна нужда че съм 105 кила.Малко ще се задъхвам но ще свикна
,и тогава ще покажа некой финт от старата генерация:naughty::naughty::naughty:

Ichkin
08-11-2010, 13:36
Аре аре ... всеки път на турнирите във вашата зала оня къдравия тровеше нервите на всички ...
Дай да не ставаме като левскарите да се оплакваме от съдии сега :D

AlfaFen145
08-11-2010, 13:36
Мен не ме е тренирал никъв Иво или който и да е ...
Тренираше ме Лъчо,той сега има аматИорски отбор "титан" ли беше ,ще ви излъжа,тренират зад ВИАС ,в една зала....тоест в Двора ,вътрешния :)))

Значи ,аз съм много навит ,за такива срещи,а ако ми кажете и за Лигата, ЧУК .....
Аз ще питам един познат,те играя в Техническия ,и каза ,че е доста добре залата ,топло ,яко ,хубаво ... :)))
От другата седмица да започваме ,значи???
Ще видите с кви обувки ще дойда :Д :Д :Д
С едни Найкове,стари ,ама стари ,разпокъсани и пак ще се сцепим !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ей много се надъхах !!!!

п.с-забравих ,да кажа ,че дори ще дойда с екипа от ЦСКА '11' ,да видите кво става като съм с него ..малкия ониийл съм :))))само ,че малко по-бял ХАХАХАХ

Mury
08-11-2010, 13:37
Ама аз не знам кои са двете петици, за да знам коя е по-слабата :O
Аз съм тренирал в Септември доста време при Кольо Спасов и при Иво, който в последствие, предполагам е тренирал и Дамянчо :D
sen7, на времето в залата на локото никога нямаше отопление и за това винаги им се ядосвахме и ги биехме с много :D
Спортна злоба трябва да има :D
П.С. След поста на Мъри ... Обичам ви бе патенцата ми ... направо го виждам как догодина сме в аматьорската лига :D

Айде действай,ако не стане в Триадица,мога да питам за Христо Ботев,малко съм поизгубил връзки там,но ако се напъна може и де се уреди нещо:naughty::naughty::naughty:

VFTI
08-11-2010, 13:37
Знаех си, че Алфа форума е по-сериозен и спортен от Фиат форума:naughty::naughty: Супер група стана...Май първата игра, ще е без новите ми маратонки :tooth:

Ichkin
08-11-2010, 13:41
Аре стига спам сега ... като се видиме ще обсъждаме :D
Отивам до Септември :D

AlfaFen145
08-11-2010, 13:43
Киро Бозов,и аз едно време тренирах при него и Радка Божкова.ще се радвам да играеме редовно,имам сериозна нужда че съм 105 кила.Малко ще се задъхвам но ще свикна
,и тогава ще покажа некой финт от старата генерация:naughty::naughty::naughty:

Божкова,ме би на Балканското,точно за което ви говорих.
Играхме в зала Христо Ботев,аз се издразних ,защото поне 5 нападения ,никои не ме смяташе ,за играч ,всичко се беше надъхало да играе само ,за да се докаже ,пред многобройната публика и телевизията...А това е отборна игра...На почивката казах ,че няма да играя и се разревах от нерви..Тя ме хвана ,заведе ме от зад вкара ми два шамара,аз паднах на ,зад и счупих една врата,тогава ме вдигна избърса ми сълзите,вкара ми още два шамара и ми каза ,да се измия и да влизам да играя и да ги сцепа :О
Добре надъхва обаче ...ахахах

Аре аре ... всеки път на турнирите във вашата зала оня къдравия тровеше нервите на всички ...
Дай да не ставаме като левскарите да се оплакваме от съдии сега :D

Батка,кой турнири в нашата зала ??нашата зала ,по онова време беше Дъ Бест.Червено знаме!
Особено,когато Флорина ни стана спонсор ,бяхме с най-добрите екипи и най-добрата зала!
Наемаха се ,най-добрите съдии и най-дУбрите играчи се взихама при нас :))))))))))))))0

Ако има нещо,няма нищооо:director::yes:

Mury
08-11-2010, 13:54
Божкова,ме би на Балканското,точно за което ви говорих.
Играхме в зала Христо Ботев,аз се издразних ,защото поне 5 нападения ,никои не ме смяташе ,за играч ,всичко се беше надъхало да играе само ,за да се докаже ,пред многобройната публика и телевизията...А това е отборна игра...На почивката казах ,че няма да играя и се разревах от нерви..Тя ме хвана ,заведе ме от зад вкара ми два шамара,аз паднах на ,зад и счупих една врата,тогава ме вдигна избърса ми сълзите,вкара ми още два шамара и ми каза ,да се измия и да влизам да играя и да ги сцепа :О
Добре надъхва обаче ...ахахах


Батка,кой турнири в нашата зала ??нашата зала ,по онова време беше Дъ Бест.Червено знаме!
Особено,когато Флорина ни стана спонсор ,бяхме с най-добрите екипи и най-добрата зала!
Наемаха се ,най-добрите съдии и най-дУбрите играчи се взихама при нас :))))))))))))))0

Ако има нещо,няма нищооо:director::yes:

И нас ни пошляпваше от време на време,ма всичко беше за спорта,аз като играех много ни режеха съдиите:naughty::naughty::naughty:

AlfaFen145
08-11-2010, 13:57
Добре тогава,аз съм навит вече!!
Само да е от другата седмица..
0879 84 56 76
0898 37 57 91
Дамян
Ако не следя темата и не се обадя ,ще ми се обадите ,ахах ;)

bouncer
08-11-2010, 14:21
ако си търсите още един ТЕЖЪК център ей ме на. 200 см 112 кг тренирал съм в ЦСКА 2 години, но приключих със спортната дейност преди около 7-8 години и от тогава 3 дължини на терена ми докарват минимум 2-3 инфаркта. Малко по-мързеливо го давам, но има хляб в мене :)

0887 38 70 17 - Боян

AlfaFen145
08-11-2010, 14:24
ако си търсите още един ТЕЖЪК център ей ме на. 200 см 112 кг тренирал съм в ЦСКА 2 години, но приключих със спортната дейност преди около 7-8 години и от тогава 3 дължини на терена ми докарват минимум 2-3 инфаркта. Малко по-мързеливо го давам, но има хляб в мене :)

0887 38 70 17 - Боян


2.00 112 кг...де да бях и аз като теб...поне 100-чката да удара,боря се за това от бая време..ама метаболизма ми е ...пффф ,а съм едва 88 .....искам поне 100,тогава няма кои да ме пипне :) хаха

Интересно се заформя беееееее,нямам търпение ;))

Светланчи
08-11-2010, 14:28
И аз мога да играя :) нищо че съм 1 и 60 :) ще ме вземете ли :) :))))))

AlfaFen145
08-11-2010, 15:02
...1.60...тамън за гард..ама трябва ти много бързо ускорение ,щото всичките сме JTS ,а ти ще си 1.9TD,нищо лично ..ама като гледам кви се събрахме,може би съдя :)))
От Димитровград ,ще идваш ли до тук ? :)

Светланчи
08-11-2010, 15:06
...1.60...тамън за гард..ама трябва ти много бързо ускорение ,щото всичките сме JTS ,а ти ще си 1.9TD,нищо лично ..ама като гледам кви се събрахме,може би съдя :)))
От Димитровград ,ще идваш ли до тук ? :)


Хахаха...тренирала съм около 1-2 години...а иначе съм в София :)

ne0
08-11-2010, 15:11
навит....

пойнт гард, два пъти областен учиничешки вицешампион

на стрийт боли една победа, второ и трето място .... победител в стрелба от трите точки... още си имам REEBOKа оттогава

183 см
72 кг

цигарите са ми проблем..........

AlfaFen145
08-11-2010, 15:23
навит....

пойнт гард, два пъти областен учиничешки вицешампион

на стрийт боли една победа, второ и трето място .... победител в стрелба от трите точки... още си имам REEBOKа оттогава

183 см
72 кг

цигарите са ми проблем..........

Така ли ще се хвалим :))) аз имам 4 медала,3 златни и 1 сребърен :))))
Нямам реебокове обаче :Д
Мн спам,и майче няма да играем ..!



Попринцип.за протокола!
Според мен е най-добре ,да се играе в порядъка
20:00 21:00 ,по един час и 30 :)
тоест 20:00>21:30 или 21:30>23:00 :)
Поне ние така играем и е перфе !
Дори и по-късно е оферта

Mury
08-11-2010, 15:41
чакаме колегата да каже за залата:yes::yes::yes:

AlfaFen145
08-11-2010, 15:46
И аз ще поразпитам ,за тази в техническия :)

bouncer
08-11-2010, 15:57
2.00 112 кг...де да бях и аз като теб...поне 100-чката да удара,боря се за това от бая време..ама метаболизма ми е ...пффф ,а съм едва 88 .....искам поне 100,тогава няма кои да ме пипне :) хаха

Интересно се заформя беееееее,нямам търпение ;))

не ти трябва, друже! после ще се мъчиш да сваляш ама нямааааааа :)

казвате кога и съм там!

me4o4ko
08-11-2010, 16:59
2.00 112 кг...де да бях и аз като теб...поне 100-чката да удара,боря се за това от бая време..ама метаболизма ми е ...пффф ,а съм едва 88 .....искам поне 100,тогава няма кои да ме пипне :) хаха

Интересно се заформя беееееее,нямам търпение ;))

Спокойно!Като минеш 25г сам ще си натрупаш килцата и после ще се сещаш за младите години...:-(
Иначе супер темичка!Аз също съм бивш играч на Черноморец Бургас,но от 10г не съм активен спортист.
Поздрави на всички манияци на баскета!

Ichkin
08-11-2010, 18:24
Оффф още повече ми пълните душата :D
Така ... к'во направих - В Септември са направили ремонт на голямата зала и в момента е бъкано - макар и статуквото да не се е променило, не можем да се доредим. Евентуално резервен вариант е малката зала, но ... резервен.
В триадица нещата са лоши ... управител вече не е Ники Киневски, а общината е взела залата /получих 2 микроинфаркта/ ... Някаква лелка, която имитираше работа едвам я намерих, при което ми разкри тайната, че се опитват да убият спорта в България. На български преведено - събота и неделя не работи залата ...
Утре ще се провери как седят нещата на Бонсист, аз ще мина през Раковски и евентуално локото. Приемат се и други предложения ...
За Христо Ботев колегата, който каза ... вътрешната информация е, че неоновото осветление и отоплението си е бая пара и идва доста нанагорно ... отпада ми засега като вариант, но ако нещо ... мога да намеря връзка към управителя на залата ...
Много ме изби носталгията днес ... видях се с много хубави баскетболни хора и ... наистина ми беше приятно !

digitalundgrd
08-11-2010, 19:20
Мии в Локото е вариант, защото дочух че редовно се събират такива ентусиасти като нас и си джикат срещу някакво заплащане :)

Ichkin
08-11-2010, 19:27
И в Септември го правят, но те са малко връзкари месершмидчетата ... да не споменавам сега имена :D
Локото не ми е приоритет по доста причини, но ... от две злини се избира по-малката, нали знаете ;) Да видим ... Бонсист ми е голяма надежда ... все ще намерим някъде ;)

digitalundgrd
08-11-2010, 19:38
Ами дано се намери зала, че нещо мнооого ми се играе. Жалко, че си хвърлих това лято старите "Кобета" и сега нямам подходящи "цвички"... http://www.pickyourshoes.com/images/shoes/Adidas-KOBE-White-b.jpg

Ще търся някакви де ;)

MUROMAN
08-11-2010, 19:39
И аз тренирах 1 сезон в ЦСКА и на мен Бозов ми беше тренер,но беше доста отдавна.
Тука много гардове ,много професионалисти много нещо,аз си мислех,че ще играем аматьорски за кеф.:yes:

digitalundgrd
08-11-2010, 19:41
Ами аз последно играх в университета като бях в първи курс, демек преди 4 години :) Така, че аматьорски ще си играем...Кво било едно време, било... :) Дано си спомня от коя страна се държеше топката

Ichkin
08-11-2010, 19:55
Споко ... вече съм намерил и пролука в аматьорската лига ...
Ама т'ва е малко като все едно да си сложа август зимните гуми :D

VFTI
08-11-2010, 20:37
И аз тренирах 1 сезон в ЦСКА и на мен Бозов ми беше тренер,но беше доста отдавна.
Тука много гардове ,много професионалисти много нещо,аз си мислех,че ще играем аматьорски за кеф.:yes:

Споко:):) И аз видях, че ще има много профита, ама все ще се намери място за аматьорите:yes: В крайна сметка и те трябва с някого да тренират :):) Айде дано всички са толкова сериозни колкото пишат и може наистина да се заформи хубаво отборче:duel::duel:

Eто това си поръчах...дано дойдат и да са удобни :)
http://www.sportsdirect.com/and-1-1-rocket-hi-mens-150133?colcode=15013330

FEMINEMA
08-11-2010, 21:19
и сега какво става в края на крайщата, аз сщо съм навит да дойда =)

AlfaFen145
08-11-2010, 22:20
Споко ... вече съм намерил и пролука в аматьорската лига ...
Ама т'ва е малко като все едно да си сложа август зимните гуми :D
Колега на мойта приятелка ,е съдя в аматИорската лига,така че и от мен имаш ХЕЛП ,от една страна..


Споко:):) И аз видях, че ще има много профита, ама все ще се намери място за аматьорите:yes: В крайна сметка и те трябва с някого да тренират :):) Айде дано всички са толкова сериозни колкото пишат и може наистина да се заформи хубаво отборче:duel::duel:

Eто това си поръчах...дано дойдат и да са удобни :)
http://www.sportsdirect.com/and-1-1-rocket-hi-mens-150133?colcode=15013330

колега ,първоначално започнах с Converse ,после прехвърлух на Nike и мога да твърдя смело ,че Nike ,са Дъ бест ОФ де бест за баскетбол ...!!!!

Стига стига повече,много много се надъхах и много ми се играе ,вече !

Ichkin
09-11-2010, 14:46
Такааааааааам ...
От Раковски ми дадоха добро време и добра цена ...
Неделя от 21 до 22 и 30 за към 35 лева на седмица ...
Смятам, че е доста добре ... в залата никога не съм играл, само я мернах - не е нещо особено, но не е и много зле.
Ако до утре по обяд нямам възражения - отивам и плащам до края на месеца за неделите от 21 часа - смятам, че времето е незадължаващо и няма да обърка ничии планове !
За другият месец, евентуално ще се търси нещо по-добро ;)
За мнения, препоръки, оплаквания, морална подкрепа, леене на куршум и прически :
0893 58 14 41 - Илиян ;)

Ichkin
09-11-2010, 16:29
Така ... ново раздвижване имам ... За локото час и половина е 50 лева, но залата е в пъти по-добра ... Тази събота и неделя има мероприятия и няма да може !
Очаквам тази вечер мнения ... дали да запазя до края на месеца раковски или от другата седмица на локото да си започнем на чисто !

Sm0k
09-11-2010, 18:45
Аз ще питам един познат,те играя в Техническия ,и каза ,че е доста добре залата ,топло ,яко ,хубаво ... :)))


И аз имам едни приятелчета дето играят в Аматьорската лига, те тренират в техническия и са доволни от залата, може да я чекнете ;)


...Дано си спомня от коя страна се държеше топката

Е от горната страна се държи, за дръжката ;)

VFTI
09-11-2010, 22:13
Аз викам да запазиш раковски като начало, че да може първо да се съберем няколко пъти и след това вече да се мисли за "подобряване на условията на игра" чрез избора на по-добра зала:yes:

AlfaFen145
10-11-2010, 00:22
...колегата VFTI е прав,по -добре като за начало раковски,после по-добра..

моя въпрос ,е : Какво ще рече за седмица 35 лева?
Ако ще играем само в Неделя,защо не каза просто ,за час и 30 мин 35 лева ? :D

Тази неделя ,ако е в толкова часа наистина ,навит съм!

Само някои да ме забере с кола,че в момента търся алфетка за купуване.... :)

п.с-скрита реклама.


"ако някой предлага алфетка ,да пише не се крие"

Mury
10-11-2010, 13:45
Последно кво правиме,неделя 21:00 в Раковски:evil::evil::evil: ае е треперя за топка:evil::evil::evil:

П.С.Мога да забирам някой към залата от района на Бели брези

sen7
10-11-2010, 13:49
еми дайте по-полека да видим какво ще стане пък после винаги можем да сменим залата.И топката се държи от външната страна :) Я да се преброим колко души станахме.А и колко топки имаме...........за игра.............за баскетбол.

Mury
10-11-2010, 15:25
1 топка гумена Найк от мен :evil::evil:

П.С.Някой ако има кожляк е по-добре за зала:evilsmiley::evilsmiley:

Давайте да се броим за тази неделя,да видим колко сме
Аз съм на линия,независимо в колко часа кажете

Ichkin
10-11-2010, 15:40
Слушайте сега, пък после се бройте !
До края на месеца остават 3 недели, в които от 21 : 00 в зала раковски имаме по час и половина ! Интересува ме наистина, дали имаме 2 читави топки, че ако нямаме, трябва да инвестирам в топка, защото в момента нямам читава ...
В неделя, в 20 : 00 часа ще съм на ЕКО-то на българия, за тези, които не знаят залата ! в 20:30 тръгваме от там и от 20:30 до 20:50 пред входа на стадиона откъм улица Балша. Пред входа на самия стадион, не пред баскетболната зала !
Телефона ми го има по-горе, запишете го и ако има нещо, звънете !
Ако до петък, не са ми писали поне 2ма с топки, ще отида да купя една.
МОЛЯ, всички да си носят по една бяла и една черна тениска, за да можем да се различаваме в играта !
Аз ще търся свирка тия дни, но ако някой има, е хубаво да носи !
П.С. : Дамяне, ако няма никой от твоя район, имаш ми телефона - обади се, има кой да те вземе ;)
Хайде ... дерзайте :P

Mury
10-11-2010, 16:34
Слушайте сега, пък после се бройте !
До края на месеца остават 3 недели, в които от 21 : 00 в зала раковски имаме по час и половина ! Интересува ме наистина, дали имаме 2 читави топки, че ако нямаме, трябва да инвестирам в топка, защото в момента нямам читава ...
В неделя, в 20 : 00 часа ще съм на ЕКО-то на българия, за тези, които не знаят залата ! в 20:30 тръгваме от там и от 20:30 до 20:50 пред входа на стадиона откъм улица Балша. Пред входа на самия стадион, не пред баскетболната зала !
Телефона ми го има по-горе, запишете го и ако има нещо, звънете !
Ако до петък, не са ми писали поне 2ма с топки, ще отида да купя една.
МОЛЯ, всички да си носят по една бяла и една черна тениска, за да можем да се различаваме в играта !
Аз ще търся свирка тия дни, но ако някой има, е хубаво да носи !
П.С. : Дамяне, ако няма никой от твоя район, имаш ми телефона - обади се, има кой да те вземе ;)
Хайде ... дерзайте :P
Аз писах горе бе бате,имам топка чисто нова-но е гумена:calc::calc:20:50 съм пред стадиона:clapping::clapping::clapping:

MUROMAN
10-11-2010, 19:29
И аз съм в играта ,само свирката не знам защо ни е? :calc:
Имам една гумена топка и аз.:thumbup:

AlfaFen145
10-11-2010, 19:38
Аз ще донеса 2 кожени бе ,ахахахахах :))))

Ичка ,мерси батка ,като гледам няма кои да ме кара ,но ще измисля някак си ,да дойда до ЕКО-то ,мога да дойда с Един Ровър ,ама той няма съединител и ще е само до ЕКО-то ...После ме поемаш ти :))))

МНОГО СЕ НАДЪХАХ ,СТИГА ПИСАХТЕ !!!!!!!хах

digitalundgrd
10-11-2010, 20:29
Тази неделя ще дойда...За другите недели не съм сигурен, защото аз взимам съботно-неделни дежурства в денонощна аптека... :(

Проблем ли е за другите колеги игирте да са петък вечер? Ще е проблем ли или ще бъде прекалено нахално от моя страна подобно предложение :) Смисъл такъв...Ако срещите са за петък, то съм 100% на линия за всяко едно джиткане...Ако си остане неделя или събота, то в зависимост от графика в аптеката - ще идвам 2 пъти в месеца другите ще пропускам.. :(

VFTI
10-11-2010, 21:53
Аз ще донеса 2 кожени бе ,ахахахахах :))))

Ичка ,мерси батка ,като гледам няма кои да ме кара ,но ще измисля някак си ,да дойда до ЕКО-то ,мога да дойда с Един Ровър ,ама той няма съединител и ще е само до ЕКО-то ...После ме поемаш ти :))))

МНОГО СЕ НАДЪХАХ ,СТИГА ПИСАХТЕ !!!!!!!хах


И как някой да те вземе, като НЕЗНАЕМ къде живееш...???

Аз ми е удобно всеки един ден, ама нека се съберем всички в Неделя и после ще се мисли...

AlfaFen145
10-11-2010, 22:52
И как някой да те вземе, като НЕЗНАЕМ къде живееш...???

Аз ми е удобно всеки един ден, ама нека се съберем всички в Неделя и после ще се мисли...

ЖЕСТОКО си прав...Живея на "Винарско колело" (4-ти километър),тоест,малко над него ..Пред един голям,отвратителен,грозен офис на Глобул... :)
В един голям ,остарял,грозен блок ,пред него ... :)

п.с-не пред блока,а пред офиса на Глобул!

---------- Post added at 22:52 ---------- Previous post was at 22:48 ----------


Тази неделя ще дойда...За другите недели не съм сигурен, защото аз взимам съботно-неделни дежурства в денонощна аптека... :(

Проблем ли е за другите колеги игирте да са петък вечер? Ще е проблем ли или ще бъде прекалено нахално от моя страна подобно предложение :) Смисъл такъв...Ако срещите са за петък, то съм 100% на линия за всяко едно джиткане...Ако си остане неделя или събота, то в зависимост от графика в аптеката - ще идвам 2 пъти в месеца другите ще пропускам.. :(

Попринцип,колега няма нищо лошо да питаш...
Аз предлагам ,нека тази Неделя се съберем ,след играта ще седнем на по бира някъде и ще обсъдим :))

Аз лично съм ,в период ,в който и Събота работя,така че ми е се едно дали ще е петък или неделя....
единствения - е ,че в Петък,почти винаги има предложения за Джангър :)))

digitalundgrd
10-11-2010, 22:58
Еми първо джиткаме, къпем се и отиваме на джангъра :) Ще се разберем неделя ;)

VFTI
11-11-2010, 08:07
ЖЕСТОКО си прав...Живея на "Винарско колело" (4-ти километър),тоест,малко над него ..Пред един голям,отвратителен,грозен офис на Глобул... :)
В един голям ,остарял,грозен блок ,пред него ... :)

п.с-не пред блока,а пред офиса на Глобул!

Тогава ще те взема с една грозна остаряла АЛфа 155:drinking: в Неделя в 20.15часа...Да си пред Глобул:-P (да не объркам ама нали в локалното на цариградско:)--всъщност ако минеш от другата страна и примерно те взема от спирката от другата страна, ще ми е по-лесно и директно ще се изстреляме към центъра) Айде на ЛС ще се доразберем...

Yureti
11-11-2010, 21:41
Дали е останало местенце ?
На времето целех коша ...
Преди доста години ...
Но с най-голямо удоволствие ...
:boxed:
Мога да събирам някой от Симеон-Опълченска ...

digitalundgrd
11-11-2010, 23:20
Колега от коя част на Симеон може да ме вземеш ;) Пресечката на Симеон с Константин Величков по път ли ти е?

Yureti
12-11-2010, 09:49
Колега от коя част на Симеон може да ме вземеш ;) Пресечката на Симеон с Константин Величков по път ли ти е?

Няма грижи, аз съм на Осогово, ...
звънни да се разберем ... :afro:

+359886660651 Юри

VFTI
13-11-2010, 17:26
Да знаете, че ще правя поръчка от Sportsdirect...

Най-вероятно във Вторник ще я пусна...
Така че ако някой си хареса нещо от http://www.sportsdirect.com/

Нека ми напише product code,размер,цвят,цена
За да мога да му го поръчам....Ако искате неща за повечко пари над 30p примерно е хубава идея да ми дадете някой лев примерно:thumbup:

Mury
14-11-2010, 09:45
Довечера да сте на линия ей:butt::butt::butt::butt:

Ichkin
14-11-2010, 11:24
Ще се видиме колко сме сериозни довечера ...
Даже съм ангажирал брат'чед ми да ни свири, ама тряя да взема отнякъде свирка днес :D

digitalundgrd
14-11-2010, 12:25
Понеже гледам двама колеги от квартала, дайте да се съберем на паркинга на Кино Арена Запад и да тръгнем в пакет? Кажете само час

Yureti
14-11-2010, 13:42
Понеже гледам двама колеги от квартала, дайте да се съберем на паркинга на Кино Арена Запад и да тръгнем в пакет? Кажете само час

Аз от 18:30 ще гледам Байерн - Нюрнберг, който трябва да свърши около 20:30. След това мога да събера който има желание ...
:lol_sign:

sen7
14-11-2010, 18:18
аре 20 и 30 на Арена Запад ?! Ще има ли и за мен някакво свободно място ?

MUROMAN
14-11-2010, 18:37
аре 20 и 30 на Арена Запад ?! Ще има ли и за мен някакво свободно място ?

Ти ела да ти дам парите .
Аз ще съм на бензиностанция Еко.:grin:

sen7
14-11-2010, 18:39
Ти к'во каза братче.Защо мислиш, че идвам ?! :D

MUROMAN
14-11-2010, 18:40
Ела де ,ще има смени ,ще има място и за теб.:flirt:

sen7
14-11-2010, 18:45
Ела де ,ще има смени ,ще има място и за теб.:flirt:

Добре не искам отново всичко да става в кръв , вътрешности, зъби да летят...........последния път мисля, че се разбрахме.Идвам да взема парите , така че внимавай ! !

digitalundgrd
14-11-2010, 19:50
Момчета аз направо ще кацна на ЕКо-то на бул.България, така че не ме чакайте на Арена ;)

Ichkin
14-11-2010, 23:27
Благодаря на всички, които се събраха, играха с хъс и желание !
Другият път по-разпределено, по-сериозно, ще се редуваме за съдия, ще броим точки и смятам да направим още по-добра игра !
Часът и мястото на срещата са известни ... :D

П.С. Ако някой модератор чете - благодаря, че оставихте темата в общи и моля да я преместите вече където и е мястото - при срещи и мероприятия !

Нека всички взели участие днес следят темата профилактично ... :)

digitalundgrd
14-11-2010, 23:42
Добре беше баскетчето, ама нашия отбор (тъмните екипи) сме малко зле с ОФП-то с изключение на бат Венци, който тичаше като млада козичка ахахха ;) Мъроман се оказа скрит баскетболен талант :) Въобще хората каращи леген(д)и добре се представиха - ЕВАЛА ;)

Ichkin
14-11-2010, 23:44
Ако знаех и кой кой е :D

MUROMAN
14-11-2010, 23:51
Ако знаех и кой кой е :D

Можеше да се запозаеш.
Всичко беше много екстра,добре се получи като за първи път. Много добро представяне за Мурджев,Юри и Светльо. :notworthy:
Венци не тичаше като козичка ,а като обезглавен,хахахаха.:Bolt:

Ichkin
14-11-2010, 23:54
Еми аз имам проблем с паметта и за това не разпитвах всички кой с кой ник е ...
Предлагам наистина другият път след мача - по 1 топла бира на Еко-то :D

digitalundgrd
14-11-2010, 23:56
Ако знаех и кой кой е :D

За мен ще се сетиш, защото аз бях единствения с бял потник от (тъмния отбор) ахахха

AlfaFen145
15-11-2010, 00:03
Както казах вече " ако има нещо ,няма нищо " мерси !
Не вярвах ,че ще се получи толкова добре,доста сериозни хора се събраха,дано продължаваме така за напред!
Сл.Неделя ,предлагам направо отпред ,където ни бяха колите да ни е срещата или на който му е кеф,направо в залата.

п.с'Ички,навит съм за по топлата бириДжка :)

MUROMAN
15-11-2010, 00:09
Айде другата неделя пак и тогава ще се организираме по-добре. :)

VFTI
15-11-2010, 10:05
Айдеее да ни/ви изложа и публично:grin::grin:
http://www.youtube.com/watch?v=Fyc_FUch3lk

И аз суперрр си прекарах и се надявам все по-добре и по-добре да става... Следващата неделя пак:super::super:

Всички се представиха отлично:):)

Ще е хубаво ако може всеки да пише и тук в темата, и като име и като никнейм, че по-бързо да си запомним съотборниците:grin: Аз снимам клипа :D

Светлин/digitalundgr е в началото на клипа...След това е Mury-(говори за медузите)-аз го наричам Мурджев:).......MUROMAN продължаваше да хвърля към коша вижда се на клипа :):) Ichkin е на пейката :)

Sen7/Евгени беше от нашия отбор с черни панталонки и тениска+черна лента на десния лакът:)

Yureti го няма на клипа, но той е другото стройно и едро момче от нашите-черна тениска, който използваше габаритите си като ни бранеше коша:) Той си тръгна по-рано :)

Niki_slavista фиат форума...Дънки+черна тениска на моторхед:)+коремче :P

AlfaFen145- Най-високия играч с баскетболни одежди и гола глава :):)

Иии накрая се вижда един приятел Мирко, който не присъства във форумите, но присъства на сбирките на алфа форума:)

Ако може някой да представи и другите момче с белите екипи, че да се запомним ще е супер:)

Mury
15-11-2010, 10:46
Евала страшна игра,аз съм много доволен,след 2-3 недели като влеземе във форма,ще сме номер 1.Евала на всички за ентусиазма,браво :duel::duel::duel::duel:

Ichkin
15-11-2010, 11:24
И понеже много хора изразиха нежелание относно залата на Локо, а Бонсист в момента не я дават под наем - чакам предложения за друга зала ...

VFTI
17-11-2010, 00:05
Днес ми дойдоха And1 маратонките...като маратонки за 15паунда ми се струват супер,удобни, комфортни,меки... :):) Все пак обаче имам доста "слаби" ходила' и ми се иска да си купя нещо по-качествено и по-висок клас....

Някой да даде съвет?
Нещо до 30-35-40паунда от тук-->
http://www.sportsdirect.com/basketball/basketball-boots?mppp=true


За момента клоня към Fila Modica Mens
25паунда...
Имат солидна основа и изглежда че ще са ми удобни. Фен съм на Фила- ежедневните ми маратонките и тези за бягане са ми на Фила и до сега не съм бил разочарован от марката, а само++++:):)

Другия вариант са Анд1 Advanced Mid mens - 30паунда...Съдейки по качеството(отлично) на Анд1 Рокета за 15п, сигурно ще са още по-добри?? Гледам и едни Nike Overplay IV 25паунда..., но никога не съм носил Найк незнам и размери и комфорт и се чудя...

Държа на високата подметка, ама така или иначе като гледам всички са с такава за добро "омекотяване"...

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 00:05 ----------

Днес ми дойдоха And1 маратонките...като маратонки за 15паунда ми се струват супер,удобни, комфортни,меки... :):) Все пак обаче имам доста "слаби" ходила' и ми се иска да си купя нещо по-качествено и по-висок клас....

Някой да даде съвет?
Нещо до 30-35-40паунда от тук-->
http://www.sportsdirect.com/basketball/basketball-boots?mppp=true


З

digitalundgrd
17-11-2010, 00:32
От тия каде си ги изброил само Филата ме кефят :)

Ichkin
17-11-2010, 00:50
Остави за кефене ... Макар и аз да си поръчах Анд1, ти препоръчвам да си харесаш някои найкове ... А ако държиш да са меки ... огледай се в адидас ;)

Mury
17-11-2010, 11:03
За Баскетбол,само Найк и нищо друго:pp::pp::pp:

MUROMAN
17-11-2010, 11:11
Каквото и да вземеш все ще ти върши работа,аз за сега щеси джиткам със старите трейнъри на Фила.:-|

VFTI
17-11-2010, 11:25
Знаех си че ще сте облъчени Найкисти:gruebel: Проблема е че смятам че марки като найк и адидас имат по-високи цени, а не предлагат повече качество....Дали съм прав или да скачам на един такъв Найк..

http://www.sportsdirect.com/nike-air-flight-scorer-mens-159042

Проблема е че за Анд1 и Фила не мога да намеря отзиви, а за найка веднага гугълнах и намерих позитивни коментари... Air капсулата трябва ли да ме притеснява?

До сега четох много + мнения и за тези... http://www.sportsdirect.com/adidas-pro-model-tc-mens-153037

Вече започва да става объркване :D:D:D

mim
17-11-2010, 11:59
фила едно време бяха добри за тенис на корт, сега не знам, беше мнооого отдавна

Yureti
17-11-2010, 16:40
фила едно време бяха добри за тенис на корт, сега не знам, беше мнооого отдавна

Венци,
тва са само некви обувки бе батка ....
Като за баскет, се присъединявам към колегите и също твърдя, че найк е марката ...
Вервай ми... На младини съм играл със ВСИЧКИ марки
...
Верно, че старите найкове и сегашния шит немат нищо общо...
Ама все пак ...
:repuke:

VFTI
17-11-2010, 17:37
Венци,
тва са само некви обувки бе батка ....
Като за баскет, се присъединявам към колегите и също твърдя, че найк е марката ...
Вервай ми... На младини съм играл със ВСИЧКИ марки
...
Верно, че старите найкове и сегашния шит немат нищо общо...
Ама все пак ...
:repuke:

С времето осъзнах че това изобщо не са "някакви обувки"...това са неща върху които стоя по 10-14часа на ден, а в конкретния случай ще има и по-сериозни натоварвания...ЗАради това в последните години съм си накупил различни видове за да знам, че ще си пазя ходилата, глезените, колената,сухожилията(тази година имам 20ходения до Пирогов заради един приятел който 2 пъти къса ахилес...) ..Уви това са неща които не можах да разбера преди 7-10г. когато тренирахме много сериозно :)


Та точно щото вече всяка марка е някаква, и много се чудя дали да заложа на Найк....


Мим Фила са все още много добри на тенис кортовете...купи си модела AlfaCC-Флоу точно за тенис на корт(понеже играх тази година) и са супер. Сега си ги ползвам за ежедневки, а също така играх с тях последния баскетболен двубой...Филата ми за бягане също е една превъзходна маратонка:) А цените им са винаги супер смешни :)

Благодаря за мненията:)

sen7
17-11-2010, 19:58
Аз днес възкръснах и гледам и вие сте преживяли.За маратонките единствено мога да кажа, че без камери винаги ми е било доста по-некомфортно.Това е което гледам да имат.Също и да се стягат високо около глезена.Вече марката не ми пука толкова важно е модела да ми харесва.За зала - какво стана с плащането за тоя път ? Безплатно ли беше като за първи път или аз не съм намерил човека с парите ?! Други зали, които ми идват наум са на ЦСКА,Националния,Академика.......на Славия не ми е любима.Христо Ботев също е добра.....лошото е, че всичките тия са в някой край на София.Какво стана с Триадица, че не ми се рови назад ?
Абе а тая топка за 15 лева от мола на стамболийски от интерспорт-а ли беше, че днес минах от там и най-евтината беше 25 лева.Не че нещо, но си беше оферта за 15 лева тая топка.

MUROMAN
17-11-2010, 21:09
Аз днес възкръснах и гледам и вие сте преживяли.За маратонките единствено мога да кажа, че без камери винаги ми е било доста по-некомфортно.Това е което гледам да имат.Също и да се стягат високо около глезена.Вече марката не ми пука толкова важно е модела да ми харесва.За зала - какво стана с плащането за тоя път ? Безплатно ли беше като за първи път или аз не съм намерил човека с парите ?! Други зали, които ми идват наум са на ЦСКА,Националния,Академика.......на Славия не ми е любима.Христо Ботев също е добра.....лошото е, че всичките тия са в някой край на София.Какво стана с Триадица, че не ми се рови назад ?
Абе а тая топка за 15 лева от мола на стамболийски от интерспорт-а ли беше, че днес минах от там и най-евтината беше 25 лева.Не че нещо, но си беше оферта за 15 лева тая топка.

Аз другия път ще домъкна една топка н КАРРА за без пари от ОМV. ;)

Pastora
17-11-2010, 22:14
Момичета, приемате ли един излекуван от контузии ветеран тази седмица ?

Ichkin
17-11-2010, 22:39
Не мъкнете много топки ... днес точно от този интер спорт купих за 75 лева найк ...
Пробвах ги всичките и тази най-добре се усети ;)
Пари ще събирам другият път по 15 лева от човек за залата до края на месеца и топката. Който иска ... събирам касови бележки и там боклуци - да му ги давам да ги гледа, да се обади само, няма проблем ...
Даже предпочитам ако някой друг изяви желание да се разправя с парите ...
МОЛЯ другият път /понеже не стана с черно-бяло/ да си носите по една синя и една червена тениска. Разберете ме и мен ... махна ли очилата ми е много гадно да познавам лица и предният път на 2-3 пъти бъркам ...
Програмата за неделя е следната :
15тина минути загряваме, разпределяме се, и в 21 : 20 започваме да играем игра с всички правила на играта 4х15 минути мръсно време.
Аз ще съм съдия 2 от частите, но търся навит за другите 2 ... за да стане игра трябва просто да има съдия - не става иначе.
Яката съм се надъхал и не моа да дочакам неделята ... адски много ми се играе :D

Ichkin
17-11-2010, 22:39
Не мъкнете много топки ... днес точно от този интер спорт купих за 75 лева найк ...
Пробвах ги всичките и тази най-добре се усети ;)
Пари ще събирам другият път по 15 лева от човек за залата до края на месеца и топката. Който иска ... събирам касови бележки и там боклуци - да му ги давам да ги гледа, да се обади само, няма проблем ...
Даже предпочитам ако някой друг изяви желание да се разправя с парите ...
МОЛЯ другият път /понеже не стана с черно-бяло/ да си носите по една синя и една червена тениска. Разберете ме и мен ... махна ли очилата ми е много гадно да познавам лица и предният път на 2-3 пъти бъркам ...
Програмата за неделя е следната :
15тина минути загряваме, разпределяме се, и в 21 : 20 започваме да играем игра с всички правила на играта 4х15 минути мръсно време.
Аз ще съм съдия 2 от частите, но търся навит за другите 2 ... за да стане игра трябва просто да има съдия - не става иначе.
Яката съм се надъхал и не моа да дочакам неделята ... адски много ми се играе :D

VFTI
17-11-2010, 23:30
Супер :) И аз нямам търпение да идва тази неделя :)

За тениските предлагам ПАК да останем с черни и бели, ама този път всички да си носят :) Просто ми се струва че много хора няма да имат сини/червени тениски, а черното и бяло е по-разпространено...Специално от тениските говоря от името на 2 играча...и незнам гардероба на другите :):)

digitalundgrd
17-11-2010, 23:47
Дам и аз така мисля за тениските...Нека останат черни и бели...Аз си намерих черна, така че няма да създавам повече трудности на противниковия отбор ;)

Относно съдийството....ЗНачи едно време (като бяхме млади хаха) като играехме процедирахме така:

Примерно аз атакувам и противника ме спре с непозволени средства, то аз си казвам силно и отчетливо : "ФАЛ" , играта спира и аз си изпълнявам наказателния удар итн...Не виждам защо трябва да ангажираме някой да ни е съдя...

п.с. Ще пробвам да се измъкна от работа по-рано, за да дойда към 9и35....Вие до колко ще играете, за да си направя сметка дали има смисъл да идвам толкова късно?

п.с.2

ЗАщо колеги не искате да пробваме в залата на ЛОКО-то ? Знам я от личен опит и смея да твърдя, че е поне 10 пъти по-добра от тази на Раковски ?!

MUROMAN
18-11-2010, 00:08
Съгласен съм за всичко.
Светльо нека се разиграем и да си спомним как се мята топката и как ставаха нещата и тогава ще вдигнем левел и ще сменим и заалта. :)

Ichkin
18-11-2010, 00:17
Аре за тениските хубаво ... черни и бели да останат ...
Ама за съдийството държа ... от двата отбора по 1 ще се жертва да свири ... ще се редуваме на всяка част и така 1 част свириш, 1 играеш ...
пък ако има повече навити ... по-добре ... Ама трябва да има съдия ... не е хубаво да се изпокараме ... :D
Иначе до кога ... естествено, че ще играем до 10 и 30 :D

Pastora
18-11-2010, 18:20
Колеги, може ли да уточните актуалното място на сбирката, че имам желание, но не знам къде да дойда ?

Pastora
18-11-2010, 18:21
Опа, дублира го

Ichkin
18-11-2010, 18:40
Зала Раковски ...
Аз пак ще съм до към 9 без 15 на еко-то, да си изпия вечерното кафе ...

Pastora
18-11-2010, 19:08
Зала Раковски ...
Аз пак ще съм до към 9 без 15 на еко-то, да си изпия вечерното кафе ...
Ще дойда и аз на Екото, че не знам откъде се влиза за залата :)

Yureti
18-11-2010, 21:54
Аре за тениските хубаво ... черни и бели да останат ...
Ама за съдийството държа ... от двата отбора по 1 ще се жертва да свири ... ще се редуваме на всяка част и така 1 част свириш, 1 играеш ...
пък ако има повече навити ... по-добре ... Ама трябва да има съдия ... не е хубаво да се изпокараме ... :D
Иначе до кога ... естествено, че ще играем до 10 и 30 :D
не съм съгласен за съдията ...
просто няма нужда от такъв ...
Удрят те, искаш фаул, получаваш ...
Това е ... И винаги е било така ...
еФтините спорове относно - имаше ли, или нямаше просто не съществуват ... (фаулиращият най-добре знае какво е направил ...)
Искаш - получаваш ...
Това е ...
Друг е въпроса, че доста хора (без да обиждам никого) не знаят що е двоен дрибъл, крачки или носене...
Това наистина НЕ Е важно ...
Важен е спорта !!!
Но ако държите да има съдия - нека ...
Просто за да е обективен, трябва да познава правилата ...

Ichkin
18-11-2010, 22:21
Аз пък не виждам кой ще си признае 3 секунди примерно ... след като ги е направил, значи не се е усетил ...
Или пък крачките, които и аз правя по някога ... еми не се усещам винаги ... ако се усетя, винаги ще кажа, но като не се усетя ...
Айде двоен дрибъл не може да се сбърка, ама ... знам ли ...
Абе както искате ... аз няма да се пробвам повече да правя нещо сериозно ... квото стане ...

digitalundgrd
18-11-2010, 23:20
Все пак сме "аматьори - любители"...3 секунди итн наистина няма кой да си ги каже, въпреки че аз миналата неделя си ги спазвах и не "киснех" в трапеца повече от необходимото, но това си е вече до изградени навици...

Като цяло ние си играем така да се каже повече стрийтбол, от колкото баш как си пише по дебелите книги...

digitalundgrd
18-11-2010, 23:20
Все пак сме "аматьори - любители"...3 секунди итн наистина няма кой да си ги каже, въпреки че аз миналата неделя си ги спазвах и не "киснех" в трапеца повече от необходимото, но това си е вече до изградени навици...

Като цяло ние си играем така да се каже повече стрийтбол, от колкото баш как си пише по дебелите книги...

Ichkin
18-11-2010, 23:50
Батко виж първият пост пак, моля те ...
Стрийтбол мога да си играя ... и е сега да се обадя на 3ма приятели ...
Как да е ... квото кажете такова ще играеме ... като ви е кеф ;)

П.С : А пък ако видя да свирят 3 секунди на гард ... ще се прекръстя ...

digitalundgrd
19-11-2010, 00:11
А аз ще се прекръстя, ако ми кажеш кога точно в двата отбора имаше(играеше) център :) Всички се нареждат на дъгата на 3-ката и чакаме...Така, че играехме всичките гардове хахах. Единствено колегата Юрети ми направи впечатление, че влизаше под коша и чакаше подаване като център. Ние не можем да се наредим нито в атака, нито в защита както трябва, а пък камо ли за 3-те секунди да става върпос ;) Един път не видях да има отиграване на заслон/контразаслон и неща където са "А" и "Б" в баскетбола итн итн....

Просто колкото и зле и скептично да прозвучи...на този етап си играем баш на ниво стрийтбол, да не кажа на ниво "ученици 9-ти клас" :)

Ichkin
19-11-2010, 00:20
Заслон/контра заслон, с Марто правихме поне 2 пъти ...
Ама с него съм играл доста и мога да си правя квото си искам :D

digitalundgrd
19-11-2010, 00:29
Супер, да се надяваме следващата игра повечко хора да взимат пример от вас ;)

AlfaFen145
19-11-2010, 00:41
Колеги,личи си че всеки един от нас има нещо ,което да покаже и знае ,за какво иде реч.
Както разбирам ( дори по себе си ) ,всички ние не сме се занимавали с играта от доста време...
всички сме тренирали някъде,но обстоятелствата ........
..лично аз мисля ,че още 2-3-4 пъти и вече,ще се отракаме,ще знаем кой какво представлява и какво може,това е най-важното..

..не ме е срам да си кажа,че не си спомням никакви схеми ,нито се сещам какво е двоендрибъл ,нито нищо...
..не трябва да го казвам аз тва,но преди бях много добър,тренирах професионално,тренирахме по специални схеми,на всяка тренировка се чертаеше и обесняваше,бяхме много добри ....въпроса е ,че според мен ,не само при баскетбола ,а и при всичко -не го ли правиш,забряваш го ....
та,като цяло исках да кажа,дайте да поиграеме още време и ще се "почерпиме",със спомени :)

пс-относно обувките,за мен ,като гледам и за мнозинството ,Найк ,са по-добрите обувки!

п.с-лека вечер ,до други ден !!!!!

VFTI
19-11-2010, 00:54
Айде спокойно всички :):):)


Като начало нека започнем да се събираме редовно, и всички, а тогава да се мисли за правила, зали, отбори, лиги и т.н...Нали се видяхме какви сме "духльовци" всичките...нито един нямаше въздух да избяга от единия до другия край повече от 2 пъти преди да му падне далака...Та нека малко се оформи спортна форма, игрички и тогава да го мислим...Пък а дано всички идват редовно и стават хубави мачове :):):)

me4o4ko
19-11-2010, 08:18
Пичове,така като чета коментарите ви,освен,че се нуждаете от съдия,май ще ви е необходим и треньор.
:roll2:
Няма ли някой колега,който да им помогне на тези момчета и да им припомни как се играе професионално.
Аз лично съм водил училищен отбор,нямам кетап за професионалист,но поназнайвам разни идеи в играта.
Жалко ,че съм далечко!:clap2:
Успех на всички!

MUROMAN
19-11-2010, 10:19
Айде спокойно всички :):):)


Като начало нека започнем да се събираме редовно, и всички, а тогава да се мисли за правила, зали, отбори, лиги и т.н...Нали се видяхме какви сме "духльовци" всичките...нито един нямаше въздух да избяга от единия до другия край повече от 2 пъти преди да му падне далака...Та нека малко се оформи спортна форма, игрички и тогава да го мислим...Пък а дано всички идват редовно и стават хубави мачове :):):)

Съгласен съм с Венци и Юри. Нека поиграем още няколко пъти и нещата сами ще си дойдът на мястото.За сега мисля,че е по-добре да влезнем във форма после да мислим за съдии , смяна на зали и схеми на игра. :rockon:

VFTI
21-11-2010, 14:54
Айде да не забравите момчетаааааааа...Довечера 20.30-40 на екото и после отиваме към ЗАла Раковски да направим играта :)

Pastora
21-11-2010, 17:49
Айде да не забравите момчетаааааааа...Довечера 20.30-40 на екото и после отиваме към ЗАла Раковски да направим играта :)
Усещам силно представяне на Легенди на терена :))

Mury
21-11-2010, 18:42
Батки сори,ма аз днес пропускам,много искам да дойда,ма няма как.Другия път се надявам да няма пречки.Пожелавам ви приятна игра,и моя отбор да не се излага без мен и Светльо,нищо юрката ше мачка.:devil::devil::devil::devil:

П.С.Другата седмица съм на линия:afro::afro::afro:

Calobran
21-11-2010, 19:09
Търсите ли още хора? :-)

Mury
21-11-2010, 19:28
Промяна в плана,ще дойда,немога да изпусна:devil::devil::devil::devil:

MUROMAN
21-11-2010, 19:53
Промяна в плана,ще дойда,немога да изпусна:devil::devil::devil::devil:

За голямо съжаление отпадам,почина дядо ми и няма как да дойда.Прията игра момчета.:no:

VFTI
21-11-2010, 19:59
За голямо съжаление отпадам,почина дядо ми и няма как да дойда.Прията игра момчета.:no:

Моите съболезнования Мариянски..:no::no:

Всички желаещи са добре дошли, дори и хора които не са се представили в темата. Моля заповядайте.

AlfaFen145
21-11-2010, 23:59
За голямо съжаление отпадам,почина дядо ми и няма как да дойда.Прията игра момчета.:no:

Мойте съболезнования.Продължаваш напред и помниш само най-хубавите моменти!







Мисля,че този път играта беше много по-стегната,много по-точна и бърза :) Ако продължаваме да се развиваме с това темпо ,след 1-2 месеца ще си правим страхотни игри :)

п.с-може ли някоi да ме научи да вкарвам от ПОД КОША :idea2::Bolt::Bolt::Bolt::Bolt::Bolt::Bolt::Bolt:

Беше "чук" ,днес,евала момчета !

п.с2- ако има нещо,няма нищо!

VFTI
22-11-2010, 09:59
Наистина се вижда мааалко подобрение :):) Добра беше играта, ама трябва мааалко по равно и справедливо да се разпределим за да има повече интрига :):)


Относно залата и парите.

Като видях повечето са окей за тази зала. Аз също съм добре, както и Мирко(съотборника който идваме заедно). Още повече че както всички казаха идва Декември, празници кой какво, не е добра идея залата да се сменя за момента:). Та като гледам никой няма претенции, така че Ичкин спокойно може да я запази и за декември.

Още нещо. 4тата Неделя през декември се пада 26ти...едва ли ще се съберем, та може би е идейно да не плащаме за нея...



За парите:
Според мен е най-справедливо за този месец да го направим така. Всяко посещени да е = 5лв. Тоест ако някой е дошъл всички недели от месеца = 15лв. А тези които по 1-2 пъти по 5-10лв. Така че идната неделя всеки да си сметне посещенията и да донесе пари :)

Излишъка над 180лв. ако има такъв ще бъде оставен за следващите посещения...А ако са по-малко(ама едва ли) ще досъберем пари.

За всяко следващо посещение викам да се събрират пари на място. Делим си сумата на присъстващите и всеки носи дребни за да плати на място. Така смятам, ще е най-лесно и справедливо :)+ това аз очаквам да дойдат и още нови колеги от форума:):)

Ichkin
22-11-2010, 16:36
Аз пък предлагам за идните месеци да събираме парите предварително, от който мисли да играе с нас, пък идва не идва ... той си знае ... не съм видял тренировки да се плащат по 2 лева примерно на посещение ... всичко си е с месечна такса, пък който иска да идва ... По този начин и ще знаем колко човека са сериозни и ще идват да играем, а не някой си решил да дойде веднъж, друг 2 пъти ... много ми е несериозно т'ва ;)
П.С. : Току що бе обсъдено с Венци и е решено другият път да ви събирам по 15 лева, и ще ви кажа за декември по колко събирам ... ;)
Тази зала трябва да я запазя за другият месец до 27ми, така че ако някой има предложение - нека да каже до сряда, за да имаме един четвъртък да видим дали за всички е отдачно и да запазваме.
За сега май повечето са да останем в тази зала, колкото и да е нерентабилна ;)

AlfaFen145
22-11-2010, 19:25
батка ,вярваш ли ми ,че тоя път ми беше толкова интересно ,че въобще не усетих кога мина времето и къде бяха дупките!

sen7
22-11-2010, 19:45
някой ще звънне ли http://www.academicasport.com/ac_2_prices.php да попита.Ясно, че Раковски можем да я запазим, но защо да не потърсим нещо малко по-добро ?

Намерих и още един телефон 02/870 20 28 Също така, ако успея да ви изкарам учащи ще ползваме 50% намаление :) ;)

Ichkin
22-11-2010, 22:37
И аз го гледах т'ва ама съм старомоден и нямам вяра на сайтове, та ще си мина лично ... ;)

Ichkin
23-11-2010, 19:54
Говорил съм с човека, за студенти няма да минем, макар и половината да сме ...
За Декември ще запазя същата зала, а за догодина, ако сте навити ... спазарил съм човека да даде добра цена ако подпишем за цяла година ;)

Pastora
23-11-2010, 23:12
Говорил съм с човека, за студенти няма да минем, макар и половината да сме ...
За Декември ще запазя същата зала, а за догодина, ако сте навити ... спазарил съм човека да даде добра цена ако подпишем за цяла година ;)
Реално почти на всичко сме навити, само да има игра ;) Днес ме удари мускулната, май ще си взема топка да поцъкам в махалата, че толкова отчайваща игра и стрелба не помня да съм имал, но ЕГН-то си е 'бало ...

sen7
28-11-2010, 14:31
съжалявам, довечера няма да мога да дойда момчета !

Mury
28-11-2010, 17:25
И аз,имам контузия от миналата седмица,цяла седмица едвам ходя.Приятна игра:Topic-is-closed-bg::Topic-is-closed-bg::Topic-is-closed-bg:

Ichkin
28-11-2010, 18:19
Ц ц ... несериозници :D
Аз до към без 10 пак съм на ЕКОто с кафе ;)

MUROMAN
28-11-2010, 19:05
Уууу Мурджев и Пастора са пенсионери. :devil:
Този път аз съм на линия.:devil:

digitalundgrd
28-11-2010, 19:30
От другия месец съм си направил смените, така че неделите да са ми свободни...Този път обаче също ще пропусна за мое огромно съжаление :(
До другата седмица момчета ;)

Ichkin
28-11-2010, 23:14
Несериозна работа ... бяхме 9 човека и играхме четворки ...
Очаквам тези, които не бяха да ми кажат дали ще идват сериозно да играят и по дяволите ... казвайте предварително ако имате работа за веднъж ...

AlfaFen145
29-11-2010, 00:09
9 ,9 кой ти ги дава ?!
Дори и при 9 човека ,според мен се получи доста добра игра :)

Готиното е ,че всеки идва нахъсан да играе,защото на всеки му се играе,а не играем 15 мин и после всички да спим ...

Пиййс!

VFTI
29-11-2010, 10:05
9 ,9 кой ти ги дава ?!
Дори и при 9 човека ,според мен се получи доста добра игра :)

Готиното е ,че всеки идва нахъсан да играе,защото на всеки му се играе,а не играем 15 мин и после всички да спим ...

Пиййс!

Не спим ли?! че тя цялата игра беше заспала :tooth: добре че с всяко посещение пъшкането и охкането намалява, така че явно влизаме във форма...

В темичката викам да драснем за следващия път. И не забравяйте да донесе пари....

Pastora
29-11-2010, 13:35
Уууу Мурджев и Пастора са пенсионери. :devil:
Този път аз съм на линия.:devil:
Тъй де, но си връщам формата, само дето бях контузен предния път и се доусложни, та сега ме нямаше, обещавам да наваксам.

п.с. Ша та скоцам от дрибъл пиуе ;):band:

Da_Fuse
29-11-2010, 13:43
Колеги, чак сега виждам темата...ако мога да се включа от следващият път ще се радвам много! :choice: Моля драснете, ак оима възможност да се подготвя! :baby:

Mury
29-11-2010, 19:52
Несериозна работа ... бяхме 9 човека и играхме четворки ...
Очаквам тези, които не бяха да ми кажат дали ще идват сериозно да играят и по дяволите ... казвайте предварително ако имате работа за веднъж ...

Споко бе бате,от миналия път имам контузия,и предпоетох да почина тази седмица,другата смятам да съм на линия :flirt::flirt::flirt::flirt::flirt:И не забравяйте,е има хора със семейства и задължения,така че на всеки може да му излезне нещо в посоледния момент:flirt::flirt::flirt:

MUROMAN
29-11-2010, 23:44
Тъй де, но си връщам формата, само дето бях контузен предния път и се доусложни, та сега ме нямаше, обещавам да наваксам.

п.с. Ша та скоцам от дрибъл пиуе ;):band:

Ще те видиме,другия път .:prescription:

Da_Fuse
30-11-2010, 01:24
Кажете на кой да звънна , за да се разберем... :)

VFTI
30-11-2010, 10:08
Кажете на кой да звънна , за да се разберем... :)

Няма какво да се разбираме...Неделя в 20.30 на Екото на Бул. България...Ако закъснееш нещо идваш в Зала Раковски...там играем от 21.00 до 22.30-40ч.

Ако нещо се объркаш ми зърни едно телче :)

Dagi
30-11-2010, 21:35
Колеги място за още двама ще се намери ли :-)

MUROMAN
01-12-2010, 13:57
Поздрав.
http://www.snotr.com/video/2988

VFTI
01-12-2010, 16:19
Има място за всички :):) Не се притеснявайте:-):-)


Мариянски май те видях на едно място в клипа:devil:

bushiDO
02-12-2010, 23:29
Последния път нещо се спомена, че ще изместим часа по-рано. В крайна сметка за колко остава (за 05/12)?

Ichkin
03-12-2010, 13:17
Последния път нещо се спомена, че ще изместим часа по-рано. В крайна сметка за колко остава (за 05/12)?
От 9 сме си ... за това не съм писал ...
Взеха си часа преди нас ... нямахме късмет ...

MUROMAN
04-12-2010, 10:27
От 9 сме си ... за това не съм писал ...
Взеха си часа преди нас ... нямахме късмет ...

От 9 сме така ли? :unsure:
Дано този път да сме повече,да е по-интересно.

digitalundgrd
04-12-2010, 11:27
Тоя път и аз ще присъствам на 100% :)

sen7
04-12-2010, 16:20
може да направим една водна топка :)

VFTI
04-12-2010, 16:24
Хехе... Утре май се очертават доста хора, та ще има хубава игра :)

Мирко- тоя моя съотбнорник и той ще отсъства :)

Ichkin
04-12-2010, 17:53
До момента само Дамян ми се обади, че няма да идва можеби, така че ... някъде към 17 човека се очакват ...

Dagi
05-12-2010, 10:48
+2 ма още ако нещо се обърка все пак ще пиша :)

sof_bg
05-12-2010, 12:04
За кога става въпрос момчета?
Приемате ли тежък център?
110кг 190см:paddle:

Mury
05-12-2010, 13:43
До момента само Дамян ми се обади, че няма да идва можеби, така че ... някъде към 17 човека се очакват ...

Маме и аз пак пропускам за съжаление,сори ма няма как,иначе за другия път наистина смятам да съм на линия:sleep::sleep::sleep::sleep:

Dagi
05-12-2010, 15:28
да питам топка те ли дават или ние трябва да си носиме :)

VFTI
05-12-2010, 17:06
да питам топка те ли дават или ние трябва да си носиме :)

Топка ние сме си купили, ама винаги е хубаво да има още топки, че докато загряват всички да има какво да се хвърля :):)

Yureti
05-12-2010, 18:56
и аз съм аут ...
щото се напих ...
:tooth::tooth:

Ichkin
05-12-2010, 23:25
Ето ... вижте, че без Мурджев става игра :gayfight:

Като остайме ташака, отначало тръгнахме с няк'ва идея и тук-таме се получаваха добри разигравания ... дявола не е толкова черен ... :spoko:

MUROMAN
06-12-2010, 00:28
Ето ... вижте, че без Мурджев става игра :gayfight:

Като остайме ташака, отначало тръгнахме с няк'ва идея и тук-таме се получаваха добри разигравания ... дявола не е толкова черен ... :spoko:

Зле ,зле ,зле бяхме днес нашия отбор.:shocking:

digitalundgrd
06-12-2010, 00:29
Умрехме в 3-тата и 4-тата част ;) Иначе добре си бяхме...

Ichkin
06-12-2010, 00:38
Мда ... оставете точките настрана ...
Ако сме построени ... дори не правилно ... ако просто някак сме построени и не играем като мятаме медицински топки в другото поле ... получава се нещо подобно на баскетбол :D
Ама има един повратен момент, в който се получава схемата "Гара Дембеле в студентски град" - всеки "кара" нанякъде, ама го спира полицай /противник/ :D

MUROMAN
06-12-2010, 23:34
Мда ... оставете точките настрана ...
Ако сме построени ... дори не правилно ... ако просто някак сме построени и не играем като мятаме медицински топки в другото поле ... получава се нещо подобно на баскетбол :D
Ама има един повратен момент, в който се получава схемата "Гара Дембеле в студентски град" - всеки "кара" нанякъде, ама го спира полицай /противник/ :D

Че си прав ,прав си .
Но АКО СИ и Подаваме малко повече ,а не хаотични влизания на 1 човек и спречквания с 5 човека/противници/ под коша си мисля,че ще е друго.
Аз седя сам няма кой да ме види и да им подаде ,след 30-тия път ми писва и вече ми е все тая за подредбата и схемата на игра. ;)

Ichkin
07-12-2010, 01:02
Ама съгласен съм напълно ;)
Отделих си малко от времето за по-надъханите да им покажа малко основи на баскетбола. Надявам се повечето да го прегледат и ако има резултат, ще продължавам.
http://dox.bg/files/dw?a=3a1c858510

Mury
07-12-2010, 11:03
Ето ... вижте, че без Мурджев става игра :gayfight:

Като остайме ташака, отначало тръгнахме с няк'ва идея и тук-таме се получаваха добри разигравания ... дявола не е толкова черен ... :spoko:

Нали и аз така си мислех,ма другия път ще дойда пак да ви разваля играта:pp::pp::pp:

MUROMAN
07-12-2010, 23:28
Нали и аз така си мислех,ма другия път ще дойда пак да ви разваля играта:pp::pp::pp:

Ти до сега за ТЕЛК /за инвалидност/ ли чака ,защо не идваш?Айде ,че ми е терсене без тебе и Юри.:bounce8:

Da_Fuse
08-12-2010, 02:12
Колеги, много се извинявам, че не дойдох тази неделя, но имам известни проблеми с кръста и настинах, та беше безпредметно, само щях да преча... :) За тази неделя, надявам се всичко ще е ок, и ще мога да се присъединя... :headbang:

ogi28b
08-12-2010, 22:33
Тези, които бяха на последния мач, вероятно си спомнят, че един от играчите от "черните" напусна играта с контузия.

Ето какво казва за случая:

аз съм аут до края на месеца - оказа се скъсана вътрешна глава на прасеца :(

Във връзка с това - имам едно предложение - защо да не ангажираме залата до 23:00 часа, така хем ще имаме достатъчно време за загрявка, за намаляване на вероятността за подобни инциденти, хем ще имаме достатъчно време за игра - 4 по 15, хем ще имаме достатъчно време между отделните части, а можем да добавим и нов елемент - тайм-аут, защото ми се струва че сега си губим времето да се уточняваме кой кого пази през игровото време. Като цяло - ще имаме нормални резултати, а не като сега - едва-едва направихме 84:79, и то в последната част дори не тичахме много....

Mury
09-12-2010, 11:40
Тези, които бяха на последния мач, вероятно си спомнят, че един от играчите от "черните" напусна играта с контузия.

Ето какво казва за случая:

Във връзка с това - имам едно предложение - защо да не ангажираме залата до 23:00 часа, така хем ще имаме достатъчно време за загрявка, за намаляване на вероятността за подобни инциденти, хем ще имаме достатъчно време за игра - 4 по 15, хем ще имаме достатъчно време между отделните части, а можем да добавим и нов елемент - тайм-аут, защото ми се струва че сега си губим времето да се уточняваме кой кого пази през игровото време. Като цяло - ще имаме нормални резултати, а не като сега - едва-едва направихме 84:79, и то в последната част дори не тичахме много....

Аааа щом за теб 84:79 е ненормален резултат,нензам какъв е нормалния,особено с нашите аматьорски способности:thumbup::thumbup::thumbup:Тази неделя ще гледам да съм на линия,много ми се джитка:idea2::idea2:

digitalundgrd
09-12-2010, 18:30
И аз ще съм на линия неделята :)

bushiDO
09-12-2010, 19:46
и аз съм на линия в неделя.

VFTI
09-12-2010, 23:46
И аз съм на линия в Неделя:cold:

AlfaFen145
10-12-2010, 00:53
..не знам за ваще линии,ама аз ще играя баскет в Неделя...

Dagi
10-12-2010, 09:43
+2 :)

Mury
10-12-2010, 10:24
..не знам за ваще линии,ама аз ще играя баскет в Неделя...

Ти имаш много да учиш моето пате:yes::yes::yes::yes:

MUROMAN
10-12-2010, 16:33
И за ще го раздавам игралец.:yes:

sen7
10-12-2010, 18:32
аз не разбрах кога мина седмицата...........иначе момчето което очевидно е скъсало мускул - адски гадно.не знам дали беше така, но той май точно беше влезнал в игра след като беше седнал да почине малко.най-важното е да се пазим пък играта е игра за да ти доставя удоволствие.няма как да сме като на истински мачове, със 3-ма съдии , които и те дори грешат.

AlfaFen145
11-12-2010, 00:04
Ти имаш много да учиш моето пате:yes::yes::yes::yes:

...разбирасе,едно време я владеех много добре,сега...
и да има и да няма ,пак съм по-добър от теб :)))

видях те ,аз още в началото ,че нещо съм ти антипатичен ;)) хах

Mury
11-12-2010, 13:12
...разбирасе,едно време я владеех много добре,сега...
и да има и да няма ,пак съм по-добър от теб :)))

видях те ,аз още в началото ,че нещо съм ти антипатичен ;)) хах

Напротив не си ми,просто думите ти са много повече от уменията.Някога може и да си владеел нещо,както и аз,но сега е друго.Просто не трябва да говориме,а кой каквото може:flirt::flirt::flirt::flirt:

П.С.И ако не си разбрал,всичко е майтап,ма нормално да се сърдиш все пак си на 19:flirt::flirt::flirt:

MUROMAN
11-12-2010, 19:33
Стига тъпи приказки искам да виждам Спортна Злоба.:thumbup:

AlfaFen145
12-12-2010, 13:16
Напротив не си ми,просто думите ти са много повече от уменията.Някога може и да си владеел нещо,както и аз,но сега е друго.Просто не трябва да говориме,а кой каквото може:flirt::flirt::flirt::flirt:

П.С.И ако не си разбрал,всичко е майтап,ма нормално да се сърдиш все пак си на 19:flirt::flirt::flirt:

Батка,боли ме к**а ,кой кво казва за мен :) Просто така си говоря,аз никога не съм казвал ,че съм добър и никога не съм се хфалил,не знам от къде ти хрумна :)

До довечера :)

Mury
12-12-2010, 13:56
Батка,боли ме к**а ,кой кво казва за мен :) Просто така си говоря,аз никога не съм казвал ,че съм добър и никога не съм се хфалил,не знам от къде ти хрумна :)

До довечера :)

Няма нужда да ти цитирам мненията,споко:devil::devil::devil:

sen7
12-12-2010, 17:54
21ч. нали ?

kibika
12-12-2010, 21:57
Браво бе колеги! Аз чак сега я намерих тая тема и ми се иска да поиграя, но няма как волейбол и веднага след това баскетбол! :P

Ichkin
12-12-2010, 23:03
Браво бе колеги! Аз чак сега я намерих тая тема и ми се иска да поиграя, но няма как волейбол и веднага след това баскетбол! :P

Да не си от момчетата преди нас в същата зала ? :pokey:

MUROMAN
13-12-2010, 08:58
Евгени /SEN7/ силния черно -бял жокер.
Обявявам го за MVP на срещата вчера.:clapping:

Mury
13-12-2010, 10:28
Евгени /SEN7/ силния черно -бял жокер.
Обявявам го за MVP на срещата вчера.:clapping:

Определено,евала на Евгени,беше на ниво,а Ичкин беше най слаб :crybaby::crybaby::crybaby:Поредната добра игра,въпреки студа,браво момчета,другия път требе да сме на още по-добро ниво

MUROMAN
13-12-2010, 11:38
Определено,евала на Евгени,беше на ниво,а Ичкин беше най слаб :crybaby::crybaby::crybaby:Поредната добра игра,въпреки студа,браво момчета,другия път требе да сме на още по-добро ниво

Еми като идвате ти и Юри ще вдигаме нивото и килогарамите в играта.:jumping:

Ichkin
17-12-2010, 02:28
http://www.youtube.com/watch?v=_shxzlTRK44

AlfaFen145
17-12-2010, 10:00
http://www.youtube.com/watch?v=_shxzlTRK44

Ичка.Батка.Имаш сериозен психически проблем ...Искаш ли да ти дам телефон ,на един лекар тук до нас.. ? Доло на винарено колело ,са много добри "4 км " няма никви проблеми,ще кажа ,че за мой човек ..:butt::butt::butt::butt::butt:

Dagi
19-12-2010, 14:10
Днеска ще има ли хора?>

digitalundgrd
19-12-2010, 14:11
Аз съм пас за днес и за другата седмица ;) Ще се видим до година

Ichkin
19-12-2010, 16:16
Днес май ще сме малко хора ... нещо тип тренировка мое си направим ...

Dagi
19-12-2010, 16:17
Колкото толкова :) значи сме 3 ма засега :)

MUROMAN
19-12-2010, 16:47
аз съм на линия. :)

sen7
19-12-2010, 17:00
аз за този ден от седмицата живея бе..............макар че днес може и да не го преживея ама ще рискувам :)

AlfaFen145
19-12-2010, 17:17
...еее ,ако се съберем 6 поне ,едно стриитче даси направим ,според мен ще е доста доста доста интересно :)))....



8:15 За по редбулче в Екото пак !!

Ichkin
19-12-2010, 18:01
Чух се с Мурджев ... има сериозна работа и ... го извиняваме тая неделя :D

AlfaFen145
19-12-2010, 18:04
страх го е човека,да дойде да играе,че миналия път много го биха ;)))))))))))))))

и колко сме в крайна сметка ?!

MUROMAN
19-12-2010, 18:22
Много сме -силни сме.

VFTI
19-12-2010, 18:34
Споко ще се съберем :):)

MUROMAN
20-12-2010, 15:04
Ще се наложи да пропусна няколко мача.
От снощи съм с диагноза- изкълчване,навяхване и разтягане на ставните връзки на глезена.:no::doctor:
И съм болничен вкъщи. Лоша Зала.:brickwall:

Много мачкаха белите вчера. :)

me4o4ko
20-12-2010, 16:56
Ще се наложи да пропусна няколко мача.
От снощи съм с диагноза- изкълчване,навяхване и разтягане на ставните връзки на глезена.:no::doctor:
И съм болничен вкъщи. Лоша Зала.:brickwall:

еееее,пречукахте се с този баскет!Нали е за кеф,що се напъвате...нищо,ще ти мине....
Една препоръка...едно време като тренирах активно баскет и ми се случеше да навехна или изкълча,си правих компрес от начукан лук,омесен с много сол...много лук с много сол.Увиваш си го около глезена,ходилото..навсякъде и си правиш превръзка да не се разпръсне и така спиш.На сутринта го махаш и вечерта преди лягане пак така....не се смейте!Няма да повярваш какви чудеса прави този компрес.Айде със здраве!:razz:

AlfaFen145
21-12-2010, 00:18
аууу...ти най-лошото направи ,че като седна да починеш ,после стана за 4-тото ...не е трябвало значи,аз ти казах стой почивай ... :)споко ...
дано поне да ти е платен болничния (ха) ....

Еми колеги...значи догодина ще играем ? така да го разбирам ,то и без тва вчера не беше игра ,а лигоч ..



'ОСОБЕНО НЯКОИ ХОРА СЕ ЛИГАВИХА ,БРУТАЛНО! '

:):BBQ:

MUROMAN
21-12-2010, 21:07
аууу...ти най-лошото направи ,че като седна да починеш ,после стана за 4-тото ...не е трябвало значи,аз ти казах стой почивай ... :)споко ...
дано поне да ти е платен болничния (ха) ....

Еми колеги...значи догодина ще играем ? така да го разбирам ,то и без тва вчера не беше игра ,а лигоч ..



'ОСОБЕНО НЯКОИ ХОРА СЕ ЛИГАВИХА ,БРУТАЛНО! '

:):BBQ:

Трябваше да ги дамачкаме докрай. :roll2:

AlfaFen145
22-12-2010, 01:28
Трябваше да ги дамачкаме докрай. :roll2:

ммда,мисля ,че си много прав тук !!! ХААХАХАХАХ

ogi28b
24-12-2010, 14:48
На 26-ти декември няма да има игра, доколкото разбрах от последното мнение на колегата AlfaFan145?

AlfaFen145
24-12-2010, 19:21
ААаа колега,ти мен не гледай кво пиша ,аз не съм тартора""
Попринцип ми се играе и съм навит да играеме ,кажете да или не ?

Ichkin
26-12-2010, 10:20
Днес няма да се играе.
Просто няма хора, и залата не е платена.
Когато запазя зала за Януари, ще пиша за деня и часа ;)
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !

VFTI
26-12-2010, 17:46
Да търсим някаква по-топла и широка зала?!?! За да не си рискуваме повече здравето в тази... Идеи предложения къде как, вие ги знаете повече :):)

digitalundgrd
26-12-2010, 17:48
ЛОКОМОТИВ!!!

sen7
27-12-2010, 13:47
бе най-добре да почнем от тези в центъра пък после по краищата на софията - националния,армията,триадица (май звуча като стара плоча)....почвам да се чудя в някое училище в центъра дали няма да можем да се договорим нещо.....вариант е,ако някой има впечатления.

Da_Fuse
27-12-2010, 15:51
В СМГ(математическата гимназия д осточна гара) залата въобще не е лоша, а и се водят през седмицата трениорвки разни - по бойни изкуства, танци такива работи... Мога да се поинтересувам ако сте съгласни...
:)

Ichkin
27-12-2010, 16:09
Сега се сетихте ... утре може би ще запазя локото, пък който к'вото намери за после, добре дошло ... пробвах да ви угодя на всички ... е единия иска т'ва, другия онова ... как да стане ?

AlfaFen145
27-12-2010, 17:56
Сега се сетихте ... утре може би ще запазя локото, пък който к'вото намери за после, добре дошло ... пробвах да ви угодя на всички ... е единия иска т'ва, другия онова ... как да стане ?


..мисля ,че със сви*ки ще се оправят нещата :shocked::shocked::shocked: :evil::evil::evil::evil::evil:

Ichkin
27-12-2010, 23:22
Е щом си толко надъхан ... ще ти разреша да ми направиш една ... :D

VFTI
27-12-2010, 23:39
Незнам дали знаете, но вече за 3-4 ти път засичам НБА по телевизия TV+ това е телевизията на Булсатком...Няколко страхотни двубоя гледах...:super::super: И като гледам рекламите се следи цялата лига и сезон... Ето сайта на Тв-то :)

http://tvplus.bg/sport3/nba.html

Ichkin
27-12-2010, 23:50
Остави ги тия ... гледай нещо европейско ... примерно Испанското ...
Французита също имат добро първенство ...

MUROMAN
28-12-2010, 09:46
Незнам дали знаете, но вече за 3-4 ти път засичам НБА по телевизия TV+ това е телевизията на Булсатком...Няколко страхотни двубоя гледах...:super::super: И като гледам рекламите се следи цялата лига и сезон... Ето сайта на Тв-то :)

http://tvplus.bg/sport3/nba.html

Венци видя ли там някой да лети така като тебе?:biggrin:
Нали знаеш ,че няма да ги стигнем Американците. 8)

VFTI
28-12-2010, 10:09
Венци видя ли там някой да лети така като тебе?:biggrin:
Нали знаеш ,че няма да ги стигнем Американците. 8)

Абе опитват се момчетата ама нещо слабо:biggrin::biggrin:

Мисля, сериозно да видя да погледам повече, че току виж науча неща :):)

Първото ми впечатление, че почти за всяко едно докосване и фал...тоест ще трябва да се коригирам...


Иначе не ми се гледа европа искам си НБА, заради доброто старо време :):) Ест. Спърс и Лейкърс трябва да са водачи :):):)

Ichkin
28-12-2010, 17:06
Локо-то до 3-ти няма да работи, така че на 3ти, 4ти ще пиша ден и час ... чух се и с управителя, не е в България.

AlfaFen145
04-01-2011, 14:41
Кога ?
Кои ?
Къде ?

п.п-1-ви въпрос го знам,остават другите 2.

MUROMAN
04-01-2011, 22:34
Мен още отвреме на време ме понаболява крака,мисля да пропусна първото участие в Локото. :sad2:
А и да се снабдя с високи маратонки. ;-)

digitalundgrd
04-01-2011, 22:51
Ама в локото ли ще сме последно?

AlfaFen145
04-01-2011, 22:57
говорих с Ицката одеве,той ми се скара ,че много сме искали ,а малко сме давали - ахахха ...
дайте да продължим ,там където играхме пък после ще видим !!!поне да се съберем и да обсъдим сериозно!

VFTI
04-01-2011, 23:11
Няма хаха...Интересно ми е колко пари е вътре Ицката с тоя баскета за момента...Ама така е като е твърдоглав.

Ще го кажа да знаят всички колеги, които имат проблем с даването на пари...

Вземате си дребни пари 2-3-4лв. с вас..

Отиваме на баскет.
Играем.
Накрая на играта се вижда колко човека са играли.
12 човека.
Цената на залата беше 35лв.
Делим 35 на 12 = на 2.9лв. на човек.
Давате 3лв. на Ичкин. Той ви записва и така до следващата игра.


Това даване ту 5 ту 10лв. не е решение, щото едни дали и дошли 2 пъти други не дали и дошли 3 пъти... А и никой никога не е сигурен кога ще дойде и така ще си плаща всеки за всеки път, когато е дошъл.


Ичкина не иска да се прави на "счетоводител" емии тогава да не се оплаква, че "малко сме давали".

Аз решението го казах преди няколко пъти, така че всеки да се готви.

Аз лично смятам на тоя принцип да процедирам(независимо дали всички ще го приемат), защото мааалко нямам възможност да плащам повече отколкото съм потребявал :) Който има и го боли фара да вади 20лв. за месеца и да си свирка...който не го боли да си смята... Те това мисля...

digitalundgrd
04-01-2011, 23:41
Напълно подкрепям Венци! От следващата игра нека процедираме така ;)

AlfaFen145
04-01-2011, 23:51
Няма хаха...Интересно ми е колко пари е вътре Ицката с тоя баскета за момента...Ама така е като е твърдоглав.

Ще го кажа да знаят всички колеги, които имат проблем с даването на пари...

Вземате си дребни пари 2-3-4лв. с вас..

Отиваме на баскет.
Играем.
Накрая на играта се вижда колко човека са играли.
12 човека.
Цената на залата беше 35лв.
Делим 35 на 12 = на 2.9лв. на човек.
Давате 3лв. на Ичкин. Той ви записва и така до следващата игра.


Това даване ту 5 ту 10лв. не е решение, щото едни дали и дошли 2 пъти други не дали и дошли 3 пъти... А и никой никога не е сигурен кога ще дойде и така ще си плаща всеки за всеки път, когато е дошъл.


Ичкина не иска да се прави на "счетоводител" емии тогава да не се оплаква, че "малко сме давали".

Аз решението го казах преди няколко пъти, така че всеки да се готви.

Аз лично смятам на тоя принцип да процедирам(независимо дали всички ще го приемат), защото мааалко нямам възможност да плащам повече отколкото съм потребявал :) Който има и го боли фара да вади 20лв. за месеца и да си свирка...който не го боли да си смята... Те това мисля...

Добре шефе!

Ichkin
05-01-2011, 17:50
В неделя, 09.01.2011г. в 19-19:15 - Локомотив София.
Часът ни е от 19:30 до 21:00 часа.
Събирам по 20 лева от човек. Естествено не мога да ги взема на сила, за това който прецени да си дели да си смята там и да ми дава колкото прецени.
МОЛЯ, всеки, който ще идва да пише в темата.

ogi28b
05-01-2011, 21:05
Часът е добър, след играта дори можем да посетим някое близко заведение за "по бира". Падналите черпят? Само че един паднал черпи един победител! В случай че падналите се разбягаме/разгбягате...

bushiDO
05-01-2011, 21:20
Ичкин, ти се занимаваш с организацията - направи така, че да не си вътре с парите и да ти е удобно да ги събираш. Тъпо е да си се ангажирал с организацията и отгоре на това да си плащаш!
аз за неделя съм на 80%, че съм на един рожден ден в събота и не знам дали ще се домъкна на време в софето.

digitalundgrd
05-01-2011, 21:23
Имам ходене до Търново в неделя. Ако успея да се върна на време и аз ще дойда ;)

AlfaFen145
05-01-2011, 23:34
Ичка от мен пак така с закъснение,без да се сърдиш.

Коя беше локото ,че не мога да се сетя ? тва на Илиенци ли ??или тая тука дето е на гео милев ?

Ichkin
05-01-2011, 23:55
За тези, които не знаят залата ... ето ...
А там дето е кръгчето е OMV-то, където към 18:30 ще пия кафе ;)
В 19 : 00 съм в залата.

Ichkin
05-01-2011, 23:58
63947

MUROMAN
06-01-2011, 09:15
Аз пропускам момчета имам много желание ,но още не се чувствам напълно възстановен.:unsure:
Прията игра и ще чета подробности за залата.:arrow:

Ichkin
07-01-2011, 16:57
Май няма да сме много народ ...