PDA

View Full Version : Разглобих я!



alf
01-11-2004, 10:45
Най накрая успях да разпарчатосам другата алфета и за пореден път се убедих че правена по най-непрактичния начин. Пример: един тъп тампон на дедиона двама души на канал да го сменяме 4 часа, а целия заден мост барабар със скоростите го свалих сам за 1ч; или пък за да сваля стартера трябва да сваля турбото, него да махна пък трябва смук.колектрори да разкарам...:evil:... хубавото е че вече имам сякви чарколяци :D малко зор видях с мотора ама 4 човека, тръба и ремъци свършихме работа :twisted:

DodoSport
01-11-2004, 14:06
много си е тежичък маи?

alf
01-11-2004, 14:37
еми чугунен блок тунелен, 4 отделни глави, без стартера, алтернатора, турбото и смукат. тръби, струва ми се че беше поне 150кг :x

DodoSport
01-11-2004, 14:41
знам колега свалял съм на А164тд мотор бая е тежичък

virusalfa
01-11-2004, 19:08
Хаха,бая над 200кг,колега-някъде към 250кг оборудван,ако не ме лъже паметта.Ама като гледам какъв специалист си станал по монтаж-демонтаж,се секам,че на един приятел на 75 1,8 iе му е развален притискателния диск.Нещо ако трябва помощ-към кого да се обръщаме? :lol: Между другото имаме диск -мануал за 75 и сиерако ви трябва-налице съм :wink:

V_G_Z
01-11-2004, 19:20
един тъп тампон на дедиона двама души на канал да го сменяме 4 часа, а целия заден мост барабар със скоростите го свалих сам за 1ч; ...
е тампона на дедиона с нагряване аз мноо лесно го свалих ?! кво толкова сте правили ... бтв ... свалянето на целия мост със трансаксъла барабар е лесно ... ама я пробвай да го ка4и6 така :twisted:

alf
02-11-2004, 09:41
Хаха,бая над 200кг,колега-някъде към 250кг оборудван,ако не ме лъже паметта.Ама като гледам какъв специалист си станал по монтаж-демонтаж,се секам,че на един приятел на 75 1,8 iе му е развален притискателния диск.Нещо ако трябва помощ-към кого да се обръщаме? :lol: Между другото имаме диск -мануал за 75 и сиерако ви трябва-налице съм :wink:
нямате никакъв проблем... то свалянето е лесно ама качването е зор...
като тръгнете да го правите - сигнализирайте, ще се радвам да помогна :wink:


е тампона на дедиона с нагряване аз мноо лесно го свалих ?! кво толкова сте правили ... бтв ... свалянето на целия мост със трансаксъла барабар е лесно ... ама я пробвай да го ка4и6 така :twisted: не самия тампон беше проблемен ами достигането до него :evil: и после закачането...