PDA

View Full Version : Alfa166 vs BMW5 vs AudiA6



Gecata
27-07-2006, 09:49
Я си кажете мнението по директното сравнение на тези модели. Вярно че сме Алфа форум, но все пак ми е интересно да чуя колкото се може по-обективни мнения!

Поздрави: Гецата

Kostadin
27-07-2006, 11:23
алфа 166 е баси и глезотията чесно ти казвам,
лично аз бих избрал нея поради ред причини най-вече е по-евтина от другите два екземпляра пък по нищо не им отстъпва :wink: но нека споделят колегите, който са притежавали или притежават такива животни те биха ти дали по-ясна представа за какво става върос :wink:

156 m-jet
27-07-2006, 16:24
А6 кое :?: Новото е пълен боклук/ 1997 до 2004/, е там вече с ръка на сърцето каЗвам, че Алфата е по хубава. Виж , БМВ то , особенно ако подържано е определено по добро, говориме За сходна мощност и да речем коли 2000 год.

.

gigi
27-07-2006, 19:32
Ами двама души знам който бяха фенове на БМВ адиния имаше 5-ца 97г и я смени за 166 99г и сега не иска и да чуе за БМВ а другия взе 156 и казва че по нищо не отстъпва на 3-ката му. Някой колега спомена за цената, но ако се загледате 166 държи цена точно колкото и БМВ-5 та дори и Мерцедес очиларка. За ауди не мога да кажа нищо, освен че 2.5 дизела му е много келяв това е 100% инфо от хора луди по Ауди.
Та според мен е въпрос на избор, БМВ е със задно а Ауди има куатро, според мене покарай и 3-те и виж кое ще ти допадне най много, естествено гледай и по запазената. успех 8)

Gecata
28-07-2006, 08:45
Колеги мед ми капе на сърцето като прочетох това за колегата които сменил 5-цата с 166. Колегата Добро също ми казва че е пробвал 5-ци и след това 166 и си е взел 166. Супер значи има защо. Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД това е колата за мен. Най-добрата Алфа до появата на 159. Върха е, без компромиси с качеството, мощни двигатели, супер оборудване. Забелязали ли сте че единствената от това време с голям цветен дисплей.
Аудито и БМВ-то не са и помисляли за такъв тогава. То аудито няма и обикновен борд комп. по това време, БМВ-то също. Леле как съм се запалил по Алфа 166. Отвътре стила е невероятен-като кабината на самолет. Не случайно в едно италианско списание имаше следната реклама: Голяма снимка на две страници на салона и с надпис Show Room.
Колеги аз съм най-големия фен на Алфа 166 на света. Големината, качеството, престижа, лукса, спортното пведение, невероятния стил, двигателите, пътното поведение-всичко. Алфа 166-Автомобилът!
Говоря така разпалено щото като се събудих тая сутрин и нещо ми беше станало(не, нямам предвид оновва) :oops: , и сега съм полудял на тема 166. Сигурно добре знаете какво е. Нямам търпение да посъбера малко парици и да си взема. Алфа 166 Forever!

Един луд Алфа 166 фен!

Поздрави: Гецата

Kostadin
28-07-2006, 08:50
Колеги мед ми капе на сърцето като прочетох това за колегата които сменил 5-цата с 166. Колегата Добро също ми казва че е пробвал 5-ци и след това 166 и си е взел 166. Супер значи има защо. Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД това е колата за мен. Най-добрата Алфа до появата на 159. Върха е, без компромиси с качеството, мощни двигатели, супер оборудване. Забелязали ли сте че единствената от това време с голям цветен дисплей.
Аудито и БМВ-то не са и помисляли за такъв тогава. То аудито няма и обикновен борд комп. по това време, БМВ-то също. Леле как съм се запалил по Алфа 166. Отвътре стила е невероятен-като кабината на самолет. Не случайно в едно италианско списание имаше следната реклама: Голяма снимка на две страници на салона и с надпис Show Room.
Колеги аз съм най-големия фен на Алфа 166 на света. Големината, качеството, престижа, лукса, спортното пведение, невероятния стил, двигателите, пътното поведение-всичко. Алфа 166-Автомобилът!
Говоря така разпалено щото като се събудих тая сутрин и нещо ми беше станало(не, нямам предвид оновва) :oops: , и сега съм полудял на тема 166. Сигурно добре знаете какво е. Нямам търпение да посъбера малко парици и да си взема. Да го д* Ситроен и разните му там Ц5-ци. Алфа 166 Forever!

Един луд Алфа 166 фен!

Поздрави: Гецата
:big_whoops: аидеее и тоя е прифанал от некъде вируса :twisted:

Gecata
28-07-2006, 09:17
Начина по които се движи, начина по които изглежда, ах това излъчване! Начина по които те кара да се чувстваш, ах полудял съм. Влюбен съм! :idea: :!: :roll: :shock: :D :D :D

bass
28-07-2006, 10:05
Геца, допреди няколко дни ти се канеха само ауди-феновете, ама сега ще те емнат в комплект със ситроенистите и... :dark2:
:naughty: :naughty: :naughty:

emil georgiev
17-04-2007, 08:40
Колеги мед ми капе на сърцето като прочетох това за колегата които сменил 5-цата с 166. Колегата Добро също ми казва че е пробвал 5-ци и след това 166 и си е взел 166. Супер значи има защо. Алфа Ромео 166 2,4 ЖТД това е колата за мен. Най-добрата Алфа до появата на 159. Върха е, без компромиси с качеството, мощни двигатели, супер оборудване. Забелязали ли сте че единствената от това време с голям цветен дисплей.
Аудито и БМВ-то не са и помисляли за такъв тогава. То аудито няма и обикновен борд комп. по това време, БМВ-то също. Леле как съм се запалил по Алфа 166. Отвътре стила е невероятен-като кабината на самолет. Не случайно в едно италианско списание имаше следната реклама: Голяма снимка на две страници на салона и с надпис Show Room.
Колеги аз съм най-големия фен на Алфа 166 на света. Големината, качеството, престижа, лукса, спортното пведение, невероятния стил, двигателите, пътното поведение-всичко. Алфа 166-Автомобилът!
Говоря така разпалено щото като се събудих тая сутрин и нещо ми беше станало(не, нямам предвид оновва) :oops: , и сега съм полудял на тема 166. Сигурно добре знаете какво е. Нямам търпение да посъбера малко парици и да си взема. Алфа 166 Forever!

Един луд Алфа 166 фен!

Поздрави: Гецата геца не става с малко парици

georgyg
17-04-2007, 13:56
Тази тема е от преди почти година :!:

156
17-04-2007, 19:42
Тази тема е от преди почти година :!:
Ма е евъргрийн ;)

nikola_n
17-04-2007, 19:51
Като сте я възродили тая тема да кажа и аз как се радвах в неделя. Една прекрасна 166, която от по-миналата седмица е в Добрич мачкаше наред на гонките - BMW X5, WV Bora, някаква шкода. Нямам представа с какви показатели бяха, само знам че бяха дизел, но си беше красиво :) :) :)
Alfa Ruuullzzzz. :D