PDA

View Full Version : Докарах си в Габрово още една 155 :)



Milcho
20-02-2011, 16:22
От сряда алфата от тази обява я взехме за шурята http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=57215 и вече се оглеждам в една Дедра,че с 2бр. 155 и една Темпра,само Ланчията ми липсва на тази база :) .Ето и малко снимки на новата ни Алфа,има какво да се прави по нея,но за тези пари си е перфектна: http://peugeotsport.snimka.bg/automobiles/sinyata-alfa-155.572322.22473006

Alfa User
20-02-2011, 17:29
Честита да ти е !
Само че темата не е за тук, и се мести в раздела за общи приказки и хвалби.

Бобби
26-02-2011, 17:31
Евала Мишо....:notworthy:

VFTI
03-03-2011, 10:38
Яко ти хлопа дъската:mrgreen::mrgreen:

Ще ти се обадя като си дойда да се видим и да покажеш новата занимавка:mrgreen::mrgreen:

Milcho
03-03-2011, 15:30
Абе луд-луд,колко да съм луд?То да я нямаше проклетета криза и да се видим в малко пари пък тогава стой,че гледай колко съм луд :mrgreen:.И трите коли има какво да им се прави,въпреки,че е основно обслужване,ама и Пежото ми седи с отворен мотор и чака да преминава в малко по-злобен проект,а там ще трябват повечко пари и време.А червената алфа е в бокса за боядисване тук-таме,че за 3 месеца имаше 2 леки удара,но вече всичко е наред и остава само да се пръсне и да се сменят гърнетата и бензиновата помпа,а синята скоро ще се качва на диагностика,че на бензин като и се подаде газ и забива моцуната и едвам набира и чак след 4000об/мин. тръгва що-годе нормално,но пак не и се върви,а на газ е още по-зле и едвам вдига 4000об./мин. и до там.А фиата си е като доброто старо магаре,всеки го разтрива и кара като за последно и никой не го поглежда за никаква поддръжка,ама все се каня да го обслужа подобаващо вече,че то минаха 11000км.,откакто трябваше да му се смени поне ангренажа,ама по-кораво куче от него не съм виждал и дано и за напрет да е така:love:.
А ти,Венци,като се прибираш звънни,аз сега през почивните дни,ще съм основно в Габрово и може да ни дойдеш на гости,че той и Петко(petko 77) викаше да се видим някой ден,а има и няколко момчета фиатаджии,които могат да дойдат също.:cheers: