PDA

View Full Version : газова уредба за дизел



alf
09-11-2004, 12:02
какво мислите по въпроса, някой има ли наблюдения върху резултата от поставянето на агу на нафтова кола :?:

virusalfa
09-11-2004, 12:16
Zdrasti ,edin prijatel ima CITROEN BX 19D ,na kojato e montiral gazova,sosbenoto e ,4e izparitelja e elektri4eski,vklu4va se s klu4e.Tova se dalji na fakta,4e ako montira6 gazova-trjabva da se regulira podavaneto i ot GNP-to,6toto smesta stava bogata i kato dade gaz ,mu pu6i kolata.Kato e samo na olio*slaga i nafta v nego*,njama dim.Mejdu drugoto,na men mi pali malko kofti kolata-a kato dam pove4e gaz-pu6i 4eren dim-dali ne sam za regulirane na duzite,a? :roll:

alf
09-11-2004, 13:48
ами свали си дюзите и ги заведи на преглед при чичо доктор :) препоръчвам ти "Супер дизел" там си имат техника и съм доволен от обслужването. мойта припушваше малко но смених разпръсквачи и сега работи много по-добре, изпушва бяло само сутрин като не е загряла
ма иначе може да пуши от стотици неща. при мене например дими много от картерните газове ама тя си е за ремонт вече :roll:
а твоя приятел доволен ли е от газта - има ли разлика във вървенето, и с разхода как е. а каза че карал и с олио - http://www.fanclub-alfaromeo.org/forum/viewtopic.php?t=790 дай малко инфо plz :wink:

virusalfa
09-11-2004, 14:27
При мен не е от нищо друго ,надявам се -сменявах риза,сегменти нови....Дават ми некакви разпръсквачи на 16лв/бр.-та се чудя дали да взимам.А за БОШ-какво да ти кажа-правят ги в Турция и Индия и са 44.50лв/бр. Егати... :roll: А на колегата Ситроена върви повечко на газ-признавам :wink:

DiStefano
09-11-2004, 15:32
Заклевам се ... това за пръв път го чувам като вариант ...
досега не знаех че на дизел може да се сложи АГУ

WhitePower
09-11-2004, 15:52
eee gradskija transport be ikarusite

alf
09-11-2004, 16:02
ами скъпички са разпръсквачите, по добре вземи хубави. при мен се оказа че са аналогични при някои мерцедесови мотори... а в балкан стар имам човек... 8)
а бтв сложи добавка в нафтата за почистване(аз съм си накрал ARAL че била най-хубавата :roll: ) има ефект между другото ако е читава добавката - почиства нагара от дюзите, може да са се позапушили