PDA

View Full Version : Въпросче относно Фиат форума?



Bobo
17-08-2006, 15:53
Аве я ми кажете тоя форум го посещавам един път в годината и всеки път като се опитам да го отворя все не работи, да не би да го е отнемало :?: Или е въпрос на много "сериозен" хостинг :lol:

phoenix
17-08-2006, 15:59
е форума си е там и си работи ама хостинга........аз докато пусна едно мнение сто пъти опитвам, той Иво май и за това си е говорил :brickwall: :comphits: с Митко, че то май всички се оплакват от това но Митко е железен.....
п.с.
опитай пак форума си бачка

Bobo
17-08-2006, 16:13
е форума си е там и си работи ама хостинга........аз докато пусна едно мнение сто пъти опитвам, той Иво май и за това си е говорил :brickwall: :comphits: с Митко, че то май всички се оплакват от това но Митко е железен.....
п.с.
опитай пак форума си бачка

Братле имам 100Мбит бг пиир и пробвам и от другаде да вляза и НЕ работи и то не само аз пробвам :wink:

phoenix
17-08-2006, 16:48
след половин час ще проработи :throw:

jorko
17-08-2006, 20:45
е форума си е там и си работи ама хостинга........аз докато пусна едно мнение сто пъти опитвам, той Иво май и за това си е говорил :brickwall: :comphits: с Митко, че то май всички се оплакват от това но Митко е железен.....
п.с.
опитай пак форума си бачка

Братле имам 100Мбит бг пиир и пробвам и от другаде да вляза и НЕ работи и то не само аз пробвам :wink:
Да не си баннат ? :lol:

phoenix
18-08-2006, 10:28
хи хи хи хи
еми не още, засега само му лазя по-нервите, иначе там имам доста приятели, просто има един дето се опитва да налага "демокрация" и името му започва с МИ...и завършва на ..КО , ама няма как. иначе форума не е лош, е то раздела консулатции основно, понеже наистина си помагаме един на друг когато трябва. :D , през останалото време администратора е зает......

FIRE 8V
18-08-2006, 17:55
през останалото време администратора е зает да налага БАН
На четири user-а :shock:
Айде не ме карай да се :lol:

phoenix
18-08-2006, 20:27
добре де колеги нека приключим с това, Митко си е зает, форума си има проблеми от време на време, но дано скоро да се оправи. Все пак форума е доста полезен за много хора, просто лично аз бях малко ядосан на админа, но да кажем че сега всичко си е ок и, кучетата си лаят кервана си върви....
дано и тука да намеря нови приятели и да си помагаме когато можем....а за останалото наздраве и да заровим бойните томаховки 8)

FIRE 8V
23-08-2006, 19:41
добре де колеги нека приключим с това, Митко си е зает, форума си има проблеми от време на време, но дано скоро да се оправи. Все пак форума е доста полезен за много хора, просто лично аз бях малко ядосан на админа, но да кажем че сега всичко си е ок и, кучетата си лаят кервана си върви....
дано и тука да намеря нови приятели и да си помагаме когато можем....а за останалото наздраве и да заровим бойните томаховки 8)
Мисля, че вече няма проблеми с Форума, поне при мен свършиха.
Смятам че всеки може да намери по нещо интересно за себе си независима каква кола кара.

Наистина и аз съм за заровянето на томахавките, все пак всички ние имаме общи интереси, а именно те са към Италианските коли, смятам че не от толкова голямо значение, че един кара ФИАТ друг Алфа Ромео, Ланча или дори Фиатче 126Р :) :)

jorko
23-08-2006, 19:51
Наистина и аз съм за заровянето на томахавките, все пак всички ние имаме общи интереси, а именно те са към Италианските коли, смятам че не от толкова голямо значение, че един кара ФИАТ друг Алфа Ромео, Ланча или дори Фиатче 126Р :) :)

8) точно , колега :)

svetlion
24-08-2006, 00:53
Ухаа..дори фиатче..126р :D

Abarth
27-08-2006, 14:43
Форума нещо го няма от вчера сутринта :roll:

jorko
27-08-2006, 14:59
Форума нещо го няма от вчера сутринта :roll:
мдаа :? :(

1115
27-08-2006, 20:36
Всички сте баннати......само аз и 10 души останахме да си пишем.


п.п. Това е майтап - явно Митко има проблем с Евроком(я модем, я трасе....) ,а може и да е забравил да плати :shock:

Abarth
27-08-2006, 22:52
Всички сте баннати......само аз и 10 души останахме да си пишем.


п.п. Това е майтап - явно Митко има проблем с Евроком(я модем, я трасе....) ,а може и да е забравил да плати :shock:
Митко е на море :on_da_beach:

pugsy
27-08-2006, 23:26
и остава ме без форум :twisted:

Bobo
28-08-2006, 15:45
и остава ме без форум :twisted:

Мдаа фюрера е отпуска и форума е затворен да не напишете нещо по негов адрес :lol: :lol: :lol:

jqb
28-08-2006, 17:55
Просто снощи имаше гръмотевици и както винаги после го няма.

Bobo
28-08-2006, 18:01
Аве я ми кажете тоя форум го посещавам един път в годината и всеки път като се опитам да го отворя все не работи, да не би да го е отнемало :?: Или е въпрос на много "сериозен" хостинг :lol:

Явно въпрос на сериозен хостинг е проблема :idea: :lol: Сега стана ясно :wink:

ivo
28-08-2006, 18:17
Аве я ми кажете тоя форум го посещавам един път в годината и всеки път като се опитам да го отворя все не работи, да не би да го е отнемало :?: Или е въпрос на много "сериозен" хостинг :lol:

Явно въпрос на сериозен хостинг е проблема :idea: :lol: Сега стана ясно :wink:

Защо се ядете с човека .... сериозен е хостинга ... даже още два три пет сайта хоства .... какво разбирате вие ..... :twisted:

п.п. Да не вземете да ме банните и от този форум ..... :wink:

Abarth
28-08-2006, 18:39
Просто снощи имаше гръмотевици и както винаги после го няма.
Няма го от няколко дни :roll:

P.S. Изтрийте ми и тва мнение ако искате :)

1115
28-08-2006, 19:12
Ами сега ти е на кирилица ;)

Abarth
28-08-2006, 20:51
Ами сега ти е на кирилица ;)
Е мисля,че се извиних за латиницата и можеше да го поправите не направо да го триете...няма значение ай със здраве :P

75 2.0 turbo
28-08-2006, 22:02
я мируваите фиатажии такива :D :D :D ко сте се разбунтували :P

pugsy
28-08-2006, 23:35
хммм нали без лоши чувства

75 2.0 turbo
28-08-2006, 23:36
хммм нали без лоши чувства
е ти кво си помисли :lol: :lol: :lol:

KGB
29-08-2006, 02:28
п.п. Да не вземете да ме банните и от този форум ..... :wink:

Няма споко, тука сме всички баннати от фюрера :lol: ....аз май бях първия и съм сигурен, че поняколко пъти на ден ми слага нов бан :lol: :lol: :lol:

Dodo 155
29-08-2006, 09:15
Има една приказка и тя гласи следното:
"С пръдня, боя не става!"
Този форум няма проблем след гръмотевици само :lol: :lol: :lol:
Той не работи вече 3 дни :wink:

Ако иска, човека може да хоства още 50 форума, но това не значи че трябва да бъдат за сметка на останалите :idea:

me_to_u
29-08-2006, 10:31
п.п. Да не вземете да ме банните и от този форум ..... :wink:
Ти си за перманентен бан от всички форуми, само проблеми създаваш! :lol: :busted_cop:
Иначе проблема с хостинга на форума е бил обсъждан от вещите(до преди време) лица, но едноличният собственик не веднъж е заявявал пред въпросните хора, че иска "форума да му е под ръка" и "да го наглежда". :Suicide:

jorko
29-08-2006, 10:48
Айде стига с глупостите ! Форума не работел , е и ? Който иска , да не пише там , а тук тогава - нали си има секция Фиат ? Пари ли ви искат , кво ? Подобни заядливи теми не ми допадат ... ако фиат форума не работи , тук пускайте конкретна тема за фиат , а не защо не работел форума и т.н. ... :?

Bobo
29-08-2006, 18:39
Айде стига с глупостите ! Форума не работел , е и ? Който иска , да не пише там , а тук тогава - нали си има секция Фиат ? Пари ли ви искат , кво ? Подобни заядливи теми не ми допадат ... ако фиат форума не работи , тук пускайте конкретна тема за фиат , а не защо не работел форума и т.н. ... :?

Ти ли ше ми каеш кво да питам за форума бре :twisted: Аре питам пак кво стана с форума на фюрера :Tease: :lol: :twisted:

У нашия форум има демокрация и всеки може да си каже мнението :idea: АдънМъ :?: И да си пита колко си иска :twisted:

Ааа и прочети правилата на форума като заключваш администраторска тема :Topic-is-closed-bg:

jorko
30-08-2006, 09:25
Айде стига с глупостите ! Форума не работел , е и ? Който иска , да не пише там , а тук тогава - нали си има секция Фиат ? Пари ли ви искат , кво ? Подобни заядливи теми не ми допадат ... ако фиат форума не работи , тук пускайте конкретна тема за фиат , а не защо не работел форума и т.н. ... :?

Ти ли ше ми каеш кво да питам за форума бре :twisted: Аре питам пак кво стана с форума на фюрера :Tease: :lol: :twisted:

У нашия форум има демокрация и всеки може да си каже мнението :idea: АдънМъ :?: И да си пита колко си иска :twisted:

Ааа и прочети правилата на форума като заключваш администраторска тема :Topic-is-closed-bg:

:butt:

Bobo
14-09-2006, 01:44
Аз вече си имам БАН у оня маняшки форум на фюрера, мене ми не дреме ма аз пишех там само заради хората :lol: А немоа разбера що имам бан сигурно заради тая тема тука :lol:

Ма аз си отстоявам мнението - хич не ми пука дали форума няма да работи или ше имам БАН и в двата случея не съм аз виновния а оня фюрера :wink:

valjo
14-09-2006, 01:50
познай коя тема е във митко-кошчето :rotfl:
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=9250

75 2.0 turbo
14-09-2006, 01:57
е са сетите 8)

pent
14-09-2006, 02:14
имат тази тема....

http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=9259

ZoE23
14-09-2006, 02:42
Е да де...Не врат ми шия...
Неам нерви с тия хора... :dark2: :smackbum:

INTEGRALE
18-09-2006, 12:14
В интерес на истината в случая просто оставиха само едната от темите за да не се дублират :wink: