PDA

View Full Version : Благотворителност



10-11-2004, 23:29
Приятели, днес след разговор с Kilar се роди една по-различна идея. Представете си каква радост бихме предизвикали сред децата на някой дом за сираци ако се изсипем една тумба лъскави и вървящи коли. На такова дете не му трябва много. Малък подарък и да го повозиш. За него ще си е истински празник. Помислете по този въпрос и ще чакам предложение за дом до който да отидем. Идеята наистина е невероятна и ще я предложа и в другите клубове.

KGB
10-11-2004, 23:42
Има идея с клуба на БМВ да се разходим до с.Гуцал...и да занесем подаръци в дома за сираци там.

В момента момчетата от БМВ клуба, чакат списак с описанието на децата, за да може да им се купят персонални подараци.

Ходенето ще е евентуално на 4 Декември.

Kostadin
11-11-2004, 08:24
това е добра идея подкрепям я изцяло ще чакам за повече инфо.

търтей
11-11-2004, 09:56
идеята е чудесна
говорете и с ауди клуба - мисля бяха правили нещо подобно около абитурентските балове

DiStefano
11-11-2004, 10:37
Кофти тогава жена ми има рожден ден ... мислех да ви сберем у нас ... ама ... май нема да стане :?

147
11-11-2004, 23:29
Az minalata godina nosih hrani i dreshki v edin dom za dechica s umstvena izostanalost. Iskam da vi kaja, che oshte sa mi pred ochite, strashno e. Tolkova sa nevinni.... Az tazi godina shte hodia pak, te ne razbirat mnogo, no malko hora se sreshtat za tiah. Za drugi domove s dobre razvivashti se deca na okolo 16 godini iskam da zanesa edin fliper i elektronni igri, samo che ne namiram takuv dom, vse sa po-munichki

KGB
12-11-2004, 01:54
Аз ще се опитам да направя нещо относно; къде и какви домове за сираци има...

emikaga
12-11-2004, 10:37
Подкрепям идеята. Ще се постарая да дойда на такава среща. Чакам повече информация.

alf
12-11-2004, 10:58
Iskam da vi kaja, che oshte sa mi pred ochite, strashno e. Tolkova sa nevinni....
и аз веднъж ходих с бащата в един дом за сираци, по работа, и едно хлапе с големи кафяви очи дойде и ми каза "бате айде да ме земеш, аз много ше те слушам", ей направо ми се обърна джигера тогава... много криво ми стана... готов съм да помогна с каквото и да било

hf hpe
12-11-2004, 11:01
може би наиситна ще е добре да си изберем дом и да правим редовно такива мероприятия както колегите от БМВ форума

KGB
23-11-2004, 02:30
Ходенето до дома в село Гуцал ще е на 4ти декември...нека се разберем тук и който не може да дойде да донесе какво иска да даде на децата например в неделя...

Ето повече инфо...

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=13051

KGB
26-11-2004, 03:42
колегите от БМВ и от ПЕЖО клуба мислят да съберат по 10лв. от всеки желаещ да даде пари за подараци на децата от дома за сираци в село Гуцал.

Естествено може да носите и подараци :wink:

Набирането на средства и подараци ще стане в неделя на редовната среща на Ал.Невски :!:

net_scooter
26-11-2004, 12:08
Идеята е страхотна, тази неделя като се съберем в Бургас, ще помислим с какво можем да помогнем... :D :P :lol:

KGB
29-11-2004, 00:47
Днес събрахме една скромна сума пари и решихме следното...

Разбрахме се аз и колегата 147 да събираме пари и подаръци (стари дрехи, играчки, нови, въобще всичко което става за деца на около 10-15годишна възраст..на ръст повече от тях са на ръста на деца около 8-10годишни)...мислиме да ги съберам в Четвъртак или в петък вечер...надявам се, че няма да мога да ги събера в багажника на Алфата и ще ми се наложи да взема Ивекото.

За всеки който иска да стопли сърцата на тези деца нека звънне на;

Мен; 089-844-0744 Петко

или 0888-731-191 Светльо (147)

10-12-2004, 10:11
Здравейте, аз съм нов тук, от "Лада Клуб България" съм.
Събрал съм една торба дрешки от моите две момиченца, кажете ми къде да ги доставя, за да стигнат до дома за деца.
Благодаря предварително.

147
16-12-2004, 09:53
Момчета, събраните средства са доста малко. Събрали сме около 80 лева. Аз сега ще събера пари от колегите във фирмата, в която работя и нещата ще са ОК, предполагам. Домът, в който ще занесем закупените хранителни продукти е в село Горна Козница, община Бобовдол, дом за деца с умствени увреждания. Тези от вас, които искат или имат някакви съмнения относно събирането на парите, мога да им предоставя мобилен телефон на директорката на дома чрез лично съобщние. Приятелите от клуб Фиат, ще предоставят книжи за оцветяване, така че се приемат всякакви дарения, не смо парични.