PDA

View Full Version : аре и аз ше съм с гтв



moxie
24-08-2006, 22:56
мда, утре купувам гтв, има отсега един-два проблема които ме дразнят и дано са поправими, щот тоя във ванто каза че единия не бил поправим....но той каза и че климатика ми не работи, а той си работи, така че дано да бърка и за това.....да, основния проблем е че за да вървя в права линия тряа да въртя волана леко вляво, според човека от ванто предната дясна гума е примерно 1 см по назад спрямо лявата, и сигурно тва е причината...продавача каза че тва се оправяло на стенд за 50 лв максимум...дано да е така щото е дразнещо....днес я карах извън софия около 30 км и е леко неприятно тва.....иначе двг-то вади невероятен звук

trustworthy
24-08-2006, 23:50
To на стенд се оправя за без пари даже , ако е само завъртян воланът, но ако наистина бяга колелото, по-добре си помисли хубаво! ами ако след време почне да яде гуми :roll: Нали си чувал какви усукани автомобили се предлагат в БГ ;) Предполагам това за бягането със сантиметър са ти го казали като са и проверявали геомертията, т.е. не е на 'окомер' :)

Lucky
25-08-2006, 09:26
Колега без да съм спец.по ходова част ако има нещо усукано знаеш от какво идва :idea: :!:
А имаше и един колега с 145 май с същият проблем ма да ли го оправи незнам.Малдини май му е ника но може и да бъркам :!: :D

grale
25-08-2006, 10:39
Колега без да съм спец.по ходова част ако има нещо усукано знаеш от какво идва :idea: :!:
А имаше и един колега с 145 май с същият проблем ма да ли го оправи незнам.Малдини май му е ника но може и да бъркам :!: :D
мда мойта беше със същи проблем.Магарето беше се изкриво но нямаше проблем да се кара така.Единственото оправяне беше като се смени магарето

moxie
25-08-2006, 20:57
е той продавача си призна че е внесена от италия с удар и той я е оправил....после я продал, след няколко месеца му я върнали и сега пак я продава...даже вече е късно да мисля щот я купих....това за 1 см ми го казаха във ванто не на око, а като мериха геометрията....освен това човека във ванто твърдеше че не може да се оправи, а продавача - че се оправяло....и понеже ми хареса колата, реших да вярвам на продавача....още повече че във ванто ми казаха че климатика не работел, а той си работи

proper
26-08-2006, 17:19
късмет колега! Ела на сбирката да се запознаем!
И Честито!

tenekiaman
30-08-2006, 20:49
честито и добре дошъл! :twisted: