PDA

View Full Version : И аз съм с вас!!!!



leshoiad
01-09-2006, 16:59
Колеги, тук скоро пуснах една тема ма не бях още собственик на Алфа GTV от днес официално вече притежавам една от най красивите спортни коли създавани някога :lol: Надявам се да ми донесе само хубави моменти и да измина с нея хиляди безаварийни километри. Пожелавам на всички първо здраве, а след това много турбо гъзария с нашите "любовници"!!!! :twisted:

Kostadin
01-09-2006, 18:20
Колеги, тук скоро пуснах една тема ма не бях още собственик на Алфа GTV от днес официално вече притежавам една от най красивите спортни коли създавани някога :lol: Надявам се да ми донесе само хубави моменти и да измина с нея хиляди безаварийни километри. Пожелавам на всички първо здраве, а след това много турбо гъзария с нашите "любовници"!!!! :twisted:
а да ти е честита колицата, избора ти е добър особено ако си ерген :lol:пък и да не си пак е добър :wink:
пожелавам ти много безавариини километри и само положителни емоции с новата ти придобивка и дай некоя снимка да я видиме тая красавица.

proper
01-09-2006, 18:25
Честито колега!!! Дано скоро я видим по срещи :)

leshoiad
02-09-2006, 07:55
Айде! Точно за това си мислих и аз. Една среща на тези хубавици няма да лошо д анаправим. Вчера цял ден я разтривах. По приятно чувство не бях изпитвал. Преди нея имах VW Golf 1.8 115k.с, и BMW 520i. С други думи знам какво е д а караш и "пила" и лимузина. Са разбрах че лимузините не са за мене. В бегачките ми е живота!!! Благодаря за пожеланията!
П.С.
Снимка ще сложа в най скоро време!!!

leshoiad
04-09-2006, 13:33
Ма как да кача снимка. Не виждам никъде на новото съобщение, браузър?

leshoiad
04-09-2006, 13:35
И въпреки тва, е тая на аватара е моята!!!!!!!!! :twisted:

proper
08-09-2006, 19:02
Ма как да кача снимка. Не виждам никъде на новото съобщение, браузър?

Колега заминавам сега за Швейцария 10 дена, но принципно ако искаш да качиш снимки на ГТВ-то и нямаш къде може да ги слагаме на сървъра при мене. Аз и без това мисля да направим галерия на ГТВ/Спайдер че не сме толкова много и ше е поносимо голяма.
Пиши ми и ше го уредиме.