PDA

View Full Version : Драг дей 2011 - анкета



Pages : [1] 2

drigata
11-05-2011, 14:50
Уважаеми колеги,поради големият интерес към такова мероприятие и запитването на КАРБ за бройката желаещи да се организира и проведе такова мероприятие под крилото на КАРБ пускам анкета за да се видят настроенията в форума и желаещите и евентуалните участници.

Отправям изрично предупреждение към спамерите,че ще бъдат строго санкционирани ако се намесят в тази тема!!!!!!!!!!!

haljscho
11-05-2011, 15:27
Моето предложение е да прочетете хубаво темата от миналата година за драга.....
И ако цените са малко по-приемливи предполагам, че ще има доста желаещи......
Също така може би ще е по-добре всеки да се пуска с който си иска а не във вид на състезание с отпадане и т.н. така постоянно да има коли по пистата и да е интересно за всички.......
Накрая естествено може да се обявят победители според времената...........за тези които ги влече.....
С две думи по-достъпно за да е по-посетено и повече участници да раздават газ за удоволствие.......
Дано да се състои.........

murdera
11-05-2011, 15:37
Да,предложеното от колегата по горе звучи супер,може да се разделят колите, които се пускат на 3 класа , и 3та най-добри времена от 3те класа се обявяват за победители :)
ps.Пример:
Клас 1)до 1800 кубика включително N/A
Клас 2) Над 1800 кубика N/a
Клас 3)Турбо,нитро,без ограничение
Клас 4)Дизел

badmadafaka
11-05-2011, 15:47
Ти си знаеш де, ама това колко хора напишат тук, че искат, далеч няма общо с това, колко реално ще се запишат и ще се пуснат :lupe:

WhitePower
11-05-2011, 15:51
ако има аз съм там ,
срещу входната такса получаваш стикер за колата и връска с карта и нещо друго , тези неща не са без-пари освен ако няма спонсори

Bobo
11-05-2011, 15:55
Аз съм ЗА! Ще участвам с 2 коли ;)

r.punto
11-05-2011, 15:56
Къде ще се състои евентуалното бъдещо мероприятие
По принцип участвам

WhitePower
11-05-2011, 16:00
Къде ще се състои евентуалното бъдещо мероприятие
По принцип участвам
Още въобще не е ясно дали ще има драг , камоли да се направи и план са писта

Gh0stRider
11-05-2011, 16:12
Така зададена тая анкета няма да е много ясно точно кви са настроенията във форума, щото аз примерно казвам ДА, "желаея да има драг дей 2011" и "искате ли да участвате" - НЕ, няма да участвам ;)

Та уточнете с ДА да се отговаря само при сериозно желание за уастие, а не по принцип дали искам да има драг

WhitePower
11-05-2011, 16:17
Така зададена тая анкета няма да е много ясно точно кви са настроенията във форума, щото аз примерно казвам ДА, "желаея да има драг дей 2011" и "искате ли да участвате" - НЕ, няма да участвам ;)

Та уточнете с ДА да се отговаря само при сериозно желание за уастие, а не по принцип дали искам да има драг
е то е ясно , от кибиците не зависи драгдея а от това колко входни такси ще се съберат и колко ще дофинансира КАРБ

а аз предлагам и всичките тези бизнесмени от раздела сервизи да дадат по едно рамо
ама или всички или никой за да няма обвинени после ама те ама то ама така
и драга бил на еди кой си .. и прочие

Събев
11-05-2011, 16:21
С две ръце съм 'ЗА' !
За там стягам 33-ката...:twisted:

Gh0stRider
11-05-2011, 16:21
Да, ясно е на хората дето са наясно с настроенията въф форума... ама принципно разглеждам си аз раздела.. гледам питат хората искам ли да има драг, па си казвам искам разбира се :) що да не искам и си цъквам +1 вотче...

Абе се тая, просто мисля че е по добре да си е ясно написано че е само за участници(особено след като от този вот зависи дали ше се проведе или не) а не да се подразбира измежду редовете.

drigata
11-05-2011, 16:36
Да, ясно е на хората дето са наясно с настроенията въф форума... ама принципно разглеждам си аз раздела.. гледам питат хората искам ли да има драг, па си казвам искам разбира се :) що да не искам и си цъквам +1 вотче...

Абе се тая, просто мисля че е по добре да си е ясно написано че е само за участници(особено след като от този вот зависи дали ше се проведе или не) а не да се подразбира измежду редовете.

Ами то не се разбира между редовете щото е написано в прав текст!!!!!!!!!

"Искате ли да се проведе драг дей 2011 и да участвате???"

vladev
11-05-2011, 16:46
Аз пък да си кажа. Искам да има Драг дей. Няма да участвам, но бих дошъл да гледам и бих дал и някой лев за тази привилегия.

BillyBoy`
11-05-2011, 16:51
Драг задължително трябва да има както беше 2007-ма година във Стара Загора и 2008-ма на Лесново.Според мен това трябва да бъде включено във програмата на Итал Фест 2011г.,за това и моят глас е ЗА.

nastybg
11-05-2011, 17:02
Ако тоя драг дей е за сметка та възможността да има драг на Италфест-а съм против :D

fiore
11-05-2011, 17:09
Моето предложение е да прочетете хубаво темата от миналата година за драга.....
И ако цените са малко по-приемливи предполагам, че ще има доста желаещи......
Също така може би ще е по-добре всеки да се пуска с който си иска а не във вид на състезание с отпадане и т.н. така постоянно да има коли по пистата и да е интересно за всички.......
Накрая естествено може да се обявят победители според времената...........за тези които ги влече.....
С две думи по-достъпно за да е по-посетено и повече участници да раздават газ за удоволствие.......
Дано да се състои.........

Ако отворите наистина програмата, ще видите че по принцип в програмата на миналогодишния драгдей беше заложено "свободни двубои" в които всеки щеше да се пуска с когото желае без оглед на класове. За съжаление поради лошото време не можа да се състои точно тази част.
Относно входната такса, ще ви кажа че миналата година едва 1/3 та от средствата бяха от входни такси.
И то при условие че наградите бяха само грамоти. Възможностите за организиране на драгдей като място не са много така че....
Гласувал съм с "НЕ" защото няма да участвам , така че моя отговор не е меродавен. Другия отрицателен вот не е на Нено, не създавайте интриги.

VFTI
11-05-2011, 17:27
Аз пък за да не стават обърквания с тази анкета- и без това всеки може да клика безразборно, предлагам да се пусне списък с конкретни евентуални участници и коли.
Списъка да го води примерно Дригата на първата страница и да видим евентуални състезатели, а анкетата да остане за тези, които имат желание да зяпат и ще платят някаква скромна сума-"вход".

В този ред на мисли-
1. Ако има съм там :go: :go: :go:

soldier81
11-05-2011, 17:34
1. Ако има съм там :go: :go: :go:


2.И аз

ФЕРАРИСТ
11-05-2011, 17:41
Дадох ДА, макар че не бих участвал, но при всички случай е добре да има мероприятие.......

Tune
11-05-2011, 17:46
Само Италиански бегачки ли ще се приемат, или има вариант и други марки да се включат :P ?

drigata
11-05-2011, 18:18
Само Италиански бегачки ли ще се приемат, или има вариант и други марки да се включат :P ?

Това може да се разисква на по късен етап,нека първо да се реши дали ще има или не,а после според броя заевили участие ще се допитаме дали да приемем други марки за участие,а и там малко се намесваме в политиката на БФД.

WhitePower
11-05-2011, 18:28
Това може да се разисква на по късен етап,нека първо да се реши дали ще има или не,а после според броя заевили участие ще се допитаме дали да приемем други марки за участие,а и там малко се намесваме в политиката на БФД.


Да де ама , понеже ние не участваме в БФД за това трябва да намерим начин как да си спонсорираме нашия драг дей , ако искаме да го има , било то и с чужди марки
все пак това че любителски драг а не от календара на БФД
БФД могат да не бъдат единсвените организатори на драг в бг

r.punto
11-05-2011, 19:09
БФД организирам официалните драг състезания и там няма как да няма точен правилник и регламент.
При евентуален Алфа драг ден предполагам ще има правила и условия за спазване да няма евентуални опасни ситуации.
А таксата от входа и участници се използва по предназначение за разходи и подобни харчения.
Идеята е добра въпреки че няма да стане супер мащабно от към участници но ще има присъствие и ще стане добро щоу

WhitePower
11-05-2011, 19:19
идеята е да е Италиан драг , щото алфите за драг не са много

Васил Петров
11-05-2011, 19:20
Аз също съм ЗА:devil: .Също смятам че няма да е проблем на повечето да заплатят 15-20лв такса за мероприятието (нали трябва да има и измервателна техника)

Колегата Murder е предложил много добре класовете. :)
Клас 1)до 1800 кубика включително N/A
Клас 2) Над 1800 кубика N/a
Клас 3)Турбо,нитро,без ограничение
Клас 4)Дизел

Bobo
11-05-2011, 19:23
Аз също съм ЗА:devil: .Също смятам че няма да е проблем на повечето да заплатят 15-20лв такса за мероприятието (нали трябва да има и измервателна техника)

Колегата Murder е предложил много добре класовете. :)
Клас 1)до 1800 кубика включително N/A
Клас 2) Над 1800 кубика N/a
Клас 3)Турбо,нитро,без ограничение
Клас 4)Дизел

На тебе ти е много добре щото си в ниския клас нали ;) Но класовете няма да са така щото нали се сещаш че в клас 2 ГТВ-то примерно е без конкуренция ;)

Васил Петров
11-05-2011, 19:32
На тебе ти е много добре щото си в ниския клас нали ;) Но класовете няма да са така щото нали се сещаш че в клас 2 ГТВ-то примерно е без конкуренция ;)

Е как да не ми е добре :) :pp: Така най-много ми харесва.

murdera
11-05-2011, 19:38
Ако има и някоя и друга кола освен алфи,гаранция на това ГТВ ще му се види доста зор :)

drigata
11-05-2011, 19:41
Ако има и някоя и друга кола освен алфи,гаранция на това ГТВ ще му се види доста зор :)

Щом казваш,ти нали го кара......

fiore
11-05-2011, 20:26
Аз също съм ЗА:devil: .Също смятам че няма да е проблем на повечето да заплатят 15-20лв такса за мероприятието (нали трябва да има и измервателна техника)

Колегата Murder е предложил много добре класовете. :)
Клас 1)до 1800 кубика включително N/A
Клас 2) Над 1800 кубика N/a
Клас 3)Турбо,нитро,без ограничение
Клас 4)Дизел

Таксата за участие ще бъде от този порядък ако се организира. Разходите не са само за измервателна техника. Все пак щом се организира такова нещо то винаги се ообезпечава с присъствие на линейка, пожарна и полиция. Отделно такси за разрешения, награди, консумативи, озвучаване и подобни.
Класовете при всички случаи няма да са така и ще са съобразени с правилниците.
Нека обаче видим колко ще са желаещите.


...Списъка да го води примерно Дригата на първата страница и да видим евентуални състезатели, а анкетата да остане за тези, които имат желание да зяпат и ще платят някаква скромна сума-"вход"....

Венци вход на писта като тази в сапарева баня например няма как да бъде събиран....

Васил Петров
11-05-2011, 20:52
Таксата за участие ще бъде от този порядък ако се организира. Разходите не са само за измервателна техника. Все пак щом се организира такова нещо то винаги се ообезпечава с присъствие на линейка, пожарна и полиция. Отделно такси за разрешения, награди, консумативи, озвучаване и подобни.
Класовете при всички случаи няма да са така и ще са съобразени с правилниците.
Нека обаче видим колко ще са желаещите.

Аз това много добре го разбирам.Написах техника примерно.Като гледам повечето желаещи сме от София.Нека и това да се съобрази и мястото да е по близко.Поне аз така си мисля. :rosso_spider:

abart_
11-05-2011, 21:30
........Като гледам повечето желаещи сме от София.Нека и това да се съобрази и мястото да е по близко.Поне аз така си мисля. :rosso_spider:

Ако наистина стане така пак да е в София,съм твърдо НЕ

Bobo
11-05-2011, 21:47
Ако наистина стане така пак да е в София,съм твърдо НЕ



То и няма как да бъде в София ;) А и мисля че ще има тема къде да е ако се стигне до такова събитие ;)

WhitePower
11-05-2011, 21:50
То и няма как да бъде в София ;) А и мисля че ще има тема къде да е ако се стигне до такова събитие ;)
Що бе тука бъкаме от писти , било то цариградско , било то 202 ра ;))



и у варна да го направите , пак ще дойда ( живот и здраве ако имам )

DJ_STIVAN
11-05-2011, 22:07
Аз съм за провеждането и ще участвам при един бъдещ драг дей.

thecleaner
11-05-2011, 22:10
Първо това е само чешене на клавиатура аз мога да се обзаложа че драг дей няма да има. Второ далеч е някои от мисълта че на такова мероприятие че има различни коли от "обичайните заподозрени".
Трето към Боян защо ли имаше нисък интерес предния път? Защото две мероприятия бяха през една седмица миналата година или бъркам. Много е хубаво че алфисти бг. и КАРБ са се договорили че трябва нова тема да отваряме кой, как и защо. Много баби хилаво бебе това е цялата истина. Не искам да нападам КАРБ но е хубаво да се сберат членовете и да се види какво става защото работата хептен върви на разтурия.

V_A_N_K_A_T_A
11-05-2011, 22:43
Ако изобщо има такова мероприятие,нещата са много прости.Който не иска и е против "бегачките",които вървят само направо,просто не идва и толкова."Драг дей" е същото като "Трак дей",мероприятие за кеф...На някои им се кара на писта,на други им се кара на "драг",а на трети и на двете.Аз лично,сърце за писта още нямам...

abart_
11-05-2011, 23:07
само едно доуточнение ако позволиш,А? Може ли ? :) :) :)

Аз не съм против да има драг дей !!!!!
Против съм ако ще е ОТНОВО в София,и не съм човека който почна с пазарлъците за нафта,бензин и други тем подобни глупости и т.н....

М-у другото идеята за Варна е гот ;)

Bobo
11-05-2011, 23:12
Цялата работа е че на правата се вижда коя кола върви повече и оправдания няма :coolio: А на пистата малко сме като мен да си признаваме че ни пука дали ще се убиеме в стената, без да се оправдаваме с гуми окачване, спирачки и кво ли не още ;) :crazy:

tsvety
11-05-2011, 23:39
Нямам намерение на спамя. Но ще се обоснова моя отрицателен вот.

Според мен Драг дей е хубаво да има, но на Италфеста. Защо.....
- положението на доста хора не е финансово добро/ не визирам себе си/, няма да имат възможност да отделят средства за много мероприятия в една календарна година - събор, италфест, драг дей и евентуално трак дей.

За да стане едно мероприятие готино трябва да има както много участници, така и много зрители. Нали идеята е да се направи нещо стойностно, а не да си замазваме очите, че правим нещо.

Адски тъпо ми стана след предишния Драг дей, мой познати привърженици на други марки как ме бъзикаха, колко "Масов" драг дей сме имали. Не че ми пука особенно, ама е ТЪПО. Като ще е гарга да е рошава. Като ще се прави да се помисли как да се направи за да има и публика и участници и купон.
Изтъкнатите драг специалисти си се дърпат почти всяка вечер - лошо няма......... Но като ще е официално събитие на КАРБ нека да се направи ИСТИНСКИ и да се търси масовост. Нали целта на КАРБ и на мероприятията е да се ПОПУЛЯРИЗИРА марката т.е. да разберат хората от дадената местност ,че се случва нещо интересно примерно.........


Ако има Драг на Италфеста , аз ще участвам за първи път. Но все отнякъде трябва да започна и аз да се уча..... Но на драг дей Полюция няма да присъствам.

Не искам да обидя никого просто изказах мнение. Дано поста ми да не се приеме като СПАМ

r.punto
11-05-2011, 23:42
Точно тази стена е голяма спирачка :wierdo: ако имаше безгрижна завои писта като Сливенската драг писта желаещи да завиват ще има в пъти повече отколкото да карат направо еи така за кеф да покара на завои човек то затова картинг пистите имат посещаемост-не можеш да си претрепеш колата:coolio:

V_A_N_K_A_T_A
11-05-2011, 23:58
Колега, като гледам си обикновен потребител във форума, не си модератор. От къде видя кой е гласувал против, кажи че и аз да видя. Явно е видно за всички, а не само за модераторите.
Или се търси драмата???
Видно е за всички.Натисни на броя гласували,независимо от вота.

tsvety
12-05-2011, 00:01
Видно е за всички.Натисни на броя гласували,независимо от вота.


Благодаря колега, учудващо е че анкетите не са анонимни. Но както и да е аз стоя зад мнението си и не ме е срам.

Наслука колеги

V_A_N_K_A_T_A
12-05-2011, 00:08
И сега като сме против драга........да не сме прокажени не ми се кара колата направо няма да я карам!
Ако има такова мероприятие,както каза Вегата ще доидем да ви изпием бирата и да ви изядем кебапчетата.
П.С а тои е с кухи крака и събира много...особено в десния!
ПОЗДРАВИ!

Това ми хареса :tooth: ,разбира се,че никой не е прокажен.
Аз също,най-вероятно ще ям кебапчета и ще пия бира на Трак дея и ще се кефя на тия които карате ;)
Ако събира много в десния,може и да му се докара направо,знае ли се :D

souze
12-05-2011, 00:22
Нямам намерение на спамя. Но ще се обоснова моя отрицателен вот.

Според мен Драг дей е хубаво да има, но на Италфеста. Защо.....
- положението на доста хора не е финансово добро/ не визирам себе си/, няма да имат възможност да отделят средства за много мероприятия в една календарна година - събор, италфест, драг дей и евентуално трак дей........




Ми то в заглавието анкетата е Драг дей 2011... никой не казва кога ще бъде....

@ колегите от ПЗ - пичове, и аз не искам да си карам колата по завойте, както и доста други колеги от форума , ма поне уважавам вашето желание, че дори и ви аплодирам на пистата. Отношението ви граничи със сектантство, някакъв вид.Не го рабирам, ако има някой Гуро да го обясни...

drigata
12-05-2011, 00:22
Ако още веднъж ми се наложи да трия като обезумял,ще наказвам без подбор всички спамери!!!!!!!!

Предупреждавам ви за последен път!!!!!!

vegatta
12-05-2011, 00:29
Колеги и аз немем нищо против вас! Просто анкетата е "дали ще участвате " еми нема да участвам, за това съм гласувал с "Не" ...............

И 5 Драг дея да направите ние можем да дойдем само като зрители и да подкрепяме марката....
Нали за това е този форум и Този Клуб ЗА БОГА.......

gigi
12-05-2011, 00:37
Батки няколко питания, защо аджеба на Сливен ще ходят да препарират само две Алфи - червената Q4- ка и Радо от Поморие с JTD-то? Защо анкетата е тука а не в членове на клуба? мисля си че първо те трябва да изяват желание и ако клуба има готовност тогава да се пуска анкета тука. Малко работата отзад напред пак. И защо за пореден път треа се карате един искал друг не, всеки си има аргументи почнахте в началото с интригите кой бил гласувал против и т.н. Насочете енергията как да стане работата а не да си ползвате нета само...:drunk:

drigata
12-05-2011, 00:56
Колеги и аз немем нищо против вас! Просто анкетата е "дали ще участвате " еми нема да участвам, за това съм гласувал с "Не" ...............

И 5 Драг дея да направите ние можем да дойдем само като зрители и да подкрепяме марката....
Нали за това е този форум и Този Клуб ЗА БОГА.......
Разгеле.........





Батки няколко питания, защо аджеба на Сливен ще ходят да препарират само две Алфи - червената Q4- ка и Радо от Поморие с JTD-то? Защо анкетата е тука а не в членове на клуба? мисля си че първо те трябва да изяват желание и ако клуба има готовност тогава да се пуска анкета тука. Малко работата отзад напред пак. И защо за пореден път треа се карате един искал друг не, всеки си има аргументи почнахте в началото с интригите кой бил гласувал против и т.н. Насочете енергията как да стане работата а не да си ползвате нета само...:drunk:

Батка,за сливен се искат готови и подготвенни коли,ти къде виждаш такива??????
Борим се да подготвим колите си за трак дея,а ти задаваш въпрос за мероприятие което няма нищо общо с марката!!!!

С другият си въпрос,трябва ли да разбираме ,че смяташ ,че КАРБ не знае за анкетата,а и от там за драг дея????

Батка,явно си поизостанал с четенето на форума,в една друга тема имаше запитване за драг дей и член на КАРБ даде блага дума ,ако има достатъчно желаещи!!!!!!!

И къде видя ,че работата е отзад напред,би ли пояснил как трябва да стане???

И с този ти последен абзац не виждам с нищо да помагаш.

vegatta
12-05-2011, 01:11
Разгеле.........

Разгеле, ама пак ще кажа че е хубаво да се организират мероприятия Без значение Трак или Драг дей. Има си хора за едното има си хора и за другото. Не виждам защо едни и същи хора коментират гласуването в анкетата и в същото време пишат в другата тема че карането на писта било пълна глупост
Нищо немам против драг дея организирайте го..... публиката ще е и от нас......




Цялата работа е че на правата се вижда коя кола върви повече и оправдания няма :coolio: А на пистата малко сме като мен да си признаваме че ни пука дали ще се убиеме в стената, без да се оправдаваме с гуми окачване, спирачки и кво ли не още ;) :crazy:
А за оправданията винаги ги има... Пример темата с видеото и резултатите " немам гуми, немам съединител, не можах да тръгна и др.

Поздрави...

Събев
12-05-2011, 02:05
Първо това е само чешене на клавиатура аз мога да се обзаложа че драг дей няма да има. Второ далеч е някои от мисълта че на такова мероприятие че има различни коли от "обичайните заподозрени".
Трето към Боян защо ли имаше нисък интерес предния път? Защото две мероприятия бяха през една седмица миналата година или бъркам. Много е хубаво че алфисти бг. и КАРБ са се договорили че трябва нова тема да отваряме кой, как и защо. Много баби хилаво бебе това е цялата истина. Не искам да нападам КАРБ но е хубаво да се сберат членовете и да се види какво става защото работата хептен върви на разтурия.

Защо си толкова сигурен че, ако има драг дей (дано има), ще сте само "обичайните заподозрени"?
Аз ти обещавам поне 5 коли който няма да са от обичайните, т.е. няма да са от София и нито един от тях освен мен не влиза в Алфа форума, от други Итал. форуми са! И такса от 15-20-30лв мисля че няма да е пречка за никой които иска да кара! Миналата година имаше драг дей за пръв път, нормално е да беше по-слабо посетен, тази година мисля че ще е доста по-гъсто откъм участници, само да не е и мисля че няма да е през 10 дни от трак дея!

CrazyElement
12-05-2011, 02:39
Аз гласувах с ДА , обаче наистина така без място и дата и такса е трудно да се каже , все пак миналата година драг дея ми беше на общо 500+ км отиване + връщане като прибавя таксата за участие и други работи ей така си отиват 100+ лева за един ден , не всеки има възможност да даде толкова пари , желание има ама някой път и средства трябват , като цяло е най-добре някъде посредата на България да се организира , ако ще има драг дей тази годината , вече имаше 1 за Софиянци , нека и другите да имаме възможност

fiore
12-05-2011, 03:27
Такааа, моят вот е отрицателен, защото няма да участвам. Никога не съм имал кола за драг а и честно казано предпочитам писта(не съм пропускал тракдей на който дане карам, включително карах и на италфеста , където имах и други ангажименти)
Относно мястото(тук вече ще говоря от името на УС на КАРБ), нямаме нищо против, което и да е място, така че предлагайте ако имате предложения за места които са удобни. Имайте предвид че организацията на такова мероприятие изискват време и средства, а никой от нас не получава заплата от КАРБ. Отделяме си от времето, наливаме гориво с лични пари в личните си автомобили, ползваме собствените си телефони и жертваме работата си за да направим нещо. Накрая чуваме реплики как всичко е било "скапано" или "пародия" или провал.
Естественно е винаги да има някой на когото нещ ода не му е по вкуса. Всеки си прави сметка и решава дали да участва в някое мероприятие или не.
И защо господин thecleaner смятате че нещата вървят на разтурия. Не мисля че вие сте човека който може да казва кой как да се събере и какво да реши. И не се обзалагайте че драгдей няма да има , защото шанса да загубите е огромен.
Така че, тъй като интереса към организиран драг е голям, очакваме предложения за място. Изборът ще бъде направен съобразно хората които ще участват.

Васил Петров
12-05-2011, 03:35
Така че, тъй като интереса към организиран драг е голям, очакваме предложения за място. Изборът ще бъде направен съобразно хората които ще участват.

По темата за мястото: За Лесново съм с 2 ръце.

digitalundgrd
12-05-2011, 03:41
И аз мисля като Васко ;)

svetlomir ivanov
12-05-2011, 03:48
Аз съм ЗА да има драг.
PS:Колеги и да знаете бавните коли са за писта,бързите за драг ;)

thecleaner
12-05-2011, 04:03
Такааа, моят вот е отрицателен, защото няма да участвам. Никога не съм имал кола за драг а и честно казано предпочитам писта(не съм пропускал тракдей на който дане карам, включително карах и на италфеста , където имах и други ангажименти)
Относно мястото(тук вече ще говоря от името на УС на КАРБ), нямаме нищо против, което и да е място, така че предлагайте ако имате предложения за места които са удобни. Имайте предвид че организацията на такова мероприятие изискват време и средства, а никой от нас не получава заплата от КАРБ. Отделяме си от времето, наливаме гориво с лични пари в личните си автомобили, ползваме собствените си телефони и жертваме работата си за да направим нещо. Накрая чуваме реплики как всичко е било "скапано" или "пародия" или провал.
Естественно е винаги да има някой на когото нещ ода не му е по вкуса. Всеки си прави сметка и решава дали да участва в някое мероприятие или не.
И защо господин thecleaner смятате че нещата вървят на разтурия. Не мисля че вие сте човека който може да казва кой как да се събере и какво да реши. И не се обзалагайте че драгдей няма да има , защото шанса да загубите е огромен.
Така че, тъй като интереса към организиран драг е голям, очакваме предложения за място. Изборът ще бъде направен съобразно хората които ще участват.

Ако такова мероприятие се състои:
1. Ще участвам.
2. Ще преведа 50лв. по сметката на клуба за да покрия част от личните разходи на организаторите.
3. Конкретно за мястото съм за Лесново.
4. За датата нямам претенции, като е хубаво поне 20дни преди и след драг дея да няма други организирани мероприятия на КАРБ, за да не се губи интереса.

В заключение само ще добавя че, според мен е малко несериозно сега да започне организацията на такова мероприятие, но се надявам че КАРБ макар и за кратки срокове ще успее да се стикова, да организира събитието и да ме опровергае.

gigi
12-05-2011, 11:44
Разгеле.........
Батка,за сливен се искат готови и подготвенни коли,ти къде виждаш такива??????
Борим се да подготвим колите си за трак дея,а ти задаваш въпрос за мероприятие което няма нищо общо с марката!!!!

С другият си въпрос,трябва ли да разбираме ,че смяташ ,че КАРБ не знае за анкетата,а и от там за драг дея????

Батка,явно си поизостанал с четенето на форума,в една друга тема имаше запитване за драг дей и член на КАРБ даде блага дума ,ако има достатъчно желаещи!!!!!!!

И къде видя ,че работата е отзад напред,би ли пояснил как трябва да стане???

И с този ти последен абзац не виждам с нищо да помагаш.

Ам че от всички бегачки тупалки значи има само две в движение, :-? Щот гледам доста хора все скачат като Орлин пък то.....

То ясно че знаят ама некси от страни изглежда как нечленове на клуба ги натискат да им организират мероприятие....пък членовете какво мислят......

Няма какво да пояснявам както се вижда на нас ни е ясно как става.

Аз не виждам и с другите постове някои да помага ама все тая. Хубаво ще е да има драг, но трябва да се обмисли щото така анкети тинтири минтири, ако трябвам за помощ знаете къде съм. Само да вметна че не трябва да е до София щото така си става 202-ра ама с измервателна техника та да се надприказваме обичайните пак:tv:

WhitePower
12-05-2011, 12:31
ако е в софия или около то е ясно че ще сме един и същи ама на светло а не на тъмно ;)
за колегите който казвачт че минали ч ебил в софия - еми не е беше в Сепарева баня - на 80 км от тука или все едно е в Пазарджик

От друга страна трябва писта да има , с което много се ограничава избора къде да бъде
така или иначе най най добре е драг дейя да е съчетан с феста , щото феста за мене вече е станал на кебабчииница на картинг писти
и в интерес на истината най големия фест беше на лесново

stelt
12-05-2011, 12:43
Абе с феста не знам, ама с едно лятно събиране някъде спокойно може да се съчетае събитието.
Мисля, че е добре да се обсъдят местата в България, където има подходящ терен за драг.

fiore
12-05-2011, 12:48
Лесново е хубаво място, но е доста скъпо като наем за такова мероприятие

WhitePower
12-05-2011, 12:54
Лесново е хубаво място, но е доста скъпо като наем за такова мероприятие
скъпо е за драг , но за фест ??

погледнете БМВ събора
ние всички италянки не можем да се съберем да бием една марка
явно те правят нещо с което да те привлекат

bouncer
12-05-2011, 13:24
Наема на Лесново по спомени беше окло 1500 - 2000 лв на ден. Пистата е супер, но при тези цени обезсмисля провеждането на клубен драг дей на нея.

БМВ събора е бил супер, но пък и колите, които са го посетили са били над 1500.... мащаба е друг, а от там и спонсори, пари и т.н.

Дано да ги засрамим тази година, дано...

WhitePower
12-05-2011, 13:30
Наема на Лесново по спомени беше окло 1500 - 2000 лв на ден. Пистата е супер, но при тези цени обезсмисля провеждането на клубен драг дей на нея.

БМВ събора е бил супер, но пък и колите, които са го посетили са били над 1500.... мащаба е друг, а от там и спонсори, пари и т.н.

Дано да ги засрамим тази година, дано...
защо аз не ходя на фестовете вече , при положение че бях един от най големите фенове на марката ???
като си отговорите на въпроса , ще разберете защо намялява и участието на хората в такива събития

Васил Петров
12-05-2011, 13:31
Дано да ги засрамим тази година, дано...

Хахахах Това няма как да стане...... Типичния пример е феста в Хасково и Дряново.

А и защо да не се съчетае Фест + Драг на Лесново.То се е видяло че иначе за драг се пишат само пълните глупости.Не е лошо да се помисли и над тази идея. :new_Eyecrazy:

fiore
12-05-2011, 14:06
Хахахах Това няма как да стане...... Типичния пример е феста в Хасково и Дряново.

А и защо да не се съчетае Фест + Драг на Лесново.То се е видяло че иначе за драг се пишат само пълните глупости.Не е лошо да се помисли и над тази идея. :new_Eyecrazy:

Защото на Лесново фест вече имаше. Какво толкова за Хасково. Половината дойдоха не заради феста а заради втория ден- карането, а останалата половина така и не се поинтересува и не разбра че има втори ден, защото са големи фенове:))

CrazyElement
12-05-2011, 14:11
Е колега , аз не виждам проблем в това , че преди е имало фест там , все пак България е малка страна , рано или късно ще трябва да повторим старите места , след като всички са били доволни от феста на Лесново + има вариант и за драг , мисля , че ще събере много повече хора отколкото примерно някакво ново място :)

BillyBoy`
12-05-2011, 15:33
Защото на Лесново фест вече имаше. Какво толкова за Хасково. Половината дойдоха не заради феста а заради втория ден- карането, а останалата половина така и не се поинтересува и не разбра че има втори ден, защото са големи фенове:))Едно малко пояснение много от хората знаеха и за двата дена и много от хората към което число спадах и аз нямаха първото нужното свободно време и второ нужните средства за да останат и двата дена.Това за феновете не го разбрах накрая какво искаш да намекнеш.И какво от това че на Лесново е имало фест не може да се проведе отново там ли?,или на Калояново примерно.

fiore
12-05-2011, 15:34
Миналата година в хасково имаше над 80 човека които караха на пистата, смяташ ли че на драг може да има толкова участника. Това само като аргумент че не трябва на всяка цена драга да е определящ за мястото на феста. Хайде и аз да спомена БМВ като всички- те правят събори и без драг и пак имат доста коли. Само че тазгодишния им събор започнаха да го организират още след края на миналогодишния....

Колеги, давайте варианти за място! Моля не повтаряйте вече споменати. И така:
1. Лесново
2.............

BillyBoy`
12-05-2011, 16:08
Защо да не може?Има хора които харесват драга има хора на които им харесва карането по писта а има хора на които им харесват и двете неща.Да драга не трябва да е определящ за определяне мястото на феста както каза но трябва да е едно от задължителните неща по време на едно такова мероприятие,а защо БМВ са започнали организирането на тазгодишния събор веднага след минало годишния за това трябва де замислите членовете на КАРБ и на другите два клуба Фиат и Ланчия.Маи само във нашия форум се водят такива диспути другите два форума маи са заспали отвсякъде.Еми нормално е при такава активност посещаемоста на Италфестовете да е слаба във сравнение със другите такива организирани от клуба на БМВ.

WarsteineR
12-05-2011, 16:13
Място с писта за драг се сещам само в Павликени(непрепоръчително) и в Междени, въпреки че бяхме там, но не можахме да използваме пистата. Та там е добър вариант. Центъра на Бг :afro:

fiore
12-05-2011, 16:13
...............Да драга не трябва да е определящ за определяне мястото на феста както каза но трябва да е едно от задължителните неща по време на едно такова мероприятие,..............

Отплесваме малко темата, но задължителното присъствие на "драг" изисква задължително поне 600 м прав участък с равна настилка, което стеснява възможностите.

tanatos
12-05-2011, 16:26
Наема на Лесново по спомени беше окло 1500 - 2000 лв на ден. Пистата е супер, но при тези цени обезсмисля провеждането на клубен драг дей на нея.

БМВ събора е бил супер, но пък и колите, които са го посетили са били над 1500.... мащаба е друг, а от там и спонсори, пари и т.н.

Дано да ги засрамим тази година, дано...


Въх нидей така, това нема да стане никога. Пежо и шкода събират повече коли на съборите си :) Защо е така, в един друг раздел казах :)
Да дават стартовете поканете миналогодишните девойки от автомивката, стааааааааашниииии.


Фиоре с какви коли къде ходите и какво наливате??? Щото по мой спомен Пинко взема коли за тест драйв и така обикаляте. Или нещо греша? Може и да греша ама надали :)
Не получавате заплати и честно казано да ви имам нервите и търпението. НОООО щом сте се хванали ще търпите нагативите !!! Неможе винаги да се оправдавате с това "не ни се плаща". Или правете нещата така както трябва да бъдат или не ги правете.

Фиоре ояе един въпрос: Що си сложил тема , че членивете на клуба няма да плащат за незнам си какво си и тази тема е видима за всички, но неможе да се пише в нея? Що не е сложи в членският раздел? Става смешно.... така няма да наберете повече членова, напротив ще загубите :)

Жалко е че, така се дъните, много е жалко.

fiore
12-05-2011, 16:44
Въх нидей така, това нема да стане никога. Пежо и шкода събират повече коли на съборите си :) Защо е така, в един друг раздел казах :)


Фиоре с какви коли къде ходите и какво наливате??? Щото по мой спомен Пинко взема коли за тест драйв и така обикаляте. Или нещо греша? Може и да греша ама надали :)
Не получавате заплати и честно казано да ви имам нервите и търпението. НОООО щом сте се хванали ще търпите нагативите !!! Неможе винаги да се оправдавате с това "не ни се плаща". Или правете нещата така както трябва да бъдат или не ги правете.

Фиоре ояе един въпрос: Що си сложил тема , че членивете на клуба няма да плащат за незнам си какво си и тази тема е видима за всички, но неможе да се пише в нея? Що не е сложи в членският раздел? Става смешно.... така няма да наберете повече членова, напротив ще загубите :)

Жалко е че, така се дъните, много е жалко.

Наскоооооо, за колите грешиш. Когато може взема коли, но това не винаги е възможно. Може би ще кажеш че по твой спомен сме безработни и времето което отделяме всъщност нищо не ни струва. Написах го за да подчертая че организирането на нещо не става с щракване на пръсти защото не сме съученици на Хари Потър. Освен да критикуваш друго не правиш от известно време. Имах идея да те помоля за съдействие за нещо свързано с клуба, но мисля ще се въздържа и ще го свърша сам.
Темата е в раздел съобщения и не цели набирането на нови членове а нещо съвсем друго. Нямаме за цел да създаваме масовост. На теб ли да обяснявам че на тези които са членове само заради облагите не може да се разчита за организация на мероприятия или нещо друго. Мога да те уверя че тези които в момента са членове дават много повече от членския внос- От тях почти всички се отказват от отстъпките които клуба им прави. Това е съобщение относно сътрудничеството с алфисти.бг. Както виждаш никой не плаче за това че ти и Мирела вече не сте членове- това е ваш избор.


пъсъ. Темата никога не е била заключвана. В нея всеки може да пише. След трак дея темата ще отиде в коша естественно защото ще е минало.

DiStefano
12-05-2011, 16:44
защо аз не ходя на фестовете вече , при положение че бях един от най големите фенове на марката ???
като си отговорите на въпроса , ще разберете защо намялява и участието на хората в такива събития

Що бе сега не си ли фен ?

tanatos
12-05-2011, 16:51
Наскоооооо, за колите грешиш. Когато може взема коли, но това не винаги е възможно. Може би ще кажеш че по твой спомен сме безработни и времето което отделяме всъщност нищо не ни струва. Написах го за да подчертая че организирането на нещо не става с щракване на пръсти защото не сме съученици на Хари Потър. Освен да критикуваш друго не правиш от известно време. Имах идея да те помоля за съдействие за нещо свързано с клуба, но мисля ще се въздържа и ще го свърша сам.
Темата е в раздел съобщения и не цели набирането на нови членове а нещо съвсем друго. Нямаме за цел да създаваме масовост. На теб ли да обяснявам че на тези които са членове само заради облагите не може да се разчита за организация на мероприятия или нещо друго. Мога да те уверя че тези които в момента са членове дават много повече от членския внос- От тях почти всички се отказват от отстъпките които клуба им прави. Това е съобщение относно сътрудничеството с алфисти.бг. Както виждаш никой не плаче за това че ти и Мирела вече не сте членове- това е ваш избор.

Значи се прецаках...Аз исках да остана член ама Мирела не ми даде...По спомен не само ние напуснахме ама това е друга тема.Това за отстъпките в каква връзка го казваш, че не ми е ясно? Ти нали се сещаш че точно на мен за отстъпки да говориш е несерионо при положение, че никога не съм ползвал подобно нещо.
Относто членовете дото дават и вземат чудесно, това е прекрасна новина, но все пак прочети подписа ми :)


ПС. Не може да се пише в тази тема :) http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=885414#post885414

Събев
12-05-2011, 16:58
ако е в софия или около то е ясно че ще сме един и същи ама на светло а не на тъмно ;)
за колегите който казвачт че минали ч ебил в софия - еми не е беше в Сепарева баня - на 80 км от тука или все едно е в Пазарджик

От друга страна трябва писта да има , с което много се ограничава избора къде да бъде
така или иначе най най добре е драг дейя да е съчетан с феста , щото феста за мене вече е станал на кебабчииница на картинг писти
и в интерес на истината най големия фест беше на лесново

На вас може да ви е било на 80км, но питай останалите които не са от София на колко им е било! Така че си беше все едно в Софийско! В Стара Загора като беше Италфеста мисля че добре се получи и беше доста голям! Не е лоша пистата и е дълга!

WhitePower
12-05-2011, 17:13
за мене е без начение къде е , важното е да се съберем и да направим събитие , но като гледам , все един и същи сме си , тези който пишат в темите за тунинг и моторспорта

---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 16:13 ----------


Що бе сега не си ли фен ?

голям но пропускам фестовете , тъйкато за мене ще е скучно там

fiore
12-05-2011, 17:19
На вас може да ви е било на 80км, но питай останалите които не са от София на колко им е било! Така че си беше все едно в Софийско! В Стара Загора като беше Италфеста мисля че добре се получи и беше доста голям! Не е лоша пистата и е дълга!

В момента говорим за място за драг!

1912
12-05-2011, 17:44
и аз бих дошъл малко да дам газ
събев нещо като карахме преди години в стара загора
пистата не ми хареса много камъчета,,,, ако сега са е оправили добре

Събев
12-05-2011, 17:54
В момента говорим за място за драг!

Че там за където писах нестава ли???
1912 оттогава не съм ходил на пистата, все пак където и да е идвам!

fiore
12-05-2011, 18:04
Колеги, давайте варианти за място! Моля не повтаряйте вече споменати. И така:
1. Лесново
2. Стара Загора
3. ..........?.........

stelt
12-05-2011, 18:20
Сливен

CrazyElement
12-05-2011, 18:47
Добре , защо не на калояново , защо не се прави 1 голям ИталФест , да кажим , и да има и тиме аттак и драг , мисля , че Калояново отговаря на тези критерии близо е до Пловдив , може да се приеме , че е сравнително достъпна за всички ( без колегите от североизточно България) , На битката Японски срещу Немски коли , в пограмата имаше всичко Тиме Атак, Дрифт и Драг , тъй като повечето талянски коли са предно , логично е да отпадне Дрифт, може да се сложи на негово място примерно Италианско преследване , ама освен адреналин , че гониш някой , не се различава особенно от Тиме Атака. Като Цяло аз предлагам Калояново. Повечето хора искат масовост по събията , но как да стане като имаме , трак дей , драг дей и италфест( Съборите не ги броя , те са със съвсем друг характер) , според мен просто Трак дей и драг Дей трябва да се обединят с ИталФест, и да се направи 1 голямо събитие за всички феново на различните видове "рейсинг".

ЕДИТ: реално така ще се спестят пари и за самата организация на 3 събия и също така пари за пътни на участниците , които са привърженици на всякакъв рейсинг ..

Furious 155
12-05-2011, 18:51
Добре , защо не на калояново ,
Цялата права е 580м... не е достатъчно!

WhitePower
12-05-2011, 18:55
Цялата права е 580м... не е достатъчно!
ммда с 180 трудно се спира , и е рисково 160 метра
иначе идеално място за мене и е в центъра на българия
в стара загора не съм бил и незнам как е пистата

CrazyElement
12-05-2011, 18:59
Цялата права е 580м... не е достатъчно!

Ами незнам колега , аз за други писти (със завой) за карачите и права за драг не се сещам , ок не е 600+ но пак можем да се примирим и с това( нз примерно да не е до 400м знам ли , верно няма да е точно драг , ама пак ще се види коя кола е по-силна ) , Сега пак ми е интересно как тогава на батъла на Японки вс. Германки се пускаха на драг коли по 1000 коня :) визирам ауди S2. Според мен просто липсва желание , едвали някой ще се разреве ако гонката не е точно до 402 м, + това предполагам тази права е достатъчна но за коли под определни коне , защото реално си е самоубиство с "наще тунинг" коли , които са по 300+ коня , а спирачната им система е за 200 примерно. Но пак казвам не ми е ясно как тогава се пускаха на драг 1000+ коня коли :) и по 500 кг купета :)

fiore
12-05-2011, 19:04
Добре , защо не на калояново , защо не се прави 1 голям ИталФест , да кажим , и да има и тиме аттак и драг , мисля , че Калояново отговаря на тези критерии близо е до Пловдив , може да се приеме , че е сравнително достъпна за всички ( без колегите от североизточно България) , На битката Японски срещу Немски коли , в пограмата имаше всичко Тиме Атак, Дрифт и Драг , тъй като повечето талянски коли са предно , логично е да отпадне Дрифт, може да се сложи на негово място примерно Италианско преследване , ама освен адреналин , че гониш някой , не се различава особенно от Тиме Атака. Като Цяло аз предлагам Калояново. Повечето хора искат масовост по събията , но как да стане като имаме , трак дей , драг дей и италфест( Съборите не ги броя , те са със съвсем друг характер) , според мен просто Трак дей и драг Дей трябва да се обединят с ИталФест, и да се направи 1 голямо събитие за всички феново на различните видове "рейсинг".

ЕДИТ: реално така ще се спестят пари и за самата организация на 3 събия и също така пари за пътни на участниците , които са привърженици на всякакъв рейсинг ..

Единствени свободни дати през септември 10-11.
Ако обединиш трак, драг и италфест означава два дни. В противен случай как ще събереш програмата така че да имаш драг със стартове за време, решетка, тайм атак и т.н в един ден. Трак и драг едновременно може да се направи в сапарева баня- драг на пистата и италианско на затвореното трасе при хангарите.

Bobo
12-05-2011, 19:18
Ами незнам колега , аз за други писти (със завой) за карачите и права за драг не се сещам , ок не е 600+ но пак можем да се примирим и с това( нз примерно да не е до 400м знам ли , верно няма да е точно драг , ама пак ще се види коя кола е по-силна ) , Сега пак ми е интересно как тогава на батъла на Японки вс. Германки се пускаха на драг коли по 1000 коня :) визирам ауди S2. Според мен просто липсва желание , едвали някой ще се разреве ако гонката не е точно до 402 м, + това предполагам тази права е достатъчна но за коли под определни коне , защото реално си е самоубиство с "наще тунинг" коли , които са по 300+ коня , а спирачната им система е за 200 примерно. Но пак казвам не ми е ясно как тогава се пускаха на драг 1000+ коня коли :) и по 500 кг купета :)

Много просто аудито изобщо не даваше газ ;) Нали се сещаш че 10сек кола на 400 метра има над 240 терминална мислиш ли че ако стартира наистина ще може за няма и 150 метра да вземе завоя :mrgreen:

digitalundgrd
12-05-2011, 19:21
Ами на по-силните коли ще слагаме парашути хихихи :)

fiore
12-05-2011, 19:31
БМВ вече правиха по къс драг на един събор. Тогава обаче какъв е смисъла от измерване на времето.

V_A_N_K_A_T_A
12-05-2011, 19:46
Ами незнам колега , аз за други писти (със завой) за карачите и права за драг не се сещам , ок не е 600+ но пак можем да се примирим и с това( нз примерно да не е до 400м знам ли , верно няма да е точно драг , ама пак ще се види коя кола е по-силна ) , Сега пак ми е интересно как тогава на батъла на Японки вс. Германки се пускаха на драг коли по 1000 коня :) визирам ауди S2. Според мен просто липсва желание , едвали някой ще се разреве ако гонката не е точно до 402 м, + това предполагам тази права е достатъчна но за коли под определни коне , защото реално си е самоубиство с "наще тунинг" коли , които са по 300+ коня , а спирачната им система е за 200 примерно. Но пак казвам не ми е ясно как тогава се пускаха на драг 1000+ коня коли :) и по 500 кг купета :)

Абе,Кольо,недей дава грешни акъли...
Калояново за драг не става.Изобщо няма смисъл да се обсъжда.
На Сепарева Баня не беше лошо,имаше и доволно сцепление.Там,обаче на повечето ще им е съвсем далече...

CrazyElement
12-05-2011, 20:08
Чакай сега , грешни акъли в твойте очи , за мен си е ОК , за други сигурно също, ето и колегата фиоре горе е написал , че бмв са правили къс драг възможно е факт е + това аз просто дадох пример как ще е по-добре да се организират мероприятията ,да съберат МАКС хора за най-малко пари за организация и най-малко пари за разходи на хората , които ще го посетят. Такаче нямам нищо напротив Вие , ако имате по-добри идеи къде да бъде да е там , на мен не ми е да е на Калояново , просто идеята да се обидинят 3те събития е по- важна , то така или иначе ИталФест-а е 2 дни , сега пак може да се направи 1вия ден да си е посветен на ИталФест-а като цяло , да се гледат различни тунинги и т.н. , а 2рия да се направи 1 пограма за даване на газ , сигурен, съм , че един ден ще е напълно достатъчен за Тиме Атак + драг пък било и още нещо , видях го тогава на Калояново ( като се имаше предвид , че две напълно различни марки го организираха , а тук организаторите се познават и мисля , че биха се справили дори по -добре .)

Събев
12-05-2011, 20:33
Чакай сега , грешни акъли в твойте очи , за мен си е ОК , за други сигурно също, ето и колегата фиоре горе е написал , че бмв са правили къс драг възможно е факт е + това аз просто дадох пример как ще е по-добре да се организират мероприятията ,да съберат МАКС хора за най-малко пари за организация и най-малко пари за разходи на хората , които ще го посетят. Такаче нямам нищо напротив Вие , ако имате по-добри идеи къде да бъде да е там , на мен не ми е да е на Калояново , просто идеята да се обидинят 3те събития е по- важна , то така или иначе ИталФест-а е 2 дни , сега пак може да се направи 1вия ден да си е посветен на ИталФест-а като цяло , да се гледат различни тунинги и т.н. , а 2рия да се направи 1 пограма за даване на газ , сигурен, съм , че един ден ще е напълно достатъчен за Тиме Атак + драг пък било и още нещо , видях го тогава на Калояново ( като се имаше предвид , че две напълно различни марки го организираха , а тук организаторите се познават и мисля , че биха се справили дори по -добре .)

Всичкото хубаво ама ДРАГ на 300м примерно....не е добра идея! Попитай колко от тези които искат да карат включително и аз са съгласни на това! Отговорът мисля ти е ясен! Давайте сега нататък...

CrazyElement
12-05-2011, 20:35
Е то аз казах , нека идеята за 3те събития на едно да си остане , а организаторите да преценят , къде е най-добре да се направи, аз не споря , че Калояново е най-добре :) , ако има по-добър вариант съм за него.

soldier81
12-05-2011, 21:40
Има!
3.Сапарева баня,има 3600м права писта и още толкова със завои.
4......................

haljscho
12-05-2011, 22:05
Има!
3.Сапарева баня,има 3600м права писта и още толкова със завои.
4......................
Да ама на Сепарева баня май няма как да се събере такса от публиката......

r.punto
12-05-2011, 22:20
Сливен за драг -отлично
Калояново- за каране отлично
Лесново- за драг става за каране не знам
Варна- не знам
Велико търново- не знам
Габрово-междене късо за драг,за каране не става
Сепарева баня-става
Други не се сещам

soldier81
12-05-2011, 23:12
Да ама на Сепарева баня май няма как да се събере такса от публиката......


Има,едната писта е заградена.
Там провеждат кръгове някакви състезания и се събира вход.

mochko1
12-05-2011, 23:32
Долна Митрополия......
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=bg&geocode=&q=%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%B8%D1%8 2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%8F&sll=51.51333,-0.088947&sspn=0.028844,0.077162&g=%D0%9B%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BD,+UK&ie=UTF8&hq=&hnear=%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0+%D0%9C%D0%B8% D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%8F,+% D0%9F%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD,+%D0%91%D1%8A% D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F&ll=43.451112,24.50655&spn=0.016824,0.038581&t=h&z=15

ICI
13-05-2011, 01:06
на Калояново битката Японски/Германски е била на драг 1/8 миля, тоест 201 метра което си е пак по драг правилника и е тип състезание с официални времена и рекорди.

fiore
13-05-2011, 02:41
Да ама на Сепарева баня май няма как да се събере такса от публиката......

На сапарева баня събиране на вход за драг не е невъзможно но е трудно. Срещу пистата има затворен маршрут на който се прави и кръг от републиканското по италианско преследване. Владимир Илиев го ползва. Заградено е и вход там се събира.


на Калояново битката Японски/Германски е била на драг 1/8 миля, тоест 201 метра което си е пак по драг правилника и е тип състезание с официални времена и рекорди.
Същото са направили и БМВ минаалата година на картинг писта Плевен:))

колега @r.punto мога да изброя и още места но ...- Летница, Враца, Попово.... Долна Митрополия я забрави. Там няма да пуснат автомобили докато Богдан Николов е председател на мотофедерацията.

badmadafaka
13-05-2011, 11:59
Не съвсем по темата, но това с 1/8 миля според мен ще има повечко интрига и по-голям шанс за доста по-слаби коли да бият мощни бегачки с големи мотори :starwars:
Като идея не е зле ако се прави за кеф - зле ще е за такива статистици дето се пускат само и само после да избиват комплекси във форума как са нашляпали тоя и оня (добре, че тука няма такива :kiss:)

bouncer
13-05-2011, 17:30
Мен лично идеята за драг на 201м не ме грабва особено, честно казано. Но е факт, че това са пистите. Някой да има представа как стои въпроса с пистата в Сливен като наеми и условия? на ЛС, моля.

ne0
13-05-2011, 18:55
малко инфо:
Като любител на авиацията съм много запознат, че в България има към момента над 50 полуси които стават за каране или поне участъци от тях. На поне 30 съм ходил лично, но като се има предвид, че съм допренесъл доста за осъществяването на Драга в Стара Загора, Лесново и като цяло съм бил от първите по Сливен, правете си сметката...

stelt
13-05-2011, 19:05
Мдааа, летища колкото искаш. Настилката на повечето не е подходяща за автомобилни спортове.

drigata
13-05-2011, 21:37
малко инфо:
Като любител на авиацията съм много запознат, че в България има към момента над 50 полуси които стават за каране или поне участъци от тях. На поне 30 съм ходил лично, но като се има предвид, че съм допренесъл доста за осъществяването на Драга в Стара Загора, Лесново и като цяло съм бил от първите по Сливен, правете си сметката...


И как трябва да го разбираме този ти пост??????





Мдааа, летища колкото искаш. Настилката на повечето не е подходяща за автомобилни спортове.

А ти драги ,би ли изброил летищата на които има достъп до външни лица или мероприятия и да стават за нещо ,щото аз не се сещам за много такива!!!!!!!!!!!!???????

stelt
13-05-2011, 22:17
Ами точно това исках да кажа, че е пълно с поляни и летища, но не са с подходяща настилка.
На мен примерно не ми е много приятно да давам газ върху бетонна настилка с 5 сантиметрови фуги.

toki4a
21-05-2011, 02:36
таз тема почина нещо.....:baby:

kocta
22-05-2011, 17:07
Аз знам едно летище с асфалтова настилка на 45км от София което се продава. Ако има желаещи :)

haljscho
22-05-2011, 19:18
Аз знам едно летище с асфалтова настилка на 45км от София което се продава. Ако има желаещи :)
Вземе си го купи някой.......

Сливен е трепач.....

За Фест+Драг............

WhitePower
22-05-2011, 21:25
Аз знам едно летище с асфалтова настилка на 45км от София което се продава. Ако има желаещи :)идеално , много си полезен
що не написа подробностти

иде

fiore
25-05-2011, 19:05
Темата наистина умря, но ако има сериозни желаещи, сме готови веднага да го организираме към края на юни

drigata
25-05-2011, 19:50
Темата наистина умря, но ако има сериозни желаещи, сме готови веднага да го организираме към края на юни

Ето това чуване чакахме......

DJ_STIVAN
25-05-2011, 20:29
Желаещите така като гледам са към 86 + още колеги от другите форуми... ,мисля че реално ще се съберат към 30 коли участници , може и повече.

VFTI
25-05-2011, 20:34
Има има има! Направо започвайте организацията, едни 15-20лв. за участие и по 5лв. за вход и сме готовии...

Васил Петров
26-05-2011, 14:30
Има има има! Направо започвайте организацията, едни 15-20лв. за участие и по 5лв. за вход и сме готовии...

Абсолютно!!!!! :Bolt:

fiore
01-06-2011, 17:34
И така, ще има не един а два Драг дея. Първия ще бъде на 25-ти юни на пистата край Сапарева баня. С оглед по голяма интрига се обмислят възможности за покана за участие и на други клубове. Датата на втория, още не е уточнена но ще бъде края на лятото в централна България.
Възможно е за първия да има някакви облекчения за хората които са много отдалечени от Сапарева баня.
Подробности- скоро!

thecleaner
01-06-2011, 17:36
И така, ще има не един а два Драг дея. Първия ще бъде на 25-ти юни на пистата край Сапарева баня. С оглед по голяма интрига се обмислят възможности за покана за участие и на други клубове. Датата на втория, още не е уточнена но ще бъде края на лятото в централна България.
Възможно е за първия да има някакви облекчения за хората които са много отдалечени от Сапарева баня.
Подробности- скоро!

EEEEEEEEвалааааааа.

digitalundgrd
01-06-2011, 17:39
Перфектно ;) Дано участниците са повечко и различни от обичайните заподозрени.

Васил Петров
01-06-2011, 17:58
Евалата на КАРБ. :big_flowers:

Да се подготвят всички с бързи атмосверки. :duel:

badmadafaka
01-06-2011, 18:06
Евала на холдинга (разбирайте клуба) :naughty:

VFTI
01-06-2011, 18:10
Оооооооооо да да да да :go: :go: :go: :go:

Събев
01-06-2011, 18:12
Ебаси късмета!
На първия рожден ден на малкия ли се падна???!!!
Ще се застрелям! :big_whoops::Silent::throw::mad:

souze
01-06-2011, 18:49
Евалата на КАРБ. :big_flowers:

Да се подготвят всички с бързи атмосверки. :duel:
Аее оуу, а ние с бавните турбо дизели да мреме ли??

Евалаааа на организаторите!!!!

fiore
01-06-2011, 18:59
Аее оуу, а ние с бавните турбо дизели да мреме ли??

Евалаааа на организаторите!!!!

Клас "дизел":))))

и свободни двубои естественно- кой срещу когото иска:)))

Само да не е като миналата година дъжд. Ще се постараем за коректно времеизмерване

Васил Петров
01-06-2011, 21:51
Аее оуу, а ние с бавните турбо дизели да мреме ли??

Евалаааа на организаторите!!!!

Ми вие няма да мрете ама като ми напълните филтъра с сажди-аз умирам. :)

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:50 ----------


Клас "дизел":))))

и свободни двубои естественно- кой срещу когото иска:)))

Само да не е като миналата година дъжд. Ще се постараем за коректно времеизмерване

Сега очаквам и как ще са класовете.И изсквания за колата.

gigi
01-06-2011, 23:27
Ми вие няма да мрете ама като ми напълните филтъра с сажди-аз умирам. :)[COLOR="Silver"]


Ми пълниме като сме отпред.......

WhitePower
02-06-2011, 00:05
за това Васе винаги пред дизелите , щото много мириши:gayfight:

ne0
02-06-2011, 00:11
за това Васе винаги пред дизелите , щото много мириши:gayfight:

Васето му е терсене с дизелите .... мухахахаха

Васил Петров
02-06-2011, 04:04
Васето му е терсене с дизелите .... мухахахаха

Само така си мислиш......
Питай Гиги преди време какво му се случи на 202.Та и на сепарева баня същото.

gigi
02-06-2011, 11:48
Само така си мислиш......
Питай Гиги преди време какво му се случи на 202.Та и на сепарева баня същото.

:roll2::roll2::roll2::roll2::roll2:

Васил Петров
02-06-2011, 12:57
:roll2::roll2::roll2::roll2::roll2:

Батка подготвяй кораба защото усещам страха ти. :rotfl:

M.Gruev
02-06-2011, 13:47
Ми вие няма да мрете ама като ми напълните филтъра с сажди-аз умирам.Виш Васе как си знаеш, че ще си зад печките. :)

Васил Петров
02-06-2011, 14:51
Виш Васе как си знаеш, че ще си зад печките. :)

Ще видим.Дай боже повечето да не пишете ей така а и да дойдете!!!!!!

Dagi
02-06-2011, 19:44
Там сме!:D

ne0
02-06-2011, 20:51
Само така си мислиш......
Питай Гиги преди време какво му се случи на 202.Та и на сепарева баня същото.


Мама нали знаеш че бравото ти е хвърлило ръкавица...... муахах

ЗМЕЯ!
02-06-2011, 21:18
Мама нали знаеш че бравото ти е хвърлило ръкавица...... муахах

Беее с тия 17 сек. ще си е бая сериозна конкуренция на Бравото да ти кажа... :tooth:

Васил Петров
02-06-2011, 22:25
Мама нали знаеш че бравото ти е хвърлило ръкавица...... муахах

:director: Леб няма да ти се яде.Ще те чакам с голямия черпак. :plane:

---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:23 ----------


Беее с тия 17 сек. ще си е бая сериозна конкуренция на Бравото да ти кажа... :tooth:

АКО Бях 17сек кола нямаше да пиша(Колата е 16,9).:on_da_beach:

DJ_STIVAN
02-06-2011, 22:42
Живот и здраве и аз съм там....

pr_00f
03-06-2011, 00:25
:)
Яко, отивам да тренирам и да подготвя колата ( да се напомпя гумите)

Max
03-06-2011, 00:40
:)
Яко, отивам да тренирам и да подготвя колата ( да се напомпя гумите)

Ааа, Стефко, с теб ще одим ли да правим калабалък?
Може за нас да организират драг за най-бавно каране... или нещо на заден ход... знам ли :-D

ЗМЕЯ!
03-06-2011, 00:42
Чудесно е, че нещата се нареждат и, че в крайна сметка ще има много радост за нас любителите на по-силните рацер-усещания... :devil:

:cheers: за КАРБ

pr_00f
03-06-2011, 01:10
Ааа, Стефко, с теб ще одим ли да правим калабалък?
Може за нас да организират драг за най-бавно каране... или нещо на заден ход... знам ли :-D

Убря , ни тъй срам.
Аз може и да не мога да карам ама тя колата си върви.
По този повод ще ъпгрейдна "чепо" от 10% на 15%.
И ще я измия за по-малко съпровтивление при високите скорости.
А и този сезон вече съм с 15ки... треперете рацери.

Васил Петров
03-06-2011, 04:03
Чудесно е, че нещата се нареждат и, че в крайна сметка ще има много радост за нас любителите на по-силните рацер-усещания... :devil:

:cheers: за КАРБ

Ще идваш ли? Да ти подготвя подарък. :devil:

Bimbo
03-06-2011, 09:52
Всички ли ще могат да участват или само Алфета?

badmadafaka
03-06-2011, 10:16
Аз имам едно предложение, което мисля, че ще е забавно за доста хора - да се направи клас "Коли с двуцифрено число заводски коне" :metal:
Ако се направи такова нещо и там ще участвам ;)

ЗМЕЯ!
03-06-2011, 11:03
Ще идваш ли? Да ти подготвя подарък. :devil:


Задръж бинокъла за теб дружеее...ще ти требе! :tooth:

миро
03-06-2011, 11:27
Змей, аре събирай пловдивчани и идвайте да си направиме кефа.

MrX
03-06-2011, 11:37
Аз имам едно предложение, което мисля, че ще е забавно за доста хора - да се направи клас "Коли с двуцифрено число заводски коне" :metal:
Ако се направи такова нещо и там ще участвам ;)

Ти колко алфи под 100 коня познаваш, че аз малко :-P

WhitePower
03-06-2011, 11:41
Могат ли и фиати да идват

fiore
03-06-2011, 11:56
Орлине, тоз въпрос беше излишен. Със сигурност всичко с италианско потекло ще може да участва. Ако имаш познати със лади, застави, аутобианки, ферари, ламборджини, Де Томазо, и всякакви такива- кани ги да идват

ЗМЕЯ!
03-06-2011, 12:13
Змей, аре събирай пловдивчани и идвайте да си направиме кефа.

Споко негроу, ще подготвим Майна-гилдията за един вълнуващ бира-скара-драг дей... :tooth:

badmadafaka
03-06-2011, 13:07
Ти колко алфи под 100 коня познаваш, че аз малко :-P
Ами сега може да ме "нахранят" най-върлите фенове, но аз под едни знаменател си ги слагам с фиатките и ланчиите, а от първите има много под 100 коня :metal:

Пък и явно не само аз мисля така:

Орлине, тоз въпрос беше излишен. Със сигурност всичко с италианско потекло ще може да участва.

Bimbo
03-06-2011, 13:09
Орлине, тоз въпрос беше излишен. Със сигурност всичко с италианско потекло ще може да участва. Ако имаш познати със лади, застави, аутобианки, ферари, ламборджини, Де Томазо, и всякакви такива- кани ги да идват


Което е отговор на моя въпрос дали мога да участвам(благодаря),и втория ми въпрос,ограничения в потготовката(без салони,сликове,без фарове(при мен има значение отляво)спортни седалки,гориво)в смисъл кога ще се каже разделение по класове дали ще има и какви ще бъдат ограниченията в потготовката на колите или ще е фрее за каквото и да е!Благодаря предварително за отговорите!

thecleaner
03-06-2011, 13:11
Което е отговор на моя въпрос дали мога да участвам(благодаря),и втория ми въпрос,ограничения в потготовката(без салони,сликове,без фарове(при мен има значение отляво)спортни седалки,гориво)в смисъл кога ще се каже разделение по класове дали ще има и какви ще бъдат ограниченията в потготовката на колите или ще е фрее за каквото и да е!Благодаря предварително за отговорите!

Я пак, ти с кво ще участваш :shocking::shocking::shocking:

mitaka_cs
03-06-2011, 13:30
Ами сега може да ме "нахранят" най-върлите фенове, но аз под едни знаменател си ги слагам с фиатките и ланчиите, а от първите има много под 100 коня :metal:

Пък и явно не само аз мисля така:

Една Ланча има със сигурност под 100 коня и мисля да я докарам:D
Може и да запише една 20-ка по случай 24-та годишнина.

Bimbo
03-06-2011, 13:35
Я пак, ти с кво ще участваш :shocking::shocking::shocking:


Хахаххахахахаха,мога да дойда със сериозна кола,НО за мен това е ТЪПО,ЗАЩОТО не е МОЯ!Мислех да пипна 20-ката малко като за драгче в сервиза,но не се знае как ще съм с времето,и дали ще мога да участвам!Другия проблем,е,че мапера не ми е в България,а без мап няма смисъл да идвам(защото най-малкото няма смисъл да бия някакви 1.6 или 1.8 и да ме тупне добре пипнат 2.0 в купе на 156 или 2.4 в каквото и да е купе с хубав мап)!Много ми се иска да присъствам на събитието и дано да стане така,че да дойда!

fiore
03-06-2011, 15:17
Програмата (може да претърпи незначителни промени)
КЛУБ АЛФА РОМЕО БЪЛГАРИЯ ви кани да участвате на 2-ри Алфа Драг Дей, който ще се състои на 25 . Юни. 2011 година на Пистата до Сапарева Баня. До участие ще бъдат допускани всички Автомобили произведени на италианска платформа.
Гонките ще бъдат проведени в 4 класа:
Клас „А“- Автомобили с атмосферни двигатели с обем на двигателя до 2000 см3. Наличието на интериор, брони , стъкла( оригинални) ,врати и капаци е задължително . БЕЗ нитро системи. Забранено е използване на сликове и полусликове.
Клас „В“- Автомобили с атмосферни двигатели с обем над 2000 см3 и Автомобили с турбодвигатели .Наличието на интериор, брони , стъкла( оригинални) ,врати и капаци е задължително . БЕЗ нитро системи. Забранено е използване на сликове и полусликове.
Клас „С“ – Без ограничение на обема на двигателя, Без ограничение за тубродвигатели. Допускат се Нитро системи. Допуска се олекотяване. Допуска се използване на сликове и полусликове.
Клас „Дизел“- Автомобили с дизелови двигатели без ограничение на обема
* Ще се допуска участие на двама състезатели с един и същи автомобил както и състезатели с повече от един автомобил.
* Допуска се участие в два класа.
* Допускат се само участници навършили 18 години. Всички неотговарящи на това изискване се допускат САМО срещу декларация от поне единия родител или настойник.
* Използуването на предпазни каски е задължително
* За да се оформи клас са необходими – минимум 6 и максимум 32 участника
* Участниците подписват декларация в деня на събитието.
* До участие в Свободните двубои ще бъдат допускани и участници с други марки автомобили, ако за тях гарантира член на КАРБ, Фиат Форум България или Клуб Ланча България

Програма:
8,30-9,00-Регистрация на участниците
9,00-9.15- Брифинг
9.30-11,15 – Стартове за квалификационно време
11,30-13,00 - старт на класове „А“ и „В“
13,30-15,00 – старт на класове „Дизел“ и “С“
15,15-15,30 награждаване
15,30-18,30- Свободни двубои- всеки може да предизвика противник по избор
18,30- край

Такси за участие:
 Членове на Клуб Алфа Ромео България- безплатно
 Такса участие заплатена до 19. Юни- 20 лв
 Такса за участие заплатена след 19-ти юни-25 лв
 Такса за участие на втори автомобил на един и същ участник-10 лв.
 Такса за 3 старта в „Свободните двубои“- 5 лв

Организаторите си запазват правото за промени в програмата .
Очаквайте информация за записвания.

WhitePower
04-06-2011, 03:16
задните седалки като ги няма в кой от 2 та класа са и броят ли се за олекотяване
щото ме мързи да ги слагам , а и са само 14 кила а една гадна котка в гаража ги припика няколко пъти да я ...

drigata
04-06-2011, 11:21
Това е за клас С,да не забравяме и семисликовете отпред....

Mitko1978
04-06-2011, 18:50
Здравейте пичове,
А,ако има драг дей,ще пуснете ли едно червено БМВ:))))
Ако не друго,поне ви правя евала че се събирате почти всяка вечер и давате газ...

haljscho
04-06-2011, 19:01
Добре де, нали уж Драг дей, що така на състезание го обръщате.........
Ето например, идвам на Драг дея правя 2-3 старта за квалификационно време, където се състезавам с вятъра, после идва ред на моя клас, пускам се падам още на първата гонка и състезанието приключва за мен...... И съответно започвам да чакам да стане следобед та евнтуално да се пусна още няколко пъти........
Все пак не сме състезатели и не караме състезателни коли.......
Нали за кеф трябва да е..........

Както и да е, да питам тогава тъй като имаме право да се състезаваме в 2-класа, аз в клас Б мога ли да се пусна........

thecleaner
04-06-2011, 19:06
Добре де, нали уж Драг дей, що така на състезание го обръщате.........
Ето например, идвам на Драг дея правя 2-3 старта за квалификационно време, където се състезавам с вятъра, после идва ред на моя клас, пускам се падам още на първата гонка и състезанието приключва за мен...... И съответно започвам да чакам да стане следобед та евнтуално да се пусна още няколко пъти........
Все пак не сме състезатели и не караме състезателни коли.......
Нали за кеф трябва да е..........

Както и да е, да питам тогава тъй като имаме право да се състезаваме в 2-класа, аз в клас Б мога ли да се пусна........

Нещо не ми е ясен поста ти. Без правила ли трябва да се кара или как?
Кефа на свободните двубои можеш да си направиш.

CrazyElement
04-06-2011, 21:14
Нещо не ми е ясен поста ти. Без правила ли трябва да се кара или как?
Кефа на свободните двубои можеш да си направиш.

Колегата предполагам имаше предвид , че той се пуска срещу 1 и пада и е до там отпада от състезанието , обаче следващата гонка друг , ще отпадне където би било интересно те 2мата да направят гонка , защото са 1 калибар да кажем. Като цяло предполагам има предвид , да се пуснеш по 1 път с всяка кола от класа и чак тогава да се видят времената кой с най-добре и той да е 1ви после 2ри и 3ти :) , така ще направиш макс гонки :) , все пак си дал 20 лева, защото като поискаш да направш 2-3 сверки с други коли още 20 лева трябва да оставиш

thecleaner
04-06-2011, 21:18
Колегата предполагам имаше предвид , че той се пуска срещу 1 и пада и е до там отпада от състезанието , обаче следващата гонка друг , ще отпадне където би било интересно те 2мата да направят гонка , защото са 1 калибар да кажем. Като цяло предполагам има предвид , да се пуснеш по 1 път с всяка кола от класа и чак тогава да се видят времената кой с най-добре и той да е 1ви после 2ри и 3ти :) , така ще направиш макс гонки :) , все пак си дал 20 лева, защото като поискаш да направш 2-3 сверки с други коли още 20 лева трябва да оставиш

Тука не е шампионската лига все пак. Ако има 30 тина коли колкото мисля че ще има, ако го карат секи с секи, ще откараме една седмица, да не кажа че половината ще родат ;)

r.punto
04-06-2011, 21:39
Нали ще има клалификациони времена-честни и по тях ще се направи стартовата решетка.Така ще е максимално честно ,съперническо и забавно:bg:

WhitePower
04-06-2011, 21:46
Това е за клас С,да не забравяме и семисликовете отпред....
тука те оборих Парадата не е семи слик , Адван неовата и А048 са семи слик :)
тука има ( според рекламите ) имало силика в гумата но не я прави семи слик в никакъв случай
за тва другия клас се класирам идеално :) само седалките са проблем , дали се броят за олекотяване , ако е така да свалям на брата седалките и да ги монтирам на мене ;)
иначе и в горния клас пак ще се бягаме ,ама с тез 4Х4 немаме много конкуренция

haljscho
04-06-2011, 22:53
Нещо не ми е ясен поста ти. Без правила ли трябва да се кара или как?
Кефа на свободните двубои можеш да си направиш.
Ми все едно Трак дея да се кара като Италианско преследване......... И като отпаднеш.........:shocking: няма повече гонки за теб..........

Нареждам се аз с теб и правим гонка........
След нас Пенчо и Иванчо.........
След тях Митко и Веско..........и т.н.
На 202-ра как се гоните?
По класове ли?

След като заплатя 25лв. ми се струва редно да мога да се дърпам през целия ден.........
Нареждаме се на опашка по двама и се дърпаме когато ни дойде реда, както се кара на Калояново например........
Защо да плащам 25лв. за един старт.............
И после да чакам да стане 16:00ч. за да може евентуално да се пусна с някой.........
По тая логика мога да си гледам цял ден и накрая да платя 10лв. и да се пусна 6-пъти ако случайно не завали или нещо се обърка.............
Според теб кое е по-добре за публиката, да се пускат 15-20коли или постоянно да гледат различни стартове............
Кво ме интересува бензин ли си, дизел ли си, с турбо без турбо........... щом даваме близки времена що да не се пуснем...........
Надявам се да съм разбран правилно..........

WhitePower
04-06-2011, 23:12
Ми все едно Трак дея да се кара като Италианско преследване......... И като отпаднеш.........:shocking: няма повече гонки за теб..........

Нареждам се аз с теб и правим гонка........
След нас Пенчо и Иванчо.........
След тях Митко и Веско..........и т.н.
На 202-ра как се гоните?
По класове ли?

След като заплатя 25лв. ми се струва редно да мога да се дърпам през целия ден.........
Нареждаме се на опашка по двама и се дърпаме когато ни дойде реда, както се кара на Калояново например........
Защо да плащам 25лв. за един старт.............
И после да чакам да стане 16:00ч. за да може евентуално да се пусна с някой.........
По тая логика мога да си гледам цял ден и накрая да платя 10лв. и да се пусна 6-пъти ако случайно не завали или нещо се обърка.............
Според теб кое е по-добре за публиката, да се пускат 15-20коли или постоянно да гледат различни стартове............
Кво ме интересува бензин ли си, дизел ли си, с турбо без турбо........... щом даваме близки времена що да не се пуснем...........
Надявам се да съм разбран правилно..........


спокойно ще е като миналия път , в началото ще има доста свободни докато направят апаратурата

thecleaner
05-06-2011, 01:06
Ми все едно Трак дея да се кара като Италианско преследване......... И като отпаднеш.........:shocking: няма повече гонки за теб..........

Нареждам се аз с теб и правим гонка........
След нас Пенчо и Иванчо.........
След тях Митко и Веско..........и т.н.
На 202-ра как се гоните?
По класове ли?

След като заплатя 25лв. ми се струва редно да мога да се дърпам през целия ден.........
Нареждаме се на опашка по двама и се дърпаме когато ни дойде реда, както се кара на Калояново например........
Защо да плащам 25лв. за един старт.............
И после да чакам да стане 16:00ч. за да може евентуално да се пусна с някой.........
По тая логика мога да си гледам цял ден и накрая да платя 10лв. и да се пусна 6-пъти ако случайно не завали или нещо се обърка.............
Според теб кое е по-добре за публиката, да се пускат 15-20коли или постоянно да гледат различни стартове............
Кво ме интересува бензин ли си, дизел ли си, с турбо без турбо........... щом даваме близки времена що да не се пуснем...........
Надявам се да съм разбран правилно..........

Разбирам те абсолютно, но няма как да стане по твоя начин според мен. Скачаш си сутринта правиш си няколко за времена пускания, после си изчакваш класа мисля че в B и C никъде не пише без печки и после с които искаш си се пускаш. Повечето класове са създадени с цел да бъдат оценени атмосверки, JTD та и турбо бегачки, за да няма после сърдити...... аз съм с атмосверка или той е дизел ма е еди кво си.

Jivko7777
05-06-2011, 01:20
Разбирам те абсолютно, но няма как да стане по твоя начин според мен. Скачаш си сутринта правиш си няколко за времена пускания, после си изчакваш класа мисля че в B и C никъде не пише без печки и после с които искаш си се пускаш. Повечето класове са създадени с цел да бъдат оценени атмосверки, JTD та и турбо бегачки, за да няма после сърдити...... аз съм с атмосверка или той е дизел ма е еди кво си.

Аааа нас не ни искат в отделните класове, изхвърлени сме в клас дизел :metal:

fiore
05-06-2011, 03:33
Няма да цитирам, че ме мързи но ще отговарям както се сещам.
-Няма никакъв проблем състезанието в два класа
- Орлине, в кой клас искаш да караш Рунтото? Може без задни седалки, спокойно. Няма да правим технически преглед. Дори в клас А може ще има и колмпромис със гумите. Колкото до времето , с амбиция сме тази година да няма такива проблеми.
- бмв ще пуснем извън състезателните решетки, ако съответно някой гарантира- пише го в програмата.
- Хората с дизелите всъщност са най облагодетелствани- вогат да участват в 3 класа ако искат- А или В, С и "Дизел"

Програмата ще бъде гъвкава, в зависимост от записаните автомобили. При желание можем да оставим повече време за стартове за време, но смятаме че доста по интересни ще са стартовете по двойки в свободните двубои.

Дано да отговорих на всички.

mordohy
05-06-2011, 10:09
Добре де, а защо не предвидите и клас в стил таратайки!
Има достатъчно под 110 коня, които може и да им се иска, ама...
Нали се сещате!
Аз например с удоволствие бих се пуснал с някоя 145/6 1.7 16в , вместо само да събирам конуси, гоня навлеци и конски мухи по пистата!

badmadafaka
05-06-2011, 10:50
Явно сме само трима "феновете" на двуцифреното число коне :doctor:
Айде казвайте как ще е записването... :notworthy:

Abar7h
05-06-2011, 11:03
Явно сме само трима "феновете" на двуцифреното число коне :doctor:
Айде казвайте как ще е записването... :notworthy:И аз се присъединявам :D Накрая в свободните двубои може да си организираме един импровизиран клас "таратайки" :D

WhitePower
05-06-2011, 16:40
Няма да цитирам, че ме мързи но ще отговарям както се сещам.
-Няма никакъв проблем състезанието в два класа
- Орлине, в кой клас искаш да караш Рунтото? Може без задни седалки, спокойно. Няма да правим технически преглед. Дори в клас А може ще има и колмпромис със гумите. Колкото до времето , с амбиция сме тази година да няма такива проблеми.
- бмв ще пуснем извън състезателните решетки, ако съответно някой гарантира- пише го в програмата.
- Хората с дизелите всъщност са най облагодетелствани- вогат да участват в 3 класа ако искат- А или В, С и "Дизел"

Програмата ще бъде гъвкава, в зависимост от записаните автомобили. При желание можем да оставим повече време за стартове за време, но смятаме че доста по интересни ще са стартовете по двойки в свободните двубои.

Дано да отговорих на всички.
дай сметка за превод на парите

badmadafaka
06-06-2011, 10:21
Чакаме да кажете как става записването :jason2:

WhitePower
06-06-2011, 10:59
Говорих с Фиоре , каза до 2-3 дена ще напише всичко

Bobo
06-06-2011, 20:35
Няма да цитирам, че ме мързи но ще отговарям както се сещам.
-Няма никакъв проблем състезанието в два класа
- Орлине, в кой клас искаш да караш Рунтото? Може без задни седалки, спокойно. Няма да правим технически преглед. Дори в клас А може ще има и колмпромис със гумите. Колкото до времето , с амбиция сме тази година да няма такива проблеми.
- бмв ще пуснем извън състезателните решетки, ако съответно някой гарантира- пише го в програмата.
- Хората с дизелите всъщност са най облагодетелствани- вогат да участват в 3 класа ако искат- А или В, С и "Дизел"

Програмата ще бъде гъвкава, в зависимост от записаните автомобили. При желание можем да оставим повече време за стартове за време, но смятаме че доста по интересни ще са стартовете по двойки в свободните двубои.

Дано да отговорих на всички.

Казах ти че тва с дизелите ще се наиграете внимавай;)

Tune
07-06-2011, 03:34
Тоест други марки автомобили ще могат да дадат време, но на свободните двубои :innocent:

badmadafaka
07-06-2011, 09:16
Ясно е написано, че за да участва кола от друга марка, за шофера и трябва да гарантира член на клуба на една от трите италиянски марки 8-)

Ето:
http://clubalfaromeo.com/forum/showpost.php?p=895651&postcount=160

ЗМЕЯ!
07-06-2011, 10:17
- Орлине, в кой клас искаш да караш Рунтото? Може без задни седалки, спокойно. Няма да правим технически преглед. Дори в клас А може ще има и колмпромис със гумите....

И защо са ни правила тогава, след като очевадно те няма да се спазват?

badmadafaka
07-06-2011, 10:56
Явно се разчита на културата и доброто възпитание на участниците, както и на това, че не са комплексари и няма да се правят на интересни и да тупат такива дето не са им изобщо в класа... 8-)

WhitePower
07-06-2011, 11:20
И защо са ни правила тогава, след като очевадно те няма да се спазват?

Споко змей ще се спазват , слагам си седалките или слагам 14 кила от отзаде за да си спокоен

---------- Post added at 10:20 ---------- Previous post was at 10:18 ----------


Явно се разчита на културата и доброто възпитание на участниците, както и на това, че не са комплексари и няма да се правят на интересни и да тупат такива дето не са им изобщо в класа... 8-)

естестсвенно ,че не ми е в класа ТС тата и дизеляците
за това сме и в горния клас , въпреки че обикновенно ГТ ( не съдете по моето ) е точно в класа на ТС ковете

fiore
07-06-2011, 11:29
И защо са ни правила тогава, след като очевадно те няма да се спазват?

Глей са бай змей:)
Първо казах "вероятно". Имам предвид че в този клас едва ли ше има сръдни. На хората дето си карат ежедневките, един път ще им се удаде възможност да се изкефят да си свалят задната седалка например:)
Миналата година имаше тотално недоволство за това че има изискване за каски. И к`во- караха без каски. Тази година този компромис не смятаме да го правим.


Казах ти че тва с дизелите ще се наиграете внимавай

Даваме им шанс:) Всеки сам да си ппррецени яйцето на дупето в кой клас има шанс. В "Свободните двубои" - там проблем никакъв ако ще 1,2 уно с 3,2 ГТВ да се замерват

WhitePower
07-06-2011, 13:45
ее все си мисля че без каски ще е по добре , все пак е драг състезание на 400м а не писта с завойчета , а и дори БФДР не иска каски , мисля че ще има мнооого голям отлив заради липса на каски бонета и ще има хора който са дошли но не са успяли да си намерят каска и са се отказали

bouncer
07-06-2011, 14:16
Каски най-вероятно ще има и ще са задължителни!

Орлине, друже, не мисля, че ти сам ще се изкефиш, ако се пуснеш в малкия клас. Малко като да отидеш на юмручен бой с картечница....няма интрига. Седи си в модифицирания клас и щракай с пръсти.

WhitePower
07-06-2011, 15:14
Каски най-вероятно ще има и ще са задължителни!

Орлине, друже, не мисля, че ти сам ще се изкефиш, ако се пуснеш в малкия клас. Малко като да отидеш на юмручен бой с картечница....няма интрига. Седи си в модифицирания клас и щракай с пръсти.

за каските ще можете ли да намерите поне каски за хората който нямат
в модифицирания съм с сигурност , въпроса е че и на брата колата мисля да докарам а тя е 140 кончета има няма с газова има и още сектанти в Гт сектата който и те мислят да участват
ще се събереме поне 4-5 ГТта ако ли не и повече
поел съм здрава агитка в фиатските среди

fiore
07-06-2011, 15:39
ох. за каски все още се колебаем. По принцип се изискват , но в много от състезанията се допуска да се кара без каски

Васил Петров
07-06-2011, 16:15
Лично аз няма как да си сложа каска.Защото няма да мога да седна в колата.Според мен каските са си за писта.Помислете дали трябва да са зедължителни тея каски.

WhitePower
07-06-2011, 17:03
аз каска и боне си имам но мисля глобално

fiore
07-06-2011, 17:04
аз каска и боне си имам но мисля глобално

Нали работиш у глобул, как да мислиш иначе:)

r.punto
07-06-2011, 21:02
Брехх на мене само каски ххххл ми стават щото ми е голяма и проста главата:Tease:ама ако са задължителни ще трябва да измоля от някого еветуалноо:big_bow_down:

WhitePower
07-06-2011, 21:20
Брехх на мене само каски ххххл ми стават щото ми е голяма и проста главата:Tease:ама ако са задължителни ще трябва да измоля от някого еветуалноо:big_bow_down:
то те са и по размер малко , аз бях карал( мотор ) с една голяма
трудна работа :) нищо не виждах
вземи си тройка кебабчета
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs608.snc3/31990_2440275005351_1206078203_100550908_4410999_n .jpg

r.punto
07-06-2011, 22:33
то те са и по размер малко , аз бях карал( мотор ) с една голяма
трудна работа :) нищо не виждах
вземи си тройка кебабчета
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs608.snc3/31990_2440275005351_1206078203_100550908_4410999_n .jpg
:Yeeeehaaa:таз каска е оллд скуул кефи батка то каската да е проблема

ФЕРАРИСТ
07-06-2011, 22:51
Не че се месим особенно, но след като вече е решено кога ще е тоя драгдей, уговаря се тва онва, не е ли добра идея да се постне на първа страница от темата кога ще е датата, къде и прочее, за да е видно за всеки който влезе в форума, без да изчита 10 - 15 страници от темата за да разбере кога ще е.......затрябва ми датата на тва нещо и вече 5-6 листа не можем да се ориентираме някак си.....

souze
08-06-2011, 02:08
ох. за каски все още се колебаем. По принцип се изискват , но в много от състезанията се допуска да се кара без каски

По принцип не е лошо нещо каската, но с терминална скорост от около 140км/ч, каквато ще дават 90% от участниците, няма да е толкова страшно според мен.

WhitePower
08-06-2011, 12:41
Пратих заявките и отивам да платя ;):indian:

ROSHAUDI
08-06-2011, 13:34
Браво на организаторите-и ние с Пикачо ще доидеммм

WhitePower
08-06-2011, 14:06
Браво на организаторите-и ние с Пикачо ще доидеммм

да навинам буст контролера значи ;)) поне за да ти чета задния номер

миро
08-06-2011, 14:31
Май се заформя още един клас - малко черно, с голяма турбина :whistle:. Вземете си парашути да може и да спирате :crazy:

Tune
08-06-2011, 15:11
На свободните двубои ще се засичат ли времена ?

fiore
08-06-2011, 15:15
До определено време-Да.

bouncer
08-06-2011, 16:04
Охоооо тука стана много интересно :)

murdera
08-06-2011, 16:29
А как стои въпросът с плащането за коли от други марки.Аз искам с мойта хонда да направя 3-4 старта за да калибрирам гтеха.После като мерим колите да знам , че дават на 99.9% същото време като на официалната техника :)

WhitePower
08-06-2011, 16:54
А как стои въпросът с плащането за коли от други марки.Аз искам с мойта хонда да направя 3-4 старта за да калибрирам гтеха.После като мерим колите да знам , че дават на 99.9% същото време като на официалната техника :)


все си мисля че за тебе може и да се направи компримис тъй като си на почти всички италянски нощни събирания ;) но без такса май няма да те допуснат , ако не искат аз ще те черпя една лепяща емблема на алфа , пак да видим дали ще успорят после участието ти ;)

WhitePower
08-06-2011, 16:55
ето и за тези който не знаят къде е пистата

fiore
08-06-2011, 16:56
А как стои въпросът с плащането за коли от други марки.Аз искам с мойта хонда да направя 3-4 старта за да калибрирам гтеха.После като мерим колите да знам , че дават на 99.9% същото време като на официалната техника :)

Щом Орлин гарантира за теб. :)))

murdera
08-06-2011, 17:19
Да разбирам ли ,че ще мога да се запиша за участие в клас Б ?

CrazyElement
08-06-2011, 18:44
Как чакам с нетърпение да сложа 1 ГИ на колата , защоото отново ще изпусна драг дея :( 100 лева бензин ми излиза с отиване и връщане , нечовешко е просто :(

digitalundgrd
08-06-2011, 18:48
Ами съберете се 3-ма 4-ма бре и си делете бензина ;)

CrazyElement
08-06-2011, 18:53
Така е добре , ама нали знаеш малък град , малко фенове на марката , невъзможно е да намеря 3ма фенове , които биха дали по 20 лева , да гледат как се дърпат алфи :)

WhitePower
08-06-2011, 18:53
Така е добре , ама нали знаеш малък град , малко фенове на марката , невъзможно е да намеря 3ма фенове , които биха дали по 20 лева , да гледат как се дърпат алфи :)
има и фиат фенове там , особенно едно ГТ от димитровград

CrazyElement
08-06-2011, 18:56
Да бе колега то ясно , че фенове има, ама нали трябва да ги познавам , а нямам как да ги взема с мен като не ги знам кои са :)

VFTI
08-06-2011, 19:21
Как чакам с нетърпение да сложа 1 ГИ на колата , защоото отново ще изпусна драг дея :( 100 лева бензин ми излиза с отиване и връщане , нечовешко е просто :(



Брааат щом 100лв. за бензин 1 път в годината са ти проблем....Просто незнам какво правиш тук...

От моя гледна точка за мен ти вече си тотална издънка и изобщо няма да вярвам и да си правя труда да чета нито един твой пост в рацинг раздела или пък да пишеш за драгаджийски изпълнения и колко ти вървяла колата....Очевидно е че до сега не си правил гонки и стартове, щото не разбирам как си имал пари да даваш за бензин до сега...

Тааа както казах, май вече съжалявам че съм те защитавал понякога....

Доказваш се като мрънкало и несериозен човек, така че бих те помолил просто да не изявяваш повече претенции в рацинг раздела....


За пореден път се убеждавам колко малко и кои са сериозните хора във форума, и кои са "лаещите" с най-бързите коли...

ТОЧКА.


П.П Баси тоя ми пост е дежа ву на миналогодишния, където историята и с най-големите бегачки извън София, които пак имаха оправдания да не дойдат се повтори...
П.П 2 Нещо май съм чувствителен на тази тема...незнам защо :tooth: :tooth:

Jivko7777
08-06-2011, 19:38
П.П Баси тоя ми пост е дежа ву на миналогодишния, където историята и с най-големите бегачки извън София, които пак имаха оправдания да не дойдат се повтори...
П.П 2 Нещо май съм чувствителен на тази тема...незнам защо :tooth: :tooth:

Нещо за рацерите извън София ли чувам :tooth:

VFTI
08-06-2011, 20:04
Нещо за рацерите извън София ли чувам :tooth:

Ич да не те чувам, ако не докараш алфата "сажда"...пък да видим върви ли 2.4 или не... :devil::devil:

vladeto_
08-06-2011, 20:13
то не че ако беше събитието някъде около Добрич(примерно) много от столичаните щяхте да се пуснете ама айде ... :)

Jivko7777
08-06-2011, 20:13
Ич да не те чувам, ако не докараш алфата "сажда"...пък да видим върви ли 2.4 или не... :devil::devil:

Колко му е да дойда да Софето :rockon: да черпиш едно сокче :devil:

Васил Петров
08-06-2011, 20:15
Колко му е да дойда да Софето :rockon: да черпиш едно сокче :devil:

От Венци сока от мен кефето. :devil:

Jivko7777
08-06-2011, 20:16
От Венци сока от мен кефето. :devil:

Ся ако каже някой че ще черпи и пържола направо тръгвам :innocent::roll2:

CrazyElement
08-06-2011, 21:06
Брааат щом 100лв. за бензин 1 път в годината са ти проблем....Просто незнам какво правиш тук...

От моя гледна точка за мен ти вече си тотална издънка и изобщо няма да вярвам и да си правя труда да чета нито един твой пост в рацинг раздела или пък да пишеш за драгаджийски изпълнения и колко ти вървяла колата....Очевидно е че до сега не си правил гонки и стартове, щото не разбирам как си имал пари да даваш за бензин до сега...

Тааа както казах, май вече съжалявам че съм те защитавал понякога....

Доказваш се като мрънкало и несериозен човек, така че бих те помолил просто да не изявяваш повече претенции в рацинг раздела....


За пореден път се убеждавам колко малко и кои са сериозните хора във форума, и кои са "лаещите" с най-бързите коли...

ТОЧКА.


П.П Баси тоя ми пост е дежа ву на миналогодишния, където историята и с най-големите бегачки извън София, които пак имаха оправдания да не дойдат се повтори...
П.П 2 Нещо май съм чувствителен на тази тема...незнам защо :tooth: :tooth:

Венци гледай сега БРАТ :) , значи аз съм на 20 години, редовен студент , издържа ме 1 родител в семейството , защото другия е без работа , ти как мислиш според теб, без да имам в момента работа , от къде да взема аз 100 лева + 25 лева записване и още за ядене,и да гръмна 150 лева за 1 ден, значи само 1 нещо мога ти кажа , първо не те и познавам лично , само от форума , хич не ти искам признанието какъв съм бил и т.н. ,гонките съм ги правил на междуградски път от летящ , други са били светофарни и няма как да ги документирам, мрънкахте мн и т.н. , че лъжа и т.н. , отидох до Д-град и направих сверка с колегата Събев , и той потвърди това което Ви казах и тука колата ми върви нормално не е бърза , върви си добре за 2.0 ТС с чип и сменени деб+ламбда това е. Не казвам , че съм бърз и т.н. имах мерак да дойда на драга било то дори да гледам! но уви не мога , а това щом ти ме изкарваш издънка , затова , че нямам средства да дойда до там говори доста за тебе "братле". Ето ти като си толкова богат излгежда , защото 100 лева са нищо за тебе ( въпреки , че караш на газ ) ела до Хасково , ще се гоним цял ден , мен от гонки не ме е страх да падна падна ко да правя не мога все аз да бия. Оправданието за гумите , може да го потвърди Ванката , той лично кара колата , преди да и сложа чип-а , можеш да го питаш дали не върти като полудяла( това го казвам , да не ме изкараш , че съм някакъв сакат и не мога да тръгвам с колата )
Айде поздрави


П.П. А това как си карам колата в града и се гоня , ми ще ти кажа така , някои хора дават 5 лева на ден за цигари , аз ги давам за по-нужни неща.

VFTI
08-06-2011, 21:10
то не че ако беше събитието някъде около Добрич(примерно) много от столичаните щяхте да се пуснете ама айде ... :)

Айде бре....Що ли съм с впечатление, че софиянци навсякъде се вдигат и отиват?... Щот ако сметна км. на някои бегачки(и не толкова бегачки) от София от началото на годината, сигурно вече имат над 5хил км. само за ходене по състезания...

Единствено мога да дам евала на Ици, защото той е буквално от едно състезание на друго, да не говорим, че и колата е чук..пу...пу да не и уруки...

Таа който трябва си знае....да не задълбаваме излишно повече...

П.П Знам...факт е че нещата опират до възможности, но просто не харесвам хора, които много се гонят,много коли бия, нищо не им се опира и като дойдат нещата до реално състезание и няма ниииикой....това беше така и миналата година...Както казах и напред...незнам защо ама се дразня...Може би щото съм до някаква степен сериозен рацер(с оглед на броя гонки) и някак си не се кефя на "ела ми до гъза да гоним" ииии "еййй ако имаш път...как ми се искаше да се пуснем..." тцтцтц :):) Айде много усмивки и здраве желая на всички, че да завърша коментарите си по тази тема с положително отношение :)

CrazyElement
08-06-2011, 21:26
Айде бре....Що ли съм с впечатление, че софиянци навсякъде се вдигат и отиват?... Щот ако сметна км. на някои бегачки(и не толкова бегачки) от София от началото на годината, сигурно вече имат над 5хил км. само за ходене по състезания...

Единствено мога да дам евала на Ици, защото той е буквално от едно състезание на друго, да не говорим, че и колата е чук..пу...пу да не и уруки...

Таа който трябва си знае....да не задълбаваме излишно повече...

П.П Знам...факт е че нещата опират до възможности, но просто не харесвам хора, които много се гонят,много коли бия, нищо не им се опира и като дойдат нещата до реално състезание и няма ниииикой....това беше така и миналата година...Както казах и напред...незнам защо ама се дразня...Може би щото съм до някаква степен сериозен рацер(с оглед на броя гонки) и някак си не се кефя на "ела ми до гъза да гоним" ииии "еййй ако имаш път...как ми се искаше да се пуснем..." тцтцтц :):) Айде много усмивки и здраве желая на всички, че да завърша коментарите си по тази тема с положително отношение :)

Ми ако имах щях да дойда и мен ми е кеф да се гоня , тука в Хасково постояно ходя , ама няма много коли това е факт , какво съм бил грешно си прочел ,чак пък много , бих 1 бмв 530д и едно 520И , с модната хонда преди в-тека леко я дърпах , сега си е кантар нагоре , със Събев сме кантар също, с сток 156 1.9 жтд също доста коли за мене , това са направил съм 5 гонки на кръст , а и с едно 318 ЦИ ама има клип на него , просто няма коли тука малък е града не всеки иска се гони

badmadafaka
08-06-2011, 21:42
Последно с каски или без - в правилника не виждам нищо за каски, тоест автоматично предполагам, че не е задължително..?

WhitePower
08-06-2011, 22:02
Кой иска Мурди да се състезава с алфите наред
аз съм за , мисля че поне още 7-8 човека ще застанат но да видим

murdera
09-06-2011, 00:17
То с моя кораб сигурно ще отпадна още на първия старт,но преди това нали има квалификации,в които ще мога спокойно да настроя гтеха без да преча на никой :death:

Bobo
09-06-2011, 00:19
То с моя кораб сигурно ще отпадна още на първия старт,но преди това нали има квалификации,в които ще мога спокойно да настроя гтеха без да преча на никой :death:

И аз ще гарантирам за теб като Орлин ма ще те пуснат само на свободни двубой и за време ;)

thecleaner
09-06-2011, 00:20
Кой иска Мурди да се състезава с алфите наред
аз съм за , мисля че поне още 7-8 човека ще застанат но да видим

Той си е повече от наще, отколкото Ондаджия, аз съм за :)

Bobo
09-06-2011, 00:27
Аз имам въпрос какво ще бъде времеизмерването?

WhitePower
09-06-2011, 00:58
Аз имам въпрос какво ще бъде времеизмерването?

е с часовник с малки и големи стрелки ;)

Каквото и да е няма да е като на БФДР щото е скъъъпо

Bobo
09-06-2011, 01:03
е с часовник с малки и големи стрелки ;)

Каквото и да е няма да е като на БФДР щото е скъъъпо

За тебе имам пясъчен часовник :D

А и нека организаторите да кажат все пак с кво ще мерят:)

миро
09-06-2011, 01:24
Само да не е пияно като миналогодишното....:death:

bouncer
09-06-2011, 14:34
В момента търси оферти и сравняваваме цени. МЕжду другото имаме нужда и от стюарди.

WhitePower
09-06-2011, 14:53
В момента търси оферти и сравняваваме цени. МЕжду другото имаме нужда и от стюарди.

16 годишен става ли ;)

bouncer
09-06-2011, 15:10
става. Ще редят коли, ще помагат на старта и ще извършват всякаква друга организационна дейност под строгия контрол и одобрение на онез неприятни люде от УС на КАРБ.

WhitePower
09-06-2011, 16:52
става. Ще редят коли, ще помагат на старта и ще извършват всякаква друга организационна дейност под строгия контрол и одобрение на онез неприятни люде от УС на КАРБ.
големия значи ще дойде да помага , ще питам и негови приятели дали искат да помагат ;)

bouncer
09-06-2011, 17:44
Дооорбем,

в 8:00 да са налични на пистата :)

WhitePower
09-06-2011, 18:15
Дооорбем,

в 8:00 да са налични на пистата :)

демек по рано ли ги искаш щото с мене ще патуват и ще сме комплект с колоната

murdera
09-06-2011, 21:25
Да разбирам ли ,че ще мога да се запиша за участие в клас Б ?

+ ограничение в обема на двг в клас Б за турбо коли?

миро
09-06-2011, 21:38
Ограничение в големината на турбината по-скоро :hump: То е ясно, че освен 1.4 Рунто мурбо, други турбинирани в тоя клас едва ли ще дойдат... Дано поне има повече шестаци от миналата година.

Bobo
09-06-2011, 22:59
Ограничение в големината на турбината по-скоро :hump: То е ясно, че освен 1.4 Рунто мурбо, други турбинирани в тоя клас едва ли ще дойдат... Дано поне има повече шестаци от миналата година.

Аз със ГТВ-то съм там :wow:

миро
09-06-2011, 23:17
То е слабо, аз мисля да те точкувам а и имаме бас не забравяй:drinking:
За всеки случай ще я олекотя малко като Ангелчо

http://tuning.bg/forum/download/file.php?id=370570&mode=view

:hmm::tooth:

Bobo
09-06-2011, 23:43
То е слабо, аз мисля да те точкувам а и имаме бас не забравяй:drinking:
За всеки случай ще я олекотя малко като Ангелчо

http://tuning.bg/forum/download/file.php?id=370570&mode=view

:hmm::tooth:

Олекотявай ще спра климатика и АСР-а :wow:

boxerIYI
09-06-2011, 23:58
демек по рано ли ги искаш щото с мене ще патуват и ще сме комплект с колоната
Орлине последно къде и кога ще се тръгва от Софето в ГТ пакет?

WhitePower
10-06-2011, 02:33
Орлине последно къде и кога ще се тръгва от Софето в ГТ пакет?

има време ще се разбереме,
аз поне не мился да се делим на ГТ та , Алфи , Дизели и каквото и да било

fiore
10-06-2011, 16:08
Аз имам въпрос какво ще бъде времеизмерването?

Осигурили сме два GSM-а с хронометри. и очила за съдиите- :) хихи.

Тази година не трябва да има фал с меренето. Ще мерим единия коридор обаче. Стартът може би няма да бъде даван от съдия. В процес на уточняване сме.

WhitePower
10-06-2011, 16:14
Осигурили сме два GSM-а с хронометри. и очила за съдиите- :) хихи.

Тази година не трябва да има фал с меренето. Ще мерим единия коридор обаче. Стартът може би няма да бъде даван от съдия. В процес на уточняване сме.
е тогава трябва да има светофрче ;))