PDA

View Full Version : Проектите на Вилнер-Салони и интериор



PSAVOV
13-05-2011, 16:53
Колеги попаднах на този саит http://vilner.eu/ , за него ми спомена приятел.
Разгледайте заслужава си да се види какво могат момчетата от Вилнер доста добри постижения имат според мен, а и на някой може да са му от полза ! :BBQ:

DJ Vladic
13-05-2011, 17:21
Всичко много хубаво, ама като натиснах бутона за автомобили има Ауди, Бмв и нататък. Алфа ромео не присъства в списъка. Нещата са добри наистина. Но може да се направи по стереотип на някоя разлина кола и Алфа.

PSAVOV
13-05-2011, 17:28
Всичко много хубаво, ама като натиснах бутона за автомобили има Ауди, Бмв и нататък. Алфа ромео не присъства в списъка. Нещата са добри наистина. Но може да се направи по стереотип на някоя разлина кола и Алфа.
Ами колега алфите имат доста бройки с кожени салони, а и явано не са се намерили колеги, които да са чак такива манияци :) те ги правят по това какви поръчки имат.
Аз ги попитах за това кабриото от подписа ми (рено меган цц ) и се оказа, че са правили такова и от по-старите също. А рено няма как да го сравняваме с алфата !

Bodom
13-05-2011, 18:08
http://vilner.eu/models.php?b=68

yori
14-05-2011, 12:46
Всичко много хубаво, ама като натиснах бутона за автомобили има Ауди, Бмв и нататък. Алфа ромео не присъства в списъка. Нещата са добри наистина. Но може да се направи по стереотип на някоя разлина кола и Алфа.
Списъка не показва какво се предлага,а какво е правено:grandpa: Няма дискриминация към марки и други такива:super:

fred
16-05-2011, 22:14
Имаше публикация и в Ауто Билд, българското за него.Добра работа, ама и ценита са добри :).

BatVas
18-05-2011, 10:25
Имаше публикация и в Ауто Билд, българското за него.Добра работа, ама и ценита са добри :).


Да и аз само цаната ме спира да направя 155-цата от вътре там !

fred
18-05-2011, 12:58
Е нещо ако стане ще действаме, дай боже

haiti
30-06-2011, 00:18
Значи миналата година с един мой познат ходихме до София именно при ВИЛНЕР.
Правише му салона + таблото (Вграждане на навигацията, СиДи-то, както и вграждане на бас касата и усилвателиа, че да не заемат почти никакво място в багажника.)
Момчето работи много хубаво, сръчно и наистина има страааааааахотни идей.