PDA

View Full Version : ALFA 166



GIANNINI
14-09-2006, 08:40
Имам следния проблем занулирах неволно борд компютъра на колата а при закупуването или не са ми дали картончето с кода или съм го затрил някъде. Някой да има идеи по въпроса или да ме насочи към някой сервиз , само да не е в София че там се чака много. От Сливен съм и предварително ви благодаря.

Ivo Skoklev
14-09-2006, 09:17
Нямаш голям избор,приятельо.без третия ключ(за разкодиране) и картончето трудно ще се справиш.Единствената ти надежда е в София.Поне можеш ли да я запалиш или си я блок. тотално?ю
Какво точно разбираш под ЗАНУЛИРАЛ?

Bobo
14-09-2006, 13:46
Да и аз нещо не схванах точно кво е станало :roll: И каква е колата и коя година :?:

GIANNINI
19-09-2006, 07:10
Именно третия ключ с картончето липсва дефакто не ми работи радио касетофон и капачката на резервоара , но за него намерих начин да го отварям ръчно.

Bobo
20-09-2006, 00:35
Именно третия ключ с картончето липсва дефакто не ми работи радио касетофон и капачката на резервоара , но за него намерих начин да го отварям ръчно.

Отиваш в ауто италия и по номера на рамата си поръчваш картончето и воала :wink:

GIANNINI
22-09-2006, 09:48
Казаха ми че трябвало някъде нещо да се разглобява ама какво точно не можах да разбера