PDA

View Full Version : за митко форума и италфеста - изрязано



valjo
14-09-2006, 01:35
Е то тема има,ама е междудругото!Те някой от по новите потребители дори не знаят за ко става въпрос :?

На мен ми стана ясно :!: Казахте достатъчно.Мноу е тъпо това :? Нищо.......

мда, именно за новите потребители там е жалко, щото те не са в течение на някакви си прения от преди години, а няма да имат информация ... но .....

ние ще опитаме през нашия и ланча форума, както и с листовки по улиците да напправим нещо ... :)

Dexer
14-09-2006, 01:53
Сега бях във Фиат форуами и си имат тема за феста, а темата на нашата съфорумничка и приятелка от Пловдив Зое23 е затрита, щото в нея има препратка към еретичния форум на алфа :devil: :devil2: :flamingdevil: :evil:

75 2.0 turbo
14-09-2006, 01:55
ама фюрера как се е скарал на бертоне х1/9 а :lol:
"ВЕЧЕ ИМА ТЕМА ЗА ИТАЛФЕСТ :!: "
ХАХАХХАХАХАХА

valjo
14-09-2006, 01:56
Критична информация

Вие сте изгонен от този форум!
Моля свържете се с администраторите за повече информация.

Опс
тва е само за четене, имам 0 поста в митко-форума ..... уеуе

тзтз е за да ме банне ше требе да банне половин софия, но ... ;))

75 2.0 turbo
14-09-2006, 02:05
топ секрет фиат секта :idea:

gigi
14-09-2006, 02:11
ама ако тоя праска бан по IP не знае че аз имам 36 в едната зала и някъде толко и в другата :twisted: :twisted:

75 2.0 turbo
14-09-2006, 02:13
ама ако тоя праска бан по IP не знае че аз имам 36 в едната зала и някъде толко и в другата :twisted: :twisted:
щи тури банн на доставчика сигур :lol:

valjo
14-09-2006, 02:14
после сме през ГПРС ....
е там като банне целия мтел ше стане веселбата :))))))

мали скивите кви постове ....
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8239

какъв жар, направо ми иде да стана с вдигната ръка, Хайл Mein Fuerrer!

Bobo
14-09-2006, 02:47
после сме през ГПРС ....
е там като банне целия мтел ше стане веселбата :))))))

мали скивите кви постове ....
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=8239

какъв жар, направо ми иде да стана с вдигната ръка, Хайл Mein Fuerrer!

Е тоя пост го четем вече 8-ми път: Вие сте изгонен от този форум!
:D :D :D

А само да ви кажем тоя като ме е баннал е прецакал още около 400 човека :lol: :lol: :lol: Утре ще се постарая да е прецакал минимум още 10 000 :wink:

Bobo
14-09-2006, 03:01
....но разковничето в цялата история се крие в един друг човек....е въпросни ми момко доволен ли си какво изцадие създаде и колко хора ще останат прецакани???

Е те тука го чукна :wink: Евала ти праим :th_up: Как не се сетих да го наплюем първи аз тоя лъзгавия :fish:

За глупостите относно Митко сметам достатъчно писахме айде по темата :idea: На кой нещо не му е ясно да ме пита на ЛС :wink:

BatVas
14-09-2006, 11:23
Аз не съм баннат от Фиат форума и сега ще проверя темата за ИТАЛФЕСТА и ще напиша датата и мястото, както и всяка информация необходима на феновете които желаят да уважат събитието. Считам , че заради някои хора не трябва да се изолират многото привърженици на фиат които желаят да дойдат и въобще не се интересуват от интригите. :idea: :idea: :D

valjo
14-09-2006, 11:26
Аз не съм баннат от Фиат форума и сега ще проверя темата за ИТАЛФЕСТА и ще напиша датата и мястото, както и всяка информация необходима на феновете които желаят да уважат събитието. Считам , че заради някои хора не трябва да се изолират многото привърженици на фиат които желаят да дойдат и въобще не се интересуват от интригите. :idea: :idea: :D
бате, мен ме баннаха преди да съм написал КАКВОТО И ДА Е :)
ти имаш макс 3 минути ;)

BatVas
14-09-2006, 11:45
Аз не съм баннат от Фиат форума и сега ще проверя темата за ИТАЛФЕСТА и ще напиша датата и мястото, както и всяка информация необходима на феновете които желаят да уважат събитието. Считам , че заради някои хора не трябва да се изолират многото привърженици на фиат които желаят да дойдат и въобще не се интересуват от интригите. :idea: :idea: :D
бате, мен ме баннаха преди да съм написал КАКВОТО И ДА Е :)
ти имаш макс 3 минути ;)

Аз не виждам причина да ме баннат - нищо лошо не съм казал (написал) - преди една минута влязох без проблем и пуснах пост с инфо за Италфест - имаше тема - писната от колегата х1/9 - имало е и втора от колежката ZоЕ23.

ZoE23
14-09-2006, 11:54
Сега бях във Фиат форуами и си имат тема за феста, а темата на нашата съфорумничка и приятелка от Пловдив Зое23 е затрита, щото в нея има препратка към еретичния форум на алфа :devil: :devil2: :flamingdevil: :evil:
Темата, която постнах явно е била иЗтрита За наЗидание :new_Eyecrazy: :stumm:

BatVas
14-09-2006, 11:59
Сега бях във Фиат форуами и си имат тема за феста, а темата на нашата съфорумничка и приятелка от Пловдив Зое23 е затрита, щото в нея има препратка към еретичния форум на алфа :devil: :devil2: :flamingdevil: :evil:
Темата, която постнах явно е била иЗтрита За наЗидание :new_Eyecrazy: :stumm:

Е , аз доколкото разбирам от сегашната тема - просто са станали две теми и едната е изтрита, за да не се повтарят. :?

pr_00f
14-09-2006, 12:01
Е хайде стига де, и в нашия форум си е правило че дублиращи се теми се трият/сливат.
Важното е че има има такава тема.

1.8 Да не създава една и съща тема в повече от един раздел на форума, а само в най-близко свързания с тематиката на бъдещата тема. Създадена тема в неподходящ раздел ще бъде премествана. Създадена тема в няколко раздела ще бъде отстранявана от неподходящите такива. Създадени теми с близко съдържание в един раздел ще бъдат обединявани под общото заглавие на най-късно създадената

Ще взема сега и аз да се регна във форума на Фиат, да видим дали е толкова страшно :)

MrX
14-09-2006, 12:05
само не разбрах това тема за италсефта ли е или за митко форума,отварям и очаквам да прочета нещо за събитието,а то кво,един реве, че бил бан,друг му затрили темата,трети .........
отплесвате се в лоша посока

pr_00f
14-09-2006, 12:06
Тук си напълно прав колега, мисля да поразчистим темата малко по късно.

ZoE23
14-09-2006, 14:13
[quote="wasp"]Я дайте една снимка да го видим тоз Митко бре :evil:[/quote
Колега виж 008 jpg!

BatVas
14-09-2006, 15:53
Мисля, ПИСАХ да спрете да обсъждате въпросния и неговия форум...или искате и аз да почна с бановете :lol:

БатВас, ти като толкова много мислиш, ще не сложиш един линк към нашия форум там относно италфеста.

Ами то линк към форума ни си има - направо като подфорум, щом не е махнат значи ще сложа и линк към темата с инфото за Италфест2006- я вземи зачисти малко , че тука много разводнихме и си адски прав.