PDA

View Full Version : Kaжете нещо за Alfa GTV 2.0 81год.



Lancia
14-09-2006, 21:04
Kaжете нещо за Alfa GTV 2.0 81год. :)

Venci
14-09-2006, 21:50
Голяма мания! Платформата е същата като на Алфета, Джулиета и т.н. Обаче проблема е, че аз още не съм видял такава кола със здраво купе, която да си заслужава да се занимаваш с нея. Не че няма :!: Просто са много редки. А после, ако ти трябват и части по купето... :roll:

V_G_Z
14-09-2006, 22:14
Kaжете нещо за Alfa GTV 2.0 81год. :)
кажи кво те интересува ... по принцип иам 2 такива курника но от предната генерация с голямата емблема раздлелените стопове и хромовите брони ...малко ги зове пункта за отпадъци но аз не се плаша лесно :lol:

Lancia
16-09-2006, 16:57
Kaжете нещо за Alfa GTV 2.0 81год. :)
кажи кво те интересува ... по принцип иам 2 такива курника но от предната генерация с голямата емблема раздлелените стопове и хромовите брони ...малко ги зове пункта за отпадъци но аз не се плаша лесно :lol: Знам една да се продава ,одарена отпред.

V_G_Z
16-09-2006, 23:34
пари ,състояние, снимки ??

Lancia
17-09-2006, 21:28
пари ,състояние, снимки ?? Колата се намира в гр.Троян и е одарена отпред не много не и малко от 3 години стой и е изгнила двигателят е здрав и салона е избелял и талото е нацепено от слънцето.Алфата е със старите номера и не е спряна от движение има проблем сас собствениците защото маи че истенският собственик не е в българия.Иначе колата може да се вастанови, за 200/300лв може да се купи! 8)

V_G_Z
17-09-2006, 21:55
дай някакви снимки да видим какво може да се ползва от нея ... че може да я разделим с някой :D

Venci
17-09-2006, 22:03
Вече и аз искам GTV :P :lol: много маймунки станахме

Lancia
17-09-2006, 22:54
дай някакви снимки да видим какво може да се ползва от нея ... че може да я разделим с някой :D трябва да е снимам но незнам дали онзи ще иска! Мога да ви дам кординатите на мястото кадето седи колата!

джуджанка
18-09-2006, 20:23
Lancia, давай координати да видим :-)
Троян ми е близо - по веднъж месечно.
ПП: Момци, откога ви казвам - организирайте си производство на стъклопластови панели за ГТВ ! :twisted:

Iltcho
19-09-2006, 10:42
...
ПП: Момци, откога ви казвам - организирайте си производство на стъклопластови панели за ГТВ ! :twisted:

Имам опита, V_G_Z колегиално ще отслужи с мостри за калъпите, а jamie ще осигури стъкломата и полиестерната смола на тънко.

Offtopic : Venci, ко ша прай ?... Ша критикува естествено :lol: :D :twisted: (майтап бе секто) 8)

джуджанка
19-09-2006, 10:47
Venci ша модифицира (т.е. ша им пробива дупки после) :oops: 8)
Секти или не - стъклопласта си е оферта.

Lancia
19-09-2006, 21:17
Venci ша модифицира (т.е. ша им пробива дупки после) :oops: 8)
Секти или не - стъклопласта си е оферта. Колата се намира кадето е Пътно Потдържане гр.Троян.Значи минава се покраи Пътно Потдържане ,продължава се нагоре по пътя и Alfata се вижда в дясно на една поляна.Колата е черна на цвят и е там боренясала от много време!

Venci
20-09-2006, 21:34
Venci ша модифицира (т.е. ша им пробива дупки после) :oops: 8)
Секти или не - стъклопласта си е оферта.

Естествено, че дупки ще пробивам :lol: . Че то ако нямам дупки по купето няма да е моя алфа! Аре дайте да го видим тоя курник, че ми трябва купе :Tease:

DJ
22-09-2006, 01:07
Колега lancia изглейда сме съграждани :roll: по "римския път" не съм минавал от години(и може би за това не го знам ГТВ)но сега трябва да помогнем на колегите да го купят ако наистина си заслужава:)и после ще :rosso_spider:

Venci
22-09-2006, 02:00
СЕРИОЗНО! АЗ имам интерес :!: Дайте да го видим тоя екземпляр и да го влача.

Lancia
22-09-2006, 10:22
Колега lancia изглейда сме съграждани :roll: по "римския път" не съм минавал от години(и може би за това не го знам ГТВ)но сега трябва да помогнем на колегите да го купят ако наистина си заслужава:)и после ще :rosso_spider:на собстевеника му викат Америката (Американеца) намира се точно както е Алфата над нея в една двуетажна не излепена къща! Ако не я купи някои мисля да е земам ас! по нататък заради това че е с два карборатора Делорто! :D

pe6kata212
22-09-2006, 12:40
колеги дайте малко фото,че и аз имам много голям интерес към таз машина,няма ли някой който да мине и да я щракне да видиме за кво иде реч.Та нали и аз се опитвам да съжива една такава,но се сблъсквам с много неприятности от различно естество.Доста пластмаса ми трябва от тая гад

Lancia
22-09-2006, 18:28
колеги дайте малко фото,че и аз имам много голям интерес към таз машина,няма ли някой който да мине и да я щракне да видиме за кво иде реч.Та нали и аз се опитвам да съжива една такава,но се сблъсквам с много неприятности от различно естество.Доста пластмаса ми трябва от тая гад тези дни може да е снимам

Христо_Сираков
22-09-2008, 01:07
тези дни може да е снимамтова пътя за трапето ли е че и аз несъм забелязъл нещо тази кола а има моменти когато минавам по 10 пъти на ден от там ако не се бъркам с пътното де

Христо_Сираков
22-09-2008, 01:14
това пътя за трапето ли е че и аз несъм забелязъл нещо тази кола а има моменти когато минавам по 10 пъти на ден от там ако не се бъркам с пътното деегати съвпадението кои да погледне че темата е от днешната дата но преди 2 години:big_whoops::big_whoops::big_whoops:

Ma7e4k0
22-09-2008, 11:53
егати съвпадението кои да погледне че темата е от днешната дата но преди 2 години:big_whoops::big_whoops::big_whoops:

Бре и аз се чудя кога пуснаха темата, кога се навъдиха мненията

75TwinSpark
23-09-2008, 16:22
И кой купи тоя скрап наи-накрая че ми стана интересно,или отиде у Надин:choice:

DJ
29-09-2008, 22:30
Ице не е пътя за Трапето, долу под Пътно строителство има разклон( на дясно е за Трапето, на ляво е към ГТВ-то)трябва да се мине пред главния вход на Пътното.и колата се намира буквално 200-300м метра след това в дясно от пътя на една полянка кротко обрасла с трева и къпини. Преди около 2 години (от когато е и темата) лично водих бат Венци до колата но той не я хареса, искаше му се да я въстанови, но колата бе безнадеждно изгнила, но тогава не това го спря:). Спря го факта че не открихме собственика на колата...... иначе преди около половин година Венци ме търси по телефона и ме помоли да му обясня къде точно е колата защото някой колега имал голям интерес и бил в Троян да го заведа да я види. Но така и не ме потърси никой..... Жалко само че колата можеше да послужи на някой крайно нуждаещ се от части колега визирам VGZ, pe6kata212, Venci(той ако се беше наел да реставрира съм сигурен че все за някой Итал Фест щеше да дойде с най- лъскавото ГТВ:))без да обиждам никой;). Аз лично ги почитам тези момчета и съм голям фен на всички притежатели на тези така красиви и редки автомобили(75,ГТВ,Жулиета,Алфета,ГТ....) иска ми се да помогна но съм невежа в областта и не мога затова реши ли някои да предприеме нещо по намирането на тази кола в объркания малак град Троян аз съм насреща и отново бих помогнал с каквото мога. Колкото до черното Троянско ГТВ то е 81 година 2.0 с карбове с големите цели стопове отзад. Дори някъде имам снимка на въпросната кола ако ги намеря ще ги постна. Още веднъж искам да изкажа възхищението си към смелите хора притежатели на класическа Алфа :punk:. Браво момчета и RESPECT. И накрая но не на последно място се извинявам на модераторите на раздела за СПАМ-а, но сега реших да се излея:indian:.

Iltcho
30-09-2008, 09:13
Я си остави телефона на лично, че може да се наложи да те потърся за тая кола?
Имам братовчед в Троян, тъй че мисля няма да ми е проблем с намирането на собственика.

DJ
02-10-2008, 02:37
ето снимки на колата от преди 2 години.

pe6kata212
02-10-2008, 15:40
Добре бе,аджаба тая кола седи ли още,та я дискутираме

Ако седи дайте да я видиме и да я прибереме,преди да е заминалаза скрап.
Във форума има хора с който можеме да си я разделиме

Христо_Сираков
02-10-2008, 16:39
Добре бе,аджаба тая кола седи ли още,та я дискутираме

Ако седи дайте да я видиме и да я прибереме,преди да е заминалаза скрап.
Във форума има хора с който можеме да си я разделиметя колата и да е там кои знае дали има живи собственици така че ако е там някоя нощ на платформата и айде на части като гледам как е захвърлена дали всичко от към документи е наред дали не е нещо крадена

DJ
03-10-2008, 00:02
Добре бе,аджаба тая кола седи ли още,та я дискутираме

Ако седи дайте да я видиме и да я прибереме,преди да е заминалаза скрап.
Във форума има хора с който можеме да си я разделиме

при първа възможност ще отида до мястото и ще проверя:)

DJ
03-10-2008, 00:12
тя колата и да е там кои знае дали има живи собственици така че ако е там някоя нощ на платформата и айде на части като гледам как е захвърлена дали всичко от към документи е наред дали не е нещо крадена

Абе има документи не е крадена колата ама май след удара просто е оставена там и толкова......поне така си мисля иначе според справките на зет ми(той е полицай)колата се води на името на някаква жена която аз Венци и Илиан75 не можахме да открием на настоящия и адрес. Но нищо не се знае от както се разбра за тази кола и я видях и аз се запалих много по модела за това ще опитам да помогна за тази на колегите :magic::handshake:

DJ
04-10-2008, 09:44
при първа възможност ще отида до мястото и ще проверя:)
И така колата е все още на мястото си!!!!:thumbup:

pe6kata212
04-10-2008, 10:42
Ми давайте да се организираме и да я прибереме.
Някой желаещ да си я разделиме?

п.п.Благодаря ти DJ ти си нашите очи в троян

DJ
04-10-2008, 22:41
Ми давайте да се организираме и да я прибереме.
Някой желаещ да си я разделиме?

п.п.Благодаря ти DJ ти си нашите очи в троян
Няма проблеми Пешка, надявам се само да съм ви по полезен от колкото бях на Венци.:blush: и се надявам на феста да се запознаем, защото миналата година бях един от многото зрители специално на твоя автомобил :)

pe6kata212
04-10-2008, 22:59
е стискайте палци,че за момента нещата не са много обнадеждаващи.Ако всичко е ок съм там

DJ
06-10-2008, 08:26
е стискайте палци,че за момента нещата не са много обнадеждаващи.Ако всичко е ок съм там Стискам палци, а и до колкото познавам фанатика Венци няма да те остави да спиш ако всичко не е готово :mobile: Айде успех и на Феста ще се запознаем :bg:

pe6kata212
06-10-2008, 23:07
:thumbup:

Ma7e4k0
07-10-2008, 00:19
И кво стана сега, че я носите ли алфетата към София :metal:

DJ
07-10-2008, 21:57
И кво стана сега, че я носите ли алфетата към София :metal:
на Феста живот и здраве ще се разберем:thumbup:

DJ
19-05-2009, 00:20
Колеги здравейте, по молба на един колега посетих за пореден път изоставеното ГТВ в Троян, но за разлика от друг път нещата бяха различни. Този път някой го беше разграбил, ако може да си признае :)
ПП: стига бе мечтата ми беше да имам джанти като тези на ГТВ-то отпред:guillotine:

Ето снимки от днес ;)

DJ
19-05-2009, 00:21
в горния пост пропуснах да напиша че сабуждам темата с цел да помогна на някой търсач на части за ГТВ( или по точно някой търсач на силни усещания):clapping:

thecleaner
19-05-2009, 02:03
ето ви GTV преди и искаха бая пара сега цената е по договаряне колко ли ще и искат? http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11219136404948280&f1=details

RoMeO_156_GTA
19-05-2009, 18:37
Ето още едно ГТВ
http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=42292

мисля , че имаше тема с впечатления преди време от тази кола , но ... като гледам собственика ще смъкне доста от цената сигурно , ако някой отиде на място да се пазари ;)

DJ
20-05-2009, 08:17
Ето още едно ГТВ
http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=42292

мисля , че имаше тема с впечатления преди време от тази кола , но ... като гледам собственика ще смъкне доста от цената сигурно , ако някой отиде на място да се пазари ;)

Мисля че Венци беше писал в една тема точно за това ГТВ и според него било доста зле закърпено. Миналата година се продаваше за 4000лв, тази година за 2000лв, догодина........може да не е сред живите ГТВ-та :priest: , ако някой не се захване с него а от снимките се вижда че и точно дефицитната му ппедна броня е здрава, или поне е била здрава по време на снимките. Дано някой се захване ще е много тъпо да си отиде още една такава кола :(.

ПП: Още никой не си признава, кой "оскуба" троянското ГТВ и къде са му предните джанти :)

Mury
22-05-2009, 23:10
ето ви GTV преди и искаха бая пара сега цената е по договаряне колко ли ще и искат? http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11219136404948280&f1=details

Тва е в Капитолия и е на Ники,искаха му преди 5000 евра:shock::shock::shock:сега незнам:no::no:


Мисля че Венци беше писал в една тема точно за това ГТВ и според него било доста зле закърпено. Миналата година се продаваше за 4000лв, тази година за 2000лв, догодина........може да не е сред живите ГТВ-та , ако някой не се захване с него а от снимките се вижда че и точно дефицитната му ппедна броня е здрава, или поне е била здрава по време на снимките. Дано някой се захване ще е много тъпо да си отиде още една такава кола .:

Тва се бях замисли сериозно да ходя да го гледам,ма се отказах,на колега от Фиат форума е:idea2:

madboy
03-06-2009, 02:41
Колеги с риска да се натрапя ,тези автомобили с подходяща организация трябва да се прибират за де не заминават за СКРАБ което ще е жалко за всички нас и в крайна сметка незнам дали осъзнавате че това е едно
национално богатство което в крайна сметка трябва да се запази за да не бъде изгубено за бъдещите поколения
за което разбира се трябва солидна организация която надавам се със участието на всички ВИ да бъде осъщественна !

RoMeO_156_GTA
03-06-2009, 09:08
Колеги с риска да се натрапя ,тези автомобили с подходяща организация трябва да се прибират за де не заминават за СКРАБ което ще е жалко за всички нас и в крайна сметка незнам дали осъзнавате че това е едно
национално богатство което в крайна сметка трябва да се запази за да не бъде изгубено за бъдещите поколения
за което разбира се трябва солидна организация която надавам се със участието на всички ВИ да бъде осъщественна !

Дано го повлече някой скоро , че човека мисли за скраб и на части :idea2:

Peter Georg
03-06-2009, 09:13
Ето още едно ГТВ
http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=42292

мисля , че имаше тема с впечатления преди време от тази кола , но ... като гледам собственика ще смъкне доста от цената сигурно , ако някой отиде на място да се пазари ;)

цената е окончателна и не подлежи на коментар...

pe6kata212
17-11-2009, 12:57
Аз пак ще събудя темата,този път със сериозни намерения.Интересува ме Троянското ГТВе седи ли още,защото ако се продава на части,мисля да ходя и да си напазарувам някой неща от първа необходимост.Има ли как да се разбере каква е участа й в настоящия момент.

Благодаря на отзовалите се колеги предварително

DJ
29-11-2009, 22:44
Аз пак ще събудя темата,този път със сериозни намерения.Интересува ме Троянското ГТВе седи ли още,защото ако се продава на части,мисля да ходя и да си напазарувам някой неща от първа необходимост.Има ли как да се разбере каква е участа й в настоящия момент.

Благодаря на отзовалите се колеги предварително

Извинявам се за закъснението.
Предполагам с горния пост визираш мене :laughing1:
Така на ГТВ-то имам снимки от пролетта, като и сега изглежда точно по този начин..........
Само незнам дали ще успееш да купиш нещо от него, но колата вече е частично разграбена......за съжаление незнам дали ще мога да помогна с нещо този път......
ПП: не мога да кача снимките не знам защо но мисля че вече съм ги качвал....

VFTI
02-12-2009, 12:33
Ето снимките на колегата :-D

tzarq
26-02-2010, 21:57
Колеги имам голям интерес за Троянското ГТВ за въстановяване ме интересува жалко е за гакава кола да отиде за скрап трябва да си абсолютен идиот да онищожиш такава кола за това ако има данни за колата да помогне ще сам благодарен седи ли още и каква цена му искат.Благодаря предварително :waving::punk:

gogo23
28-02-2010, 10:53
колеги,аз имам гтв 2000 84 год. ак на някои му трябва за 4асти да ми се обади на 0888 159067 да се разберем и да идва да я взима ,колата е в самоков

DJ
01-03-2010, 08:07
Колеги имам голям интерес за Троянското ГТВ за въстановяване ме интересува жалко е за гакава кола да отиде за скрап трябва да си абсолютен идиот да онищожиш такава кола за това ако има данни за колата да помогне ще сам благодарен седи ли още и каква цена му искат.Благодаря предварително :waving::punk:

Здравей колега, по мое мнение колата не става за съживяване.........ръждата е в много напреднал стадий, е то с пари предполагам че всичко става но.......колата става по скоро за донор, но е трудно и със собствениците, така и не ги издирихме тези хора, преди около 3 години като ходихме да я гледаме с Venci, може би имаше смисъл но сега едва ли е така.
В по горния пост колегата има предложение провери него......