PDA

View Full Version : Корозия тип Флинтстоун



Venci
21-09-2006, 22:41
Може да се нарече и "Светлина в края на тунела", ама :haha: тунела за кардана :tooth:

Под отпред в ляво:
http://venci.alfaromeo-bg.com/GIULIETTA_Before/IMGP0053.jpg

Под отпред в дясно:
http://venci.alfaromeo-bg.com/GIULIETTA_Before/IMGP0054.jpg

Под отзад в ляво:
http://venci.alfaromeo-bg.com/GIULIETTA_Before/IMGP0055.jpg

sharky
21-09-2006, 22:50
а отзад в дясно?

Venci
21-09-2006, 22:57
Там има една грозна кръпка дето ми е номер три в живота и ме беше срам да я снимам :oops:

sharky
21-09-2006, 23:09
А това къкво е всъщност?

Venci
21-09-2006, 23:21
Това е пода на моята кола - на баба Жужа. Пускам тези снимки за да покажа голата истина и да видят всички за какво иде реч. Много хора напоследък чувам, че искат да си купят подобна кола като си мислят, че ще им излезе ефтино. Аз не съм точно на това мнение. Не, че няма читави Джулиети, а 75-те като по-нови рядко са толкоз зле, но все пак ... :Yoda:

sharky
21-09-2006, 23:30
Аз обаче знам че тайната ти мисъл е възможно най-малко хора да имат баба кат твоята :idea: Ама си разкрит :!:

Mury
22-09-2006, 19:10
Па са иска и още един кошер да вкара у двора тип ГТВ :shock: :shock: айде успех да му пожелаем че нешо мнооо кандидати се навъдиха за тоз троянски кон :wink: :wink: :wink:

75 2.0 turbo
22-09-2006, 20:56
венци споко ве 4овек ти пак се забърка в едни неща :shock: земи си дозакърпи коритото тури мо мотор и кутия като орта покараи и като ти стане скука те тогава си търси друг кош 8)
п.с. прочети си подписа и се замисли :wink:

pr_00f
26-09-2006, 15:09
Венци, абре това не са ли фабрични отвори да се оттича водата, или ако си разлееш бирата или колата по време на движение ?

Bobo
26-09-2006, 21:35
Венци, абре това не са ли фабрични отвори да се оттича водата, или ако си разлееш бирата или колата по време на движение ?

Абе не точно пак са фабрични ама са като се откачат скоростите и кардана да може лесно и безпрепядственно да влязат при шофера за ремонт още в движение :lol: :lol: :lol: Аааа и да не забрава има и такъв фабричен отвор на дъното за смяна на задните накладки :D

Venci
26-09-2006, 21:56
Бобо, за скоростите имам технологичен отвор на багажника не в краката на мъртвеца :lol: . Яжте, яжте ме Вие с Фиатите, ама който се смее последен се смее най-добре :rotfl:

Bobo
26-09-2006, 23:19
Бобо, за скоростите имам технологичен отвор на багажника не в краката на мъртвеца :lol: . Яжте, яжте ме Вие с Фиатите, ама който се смее последен се смее най-добре :rotfl:

Само кажи на какво ше се смееш и ние да се посмееме с фиатите умрели :roll:

mladej_it
28-09-2006, 02:41
А ве момко има ли тунел нема да се косиш ,това даната са преходни работи, само внимавай като караш из локвите да не си намокриш краката, а по подразбиране май си се сдобил с телоподаващо, демек бабати жужа ше поеме някоя неделя вечер "пимп май райд" некое друго дъно в ъпгрейд листата!!!!

Slide
28-09-2006, 09:48
И аз имах доста "проветрение" :( но има ли желание всичко става. Смених всички легени в краката и заспа, даже се и обезшуми :lol: . За смяна са тези баби но какво да ги правим като искаме да си ги караме. Насочил съм се към друга Алфа, но тази в никакъв случай няма да я махам (поне засега смятам така)

Iltcho
28-09-2006, 10:17
Абе ко и задиряте и се връзвате? За кола на 23 и повече години са си перфектни. Аз съм сигурен, че ЖУЖА ЩЕ СТАНЕ!

Към колегата Slide - бате, датчика работи!!! Немаш си идея нощес как съм пискал. А кога го прати - аз чак сега го слагам ... :oops:
Верно е, изгнили са, ма не повече от 12-15 годишен опел :lol: