PDA

View Full Version : Днеска ми удариха алфата - къде да я правят Ванто или Ауто..



hofman
20-11-2004, 23:55
Днеска на паркинга един смотаняк ми удари колата и избяга.Въобще не спрял. Съседите обаче го видяли и ми казаха веднага.Паднала бронята заедно с номера.Той видял впоследствие това и се връща да си вземе бронята.Връща се пеша.Обаче бронята заедно със регистационния му номер вече беше у нас.:))Имаше късмет дядката че баща ми беше долу с мене иначе не знам... бях побеснял.Някъв избушен бус на 20 год, деа потроши ми колата за едното нищо, изпуснали му гумите на леда в завоя и ми нацелил колата.
За мене последствията са:много счупена броня,счупена решетка,счупен мигач, все още не знам под капака как е.По-лошото е че май коша малко се е изкривил, предния капак въобще не може да се отвори и има луфт между предния капак и калника където е удара.Нито капака, нито калника са пострадали.
Та сега въпроса ми е - къде ще я направят по добре - във Ванто или Ауто Италия.От момчета във Ванто имам добри впечатления - дори ми дадоха чисто нов дебитомер , който платих на следващия ден, бях си взел колата обаче:))Евала им правя.Та някой ако има впечатления от работата в двата сервиза нека пише.Ще се поръчва всичко ново , обаче проблема ми е че ако има нещо криво къде ще го направят по-добре.Малко кофти е че Ванто не работят със Бул Инс и не знам ония дали ще ми признаят фактурата на 100%.А в Бул Инс няма да я правят - озни ден я взех от там- за една драскотина на бронята колата седя точно 14 дни - това си е половин месец баси.Всички съвети са добре дошли.

KGB
21-11-2004, 15:14
Ми на 147 колата също е в БулИнс, но са я направи в ВантоТрейд след като чака 3 месеца в АутоИталия.

hofman
22-11-2004, 16:25
Благодаря за отговора, сега ще си поръчвам частите пък ще видим какво ще става..