PDA

View Full Version : Черен капак?



gogo79
13-08-2011, 18:48
Колеги,искам да питам дали ще имам проблеми с полицаите,ако си боядисам предния капак черен? Колата е тъмно синя и мисълта ми е дали ще трябва да се сменя и талона,за да се пише допълнителен цвят/черен/?

Deathriderr
13-08-2011, 19:35
Карам със зелен от няколко месеца и нямам никакви проблеми(моята е същия цвят)

fred
13-08-2011, 19:37
Черна волга с бял волан, мечтата на трудовака преди 30 години :wierdo:-извън темата

undy
14-08-2011, 00:52
Колеги,искам да питам дали ще имам проблеми с полицаите,ако си боядисам предния капак черен? Колата е тъмно синя и мисълта ми е дали ще трябва да се сменя и талона,за да се пише допълнителен цвят/черен/?
..имаше някакви проценти(от основния цвят) които не би трябвало да се превишават,мисля че бяха 30....демек ,ако е само капака нямаш ядове.... имам колега в работата,който на сива кола, е с черен преден капак,таван и задна врата(мерцедес А-класа) ,никой не го е закачал до момента...а кара от година....

Jivko7777
16-08-2011, 19:50
Колеги,искам да питам дали ще имам проблеми с полицаите,ако си боядисам предния капак черен? Колата е тъмно синя и мисълта ми е дали ще трябва да се сменя и талона,за да се пише допълнителен цвят/черен/?

Никакви проблеми няма да имаш, вече ако направиш и тавана тогава ;) Ама смяната на талона не е много 30лв е ;)