PDA

View Full Version : Записвания за състезанието по Италианско преследване...



KGB
01-10-2006, 16:01
Цялата информация около италианското преследване ще бъде изнесена тази вечер.

Това е предварително записване, от което ще бъдат избрани максимум 30 автомобила.

Като за начало аз мога да подскажа кои трябва да участват.

1.Бобо
2.Жорко
3.Рошалди
4.Мишо
5.Павлин
6.Лукан
7.Аз ако си оправя колата, че преди малко един ми спря в багажника
8.Гиги
9.Аспарух
10.Пламен
11.Явор
12.Илиан
13.Радо :shock:

ICI
01-10-2006, 19:09
Еха , дано ни допуснете до участие , че да я пробваме пистата :D
Говоря от мое име и от името на ivanko rs.
С една кола ще караме (надявам се да не е проблем ) .
Кажете дали да си търсим каски ?

ZoE23
01-10-2006, 21:08
пишете и gad3n в списъка :D

KGB
02-10-2006, 01:21
Понеже не мога да отворя сайта на Клуб Дракон, където го има целия регламент за провеждане на състезанието, ще обясна на кратка за какво става на въпрос.

Квалификации:

Квалификацията започва в 12:00 и в нея ще бъдат допусната максимум 30 коли.

Всеки един участник, трябва да попълни декларация за риска, който е съгласен да поеме. Тези декларации трябва да са готови до 12:00.

Всеки един участник, трябва да се запознае с правилата за каране на пистата, както и с флаговете, които ще бъдат показвани от стюардите на пистата.

В един момента на писта не може да има повече от 4 коли, тоест ще се пускат по 4 коли, като всяка кола ще бъда снабдане със собствен транспордер (предавател), за да може прецизно и точно да се измери нейното време на обиколка. Публиката ще може да наблюдава времената на монитри в реално време. Всеки един участник ще има право на по-няколко обиколки за време.

Най-добрите 12 автомобила ще участва в самото състезание.

Тези 12 коли ще бъдат разделени на 6 двойки, като първите 6 ще бъдат разпределени, чрез томбола с вторите 6.

От тези 6 двойки ще бъдат излачени 6 коли, които от своя страна ще бъдат разпределени в 3 гонки.

На края най-добрите двама участва в пряк двубой за първо място.

Забележка: всеки един участник употробил алкохол над 0.00 промила няма да бъде допускан на пистата, тоест употребата на алкохол е абсолютно забранена. Всеки един участник не подчинил се на съдииски флаг или отсъждане и нарушил правили за ползване на писта дракон ще бъде моментално отстраняван от пистата.

gad3n
03-10-2006, 18:59
http://www.dracon.bg/doc/reglament.htm

това е регламента от проведените досега състезания на пистата дано ви е полезен за организацията ... пък и на желаещите да участват .. и късмет и безаварийно на всички участници :)

100letov
04-10-2006, 00:34
Ако може и мен ме пиши, ще е забавно :D

IXIBIT
04-10-2006, 06:43
Пишете ме и мен :static:

ibar
04-10-2006, 09:32
а мен защо забравихте?

proper
04-10-2006, 22:12
секи ли може да се пусне или има ограничение??
аз бих се пуснал за кеф ако може??? а?

Alfa User
05-10-2006, 00:07
И аз бих искал да пробвам пистата преди да реша да се пускам с другите или не ... Предполагам ще има записване за участие и на място, а не само предварително. Но е добре хората, желаещи да се включат, да получат предварителна представа за пистата от първо лице, а не по снимка от форума - т.е. едно прохождане на пистата с кола ще е много полезно. Ама това са само размисли в 00:10ч де ...

alexma3x
05-10-2006, 01:32
записвам се и аз - дайте някое GTA насам :crazy:

BatVas
05-10-2006, 10:50
Ами ако не сте разбрали в състезанието ще участват 30 коли(няма време за повече - ще направят квалификации и 12 - те с най добро време - ще се състезават по двойки на принципа на елиминациите.
Записалите се тук ще са с предимство - там на място ще попълните декларации че сте запознати с правилата на пистата и ще се запишете офицялно . Не е лошо да си носите бонета - каски ако имате(мисля че на място също има) то на пистата са макс 4 човека така че - бонета - каските може да се менкат.
Бонета има по 1 лев на всяка картинг писта. :roll:

Atanas_alfa75_1.8
05-10-2006, 21:25
Пишете ме и мен за преследването :)

jorko
05-10-2006, 22:40
Аз поради различни причини няма да участвам .... :(

ICI
05-10-2006, 22:58
... Не е лошо да си носите бонета - каски ако имате(мисля че на място също има) то на пистата са макс 4 човека така че - бонета - каските може да се менкат.
Бонета има по 1 лев на всяка картинг писта. :roll:
Тук останахме без каска :? На един приятел котката и се изпикала :evil: и майка му я хвърлила - ужжжжассссс :x :lol:
Надявам се на пистата да има бонета :roll:

KGB
06-10-2006, 00:20
Аз поради различни причини няма да участвам .... :(

С това в дясно може да участваш :wink:

На мен ми се прецака ЕГР клапъна и утре ако не го оправя аз отпадам.

Lupo
06-10-2006, 02:08
Без мен не можете! :wink:

alexma3x
06-10-2006, 11:30
аз съм с виеш преден лагер ама, че се борим..."като нещо ти шуми, трака или скърца , надуй музиката по-силно..." :D

Жоре изкарай малката оса на пистата, тя си е "у дома" по завоите на Калояново

Bobo
06-10-2006, 11:38
Аз поради различни причини няма да участвам .... :(

С това в дясно може да участваш :wink:

На мен ми се прецака ЕГР клапъна и утре ако не го оправя аз отпадам.

Абе остайте човека неможе да участва не заради липса на бегачка :wink:

jorko
06-10-2006, 14:42
Аз поради различни причини няма да участвам .... :(

С това в дясно може да участваш :wink:

На мен ми се прецака ЕГР клапъна и утре ако не го оправя аз отпадам.

Абе остайте човека неможе да участва не заради липса на бегачка :wink:
точно ..проблема не е в МПСтата :?