PDA

View Full Version : Това е новият облик на форума



Bobo
23-11-2004, 20:54
Моля ако имате забележки кажете ги :)
Все още се работи по цветовете!
Моля кажете кой може да ползва кредора защото има проблеми с някой браузъри.

dido
25-11-2004, 02:27
Ползвам IE и Encoding-a ми е настроен на Auto-Select. Докато съм гост кирилицата се чете нормално, но като се логна и ми кодира сайта на Western European (и кирилицата е красота!), та трябва ръчно да избирам Cyrillic. Не че е особено сложно, но все пак...

Bobo
25-11-2004, 13:31
Надявам се проблемите ви да са оправени вече. Ако не изтриите кеша и кукитата и опитайте пак :)

Kostadin
29-11-2004, 08:28
А сега ми кажете защо не ми показва новите съобщения, а все едно всички са прочетени?!
при мен е абсалютно същото, дори трудно влизам като регистриран потребител, за да стане това влизам по 2-3 пъти :?
преди известно време имах тоя проблем но slavy ми помогна като ми каза да влизам през л.с. и тогава наистина работеше смисъл първо влизах в л.с. и чак тогава се връщах във форума но всичко си работеше т.е. влизах като регистриран потребител от първия път и всички непрочетени ми светкаха, а сега нито едното нито другото :( :( :( моля ви помагайте че така си е мъка!!!

SIS
29-11-2004, 09:56
Пробвай да влезеш един път и му дай, че всеки път искаш да те логва автоматично. Не излизай след това, а просто затваряй прозореца. При мен поне работи :)

П.П. SIS=Slavy :wink:

Kostadin
29-11-2004, 10:30
така и направих и работи, но не ми показва новите мнения което е по-лошото според мен, щото сега в момента се лутам като муха без глава и чета на всеки пост дата, час и т.н., което си доста трудоемко и неудобно, а не на последно място отнема адски много от не многото ми свободно време!!!

Naso
02-12-2004, 15:10
А това вече е хептен новата версия на форума :) дано ви ареса :)

ShoxXx
02-12-2004, 17:10
Добре, добро, ДОБРООО! ;)

sun4o
02-12-2004, 17:10
:D Така е многооооо добре :D направо супер,браво!!!

dido
10-12-2004, 23:34
Предишното беше малко неудобно, обаче това вече е КРАСОТА!!! http://tuning.bg/forum/images/smiles/drool.gifhttp://tuning.bg/forum/images/smiles/clap.gif