PDA

View Full Version : Боже Боже гледам и не вярвам на очите си



RUNNING WILD
19-09-2011, 21:12
Добрата Фея е минала през форума и ги е измела с метлата:big_bow_down: са има се ширим на воля необезпокояван и безгрижен:bg:
http://www.youtube.com/watch?v=IJObGzUnU5o&feature=related

Ранобудниче
19-09-2011, 22:24
Добрата Фея е минала през форума и ги е измела с метлата:big_bow_down: са има се ширим на воля необезпокояван и безгрижен:bg:
http://www.youtube.com/watch?v=IJObGzUnU5o&feature=related

Блудният син се завърнал :)

Имам една молба към теб - искрена, от душа и сърце: МОЛЯ ТЕ, не се поддавай на провокации и не се връзвай да играеш по чужди свирки (демек - да влизаш в излишни, никому ненужни полемики). Свободен си да говориш и пишеш. Просто гледай собствения си кеф - ок? :)

И помни - никой не може да направи другиму толкова зло, колкото този.. вторият може сам да си направи ;)

Kuker
19-09-2011, 22:35
Блудният син се завърнал :)

Имам една молба към теб - искрена, от душа и сърце: МОЛЯ ТЕ, не се поддавай на провокации и не се връзвай да играеш по чужди свирки (демек - да влизаш в излишни, никому ненужни полемики). Свободен си да говориш и пишеш. Просто гледай собствения си кеф - ок? :)

И помни - никой не може да направи другиму толкова зло, колкото този.. вторият може сам да си направи ;)
Заключи темата ако няма да я триеш ;)

thecleaner
19-09-2011, 22:36
Блудният син се завърнал :)

Имам една молба към теб - искрена, от душа и сърце: МОЛЯ ТЕ, не се поддавай на провокации и не се връзвай да играеш по чужди свирки (демек - да влизаш в излишни, никому ненужни полемики). Свободен си да говориш и пишеш. Просто гледай собствения си кеф - ок? :)

И помни - никой не може да направи другиму толкова зло, колкото този.. вторият може сам да си направи ;)

Много точно казано ;)

П.С. Бившите сега са зли и подмолни, ако не ги отразяваш ще си пишеш и ще си свиркаш ;)

toki4a
19-09-2011, 22:41
Блудният син се завърнал :)

Имам една молба към теб - искрена, от душа и сърце: МОЛЯ ТЕ, не се поддавай на провокации и не се връзвай да играеш по чужди свирки (демек - да влизаш в излишни, никому ненужни полемики). Свободен си да говориш и пишеш. Просто гледай собствения си кеф - ок? :)

И помни - никой не може да направи другиму толкова зло, колкото този.. вторият може сам да си направи ;)

:big_bow_down:

Ранобудниче
19-09-2011, 22:44
Заключи темата ако няма да я триеш ;)

Напротив.
Ще я оставя.

Убедена съм, че Румен ще опита да се съобразява.
Може да я заключа едва след като и той получи възможност да се включи в отговор.
Не го провокирайте и няма да се налага.

И толкова точно по този въпрос.

toki4a
19-09-2011, 22:51
Напротив.
Ще я оставя.

Убедена съм, че Румен ще опита да се съобразява.
Може да я заключа едва след като и той получи възможност да се включи в отговор.
Не го провокирайте и няма да се налага.

И толкова точно по този въпрос.

разбира се Румбата си е адския пич !
който го познава достатъчно ДОБРЕ !!! ще се убеди в думите ми ,и на Горица ! също !

Kuker
19-09-2011, 22:57
Напротив.
Ще я оставя.

Убедена съм, че Румен ще опита да се съобразява.
Може да я заключа едва след като и той получи възможност да се включи в отговор.
Не го провокирайте и няма да се налага.

И толкова точно по този въпрос.Ок,
обаче заглавието и съдържанието на темата ме връщат известно време назад, в стария Чат!Освен това, той в момента злорадства, без да разбира какво се случва!
Аз също се чувствам провокиран от тази тема, и докато е отключена ще се постарая да участвам в нея както аз си знам!Мисля че имам същото право, като рибарчето ;)

thecleaner
19-09-2011, 22:59
Ок,
обаче заглавието и съдържанието на темата ме връщат известно време назад, в стария Чат!Освен това, той в момента злорадства, без да разбира какво се случва!
Аз също се чувствам провокиран от тази тема, и докато е отключена ще се постарая да участвам в нея както аз си знам!Мисля че имам същото право, като рибарчето ;)

Рибарчето ми предаде да кажа от негово име "По-умния отстъпва" и неще да пише по темата :)

Kuker
19-09-2011, 23:03
Рибарчето ми предаде да кажа от негово име "По-умния отстъпва" и неще да пише по темата :)Не вярвах че точно ти ще му станеш пионка!

Ранобудниче
19-09-2011, 23:03
Ок,
обаче заглавието и съдържанието на темата ме връщат известно време назад, в стария Чат!Освен това, той в момента злорадства, без да разбира какво се случва!
Аз също се чувствам провокиран от тази тема, и докато е отключена ще се постарая да участвам в нея както аз си знам!Мисля че имам същото право, като рибарчето ;)

Разбира се - пиши (не помня да съм толерирала нечии права някъде по-горе за сметка на други).

Обаче.. не знам защо имам усещането, че може да се окажеш единствен останал участник в темата ;)

Лека нощ :)

Kuker
19-09-2011, 23:04
Разбира се - пиши (не помня да съм толерирала нечии права някъде по-горе за сметка на други).

Обаче.. не знам защо имам усещането, че може да се окажеш единствен останал участник в темата ;)

Лека нощ :)Искрено се надявам да си права, все пак! Лека ;)

Alfa User
19-09-2011, 23:20
П.С. Бившите сега са зли и подмолни, ако не ги отразяваш ще си пишеш и ще си свиркаш ;)

Тоа пааааааа .... аре да не се окачествяваме с неподходящи сравнения и епитети, а ?

Наздраве, и со кротце : поздравче ! (http://www.youtube.com/watch?v=h9vaAVm0LIk&feature=related)

Иначе Румбата наистина е пич - само дет е малко опърничав, и много държи на своето - в което няма лошо де. Ако всички бяхме като него - вероятно сега скапаната ни държава нямаше да е толкова скапана. Ма тва е друг въпрос вече, и следва всички да се замислим върху него. Лека и от мен !

Васил Петров
20-09-2011, 04:17
Аз се радвам че рибаря е отново е около нас. :tongue2: :wow:

Sunny
20-09-2011, 04:39
Наслаждавайте се тогава щом му се радвате .
То простотията по хората ходи .
:bouncing_smiley:



П.С. Бившите сега са зли и подмолни, ако не ги отразяваш ще си пишеш и ще си свиркаш ;)

Скандал ли искаш ?
Мисля имаше договорка - за бившите нищо не пишем и няма панаири във форума .
Или пак започваме с интригите ?

RUNNING WILD
20-09-2011, 10:13
ами изобщо не злорадствам просто констатирам промяната с задоволство :)

Kuker
20-09-2011, 10:25
ами изобщо не злорадствам просто констатирам промяната с задоволство :)Постлан ти е чист чаршаф, гледай да не го насереш!

RUNNING WILD
20-09-2011, 10:34
ще запаля свещичка, Бог да прости греховете ви аз не мога.Амин.

Ранобудниче
20-09-2011, 10:58
Ми.. смятам, че си казахте кой какво.
Да приключим, мисля :)