PDA

View Full Version : Неприятната случка на Кики



proper
09-10-2006, 01:31
Повече снимки тук.

http://proper.alfaromeo-bg.com/ItalFest_2006/Kuku/


http://proper.alfaromeo-bg.com/ItalFest_2006/Kuku/20061006465a.jpg

Ужасно неприятно е това което се случи, но се радвам че Кики е добре.Това е най-важното!!!
Оправяй се приятелю и догодина всички заедно.

И нека всички да внимаваме повече за да имаме само хубави емоции и сме живи и здрави!!!

trustworthy
09-10-2006, 08:06
Ужас!!! Дано всичко е наред с водача и евентуалните пътници! Скорошно възстановяване!

MONI
09-10-2006, 09:05
Лелееее кво е станало бре :? :? :? как се получи тва..... и като гледам на магистралата ...ужас!!!

Надявам се че Кики е наистина добре и му няма нищо!!!

sharky
09-10-2006, 11:11
да ве я кажете кво е станало и как е момчето?

търтей
09-10-2006, 11:17
ужас
дано кики е наред

alexma3x
09-10-2006, 11:21
много неприятно ако е пътувал вчера е разбираемо какво е довело до такъв инцидент...ма да е жив и здрав Кики, майната им на колите... :roll:

аз също на 2 пъти щях да се ударя странично с други коли, особенно след Пазаржик магисралата е под всякаква критика - локви, аквапланинг, коловози пълни с вода :x колата лети на където си пожелае...караш с ниска скорост и пак колата се владее трудно или си на ръба в овладяването и...

Kuku
09-10-2006, 11:42
Тук съм :)
Както се вижда от тази снимка (http://proper.alfaromeo-bg.com/ItalFest_2006/Kuku/20061006467.jpg) съм цял и невредим, и даже си говоря с Шоко... имам само натъртвания по дясния крак и ръка, и леко охлузване по главата :!:
Да благодаря на Господ, че се отървах само с това и уплахата, защото инцидента можеше да има фатални последствия и то не само за мен :(

KGB
09-10-2006, 11:45
Тук съм :)
Както се вижда от тази снимка (http://proper.alfaromeo-bg.com/ItalFest_2006/Kuku/20061006467.jpg) съм цял и невредим, и даже си говоря с Шоко... имам само натъртвания по дясния крак и ръка, и леко охлузване по главата :!:
Да благодаря на Господ, че се отървах само с това и уплахата, защото инцидента можеше да има фатални последствия и то не само за мен :(

Да си Жив и Здрав и скоро Гранде Пунто :wink:

Roberta
09-10-2006, 11:51
Тук съм :)
Както се вижда от тази снимка (http://proper.alfaromeo-bg.com/ItalFest_2006/Kuku/20061006467.jpg) съм цял и невредим, и даже си говоря с Шоко... имам само натъртвания по дясния крак и ръка, и леко охлузване по главата :!:
Да благодаря на Господ, че се отървах само с това и уплахата, защото инцидента можеше да има фатални последствия и то не само за мен :(
Наистина ужасна случка, важното е, че ти си добре и че няма сериозни последствия за здравето ти и както каза KGB скоро едно Гранде Пунто!!! :D :D :D

Max
09-10-2006, 12:15
Малкият дявол е било! Жив и здрав да си и майната им на тенекиите!

gigi
09-10-2006, 16:11
Най важното е че колегата е добре щот (не помна кой ) ма като ми каза че колата е тотал и се притесних.

Kuku
09-10-2006, 16:14
Малкият дявол е било! Жив и здрав да си и майната им на тенекиите!Със сигурност няма друг вариант за изход от сигутацията, с по-малко поръжения :roll:


П.П.
Да видим първо какво ще кажат застрахователите, пък после ще мисля за нова кола :roll:

Tinoto
09-10-2006, 16:44
Радвам се, че самия ти си жив и здрав,
другото както се казва е ламарина, не че не боли и за нея!

Разбрах, че причината не е в скоростно управление, но нека
не забравяме, че на всеки може да случи. Нека караме разумно!

Бързо оздравяване и само безаварийни със следващата :) :wink:

Слав
09-10-2006, 16:52
Важното е, че си жив и здрав.

Тенекии се правят и се забравят. :idea:

Безавариино на всички и само хубави мигове :)

Mury
09-10-2006, 17:59
:shock: :shock: :shock: бате радвам се че си жив и здрав ,майната и на колата ше си вземеш новичка :lol: :lol: па догодина заедно и ще я удавим таз случка :lol: :lol:

ShoxXx
09-10-2006, 18:03
Куку брато как си...какво ти казаха в болницата за главата?
И защо не се облече бе човек...специално питах и другите казаха че пак си бил по панталонки...

Gogata
09-10-2006, 19:13
Важното е,че ти си жив и здрав и нямаш тежки контузии!Както ти пожелаха и другите скоро едно Гранде Пунто.

Kuku
10-10-2006, 11:50
Благодаря :)
Да видим, какво ще кажат застрахователите, дали ще е тотал :roll: пък тогава ще мисля за нова :wink:
Другото което мисля да направя е да изчакам до Нова година, поради две причини:
- Да видим какво ще стане с цените, данъците, ДДС-то и прочие, след присъединяването към Европейски Съюз :wink:
- Около Нова година ще им големи отстъпки :P


П.П.
Шокси, изобщо не ми беше студено, мислех за хиляди неща и после в пътната помощ си седнах на топло... :roll:

П.П.2
Искам само да ми кажете, има ли по-глям карък от мен - пътната помощ спука гума на колесара на прибиране към София :lol:

50 cent
10-10-2006, 11:58
абе при такъв удар хич не си карък бате;)

Mony
10-10-2006, 16:54
Слава богу, че си се отървал само с охлузванията и страса. А какво точно е причинило катастрофата?

Kuku
10-10-2006, 17:12
Загледах се в стереото, защото не извади целия диск :roll: :oops:

Tickles
10-10-2006, 17:19
П.П.2
Искам само да ми кажете, има ли по-глям карък от мен

има 8)

jorko
10-10-2006, 17:20
Загледах се в стереото, защото не извади целия диск :roll: :oops:
важното е , че си добре 8) ... иначе за радиото , преди няколко години четох за некъв дето се набил у редакцията на Труд , оти зяпал у музичката , и след време минавам и аз оттам и се пуля у пионерчето с делфинчета и точно за тва се сетих .. :oops: ... от тогава всеки път спирам :roll:

Kuku
10-10-2006, 17:59
П.П.2
Искам само да ми кажете, има ли по-глям карък от мен
има 8)Who :?: :!: :roll:


важното е , че си добре 8) ... иначе за радиото , преди няколко години четох за некъв дето се набил у редакцията на Труд , оти зяпал у музичката , и след време минавам и аз оттам и се пуля у пионерчето с делфинчета и точно за тва се сетих .. :oops: ... от тогава всеки път спирам :roll: Аз по принцип не се притеснявам от такива неща и доста често ми се случва да правя и други неща, докато карам - вярно, че понякога си изкарвам акъла, като вдигна глава, ама чак толкова да се заблея и то на чиста магистрала.... направо не е за приказване :oops:
Да ми е за урок :cry:

Mony
10-10-2006, 19:06
Не се притеснявай има по-големи каръци :) Радвай се, че си отървал кожата. Колите се сменят, ламарините се правят, живота обаче се дава веднъж.

Tickles
11-10-2006, 09:41
Who :?: :!: :roll:
аз http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a084.gif

по-добре не питай защо :roll:

Kuku
12-10-2006, 08:59
Е, не мога да не попитам, защо :P

Tickles
12-10-2006, 13:05
обещавам тогава да разкажа, само да имам малко повече време, че не мога с две думи да предам случката :roll:

Kuku
12-10-2006, 13:08
О'к :)

Tickles
22-10-2006, 10:37
Ето го и "повече"-то време, та ...
Случката не е една, те са много, но една-две от тях са автомобилни. Открай време ме преследва очарователната каръщина съвсем дребни неща да имат не чак толкова дребни последствия.
Единственият ми удар като шофьор (аз съм такъв от скоро), дори полицията не удостои с название като произшествие или удар, амиии било по-скоро "нищо не се е случило" или "неприятна случка". Питайте ме мен, дали беше нищо.
Действието се развива извън границите на БГ. Аз и още 5 българки отиваме петък вечер, след много уговорки и отлагания, в един голям диско клуб, където обикновено имаше 1000-2000 и + човека. Огромен паркинг. Там, влизайки, точно на входа, сигурно с 5 мили/ч., се удрям много леко в нещо. Оказа се теглич на един голям Truck, паркиран на място за кола. Не е трябвало да бъде там, но беше и аз го ударих. Мислех просто да си продължа, но не можах да тръгна. Полиция дойде след ... едва ли имаше 2 минути. Изкараха tkuck-аджията виновен, то оставаше и да кажат нещо срещу 6 жени :lol: . Махнаха теглича, смениха ми гумата (да, полицаите, те са там И да помагат), междувременно направих сигурно най-голямото задръстване, което някога е имало там. Смяната на гумата не помогна, не мърдах. Извикахме пътна помощ, която позакъсня доста (беше около 2ч. сутринта). Качиха ми колата, взеха ми ключовете и само ми оставиха визитка с телефон, където да я потърся след седмица :evil: (ремонтирана). Вечерта ясно че беше no fun, нямах кола 1 седмица, а я бях купила преди 3 дни, като я взех платих 600$, имало големи щети (казаха ми какво, но нито разбирам, нито ме интересуваше). Да не споменавам колко дълго ме разнасяха като виц. :roll:
При друг много лек удар на светофар, като пътник до шофьора, счупих предно стъкло с главата си, иначе на колата й нямаше нищо.
:?
За да подкрепя каръщината си, няколко произшествия без кола : Веднъж бях седнала на счупен стол, паднах от него, това са колко ... 50-60см.?! Е, резултатът беше счупена дясна ръка.
Боядисвам си тавана в стаята, не веднъж, на една висока стълба. Един път стъпих малко извън нея и полетях. Можех просто да си падна, но не, долу имаше стол, в който се разбих. Имаше много кръв, много болка и конци.
Да не споменавам изпускането на самолети в последната минута, това сигурно се е случвало на всеки, после обикновено съм имала куп неприятности, но впечатлителното е, че пак от каръщина веднъж се качих на друг самолет, за едно забутано място, далече от моята дестинация.
Та такам, спечелих ли си титлата?! http://www.lerepairedesmotards.com/img/emoticons/king.gif

/п.п.замисля се да напиша мемоари :lol:

Aquila
26-10-2006, 01:58
Ето го и "повече"-то време, та ...
Случката не е една, те са много, но една-две от тях са автомобилни. Открай време ме преследва очарователната каръщина съвсем дребни неща да имат не чак толкова дребни последствия.
Единственият ми удар като шофьор (аз съм такъв от скоро), дори полицията не удостои с название като произшествие или удар, амиии било по-скоро "нищо не се е случило" или "неприятна случка". Питайте ме мен, дали беше нищо.
Действието се развива извън границите на БГ. Аз и още 5 българки отиваме петък вечер, след много уговорки и отлагания, в един голям диско клуб, където обикновено имаше 1000-2000 и + човека. Огромен паркинг. Там, влизайки, точно на входа, сигурно с 5 мили/ч., се удрям много леко в нещо. Оказа се теглич на един голям Truck, паркиран на място за кола. Не е трябвало да бъде там, но беше и аз го ударих. Мислех просто да си продължа, но не можах да тръгна. Полиция дойде след ... едва ли имаше 2 минути. Изкараха tkuck-аджията виновен, то оставаше и да кажат нещо срещу 6 жени :lol: . Махнаха теглича, смениха ми гумата (да, полицаите, те са там И да помагат), междувременно направих сигурно най-голямото задръстване, което някога е имало там. Смяната на гумата не помогна, не мърдах. Извикахме пътна помощ, която позакъсня доста (беше около 2ч. сутринта). Качиха ми колата, взеха ми ключовете и само ми оставиха визитка с телефон, където да я потърся след седмица :evil: (ремонтирана). Вечерта ясно че беше no fun, нямах кола 1 седмица, а я бях купила преди 3 дни, като я взех платих 600$, имало големи щети (казаха ми какво, но нито разбирам, нито ме интересуваше). Да не споменавам колко дълго ме разнасяха като виц. :roll:
При друг много лек удар на светофар, като пътник до шофьора, счупих предно стъкло с главата си, иначе на колата й нямаше нищо.
:?
За да подкрепя каръщината си, няколко произшествия без кола : Веднъж бях седнала на счупен стол, паднах от него, това са колко ... 50-60см.?! Е, резултатът беше счупена дясна ръка.
Боядисвам си тавана в стаята, не веднъж, на една висока стълба. Един път стъпих малко извън нея и полетях. Можех просто да си падна, но не, долу имаше стол, в който се разбих. Имаше много кръв, много болка и конци.
Да не споменавам изпускането на самолети в последната минута, това сигурно се е случвало на всеки, после обикновено съм имала куп неприятности, но впечатлителното е, че пак от каръщина веднъж се качих на друг самолет, за едно забутано място, далече от моята дестинация.
Та такам, спечелих ли си титлата?! http://www.lerepairedesmotards.com/img/emoticons/king.gif

/п.п.замисля се да напиша мемоари :lol:

Да те запозная с един приятел , може и филм да направите за каръщината и мнооого оскари ще вземете , само незнам комедия ли ще е или драма ....