PDA

View Full Version : Има ли къмпингари във форума



Mury
08-11-2011, 12:10
Интересува ме колко хора във нашия любим форум,лятото ходят на къмпинг/море,планина/.Аз от 2-3 години се запалих много яко,и сега почти съм финлаизирал сделката по закупуването на една каравана,но няма да казвам повече,като стане ще се похваля.Нека тук обсъждаме всичко свързано с къмпинга,било то на каравана,палатка и кемпер ако щете.Надявам се че ще има доста хора,които са фенове на къмпинга.Поздрави :lupe::lupe::lupe::lupe:

RUNNING WILD
08-11-2011, 13:22
има аз например,то като ходиш за риба с преспиване си е точно това,за да има конфорт и удобство си требе мъкнене на багажец нема как,мислих го преди за каравана но се отказах,за 5 пъти в годината не ми се занимава,реално това което ми трябва тежи 50 кг и се побира в багажника и не ме ограничава с нищо,газов котлон,посуда,душ за къпане-мех- спален чувал палатка,колчета брадва, одеяло и дрехи,аз си пътувам с газов котлон тиган,брадва въжета даже подправки и спален чувал та сваям само палатката,караваната е го верно е ма си е за джип и като те почне да те вее вятъра става олеле,и не на всякъде може да я смъкнеш къде ти е кеф да я плеснеш,искат категория за теглене над 750 кила,странични огледала,гражданска,подръжка некаква,паркинг да я държиш,то ми се отщя искам за 5 мин да сваля багажа и да изчепя не ми се занимава с каравани,пък и не всеки път стоя по 2 дена или с преспиване,голям плюс е ако си с жена има легло и ако вали е поносимо и можете да седнете 4 човека на лаф на маса това е абе къщичка си е,ма ако не вали и не си с жена...по добре на въздух на сянка...

Бобби
08-11-2011, 13:55
Аз съм един от тях....по миналата година изкарах три месеца на каравана.....малко незаконо, но беше готино:))

Mury
08-11-2011, 13:58
Аз съм един от тях....по миналата година изкарах три месеца на каравана.....малко незаконо, но беше готино:))

Кво като е незаконно бате,като никой не ти дава нормални условия законно..............евала.......:lupe::lupe::lupe :

---------- Post added at 14:58 ---------- Previous post was at 14:57 ----------


има аз например,то като ходиш за риба с преспиване си е точно това,за да има конфорт и удобство си требе мъкнене на багажец нема как,мислих го преди за каравана но се отказах,за 5 пъти в годината не ми се занимава,реално това което ми трябва тежи 50 кг и се побира в багажника и не ме ограничава с нищо,газов котлон,посуда,душ за къпане-мех- спален чувал палатка,колчета брадва, одеяло и дрехи,аз си пътувам с газов котлон тиган,брадва въжета даже подправки и спален чувал та сваям само палатката,караваната е го верно е ма си е за джип и като те почне да те вее вятъра става олеле,и не на всякъде може да я смъкнеш къде ти е кеф да я плеснеш,искат категория за теглене над 750 кила,странични огледала,гражданска,подръжка некаква,паркинг да я държиш,то ми се отщя искам за 5 мин да сваля багажа и да изчепя не ми се занимава с каравани,пък и не всеки път стоя по 2 дена или с преспиване,голям плюс е ако си с жена има легло и ако вали е поносимо и можете да седнете 4 човека на лаф на маса това е абе къщичка си е,ма ако не вали и не си с жена...по добре на въздух на сянка...

Аз си имам и палатка за планина,а караваната ще се ползва само на морето,и можеби като я закарам,повече няма да види Сф,остава там завинаги..........:hehe::hehe::hehe:

RUNNING WILD
08-11-2011, 15:39
ами не виждам смисъл в това ма ти си знаеш,идеята на караваната е да си имаш мобилна къща за на всякъде не да е закотвиш някъде,умните хора си взимат кемпер или каравана вместо да строят къща и да я подържат някаква вила или бунгало някъде си то си остава там не можеш да го преместиш,аз на море не ходя скучно ми е там много,и тая година пропуснах подкарах язовирите,другата ако ми стане скучно на язовира ще отида на море и така.

bager
08-11-2011, 16:11
Аз си имам и палатка за планина,а караваната ще се ползва само на морето,и можеби като я закарам,повече няма да види Сф,остава там завинаги..........:hehe::hehe::hehe:

Тая каравана с какво ще я дърпаш бре, със 159-ката ли? :)
Тя и без караваната едвам си носи купето. :hehe:
А иначе и аз поне веднъж годишно, по стара традиция с приятели правим напиване под открито небе. За една-две - три вечери :drunk: . Напоследък обаче, нещо остаряваме и всички си купихме палатки, чували, столчета, шатри и какви ли не още глупости...
А навремето - по едно одеало или в най-добрия случай спален чувал.
:on_da_beach:

dilian alfa gtv
08-11-2011, 16:17
Интересува ме колко хора във нашия любим форум,лятото ходят на къмпинг/море,планина/.Аз от 2-3 години се запалих много яко,и сега почти съм финлаизирал сделката по закупуването на една каравана,но няма да казвам повече,като стане ще се похваля.Нека тук обсъждаме всичко свързано с къмпинга,било то на каравана,палатка и кемпер ако щете.Надявам се че ще има доста хора,които са фенове на къмпинга.Поздрави :lupe::lupe::lupe::lupe:

Мани,това със къмпинга ще се окаже по- голяма зараза от алфа вируса да знаеш,две години вече посещавам самотни плажове на палатка,и съм се запали здраво,много ми е приятно да знаеш харесвам си нашето черноморие и това е ,обаче по хотелите не ми се стъпва вече.Сега усилено работя по въпроса за закувуване на пикап дълга база,със цел да не мъкна бакаж като луд по чукарите поради ограничената и от към място и проходимост 159-ката и дърпането на каравана или платформа със АТВ.
Лятото може да се засечем по чукарите.

Mury
08-11-2011, 16:24
Тая каравана с какво ще я дърпаш бре, със 159-ката ли? :)
Тя и без караваната едвам си носи купето. :hehe:
А иначе и аз поне веднъж годишно, по стара традиция с приятели правим напиване под открито небе. За една-две - три вечери :drunk: . Напоследък обаче, нещо остаряваме и всички си купихме палатки, чували, столчета, шатри и какви ли не още глупости...
А навремето - по едно одеало или в най-добрия случай спален чувал.
:on_da_beach:

Батка не забравяй че имам и работно говедо тип Добло :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:23 ----------


Мани,това със къмпинга ще се окаже по- голяма зараза от алфа вируса да знаеш,две години вече посещавам самотни плажове на палатка,и съм се запали здраво,много ми е приятно да знаеш харесвам си нашето черноморие и това е ,обаче по хотелите не ми се стъпва вече.Сега усилено работя по въпроса за закувуване на пикап дълга база,със цел да не мъкна бакаж като луд по чукарите поради ограничената и от към място и проходимост 159-ката и дърпането на каравана или платформа със АТВ.
Лятото може да се засечем по чукарите.

Абсолютно,и на мен не ми се стъпва в хотели вече..........:hehe::hehe:Иначе дърпането не е чак такъв проблем,все пак много хора си дърпат караваните с какви ли не коли,дори и малолитражки.Много мислих за караваната,страшно много ми се иска да имам,и сега мога да я имам............общо взето тва,намерил съм уникален екземпляр,точно такава каквато искам.

Бобби
08-11-2011, 16:57
Ако имаш възможност, взимай я....+ това ти е допаднала, след това всичко се нарежда постепено....наблегни хубаво на оборудването вътре, за да ти е удобна.
Подръжката не е кой знае колко....ГО...и хубаво да има къде да я съхраняваш когато не я ползваш....не да и плащаш излишно.
Успех...лятото мога да ти помогна с едно местенце на морето да акустираш...закарваш жената и децата там цяло лято....а ти събота и неделя им ходиш на свиждане:))...поне аз така правя.

dilian alfa gtv
08-11-2011, 17:01
Батка не забравяй че имам и работно говедо тип Добло :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:23 ----------



Абсолютно,и на мен не ми се стъпва в хотели вече..........:hehe::hehe:Иначе дърпането не е чак такъв проблем,все пак много хора си дърпат караваните с какви ли не коли,дори и малолитражки.Много мислих за караваната,страшно много ми се иска да имам,и сега мога да я имам............общо взето тва,намерил съм уникален екземпляр,точно такава каквато искам.

За дърпане само става и със лек автомобил,дори доблото е перфектно,но аз обичам трудно достъпните местности по черноморието и пикапа си идеал за там,а ще го ползвам и за други предназначения и за това.
Пример със местността Емона до иракли,пътя е 8км абсолютен офроуд и със нормална кола е кофти да влизаш до там,а ако завали вече става интересно.
Тази година за последно изръсих една шапка пари за 15-дневен перстой във хотел на 1-ва линия,и най интерсното че след тази почивка във созопол,нямах търпение да се върна,да натоваря багажа и да опъна палатката някъде по плажа.
Каравана гледах една доста добра 7м двуосна,вътре бяла кожа и какви ли не глупости,отделна спалня,отделно ъглово не това на спалнята,а нямаше баня и затова се отказах от нея иначе беше добра,сега се оглеждам за друга.Във момента карам и Е категория че тези каравани се водят категория О2 или товарно ремарке и искат категория на пътя.
Работя и по закупуването на къмпинг аксесоари,хубави столове,шатра съм си купил,палатката е добра и продължавам,но ако искаш да се сдобиеш със качествени къмпинг удобства си трябва добро финансиране спор няма,затова малко по малко се обурудвам,но си е кеф после като ти затрябва нещо насред пущинака и го имаш.
Това лято слязох до Резово,не бях слизал никога до там,ще ти кажа заболя ме сърцето,егати пътя изпадаха ми зъбите,а до плаж Силистар не посмях да сляза през гората за да го видя,макар че един ме обеждаваше че не е проблем за колата,но не посмях,че за тва пикапа-разбираш...!Къмпинга си е мания за мен,това лято на един близък плаж "бившия къмпинг хоризонт" защитена местност камчийски пясъци,бяха дошли поляци със 10-нина мадарки и още куп стари кемпери,та какъв купон си бяха спретнали тея цели 10 дни нямам думи просто.

Mury
08-11-2011, 17:04
Ако имаш възможност, взимай я....+ това ти е допаднала, след това всичко се нарежда постепено....наблегни хубаво на оборудването вътре, за да ти е удобна.
Подръжката не е кой знае колко....ГО...и хубаво да има къде да я съхраняваш когато не я ползваш....не да и плащаш излишно.
Успех...лятото мога да ти помогна с едно местенце на морето да акустираш...закарваш жената и децата там цяло лято....а ти събота и неделя им ходиш на свиждане:))...поне аз така правя.

Бате тя е напълно оборудвана с всичко необходимо,включително 2 фортселта,зимен и летен :hehe::hehe::hehe::hehe:Иначе идеята е добра за местенцето,може да метнеш на л.с.,ако те е страх във форума,къде е местенцето:lupe::lupe::lupe:

Бобби
08-11-2011, 17:09
Бате тя е напълно оборудвана с всичко необходимо,включително 2 фортселта,зимен и летен :hehe::hehe::hehe::hehe:Иначе идеята е добра за местенцето,може да метнеш на л.с.,ако те е страх във форума,къде е местенцето:lupe::lupe::lupe:
Василико....Царево(Мчурин)..и с ток има откъде да се снабдим...но малко хора го знаят.
Виж дали е уред инерционата спирачка на караваната...щото на мен ми е правила беля...и хич не приятно.

Mury
08-11-2011, 17:47
Василико....Царево(Мчурин)..и с ток има откъде да се снабдим...но малко хора го знаят.
Виж дали е уред инерционата спирачка на караваната...щото на мен ми е правила беля...и хич не приятно.

Аз я купувам от много читав човек,не е джамбазин,всичко е ОК по караваната.Това за Василико ще го видим,аз съм ходил там много пъти като дете,на лагер,горе на високото,дето има църква,имаше детски лагер.:lupe::lupe::lupe:

Бобби
08-11-2011, 17:54
Аз я купувам от много читав човек,не е джамбазин,всичко е ОК по караваната.Това за Василико ще го видим,аз съм ходил там много пъти като дете,на лагер,горе на високото,дето има църква,имаше детски лагер.:lupe::lupe::lupe:
..аха това е ...то е като квартал на Царево...но мястото е рай с борова гора и т.н.
Няма лощо, но я провери...спирачките на ремаркето винаги трябва да ловят преди влекача....все пак не дърпаш ремарке с картофи....при дълго застояване има проблем ...трябва и минимално обслужване
Това е от мен и с здраве да си я ползваш

Mury
08-11-2011, 18:01
..аха това е ...то е като квартал на Царево...но мястото е рай с борова гора и т.н.
Няма лощо, но я провери...спирачките на ремаркето винаги трябва да ловят преди влекача....все пак не дърпаш ремарке с картофи....при дълго застояване има проблем ...трябва и минимално обслужване
Това е от мен и с здраве да си я ползваш

Чакай да я взема,тогава ще се похваля,и може да те търся за съвети,макар че в къмпингарския форум си има всичко,и хората са много отзивчиви :lupe::lupe::lupe:

dilian alfa gtv
08-11-2011, 18:33
Чакай да я взема,тогава ще се похваля,и може да те търся за съвети,макар че в къмпингарския форум си има всичко,и хората са много отзивчиви :lupe::lupe::lupe:

Като вземеш караваната,ще се радвам да споделиш малко повече информация за нея,ако може някой снимка да пуснеш..!

Mury
08-11-2011, 19:58
Като вземеш караваната,ще се радвам да споделиш малко повече информация за нея,ако може някой снимка да пуснеш..!

Ако всичко се уреди,ще пусна снимки да я видите,хубавото е,че точно такава каквато искам:lupe::lupe::lupe:

dimitar_vd62
08-11-2011, 20:59
Ха, в тоя дух ето какво си направих от соларни лампи.Докато се киснем в морето се зареждат батериите и реших проблема със свършили батерии на фотоапарата.Използвам ги и за лампа, вентилатор и радио.Направил съм ги на USB, и мога да захранвам всичко.Батериите могат да се разреждат в джиесема при необходимост.Сега правя още едно у-во, което ще се свързва последевотално на първото за да мога да зареждам и джиесем, понеже като го включа към солара го разпознава като компютър, понеже дава 3,6 - 4волта.Трябва да се получат 7,3 волта за да го разпознае като зарядно.В кутийката има платка от зарядно на джиесем от кола.Трябва да му подам поне 12 в.С двете ще станат 16 при слънчево време.За палатка, за излети върши страхотна работа.Догодина мисля да ходим на Хотница.

fred
09-11-2011, 21:02
Мани,това със къмпинга ще се окаже по- голяма зараза от алфа вируса да знаеш,две години вече посещавам самотни плажове на палатка,и съм се запали здраво,много ми е приятно да знаеш харесвам си нашето черноморие и това е ,обаче по хотелите не ми се стъпва вече.Сега усилено работя по въпроса за закувуване на пикап дълга база,със цел да не мъкна бакаж като луд по чукарите поради ограничената и от към място и проходимост 159-ката и дърпането на каравана или платформа със АТВ.
Лятото може да се засечем по чукарите.

В тая насока Гърция е рай за такива преживявания, такова море и такова спокойствие никъде няма, отделно реално, реално казвам, нямаш никакви проблеми с къмпингирането, говоря за Сев.Гърция /относно толерантността към биваци, палатки и кемпери/.

MUROMAN
10-11-2011, 00:23
Има, има и аз съм в играта.:rockon:
Аз пък като се замога мисля да си взема малко джипче една Витарка от старите да си газя по чукарите с нея.

RPWWD
10-11-2011, 01:11
Това лято слязох до Резово,не бях слизал никога до там,ще ти кажа заболя ме сърцето,егати пътя изпадаха ми зъбите,а до плаж Силистар не посмях да сляза през гората за да го видя,макар че един ме обеждаваше че не е проблем за колата

Момче, аз вече 8 години подред базувам там, последните 4 със 156-цата, грижи няма никакви :Yeeeehaaa: Изпуснал си най-хубавият плаж по черноморието.

dilian alfa gtv
10-11-2011, 10:01
Момче, аз вече 8 години подред базувам там, последните 4 със 156-цата, грижи няма никакви :Yeeeehaaa: Изпуснал си най-хубавият плаж по черноморието.

Аз живея на 30км от най хубавите плажове по нашата ивица и когато съм свободен винаги ходя по плажовете,а отделно всяко лято слизам за 2 седмици по южното черноморие и наистина тоя плаж бил много хубав,на лято живот и здраве мисля да го посетя със каравана,но пътя е кофти спор няма.

dimitar_vd62
10-11-2011, 12:16
Не ми се ходи много по плажовете вече, не че съм ги обиколил всичките, правим планове с един приятел да ходим на Хотница или нейде на подобно място.Може да постнете някои снимчици.

dilian alfa gtv
10-11-2011, 15:28
Не ми се ходи много по плажовете вече, не че съм ги обиколил всичките, правим планове с един приятел да ходим на Хотница или нейде на подобно място.Може да постнете някои снимчици.

Каде е това място много красиво,ако може всеки да публикува снимки където е ходил,мисля че ще се получи хубава тема за разспускане.;-)

dimitar_vd62
10-11-2011, 19:58
Някъде около Търново, напиши Хотница в търсачката и щи излезе инфо.

PEPI-2ALFA
11-11-2011, 07:11
...,ако може всеки да публикува снимки където е ходил,мисля че ще се получи хубава тема за разспускане.;-)
Ето я темата
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30512&highlight=%EF%FA%F2%E5%EF%E8%F1

dimitar_vd62
11-11-2011, 21:42
Страница 22 на общи приказки.Как трябваше да се сетя че има такава тема с такова заглавие или трябва да прочета всичките 329 страници?

Mury
12-11-2011, 11:11
Ето я темата
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=30512&highlight=%EF%FA%F2%E5%EF%E8%F1

Пепи тук се отнася за снимки,кой къде е ходил да къмпира,не друго............:pp::pp::pp:

b_angelov
13-11-2011, 08:44
Ха, в тоя дух ето какво си направих от соларни лампи.Докато се киснем в морето се зареждат батериите и реших проблема със свършили батерии на фотоапарата.Използвам ги и за лампа, вентилатор и радио.Направил съм ги на USB, и мога да захранвам всичко.Батериите могат да се разреждат в джиесема при необходимост.Сега правя още едно у-во, което ще се свързва последевотално на първото за да мога да зареждам и джиесем, понеже като го включа към солара го разпознава като компютър, понеже дава 3,6 - 4волта.Трябва да се получат 7,3 волта за да го разпознае като зарядно.В кутийката има платка от зарядно на джиесем от кола.Трябва да му подам поне 12 в.С двете ще станат 16 при слънчево време.За палатка, за излети върши страхотна работа.Догодина мисля да ходим на Хотница.

И аз съм си направил нещо подобно, но зареждаме акумулатора на една от колите. От там имаме енергия да захраним лаптопи, усилватели, навита и ГСМ-и 24/7.
За сега системата е тестова и се справя перфектно. За догодина обаче съм запланувал генерален ъпдейт. ;)

dimitar_vd62
13-11-2011, 08:51
Туй много голямо бре, ама явно хубава работа върши, само ако можеше да е сгъваемо, да заема по-малко място.Какво напрежение и мощност дава.

b_angelov
13-11-2011, 08:57
Туй много голямо бре, ама явно хубава работа върши, само ако можеше да е сгъваемо, да заема по-малко място.Какво напрежение и мощност дава.
На покрива на Хлопела никому не пречи. Монтираме го там с алуминиеви шини към багажника. ;)
32V, 135Wp

dimitar_vd62
13-11-2011, 09:05
Начи някъде 4А ток дава, добре, добре.

mordohy
14-11-2011, 20:21
Дайте и малко практически гяволийки!
Добър хладилник става, като изкопаеш една дълбока дупка. Колкото по-дълбока, толкова по-охлажда.
За палаткаджиите:
Добре е, палатката да я опънеш върху събрана суха шума или сено.

dimitar_vd62
14-11-2011, 20:51
То така се прави и тоалетна, добре е да не се бъркат двете.Хладилника да е на една ръка растояние, кенефа пооо-далечко.Върху така импровизирания хладилник аз слагам алуминиево фолио или сенника от колата.

dimitar_vd62
14-11-2011, 20:57
Ето нещо интересно, нямам идея колко струва.

Соларна палатка от Orange.

mordohy
14-11-2011, 21:02
Аз да ти кажа, никога не съм поощрявал такива тоалетни!
Винаги съм бил привърженик на екологичното сране!:dyrvo_v_kenefa:
Гърците дори си имат и определение- екологико хесимо!
Солунския разбойник да го обяснява, ако има нужда

dimitar_vd62
14-11-2011, 21:11
Много се минира периметъра инак, ама да не осираме темата, да има полезни неща.Рибарчето може да помогне с дяволийки, нали щъка редовно сред природата.

Mury
15-11-2011, 14:39
Такаааа,от утре вече съм официално собственик на каравана,мараката е KIP 42 ECU line,4 местна със зимен и летен фортселт,напълно оборудвана,2 газови бутилки,3 бидона по 30 л. за вода и т.н.Хубавото е че си търсех точно такава каравана,е има модел с двуетажно легло,което е по-удачно но са по 3500-4000 евро в Холандия.Ето малко снимки от стария собсвтеник да добиете представа,по-натам нови и актуални.

П.С.Който е запален по къмпирането,му препоръчвам ето този форум,хората са супер отзивчиви и съветите има са много ценни.http://www.wzemi.com/kemper-club/forum/index.php

soldier
15-11-2011, 15:13
Честито, благородно ти завиждам :)

Mury
15-11-2011, 17:03
Кефа е неописуем,утре като си я прибера при мен,ще скачам до тавана сигурно.За последно се радвах така преди 2 години като си купи 159-ката,няколко нощи неможах да спя:butt::butt::butt:

Бобби
15-11-2011, 17:34
Честито и с здраве да си я ползваш.

D-I-V-A-K-A
15-11-2011, 19:20
Честито бате, със здраве да си я ползваш. Внимавай само зимата как я съхраняваш, защото ако е с дървена конструкция (по-старичките са така) при един по-голям конденз започва да гние бавно но славно ;)

По темата: А съм си къмпингар от около вече 21 години и съм си много доволен. Една година ми се наложи да отида на хотел и се бях побъркал направо. Просто това ходене на плаж ме убиваше, макар че хотела е на плажа пак си ходиш, тръпката е друга когато си живееш на плажа. Къмпинга си има своя чар и всеки който го е опитал му е харесало. А с течение на годините, къмпинг оборудването нараства и си имаш всичко което си имаш и във вас, общо взето си имаш удобствата, които си имаш и във един апартамент или къща.
А дано догодина да се засечем някъде на морето, че то там главно се осеща тръпката от къмпинга и отношението на къмпингуващите един към друг. Просто забравяш, че се намираш в България!

Успех!

Mury
16-11-2011, 13:02
Честито бате, със здраве да си я ползваш. Внимавай само зимата как я съхраняваш, защото ако е с дървена конструкция (по-старичките са така) при един по-голям конденз започва да гние бавно но славно ;)

По темата: А съм си къмпингар от около вече 21 години и съм си много доволен. Една година ми се наложи да отида на хотел и се бях побъркал направо. Просто това ходене на плаж ме убиваше, макар че хотела е на плажа пак си ходиш, тръпката е друга когато си живееш на плажа. Къмпинга си има своя чар и всеки който го е опитал му е харесало. А с течение на годините, къмпинг оборудването нараства и си имаш всичко което си имаш и във вас, общо взето си имаш удобствата, които си имаш и във един апартамент или къща.
А дано догодина да се засечем някъде на морето, че то там главно се осеща тръпката от къмпинга и отношението на къмпингуващите един към друг. Просто забравяш, че се намираш в България!

Успех!

Абсолютно,иначе аз догодина незнам дали ще съм подготвен да обикалям/по обясними причини-теглич на Доблото,Е категория,но всичко с времето си/,но най вероятно ще закотвя караваната на Арапя,и ще ходя от време на време,просто там имам доста приятели,включително съдържателите на къмпинга долу в гората зад плажа/мястото е уникално/ :busted_cop::busted_cop::busted_cop::busted_cop::b usted_cop:

D-I-V-A-K-A
16-11-2011, 19:06
Абсолютно,иначе аз догодина незнам дали ще съм подготвен да обикалям/по обясними причини-теглич на Доблото,Е категория,но всичко с времето си/,но най вероятно ще закотвя караваната на Арапя,и ще ходя от време на време,просто там имам доста приятели,включително съдържателите на къмпинга долу в гората зад плажа/мястото е уникално/ :busted_cop::busted_cop::busted_cop::busted_cop::b usted_cop:

Мммм аз попринцип ходя на "Градина", но те са близко, така че нищо не пречи ако се засечем като време, да се видим на по бира :) :meeting:

b_angelov
17-11-2011, 19:38
Мъри, какраваната е страхотна! Честито братле, благородно ти завиждам за придобивката.

Обаждай се като й идваш на гости лятото де! :smoke:

Mury
18-11-2011, 15:45
От вечра е при мен в сервиза,и и се наслаждавам всяка свободна минута,има някои неща за доизкусуряване,има време за ровичкане до лятото:-D:-D:-D:-D.Иначе караваната е мега запазена,все е дно не е ползвана,нищо че е на 18 години.Доста време я търсих,почти 1 година..............

dimitar_vd62
18-11-2011, 21:49
Много ти завиждам човече, най вече за това каква занимавка щях да имам.

Bobo Markov
02-07-2015, 21:22
Питане имам харесал съм си едно Хоби 9 метра може ли тва да го дърпа Алфата мИ - 166 много пауър дизел ?
зарибявам са за догодина ще съм ви благодарен за мнения предварително!

546
03-07-2015, 07:52
Баце,с 9 метра незнам дали ще можеш да мръднеш и на метър в страни от асфалта,ма щом те влече голям фургон не вярвам да се разубедиш докато не се убедиш сам.Вземи под наем за един уикенд такава преди да се изтръшкаш финансово.

Mury
03-07-2015, 13:07
Питане имам харесал съм си едно Хоби 9 метра може ли тва да го дърпа Алфата мИ - 166 много пауър дизел ?
зарибявам са за догодина ще съм ви благодарен за мнения предварително!

Забрави за 9 метрова каравана,да я дърпаш със 66-та............едно отиване до морето и ще сменяш съединител !!!!!! Такива каравани се дърпат само с бус или джип !!!!! :busted_cop::busted_cop::busted_cop:

П.С.Аз вече 4-ти сезона съм тук http://якотомясто.com/,адски съм доволен,собственика е уникален пич,вече сме приятели и е голям мераклия.Всяка година прави много подобрения по къмпинга !!!!!!

Това е Мурджева хасиенда !!!!!1

Кайо
04-07-2015, 03:04
Забрави за 9 метрова каравана,да я дърпаш със 66-та............едно отиване до морето и ще сменяш съединител !!!!!! Такива каравани се дърпат само с бус или джип !!!!! :busted_cop::busted_cop::busted_cop:

П.С.Аз вече 4-ти сезона съм тук http://якотомясто.com/,адски съм доволен,собственика е уникален пич,вече сме приятели и е голям мераклия.Всяка година прави много подобрения по къмпинга !!!!!!

Това е Мурджева хасиенда !!!!!1

Е,къ се побра вотре моооо...влацииииии....?

tihomir77
28-09-2016, 19:10
В началото на септември ходих на къмпинг Градина. Аз тази година за първи път чух за якото място, другата година сме там.

petio26
12-07-2017, 23:06
Оборудвах се с всичко необходимо от https://www.lovni.bg/ekipirovka/ekipirovka-za-kamping и след две седмици мисля да поема към някой къмпинг от нашето Черноморие. Все още не знам накъде да поеме. Дайте някоя идея?

dimitar_vd62
13-07-2017, 02:00
Телескоппичната вилица за какво ти е, да бодеш кюфтето от хамака ли :grin:

kinggod
22-03-2018, 17:03
Обожавам да ходя на къмпинг, но най често ходим със семейството в Гърция. Условията са много по-добри.

TheNet
26-03-2018, 19:40
А къде в България е най-хубаво