PDA

View Full Version : Imam dva vaprosa!



M-jet
26-11-2004, 19:02
Kolegi dali znaete:

1. Moita kola ima VDC , hubavo ama ne znam koga se vklucva tova nesto. Kazaha mi, ce kato bila v zavoi s visoka skorost......ta az vzimam zavoi s mnogo visoka skorost i nisto ne svetva po tabloto :(
Cuda se dali raboti izobsto

Vtoria mi vapros e ot cisto lubopitstvo:
Ima li Oficialen vnositel v BG na Alfa i ako da koi mu e www adresa

Blagodarja vi predvaritelno :wink:

MBlaST
26-11-2004, 23:01
Ауто ИТАЛИЯ е официален вносител:
за алфа адреса: http://alfa.fiatbulgaria.com/ :wink:

KGB
27-11-2004, 02:16
1. Когато ВДСто ти се включи една икона във формата на кръг със стрелака и вътре в него тръагалник с удивителна (жълта на цвят) почва да мига...тя също мига когата АСР се включи...на някой модели тази икона е гума която хвърля камъчета, но тя се използва по принцип само на моделите с АСР....

В завой трудно ще накараш системата да заработи, освен ако не се пробваш да направиш oversteer or understeer....иначе казано, на втора скоро в завой 90градуса влизаш нормално и вътре в завоя газ до дупка... :D

2. В момента в БГ няма от къде да си купиш официално Алфа Ромео...в скоро време се надяваме това да се оправи...по последни слухове за Новата година ще си имаме магазин...

п.с: ако някой твой приятел се интресува, може да му доставиме всякаква марка и модел кола до един месец (с няколко схеми за лизинг)