PDA

View Full Version : Реглаж на светлини!



leshoiad
17-10-2006, 13:32
Ае аверчета мои, а някой да ми обясни как трябва да се регулират фаровете, и по точно от къде, тва за хоризонтално, вертикално и т.н. И в крайна сметка вътрешните фарове за дългите ли са или нещо друго?

proper
17-10-2006, 13:44
ами с копчето от таблото аз поне регулирам само по височина фаровете....
А иначе да... къси дълги са ти,а габаритите са долу при халогените

leshoiad
18-10-2006, 06:22
Е да де, ама като се пробвах да регулирам дългите снощи, те се движат само в ляво и в дясно от едни врътки точно под пласмасовите капаци, за вертикално знаеш ли от къде се регулират?

sharky
18-10-2006, 09:04
Е да де, ама като се пробвах да регулирам дългите снощи, те се движат само в ляво и в дясно от едни врътки точно под пласмасовите капаци, за вертикално знаеш ли от къде се регулират?

пак са такива врътките пич, ма се свалят пластмасовите капаци и тогава ше ги видиш :idea: и много фнимавай, че привъртат и после няма регулиране.

Владиии, тва ти там копчи не е за регулиране, а като качиш некой като Насо отзад и ти светнат в небето да може да си ги оправиш. Но при тебе с тия 2 места е излижно, така че незнам :)

Mury
18-10-2006, 09:46
Е да де, ама като се пробвах да регулирам дългите снощи, те се движат само в ляво и в дясно от едни врътки точно под пласмасовите капаци, за вертикално знаеш ли от къде се регулират?

пак са такива врътките пич, ма се свалят пластмасовите капаци и тогава ше ги видиш :idea: и много фнимавай, че привъртат и после няма регулиране.

Владиии, тва ти там копчи не е за регулиране, а като качиш некой като Насо отзад и ти светнат в небето да може да си ги оправиш. Но при тебе с тия 2 места е излижно, така че незнам :)

Шо да е излишно бе баце кат качи 2-3 торби с буркани и един чувал с картофи и те ти го Насо :lol: :lol: :lol:

sharky
18-10-2006, 12:57
Шото баце освен да си ги качи на главата незнам къде другаде ше мое, то мойта верно че багажник няма ма неговата и задни седалки няма :BIGsmile:

Mury
18-10-2006, 16:53
Шото баце освен да си ги качи на главата незнам къде другаде ше мое, то мойта верно че багажник няма ма неговата и задни седалки няма :BIGsmile:

А бе за няколко буркана и едно чувалче с компири има место :clap2:

proper
18-10-2006, 17:30
баце аз за тва буркани не возим, една девойка си ми идва тамън, нема навлци нема нищо..... такситата са по 0,50ст и има доста свободни :)

leshoiad
19-10-2006, 09:39
Шарки и Пропър, май ни взеха на подбив, ма не знаят че мадамата още като като си помисли де ше се качи и се подмокря :loveeyes:

leshoiad
19-10-2006, 09:41
А пък като се качи и като види пълнежа на лявата седалка ха ха ха батенцеееееее!!!!!!!!!!!!!!! е тогава става страшноооооо !!!!!!! в гоцкия смисъл де ;)

sharky
19-10-2006, 09:52
Мацките ги мани, в тая кола им се е**ва майката, като седне некоя зад мене и както съм си дръпнал седалката до края още тогава си качва краката на главата, постоянно си чупат ноктите по ключалките докато се опитват да си отворат, тва е анти кола! една ми откачи огледалото вътре един път, бахти тестотията :)
Абе ти разбра ли кво да направиш да си регулираш фаровете всъщност?

BatVas
19-10-2006, 10:33
Мацките ги мани, в тая кола им се е**ва майката, като седне некоя зад мене и както съм си дръпнал седалката до края още тогава си качва краката на главата, постоянно си чупат ноктите по ключалките докато се опитват да си отворат, тва е анти кола! една ми откачи огледалото вътре един път, бахти тестотията :)
Абе ти разбра ли кво да направиш да си регулираш фаровете всъщност?

Абе да ми мислят тези с гюруците - ти си лесен - Закачаш си две джапанки на тавана на растояние (колкото ти е удобно раздалечени) и направо като се качат им казваш за по удобно да убуят джапанките които виждат на тавана :D :D :D :twisted:

leshoiad
26-10-2006, 08:38
Да разбрах, от врътките горе, а ма май моите са превътяли и за това направо рефлектора мръднах, но проблема май не е от рефлектора ами от самите лампички, моите са 55 вата а ми се струва че трябва да са повече, някой може ли да каже оригинално колко вата трябва да са на дългите?

sharky
26-10-2006, 09:32
Ами аз ше погледна днес и по късно ше пиша