PDA

View Full Version : нормално ли е да чакам части 2 месеца



moxie
23-10-2006, 17:00
вече близо 2 месеца колата е в сервиз, след като имаше лек удар....оставих я в сервиза, в който ме пратиха от армеец, за да съм сигурен че няма да плащам нищо от ремонта, и от сервиза непрекъснато ми разправят, че частите са поръчани в александър ауто, но могат да се забавят неопределено време....някой знае ли дали александър ауто поемат някакъв ангажимент за срока на доставка и дали е нормално за 2 месеца да не са дошли? колата е гтв 97г

joroalfa
23-10-2006, 22:40
наи-вероятно не са ги поръчали в ал.ауто,тъи като им излиза по-скъпо.добре е да им званиш на всеки 3-4 дни,иначе се забравят.доколкото разбрах заден калник(не знам за какъв удар става въпрос при теб)се прави само по поръчка,т.е.няма такъв на склад и в Италия

valjo
23-10-2006, 22:53
ако е тоя сервиз на армеец дето е в илиенци.....

бая има да чакаш, освен тва те слагат менте части ....

от опит това

няма да им платиш нишо, ама ше седиш без кола 3 месеца, и ето затва хората отиват там, дето ше си правят колите сами

и аз см се возил на тая , и ся си я правя сам, та ако ше да вляза с некой лев

santo_traficante
24-10-2006, 10:23
? ?? ?? ?? ????? ?? ??? , ? ?? ?? ? ????? ???, ?? ??? ?? ?? ????? ? ????? ??????? ? :D
________
Michigan medical marijuana (http://michigan.dispensaries.org/)

sharky
24-10-2006, 11:02
по принцип на александър ауто доставката е един месец. щях да поръчвам цялата предница на гтв-то при тях преди време и от тогава знам. просто се обади и провери. ако нищо не ти кажат, аз познавам и магазинерите, и едно момче от сервиза ше провериме кога са ги поръчали. два месеца е много просто :idea: ако имаш нужда от помощ пиши на лично съобщение. и в тази връзка да отбележа, че в ТиН части за ГТВ пристигат за 2 седмици, точно както обещават. даже си спомням че дойдоха за 10 дена :)

moxie
24-10-2006, 11:46
обадих се в александър, казаха че нещата наистина се бавят повече от обичайното в случая...кофти късмет явно....

sharky
24-10-2006, 12:59
еми пич ше трябва да изчакаш. а по принцип искай по фактура да ти пишаш щетите. повече разправия е, ма мойта кола беше доста посмачкана и от пред и от страни, а я оправих за петнайсетина дена. Даваш проформи и тва е.

MONI
24-10-2006, 13:32
по принцип на александър ауто доставката е един месец. щях да поръчвам цялата предница на гтв-то при тях преди време и от тогава знам. просто се обади и провери. ако нищо не ти кажат, аз познавам и магазинерите, и едно момче от сервиза ше провериме кога са ги поръчали. два месеца е много просто :idea: ако имаш нужда от помощ пиши на лично съобщение. и в тази връзка да отбележа, че в ТиН части за ГТВ пристигат за 2 седмици, точно както обещават. даже си спомням че дойдоха за 10 дена :)

Това за ТиН е така щото спедитора им е много надежден :wink: :wink: :wink:

Raziel
31-10-2006, 19:35
Нормално е определено аз за една тъпа гарнитура за двуцевката дето струва 25 лв. с доставката чаках 25дена