PDA

View Full Version : Падате ли си по суинга, посещавали ли сте такъв клуб или частно парти?



BLUE1
12-12-2011, 18:34
Пояснявам за по-недосетливите, че не става въпрос за музикалният стил, а за секс.

ФЕРАРИСТ
12-12-2011, 18:39
Суйнг, муйнг, няма проблеми, всичко ядем......

BLUE1
12-12-2011, 22:13
Брейййййй 36 човека са видели и никой не е отговорил.....

dimitar_vd62
12-12-2011, 23:46
Мое да таковаме сичко що е на два крака и мърда, ама моето си не го даваме.Значи - тцъ.

п.п.Имах пред вид женско на два крака и мърда.

Kuker
12-12-2011, 23:59
Мое да таковаме сичко що е на два крака и мърда, ама моето си не го даваме.Значи - тцъ.

п.п.Имах пред вид женско на два крака и мърда.
Мдаа...Моето си е мое...:paddle:
Но като се замисля....май има нещо интересно в тая работа :calc:

RPWWD
13-12-2011, 00:03
Да, освен това слушам буги мюзик, ска, рокстеди, реге, пънк и хард кор от два-тринадесет години. Жалко, че години преди това в тая забутана държава, дори не бяхме подозирали за този род музика и слушахме някви забутани хеви метъл и хард рок парчета, за естрадните и чалга феновете дори не говоря... Поздрав! http://www.youtube.com/watch?v=_T8wGPml680

п.п. Колеги, тва е музикален стил бе, не секс комбинация ;-)

old alfist
13-12-2011, 00:20
Класически суинг трудно би се срещнал в днешно време, освен в спортните танци, но ще ми е интересно да видя и чуя на живо извън тях.

Kuker
13-12-2011, 00:22
На мен май full swap най-много ми допада... :calc:

RPWWD
13-12-2011, 00:27
Класически суинг трудно би се срещнал в днешно време, освен в спортните танци, но ще ми е интересно да видя и чуя на живо извън тях.

http://www.youtube.com/watch?v=pKezaMw6cdE Има, бе друже, ама за отбрана публика ;-)

dimitar_vd62
13-12-2011, 00:41
Да, освен това слушам буги мюзик, ска, рокстеди, реге, пънк и хард кор от два-тринадесет години. Жалко, че години преди това в тая забутана държава, дори не бяхме подозирали за този род музика и слушахме някви забутани хеви метъл и хард рок парчета, за естрадните и чалга феновете дори не говоря... Поздрав! http://www.youtube.com/watch?v=_T8wGPml680

п.п. Колеги, тва е музикален стил бе, не секс комбинация ;-)

E, сори, ако е за музикалния стил не го чувам и няма да спамя повече.

thecleaner
13-12-2011, 00:43
Човека за плющене ви пита вие на музикален стил го обърнахте бе хахах.

RPWWD
13-12-2011, 00:56
Човека за плющене ви пита вие на музикален стил го обърнахте бе хахах.

http://www.youtube.com/watch?v=Yn8phRqmN9c

Винаги има и тоя вариант за народа ;-)

AnastasKOSTOV-REX
13-12-2011, 02:14
Но като се замисля....май има нещо интересно в тая работа :calc:
Има много интересно в тая работа...
Ем си е е.ане,ем ревност,ем има кой да набиеш после.
Дет са вика-изсъхнала жаба да намериш,надуваш я и ръмбиш.Нищо не е за изпускане.
Е тва е единствената свястна тема от много време насам.Не я осирайте!

Kuker
13-12-2011, 08:42
Има много интересно в тая работа...
Ем си е е.ане,ем ревност,ем има кой да набиеш после.
Дет са вика-изсъхнала жаба да намериш,надуваш я и ръмбиш.Нищо не е за изпускане.
Е тва е единствената свястна тема от много време насам.Не я осирайте!До жаба още не съм опрял :tooth: ...Но с другото съм съгласен :flirt:

BLUE1
13-12-2011, 17:43
Хубава работа сега. 166 човека чели, няколко писали за стила в музиката, но никой не подхваща сериозен дебат по конкретният въпрос, че даже няма и един отговор в анкетата. За изневярата, че даже и за хомосексуалността имаше повече мнения и участници........и какво да разбирам сега, че нашият брат алфист е пълен егоист, ако е да се удари нещо чуждо, ако е да се сложат рога на половинката няма проблем, но ако изневярата е споделена и пред очите ни......мнение няма. Въпрос към модераторите- анкетата анонимна ли е? В смисъл има ли шанс някой да разбере кой какво е отговорил?

RPWWD
13-12-2011, 19:21
Хубава работа сега. 166 човека чели, няколко писали за стила в музиката, но никой не подхваща сериозен дебат по конкретният въпрос, че даже няма и един отговор в анкетата. За изневярата, че даже и за хомосексуалността имаше повече мнения и участници........и какво да разбирам сега, че нашият брат алфист е пълен егоист, ако е да се удари нещо чуждо, ако е да се сложат рога на половинката няма проблем, но ако изневярата е споделена и пред очите ни......мнение няма. Въпрос към модераторите- анкетата анонимна ли е? В смисъл има ли шанс някой да разбере кой какво е отговорил?

Така както си го писал въпроса няма как да не си помисли човек, че си имал предвид музиката, щото присъстват думичките "клуб" и "парти", пък ти си имал предвид едно голо ебане на разменни начала :lol: Нявга съм го правил, в смисъл - едната разпоретина на едното легло, другата на другото, а с едно аверче сменяхме отвреме навреме леглата, че ония "девици" нещо не искаха да се докосват :not-fair: Естествено нищо сериозно не е имало като връзка с въпросните момиченца, така че не е класически суингърски групов секс. Сега не бих го сторил, щото все още уважавам и желая жена си, както и тя мен.

old alfist
13-12-2011, 19:30
Хубава работа сега. 166 човека чели, няколко писали за стила в музиката, но никой не подхваща сериозен дебат по конкретният въпрос, че даже няма и един отговор в анкетата. За изневярата, че даже и за хомосексуалността имаше повече мнения и участници........и какво да разбирам сега, че нашият брат алфист е пълен егоист, ако е да се удари нещо чуждо, ако е да се сложат рога на половинката няма проблем, но ако изневярата е споделена и пред очите ни......мнение няма. Въпрос към модераторите- анкетата анонимна ли е? В смисъл има ли шанс някой да разбере кой какво е отговорил?
Първо се научи като откриваш тема да кажеш няколко думи на кръст, а камо ли пък даже и анкета да откриваш, а не да брулваш едно изречение и след това да гледаш сеир - това признак на ниска култура.
Ако знаех, че не става въпрос за музика изобщо нямаше да пиша в тази тема.

BLUE1
13-12-2011, 19:59
Първо се научи като откриваш тема да кажеш няколко думи на кръст, а камо ли пък даже и анкета да откриваш, а не да брулваш едно изречение и след това да гледаш сеир - това признак на ниска култура.
Ако знаех, че не става въпрос за музика изобщо нямаше да пиша в тази тема.

Предполагам, че грубиянският ти пост се дължи на Високата ти култура.
Очевидно тълкуването не ти е силна страна, въпроса е зададен не случайно по този начин! Всеки го разбира и реагира различно, а просташките реакции също са нормални.

Lei-chery
14-12-2011, 14:58
Пояснявам за по-недосетливите, че не става въпрос за музикалният стил, а за секс.
Суинг...тази тема, трябваше още едно ниво по-надолу в блатото да я пуснеш....и щеше да имаш много и то интересни отговори и интерпретации.
А, по темата... това е за доста широко скроени хора, в противен случай или ще се превърне в сцена на ревност, примесена с екшън или пък в пазарна икономика/предлагам ти моето, зщото ми е писнало, за да ми дадеш твоето/......само дето ние човеците обикновенно сме на принципа моето си е мое...:big_wink:

mordohy
14-12-2011, 17:29
Такова парти, независимо как го наричаш, си е чиста оргия!
Всякакви приказки, че не сме или сме дорасли до това, са си чист проба оправдание за определена диагноза.
Трябва да си сбъркан за да те кефи подобно нещо.
Бих казал, че трябва да си си включил програмата за самоунищожение, за да участвуваш в подобен фарс.
Я не знам що работите там у градо, ама друг да оножда моя Пвна, а я да гледам.....

ФЕРАРИСТ
14-12-2011, 17:36
Реално погледнато, по уж така наречените божи закони мъжа няма право да набоде чуждо, за жената не е проблем.......то това не са реално и така наречените 10 божи заповеди, ама тва е друг въпрос......
А по темата......пас съм, тва не е за мен........

Кайо
14-12-2011, 17:54
Суинг...тази тема, трябваше още едно ниво по-надолу в блатото да я пуснеш....и щеше да имаш много и то интересни отговори и интерпретации.
А, по темата... това е за доста широко скроени хора, в противен случай или ще се превърне в сцена на ревност, примесена с екшън или пък в пазарна икономика/предлагам ти моето, зщото ми е писнало, за да ми дадеш твоето/......само дето ние човеците обикновенно сме на принципа моето си е мое...:big_wink:


Черка,тая тема си е баш за блатцето..........,мали как щеше да я разкарасим само........:rotfl:

По темата....
От доста време моето си е мое,но не ми пречи чуждото га е общо,стига да не разбере моето,че само с общо не става http://clubalfaromeo.com/forum/images/smilies/36_11_6%5B1%5D.gif

BLUE1
14-12-2011, 18:26
Къде е това "блатце"? И защо да не може и тук да я "разкрасите"?

Иначе по темата. Моногамията погледната от чисто физиологичната страна на въпроса, всъщност си е сбъркана, естеството на човека като същество е полигамията. Аз също смятам, че това е работа за необременени културно и религиозно хора. Всъщност ако премахнем предразсъдъците и условностите не виждам нищо не редно. Дали общностите в който полигамията не е табу са извратеняци и по-малко хора от нас? За съжаление няма как да разберем мнението на шестимата отговорили положително.

ФЕРАРИСТ
14-12-2011, 18:35
Моногамията погледната от чисто физиологичната страна на въпроса, всъщност си е сбъркана, естеството на човека като същество е полигамията.
Въпрос на гледна точка и схващания, това не е правило или непоклатима закономерност.......

BLUE1
14-12-2011, 18:47
Напротив Ники, ако говорим чисто физиологически човешките същества са с високи нива на тестостерон, а в природата моногамни са единствено същества с ниски нива на хормона. Ако културата (използвам думата най-общо) ни не ни налага правилото, че секса с повече партньори е грях или неморален акт, то ние щяхме да си бъдем полигамни и това е факт, все още при някой тихоокеански островни държави.

nicola 59
14-12-2011, 18:58
Значи зависи точно от партито как се провежда дали на запалена или изгасена лампа ,защото един мой приятел беше участвал на изгасена лампа и сподели горчив опит , а именно казва - Докато цуна една цица направих четери свирки та не се лови на тая въдица. край на цитата. Всичко опира май до осветлението.

Кайо
14-12-2011, 19:43
Къде е това "блатце"? И защо да не може и тук да я "разкрасите"?

Иначе по темата. Моногамията погледната от чисто физиологичната страна на въпроса, всъщност си е сбъркана, естеството на човека като същество е полигамията. Аз също смятам, че това е работа за необременени културно и религиозно хора. Всъщност ако премахнем предразсъдъците и условностите не виждам нищо не редно. Дали общностите в който полигамията не е табу са извратеняци и по-малко хора от нас? За съжаление няма как да разберем мнението на шестимата отговорили положително.


Е тва е БЛАТЦЕТО,рай за тема като тази http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=94

BLUE1
14-12-2011, 19:47
Ами преместете я, не разбирам обаче какво е различното от тук.

Кайо
14-12-2011, 19:53
Ами преместете я, не разбирам обаче какво е различното от тук.

Разликата е,че в блатцето няма ,,морал"......;)
Иначе за разлика от съпругата ми аз съм за полигамията :):):),може и тя да е но не го показва(поне за сега) :):):)
Самият факт,че няма моногамни хора е показателен,че човек по всъщност не е моногамен,човек е моногаме по принуда,само този,който е имал един единствен секусален партньор може да каже,че е моногамен,но това,че е имал само един парттньор не означава че не е мислил и за друг,а и дори и да не е мислил след като е все още жив този индивид не може да даде гаранция,че ще остане с един-единствен партньор до края на живота си,но и да остане пък не означава,че няма да си помисли поне,а ако не си помисли то значи не е човек с мозъчни клетки и човешки хормони :):):):)
Но все пак има разлика в полигамията и не трябва да я бъркаме с безразборното сношение,безразборно не се сношават дори и животните ;)

fred
14-12-2011, 20:11
Аз натиснах последния отговор, мислех за музика че е, ама и за секса става, ма доколкото знам, такива партита са затворени, па и не ми се седи по разни дивани и да гледам примерно, кой и какво е награбил отсреща :online2long:
Демек, обичам по уединени нещица

Kuker
14-12-2011, 21:24
Този вид "партита" е за хора търсещи отново тръпка от секса, хора с дългогодишна връзка които искат да разнообразят скучния си сексуален живот.Хора които са привързани към партньора си но не искат да изневеряват...т.е. по този начин изневеряват и двамата, но по предварително споразумение.Демек...не се брои за изневяра ;) Това е за хора които са ....може да се каже консервативни по отношение на връзката си. Абе....не е за млади хора! :)

Кайо
14-12-2011, 21:35
Този вид "партита" е за хора търсещи отново тръпка от секса, хора с дългогодишна връзка които искат да разнообразят скучния си сексуален живот.Хора които са привързани към партньора си но не искат да изневеряват...т.е. по този начин изневеряват и двамата, но по предварително споразумение.Демек...не се брои за изневяра ;) Това е за хора които са ....може да се каже консервативни по отношение на връзката си. Абе....не е за млади хора! :)

Бабуджер,много,много правилно,но не е само така.......това е само един суинг вариант......
Абе....става и за млади хора...:):):)

Kuker
14-12-2011, 21:48
Бабуджер,много,много правилно,но не е само така.......това е само един суинг вариант......
Абе....става и за млади хора...:):):)
Хората които го практикуват му придават друг смисъл!Не говорим просто за групов секс....."Суйнг" и "групов секс" е едно и също, но ако гледаш отстрани ;)

Кайо
14-12-2011, 22:02
Хората които го практикуват му придават друг смисъл!Не говорим просто за групов секс....."Суйнг" и "групов секс" е едно и също, но ако гледаш отстрани ;)

Суинга определено не е групов секс,а има и различни видове суинг........

Kuker
14-12-2011, 22:08
Суинга определено не е групов секс,а има и различни видове суинг........Повече от трима си е групов секс, както и да го гледаш! ;) Върни малко назад......споделил съм какво ми допада!А защо.....?Ще се сетиш.. ;)

Кайо
14-12-2011, 22:20
Повече от трима си е групов секс, както и да го гледаш! ;) Върни малко назад......споделил съм какво ми допада!А защо.....?Ще се сетиш.. ;)

Суинга не е задължително да е групов....,има и просто разменяне на партньорите и уединяване на новите двойки в отделни стаи.....;)
...май едно време съм бил полусуингър,често налитах на приятелки на мои приятели :rotfl:

А ти си за,Full Swap – партньорите си позволяват абсолютно всичко, за което може да се досетите. Размяната може да е с всеки един от участниците, да се прави секс с няколко партньора и дори със същия пол (по-скоро само за жените). Няма ограничения в „похватите“, стига да са по взаимно съгласие.;)

Kuker
14-12-2011, 22:35
Суинга не е задължително да е групов....,има и просто разменяне на партньорите и уединяване на новите двойки в отделни стаи.....;)
...май едно време съм бил полусуингър,често налитах на приятелки на мои приятели :rotfl:

А ти си за,Full Swap – партньорите си позволяват абсолютно всичко, за което може да се досетите. Размяната може да е с всеки един от участниците, да се прави секс с няколко партньора и дори със същия пол (по-скоро само за жените). Няма ограничения в „похватите“, стига да са по взаимно съгласие.;)Съгласен съм до някъде....Само с тази част.... с отделянето по двойки!Другото си е "масовка" :tooth:

Кайо
15-12-2011, 10:35
496 посещения на темата,само 26 гласували и само 13 човека писали..........ебаси лицемерието.....:rotfl::rotfl::rotfl:

Lei-chery
15-12-2011, 15:26
496 посещения на темата,само 26 гласували и само 13 човека писали..........ебаси лицемерието.....:rotfl::rotfl::rotfl:
Ей, суингърите.......пак ви казвам...не знам за млади или за стари е, но двойката трябва да си има страхотно доверие и да са леко извратени...в смисъл да ти харесва , когато гледаш как половинката ти прави нещо с друг. А, колкото до тази масовка, тъй-нареченото "суинг парти"...ми там си е рисковано, че може да те пропуснат в суматохата.....хи хи хи хи хи :busted_cop:

Susscrofa
15-12-2011, 17:23
Суинг...тази тема, трябваше още едно ниво по-надолу в блатото да я пуснеш....и щеше да имаш много и то интересни отговори и интерпретации.
А, по темата... това е за доста широко скроени хора, в противен случай или ще се превърне в сцена на ревност, примесена с екшън или пък в пазарна икономика/предлагам ти моето, зщото ми е писнало, за да ми дадеш твоето/......само дето ние човеците обикновенно сме на принципа моето си е мое...:big_wink:

Не смятам, че изживяване тип мъжката алфа горила пецка две женски една след друга, докато неговият кандидат заместник изчуква алфа женската зад храста е признак за широка скроеност и за отвореност и свобода на духа и светоусещането.
Не мисля, че имам нужда от групово изживяване, за да се разнообразя. Тук не става дума за собственическо усещане и чувство, а става дума за нещо наречено, интимност, нещо което осмисля съвместния живот на една двойка /независимо каква двойка/. Тези неща са само за двама :).
Останалото е ексхибиционизъм, примесен с вулгарно воайорство.

Blue, това, което се опитваш да правиш е изкуство, което видимо не умееш.:)
Да провокираш не е равнозначно на, да изнасилваш умствено някой.:tv:

mordohy
15-12-2011, 17:32
Човека е моногамен, защото разума му го налага.
Някой горе го каза: на островите.....
Да ама там като се появи един обикновен херпес и се гътват всички.
От всички познати на историята цивилизации, които са се затрили, всички до една, точно преди краха им са залети от фалистични и оргистични култове.
Иначе и на мен ако ми падне нещо чуждо изобщо няма да му простя.:hump:
Освен това не бъркайте многоженството с полигамията.
Първото е религия, а второто чист кьотек!:whip:

Кайо
15-12-2011, 19:01
Ей, суингърите.......пак ви казвам...не знам за млади или за стари е, но двойката трябва да си има страхотно доверие и да са леко извратени...в смисъл да ти харесва , когато гледаш как половинката ти прави нещо с друг. А, колкото до тази масовка, тъй-нареченото "суинг парти"...ми там си е рисковано, че може да те пропуснат в суматохата.....хи хи хи хи хи :busted_cop:

Кака не е баш така,двойката трябва да си има доверие но става и ако на двойката не и пука на един за друг,демек ако двойката вече е двойка по навик и морално-обшествени-икономически причини,за леко или бая извратени пак е спорен въпроса...........

BLUE1
15-12-2011, 19:47
Не смятам, че изживяване тип мъжката алфа горила пецка две женски една след друга, докато неговият кандидат заместник изчуква алфа женската зад храста е признак за широка скроеност и за отвореност и свобода на духа и светоусещането.
Не мисля, че имам нужда от групово изживяване, за да се разнообразя. Тук не става дума за собственическо усещане и чувство, а става дума за нещо наречено, интимност, нещо което осмисля съвместния живот на една двойка /независимо каква двойка/. Тези неща са само за двама :).
Останалото е ексхибиционизъм, примесен с вулгарно воайорство.

Blue, това, което се опитваш да правиш е изкуство, което видимо не умееш.:)
Да провокираш не е равнозначно на, да изнасилваш умствено някой.:tv:


Много повърхностно и едностранно разглеждаш нещата, а последните две изречения ще те помоля да ги формулираш отново тъй като не схващам смисъла им (ти си идеален просто аз съм по-тъп та за това).

Kuker
15-12-2011, 22:19
Не смятам, че изживяване тип мъжката алфа горила пецка две женски една след друга, докато неговият кандидат заместник изчуква алфа женската зад храста е признак за широка скроеност и за отвореност и свобода на духа и светоусещането.
Не мисля, че имам нужда от групово изживяване, за да се разнообразя. Тук не става дума за собственическо усещане и чувство, а става дума за нещо наречено, интимност, нещо което осмисля съвместния живот на една двойка /независимо каква двойка/. Тези неща са само за двама :).
Останалото е ексхибиционизъм, примесен с вулгарно воайорство.

Blue, това, което се опитваш да правиш е изкуство, което видимо не умееш.:)
Да провокираш не е равнозначно на, да изнасилваш умствено някой.:tv:Защото си ограничен другите са горили.....първични и лишени от разум?!Стегни се!Има хора които си правят кефа :)
Секса си е секс, останалото го съпътства!Романтика, интимност.......и накрая - секс!Всичко е въпрос на настроение, нужда и време ;)
Ти сигурно си затваряш очите за да не те виждат :)
Аз обичам да виждам как й го.....;)
И защо зад храста, Суско? :)

Susscrofa
15-12-2011, 22:28
Защото си ограничен другите са горили.....първични и лишени от разум?!Стегни се!Има хора които си правят кефа :)
Секса си е секс, останалото го съпътства!Романтика, интимност.......и накрая - секс!Всичко е въпрос на настроение, нужда и време ;)
Ти сигурно си затваряш очите за да не те виждат :)
Аз обичам да виждам как й го.....;)
И защо зад храста, Суско? :)

Много агресия бре Кукерче.:) Много хъс!
Разбира се, че сексът си е секс, но не мисля, че трябва да тичаме трима, четирима по патки и тутки в една стая, за да си доставим удоволствие.:drunk:
И защо трябва да знам, кой, къде и как се изчуква, това е извратено.:drunk:

Кайо
15-12-2011, 22:32
Защото си ограничен другите са горили.....първични и лишени от разум?!Стегни се!Има хора които си правят кефа :)
Секса си е секс, останалото го съпътства!Романтика, интимност.......и накрая - секс!Всичко е въпрос на настроение, нужда и време ;)
Ти сигурно си затваряш очите за да не те виждат :)
Аз обичам да виждам как й го.....;)
И защо зад храста, Суско? :)

:rotfl::rotfl::rotfl:,Бабуджер не така бре,всеки си има право на мнение.......

BLUE1
15-12-2011, 22:36
Много агресия бре Кукерче.:) Много хъс!
Разбира се, че сексът си е секс, но не мисля, че трябва да тичаме трима, четирима по патки и тутки в една стая, за да си доставим удоволствие.:drunk:
И защо трябва да знам, кой, къде и как се изчуква, това е извратено.:drunk:

Susscrofa тук някой се обръщат към теб с обръщението прасе?! Не на теб по ти отива да си Гълъб

old alfist
15-12-2011, 22:37
Май започва да се заблатява и тук.
Направиха ви раздел, но друго си е за ръсите моментните ви мисли и на друго място.
Ако всико в тази тема се запази направо ще си е съсипия на дискова памет, дори и да струва 0,01лв.

Kuker
15-12-2011, 22:38
Много агресия бре Кукерче.:) Много хъс!
Разбира се, че сексът си е секс, но не мисля, че трябва да тичаме трима, четирима по патки и тутки в една стая, за да си доставим удоволствие.:drunk:
И защо трябва да знам, кой, къде и как се изчуква, това е извратено.:drunk:Така де....Можеше по-"така" да го напишеш ;)
Секс без патки и тутки не може да има ;) А тичането из стаята само влошава нещата :tooth:

Кайо
15-12-2011, 22:41
Много агресия бре Кукерче.:) Много хъс!
Разбира се, че сексът си е секс, но не мисля, че трябва да тичаме трима, четирима по патки и тутки в една стая, за да си доставим удоволствие.:drunk:
И защо трябва да знам, кой, къде и как се изчуква, това е извратено.:drunk:

лошо нема,опитай,мое и да ти хареса ;)

old alfist
15-12-2011, 22:41
Моля, темата да се премести или изтрие.

Кайо
15-12-2011, 22:44
Моля, темата да се премести или изтрие.

Преместена ДА,изтрита НЕ....
Защо пък да я трият??????????????????

Kuker
15-12-2011, 22:45
Моля, темата да се премести или изтрие.

Преместена ДА,изтрита НЕ....
Защо пък да я трият??????????????????
Искате да ме лишите от контакт с "блатните"?!

Кайо
15-12-2011, 22:52
Искате да ме лишите от контакт с "блатните"?!

Блатните без кавички моля! ;)

BLUE1
15-12-2011, 22:59
Моля, темата да се премести или изтрие.


А бе ти нали по погрешка беше чел и писал тук? Пак се върна извратеняк такъв :biggrin1:

Кайо
15-12-2011, 23:04
А бе ти нали по погрешка беше чел и писал тук? Пак се върна извратеняк такъв :biggrin1:

Он Старийо се погрешка,чете и пише ;)

old alfist
15-12-2011, 23:09
Он Старийо се погрешка,чете и пише ;)
Воайорството си е вродено и всеки си го има в малка или голяма степен, но дайте малко да разграничим нещата.

Кайо
15-12-2011, 23:12
Май започва да се заблатява и тук.
Направиха ви раздел, но друго си е за ръсите моментните ви мисли и на друго място.
Ако всико в тази тема се запази направо ще си е съсипия на дискова памет, дори и да струва 0,01лв.
:anarchy:...пълна анархия Олди,
:anarchy::anarchy::anarchy::anarchy::anarchy:,ебас и лицеерите сте всички,що не си признаете,че ви се иска ама не ви стиска.....шо не си кажете,че искате да опънете нещо чуждо,ама ви е страх вашето да го опънат за да не му хареса....:rotfl:
.....а аз да,определено се забавлявам.....:anarchy::anarchy::anarchy::anarchy ::anarchy:

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:10 ----------


Воайорството си е вродено и всеки си го има в малка или голяма степен, но дайте малко да разграничим нещата.

Всички сме воайори,всички сме полигамни,всички онанираме.......малко си го признаваме :rotfl:

old alfist
15-12-2011, 23:15
Добре, де има си раздел и който иска да ходи и да си онанира там - не цапайте и другите раздели.

Кайо
15-12-2011, 23:17
Добре, де има си раздел и който иска да ходи и да си онанира там - не цапайте и другите раздели.

Колегата,който пусна темата още в началото сам предложи ако трябва да я преместят темата ;)

old alfist
15-12-2011, 23:19
Колегата,който пусна темата още в началото сам предложи ако трябва да я преместят темата ;)
И аз така предложих - да сте живи и здрави и да си пишете сред хора, които ви разбират.

AnastasKOSTOV-REX
15-12-2011, 23:21
Teмата не пипайте!
Аз чакам обявите да тръгнат!:baby_bringin:
Бартерче тва-онова.
Сакън

Кайо
15-12-2011, 23:23
И аз така предложих - да сте живи и здрави и да си пишете сред хора, които ви разбират.

Всички ни разбирате,ама се правите на ударени ;)

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:22 ----------


Teмата не пипайте!
Аз чакам обявите да тръгнат!:baby_bringin:
Бартерче тва-онова.
Сакън

Опаааа,имаме и суинг кандидат.......те на тва му се вика напредък........

old alfist
15-12-2011, 23:28
Всички ни разбирате,ама се правите на ударени ;)
Разбирам ви, но не мога да ви помогна - просто темата да се извлачи с мишката на друго място, или от менюто с десния бутон на същото устройство - cut и после paste.

BLUE1
15-12-2011, 23:29
Докато не се направи разлика между класически суинг и групов секс ще е така.

old alfist
15-12-2011, 23:32
Докато не се направи разлика между класически суинг и групов секс ще е така.
Предполагам, че намекваш за флирта, без да се стига до крайности - това наистина е суинга.

Kuker
15-12-2011, 23:35
Докато не се направи разлика между класически суинг и групов секс ще е така.Има разлика за участниците!Това се опитах да кажа преди няколко страници!

BLUE1
15-12-2011, 23:37
Колега не знам дали си женен и дали правиш секс с жена си, но ако е така пробвай до като я чукаш да и поговориш "мръсотии" ......не е необходимо да ти го каже с думи, сам ще разбереш, освен това сигурен съм че представата ти за твоята жена с друг мъж освен болка ще ти донесе и възбуда.....

Kuker
15-12-2011, 23:39
Колега не знам дали си женен и дали правиш секс с жена си, но ако е така пробвай до като я чукаш да и поговориш "мръсотии" ......не е необходимо да ти го каже с думи, сам ще разбереш, освен това сигурен съм че представата ти за твоята жена с друг мъж освен болка ще ти донесе и възбуда.....Кой, аз ли?

Кайо
15-12-2011, 23:41
Докато не се направи разлика между класически суинг и групов секс ще е така.


Има разлика за участниците!Това се опитах да кажа преди няколко страници!

Абе вие двамата на по колко години сте??????
Очаквате лицемерите тук да ви разберат????????
За Бога!По дяволите не се хабете!!!!!!!!!! :):):):):):):):)

BLUE1
15-12-2011, 23:43
Кой, аз ли?
Не бе за онзи дъртия се отнасяше.



Тя тая тема е за свободни хора, на за разни скрупольозни душички.

old alfist
15-12-2011, 23:47
Не бе за онзи дъртия се отнасяше.
Тия номера от селски вечеринки с мръсотиите с други партньори може да ги предаваш на някое гадже или на жена си до 10-15г от брака си - после не вървят.

BLUE1
15-12-2011, 23:51
Тия номера от селски вечеринки с мръсотиите с други партньори може да ги предаваш на някое гадже или на жена си до 10-15г от брака си - после не вървят.

И що ?

old alfist
15-12-2011, 23:55
И що ?
Просто - бъди какъвто си.

BLUE1
16-12-2011, 00:01
Не бе приятел, просото ми е интересно, според теб кога партньорката ти е била искрена. Докато ти е била гадже и жена до 15 години от брака ви или след това

Кайо
16-12-2011, 00:06
Не бе приятел, просото ми е интересно, според теб кога партньорката ти е била искрена. Докато ти е била гадже и жена до 15 години от брака ви или след това

В повечето случаи това го знае само ТЯ.....;)

old alfist
16-12-2011, 00:08
Не бе приятел, просото ми е интересно, според теб кога партньорката ти е била искрена. Докато ти е била гадже и жена до 15 години от брака ви или след това
В крайна сметка делата са показателни - думите и поведението са временни.

Кайо
16-12-2011, 00:18
В крайна сметка делата са показателни - думите и поведението са временни.

Прав си Олди ,,Дела,а не думи",но и ,,Вълка козината си мени,ала нравите не" ;)

Susscrofa
16-12-2011, 04:05
Абе вие двамата на по колко години сте??????
Очаквате лицемерите тук да ви разберат????????
За Бога!По дяволите не се хабете!!!!!!!!!! :):):):):):):):)

Не, аз наистина не те разбирам. И ако искаш да оправдаеш пред съвеста си някои твои извратености, то клишето "всички сте такива", поне при мен няма да мине.

Кайо
16-12-2011, 10:17
Не, аз наистина не те разбирам. И ако искаш да оправдаеш пред съвеста си някои твои извратености, то клишето "всички сте такива", поне при мен няма да мине.

До преди няколко години и хомосексуализма се водеше за извратеност,душевно заболяване,в момента много хора го приемат като нещо нормално............
Та какво е извратеността???Не е ли някаква променлива измислица?
Гледането на порно извратеност ли е или не?
А всички ни не сме ли гледали порно?
А една от най-търсените дум в нета не е ли СЕКС?
А какъв е броя на сайтовете свързани със секс и каква е тяхната посещаемост?
Ти поне си експерт по статистиките.....;)
И съвестта не се ли влияе от ,,морала" в обществото в което живеем,тоест не е ли наложена норма?

Susscrofa
16-12-2011, 11:27
До преди няколко години и хомосексуализма се водеше за извратеност,душевно заболяване,в момента много хора го приемат като нещо нормално............
Та какво е извратеността???Не е ли някаква променлива измислица?
Гледането на порно извратеност ли е или не?
А всички ни не сме ли гледали порно?
А една от най-търсените дум в нета не е ли СЕКС?
А какъв е броя на сайтовете свързани със секс и каква е тяхната посещаемост?
Ти поне си експерт по статистиките.....;)
И съвестта не се ли влияе от ,,морала" в обществото в което живеем,тоест не е ли наложена норма?

Определено смятам, че имаш тангра светилище у Вас и се кланяш на камъни и почва. Конската опашка е винаги с теб.
Аз изповядвам християнски ценности и нма как да се гавря точно с неща касаещи семейството.
Две семейства накуп си правят джи джи биджи.:)
Всеки рано или късно ще отговаря за постъпките си.
Не виждам връзка с хомосексуализма.
Едното е ген, другото е задоволяване на свински нагон. Да клатиш на байчето жена му, докато неговата ти седи на лицето.:boo:

Кайо
16-12-2011, 11:42
Определено смятам, че имаш тангра светилище у Вас и се кланяш на камъни и почва. Конската опашка е винаги с теб.
Аз изповядвам християнски ценности и нма как да се гавря точно с неща касаещи семейството.
Две семейства накуп си правят джи джи биджи.:)
Всеки рано или късно ще отговаря за постъпките си.
Не виждам връзка с хомосексуализма.
Едното е ген, другото е задоволяване на свински нагон. Да клатиш на байчето жена му, докато неговата ти седи на лицето.:boo:
:rotfl::rotfl::rotfl:Не бъркай темите,а и никъде дума не съм обелил за тая измислица Тнагра.

Lei-chery
16-12-2011, 13:52
Пак сте заплели спора...но не виждам смисъла. Сунгът съществува, а от него се възползват, тези които желаят.
Въпросът тук беше конкретен....давате отговор и точка. Хората са различни с различни възгледи и ценности....на едни им допада, на други, не. Колкото до това, какви точно ще ги наречем тези хора...дали"широко скроени" или "силно разпуснати"...има ли значение...те са си те и го правят защото така ги кефи, а причините само те си ги знаят.:smoke:

Кайо
16-12-2011, 14:08
Пак сте заплели спора...но не виждам смисъла. Сунгът съществува, а от него се възползват, тези които желаят.
Въпросът тук беше конкретен....давате отговор и точка. Хората са различни с различни възгледи и ценности....на едни им допада, на други, не. Колкото до това, какви точно ще ги наречем тези хора...дали"широко скроени" или "силно разпуснати"...има ли значение...те са си те и го правят защото така ги кефи, а причините само те си ги знаят.:smoke:

А,така,кажи им Кака........

Susscrofa
16-12-2011, 15:24
Пак сте заплели спора...но не виждам смисъла. Сунгът съществува, а от него се възползват, тези които желаят.
Въпросът тук беше конкретен....давате отговор и точка. Хората са различни с различни възгледи и ценности....на едни им допада, на други, не. Колкото до това, какви точно ще ги наречем тези хора...дали"широко скроени" или "силно разпуснати"...има ли значение...те са си те и го правят защото така ги кефи, а причините само те си ги знаят.:smoke:

Това са извратеняци.:smoke:

Бобби
16-12-2011, 15:33
Време е да се събличате и да се почвате, а пък след това ще коментирате....:director:

Lei-chery
16-12-2011, 16:11
Време е да се събличате и да се почвате, а пък след това ще коментирате....:director:
А, публика допуска ли се...аз ще гледам от страни и ще се уча на суинг....:):):):)

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:09 ----------


Това са извратеняци.:smoke:
Ами всички сме такива в една или друга посока.
Аз например искам, като шефка да имам личен серетар и да го юркам, като заек.....:baby:

Susscrofa
16-12-2011, 16:41
А, публика допуска ли се...аз ще гледам от страни и ще се уча на суинг....:):):):)

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:09 ----------


Ами всички сме такива в една или друга посока.
Аз например искам, като шефка да имам личен серетар и да го юркам, като заек.....:baby:

Това не означава, че искаш да спиш с него, жена му, чичо му, и тейко му в едно легло и да се гоните настървено в апартамента на баба му.

Lei-chery
16-12-2011, 16:46
Това не означава, че искаш да спиш с него, жена му, чичо му, и тейко му в едно легло и да се гоните настървено в апартамента на баба му.
Естествено ....аз и с него не искам ...просто имам желание да го юркам...да му упражнявам психологически - секуален тормоз...за това ти казвам, че е извратено...:rotfl:




П.П. Какъв точно роднина е "тейко"....?

Кайо
16-12-2011, 19:14
Това не означава, че искаш да спиш с него, жена му, чичо му, и тейко му в едно легло и да се гоните настървено в апартамента на баба му.

Tова не е суинг,а битова оргия.......:):):)

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:08 ----------




---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:09 ----------
Ами всички сме такива в една или друга посока.



Да,да,да....всички сме извратенеи в една или друга посока.......а някои са и в няколко посоки...........
Суинга е за извратени а поговорката ,,Който има бълдъза,ебе два гъза" е за светците..........

mordohy
16-12-2011, 19:27
Tова не е суинг,а битова оргия.......:):):)

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:08 ----------




Да,да,да....всички сме извратенеи в една или друга посока.......а някои са и в няколко посоки...........
Суинга е за извратени а поговорката ,,Който има бълдъза,ебе два гъза" е за светците..........
Аз сега , като имам две балдъзи и двете с по за два гъза- колко гъза требе да ебем?:calc:
Когато си ебеш балдъзата, просто си изпълняваш задълженията!
Това не е извратено, защото е възпято от фолклора, а освен това балдъзата е от подебаната рода!

Kuker
16-12-2011, 21:39
Аз изповядвам християнски ценности и нма как да се гавря точно с неща касаещи семейството.
Или не разбираш смисъла на суинга, или бъркаш темите!:calc: С какво точно суинга касае твоето семейство, като това е само между теб и жена ти?!Касае единствено вашите желания, съвпадения, компромиси, нужди........И още куп неща, които ще добавиш след време.... когато напреднеш във връзката с партньора ти! ;)

Кайо
16-12-2011, 22:31
Аз изповядвам християнски ценности........

Някои,да не кажа повечето от първите християни са били полигамни.
А Библията е осеяна с полигамия........,дори и кръвосмешения......



Това не е извратено, защото е възпято от фолклора, а освен това балдъзата е от подебаната рода!

Тогава и оргиите и полигамията не са извратени,фолклорно погледнато.....,и траките и прабългарите(макар,че аз ги приравнявам) са били полигамни,а Дионисиевите Празници това що сега е Трифон Зарезан са си били чисти оргии по съвременните стандарти ;)

mordohy
16-12-2011, 23:42
KajoНе ме чети, както дявола Евангелието!
Не смесвай нуждата от защита на братовата жена и челяд с похотта!
То е като да кажеш, че мормоните не са християни, а гадна секта!
Интересното е, че при българите от предхристиянския период, един мъж и имал около 12-22 деца.
Да ама от доста жени.като не всичките той ги е заченал.
Тогава и жените са били наистина войни.
После, само с една жена, пак е имало много деца, но....
Но нито преди, нито след, "суинга" не е бил на дневен ред!:director:

Кайо
16-12-2011, 23:56
KajoНе ме чети, както дявола Евангелието!
Не смесвай нуждата от защита на братовата жена и челяд с похотта!
То е като да кажеш, че мормоните не са християни, а гадна секта!
Интересното е, че при българите от предхристиянския период, един мъж и имал около 12-22 деца.
Да ама от доста жени.като не всичките той ги е заченал.
Тогава и жените са били наистина войни.
После, само с една жена, пак е имало много деца, но....
Но нито преди, нито след, "суинга" не е бил на дневен ред!:director:

,,KajoНе ме чети, както дявола Евангелието!":rotfl:

dimitar_vd62
17-12-2011, 00:32
Така и не можах да разбера за кво е таз тема да го ева.

Кайо
17-12-2011, 00:58
Така и не можах да разбера за кво е таз тема да го ева.

За размяна и онождане на партньори...........

Susscrofa
17-12-2011, 04:24
Kajo, никъде тук не говорехме за полигамия, тия лекции ги чети пред жена си, за да си оправдаваш забежките.:)
Тук става дума за съзнателно търсене на крайно извартен вариант на кръшкане.
Най-извратеното тук е, че винаги единия е в пъти по- навит да го направи, а втория се радва да му угоди, но не участва с удоволствие. Пак ще го кажа: сексът е работа за двама, нормално е да участват двама, когато се прави джи джи биджи.:)
Всякакви други, уговорки за участие и зяпане според мен са извратени.

---------- Post added at 03:24 ---------- Previous post was at 03:20 ----------


Или не разбираш смисъла на суинга, или бъркаш темите!:calc: С какво точно суинга касае твоето семейство, като това е само между теб и жена ти?!Касае единствено вашите желания, съвпадения, компромиси, нужди........И още куп неща, които ще добавиш след време.... когато напреднеш във връзката с партньора ти! ;)

Защо оправдаваш наличието у себе си на някои извартености с клишето: "и ти рано или късно ще станеш такъв".
Като ти се прави секс с различна жена го прави, защо е необходимо да участва и жена ти там? Абе за мен тая работа не е нормална.:rosso_racers:

Kuker
17-12-2011, 07:08
Защо оправдаваш наличието у себе си на някои извартености с клишето: "и ти рано или късно ще станеш такъв".
Като ти се прави секс с различна жена го прави, защо е необходимо да участва и жена ти там? Абе за мен тая работа не е нормална.:rosso_racers:Казвам, че ще добавиш още нещо!Най-малко ще премислиш нещата.
Иначе..Не знам какъв ще станеш!Ти си противоречива личност, може и педофил да станеш, знам ли :)
А жена ми.. тази вечер е на коледно парти, фирмено :) Класика.. :)


п.п.Не правя секс с животни, не съм извратен! ;)

AnastasKOSTOV-REX
17-12-2011, 07:31
,и траките и прабългарите(макар,че аз ги приравнявам) са били полигамни
Че даже и троянците редом с Еней са траки.И при тръгването си от малоазийския бряг за италийския полуостров се отбиват при брачедите беси(тук) за по едно бързо(да засилят малко кръвта) и тогава тръгват за Апенините.И както в бъдещата империя така и в бившата Троя полигамията е на пиедестал.
Да не говорим за Сашо Да Грийййййт.За етническата му принадлежност и сексуалните му възгледи.Че май май и Ксеркс е заводил(ма той е симпатяга,ориенталец с пиърсинги)...ма тва е за друга тема.

Кайо
17-12-2011, 07:59
Че даже и троянците редом с Еней са траки.И при тръгването си от малоазийския бряг за италийския полуостров се отбиват при брачедите беси(тук) за по едно бързо(да засилят малко кръвта) и тогава тръгват за Апенините.И както в бъдещата империя така и в бившата Троя полигамията е на пиедестал.
Да не говорим за Сашо Да Грийййййт.За етническата му принадлежност и сексуалните му възгледи.Че май май и Ксеркс е заводил(ма той е симпатяга,ориенталец с пиърсинги)...ма тва е за друга тема.

Е ти и темата подходяща за подобни писания,ще се радвам за едно добро включване.......http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=65490

Що се касае за Сашко Големио и он си е наше ,,момче",лошото е,че е бил елин по кулутура,а ката каза за Ксеркс и ориенталците едниственото нещо,което ориенталците са научили от елините е да бабката момчета :rotfl::rotfl::rotfl:

Кайо
17-12-2011, 08:28
[QUOTE=Susscrofa;990875]Kajo, никъде тук не говорехме за полигамия, тия лекции ги чети пред жена си, за да си оправдаваш забежките.:)
Тук става дума за съзнателно търсене на крайно извартен вариант на кръшкане.
Най-извратеното тук е, че винаги единия е в пъти по- навит да го направи, а втория се радва да му угоди, но не участва с удоволствие. Пак ще го кажа: сексът е работа за двама, нормално е да участват двама, когато се прави джи джи биджи.:)
Всякакви други, уговорки за участие и зяпане според мен са извратени.

---------- Post added at 03:24 ---------- Previous post was at 03:20 ----------

QUOTE]

Суска,суинга си е полигамия,както и да го погледнеш,а кой колко е навит и кой на кого и дали въобще угажда или си угаждат по взаимно съгласие е друг въпрос,не отричам съществуването и на този вариант,но дори и в секса м/у два партньори много често единият върши нещо само и само за да угоди на другия,за това е често срещано явление и секса извън една връзка.............За голяма част от практикуващите суинг наистина си е съзнателен вариант на кръшкане,но този вариант се налага поради наложени от обществото и морала причини,тоест това са хора,които не искат да развалят семейството си поради 1001 причини но сексуално са изчерпани един за друг............в една дългогодишна връзка много често има поне един сексуално онеправдан,с времето партньорите губят първоначалният сексуален интерес един към друг и се почва с кръшкането и семейните драми,а суингаджиите са намерили формулата да избегнат драмите кръшкайки по взаимно съгласие заедно........и много често суинга им помага да възвърнат изгубеният сексуален интерес,усещането,че половинката е желана от някой друг предизвиква този интерес,защото тогава тази половинка принадлежи на някой друг а не на нас,тоест е нещо чуждо,а чуждото винаги е хубаво :):):)
Когато е по взаимно и безкомпромисно съгласие поне за мен суинга не е извратеност,а всеки компромис в секса на една ,,нормална" двойка е вид лицемерие!

Kuker
17-12-2011, 09:08
..............Сега ти се обясняваш ...:tooth:

Кайо
17-12-2011, 09:10
Сега ти се обясняваш ...:tooth:

???

Kuker
17-12-2011, 09:31
???
Абе вие двамата на по колко години сте??????
Очаквате лицемерите тук да ви разберат????????
За Бога!По дяволите не се хабете!!!!!!!!!! :):):):):):):):)
!!!

Кайо
17-12-2011, 09:40
Нещо не вдевам,ама карай,важното е,че темата се развива :rotfl:

ФЕРАРИСТ
17-12-2011, 09:53
Абе каква е, и дали има разлика ако човек ходи на суинг парти с буля си, с щерка си и зет си и там земат да се изплющят диагонално?????

BLUE1
17-12-2011, 09:57
Ако говорим за класическият суинг то такива варианти като горният са невъзможни. Двойките първо се опознават извън кревата и едва на по късен етап решават дали искат да споделят приятелството си по-друг начин. За да дебатираме по даден въпрос първо трябва да го познаваме. Суинга по никакъв начин не поставя секса като самоцел.

Кайо
17-12-2011, 10:12
Ако говорим за класическият суинг то такива варианти като горният са невъзможни. Двойките първо се опознават извън кревата и едва на по късен етап решават дали искат да споделят приятелството си по-друг начин. За да дебатираме по даден въпрос първо трябва да го познаваме. Суинга по никакъв начин не поставя секса като самоцел.

Са пък ти вкарваш нови термини и изисквания в темата....,,класически суинг" и ,,познание на въпроса"..........
За хората суинга си е някаква извратена оргия и яко плющене,не им разваляй вижданията :rotfl:

---------- Post added at 10:12 ---------- Previous post was at 10:10 ----------


Абе каква е, и дали има разлика ако човек ходи на суинг парти с буля си, с щерка си и зет си и там земат да се изплющят диагонално?????

Те тва енглетата го прават и без свинг партита.....;)

Kuker
17-12-2011, 11:00
Нещо не вдевам,ама карай,важното е,че темата се развива :rotfl:Разсеян си нещо :)

Кайо
17-12-2011, 11:07
Разсеян си нещо :)

Да бе,разсеян и нервен,вързаха ми една суинг тенекия :lol::lol::lol:

Lei-chery
17-12-2011, 11:29
Ех, този суинг много ви мъчи....защо не вземете да си спретнете едно парти ...тъкмо ще изясните на кой какво му допада и какво не.....:):):)

Kuker
17-12-2011, 11:34
Ех, този суинг много ви мъчи....защо не вземете да си спретнете едно парти ...тъкмо ще изясните на кой какво му допада и какво не.....:):):)Ти ще се включиш ли? :crazy:

Lei-chery
17-12-2011, 11:37
Ти ще се включиш ли? :crazy:

Аааа не..в масовката да вземат да ме пропуснат...мерси без мен.:):):)

Кайо
17-12-2011, 11:42
Аааа не..в масовката да вземат да ме пропуснат...мерси без мен.:):):)

Черка,споко бе Кака,наш човек си,нема да те пропуштим,че те уважим кат ората :lol:

BLUE1
17-12-2011, 18:00
Ех, този суинг много ви мъчи....защо не вземете да си спретнете едно парти ...тъкмо ще изясните на кой какво му допада и какво не.....:):):)


Че защо да ни мъчи, ние сме си го изяснили....:kissy:

Susscrofa
17-12-2011, 18:23
Казвам, че ще добавиш още нещо!Най-малко ще премислиш нещата.
Иначе..Не знам какъв ще станеш!Ти си противоречива личност, може и педофил да станеш, знам ли :)
А жена ми.. тази вечер е на коледно парти, фирмено :) Класика.. :)


п.п.Не правя секс с животни, не съм извратен! ;)

Ти си живото доказателство, че суингът е изкушение за по -низшите духом и по -простичките и повърхностни хора. Може да отидеш и ти на партито и да се включиш в някой суинг. Само пази дупката.:)

Susscrofa
17-12-2011, 18:51
[QUOTE=Susscrofa;990875]Kajo, никъде тук не говорехме за полигамия, тия лекции ги чети пред жена си, за да си оправдаваш забежките.:)
Тук става дума за съзнателно търсене на крайно извартен вариант на кръшкане.
Най-извратеното тук е, че винаги единия е в пъти по- навит да го направи, а втория се радва да му угоди, но не участва с удоволствие. Пак ще го кажа: сексът е работа за двама, нормално е да участват двама, когато се прави джи джи биджи.:)
Всякакви други, уговорки за участие и зяпане според мен са извратени.

---------- Post added at 03:24 ---------- Previous post was at 03:20 ----------

QUOTE]

Суска,суинга си е полигамия,както и да го погледнеш,а кой колко е навит и кой на кого и дали въобще угажда или си угаждат по взаимно съгласие е друг въпрос,не отричам съществуването и на този вариант,но дори и в секса м/у два партньори много често единият върши нещо само и само за да угоди на другия,за това е често срещано явление и секса извън една връзка.............За голяма част от практикуващите суинг наистина си е съзнателен вариант на кръшкане,но този вариант се налага поради наложени от обществото и морала причини,тоест това са хора,които не искат да развалят семейството си поради 1001 причини но сексуално са изчерпани един за друг............в една дългогодишна връзка много често има поне един сексуално онеправдан,с времето партньорите губят първоначалният сексуален интерес един към друг и се почва с кръшкането и семейните драми,а суингаджиите са намерили формулата да избегнат драмите кръшкайки по взаимно съгласие заедно........и много често суинга им помага да възвърнат изгубеният сексуален интерес,усещането,че половинката е желана от някой друг предизвиква този интерес,защото тогава тази половинка принадлежи на някой друг а не на нас,тоест е нещо чуждо,а чуждото винаги е хубаво :):):)
Когато е по взаимно и безкомпромисно съгласие поне за мен суинга не е извратеност,а всеки компромис в секса на една ,,нормална" двойка е вид лицемерие!
Добре ми го обясни, но не го разбирам.

Kuker
17-12-2011, 18:59
Ти си живото доказателство, че суингът е изкушение за по -низшите духом и по -простичките и повърхностни хора. Може да отидеш и ти на партито и да се включиш в някой суинг. Само пази дупката.:)Напоследък си доста непостоянен Суско, явно нещо те тормози!?!Къде отидоха духовната ти извисеност и християнските ценности!?
Какво ти е.....Проблеми в службата?....Хапчетата ли не си си пил?....Жена ти ли не ти пуска?Да не са я чукнали чужди та*аци?!....Ако е това....Лоша работа, брат! :not-fair:

Susscrofa
17-12-2011, 19:17
Напоследък си доста непостоянен Суско, явно нещо те тормози!?!Къде отидоха духовната ти извисеност и християнските ценности!?
Какво ти е.....Проблеми в службата?....Хапчетата ли не си си пил?....Жена ти ли не ти пуска?Да не са я чукнали чужди та*аци?!....Ако е това....Лоша работа, брат! :not-fair:

Не. Аз съм далеч по-постоянен от теб. А на теб защо ти е криво? Не ми отговаряй, знам: ).
Темичката не е лоша, но е малко като люта чушка- и най-големия буламач може да се изяде, когато си подлютен.

Kuker
17-12-2011, 19:25
Не. Аз съм далеч по-постоянен от теб. А на теб защо ти е криво? Не ми отговаряй, знам: ).
Темичката не е лоша, но е малко като люта чушка- и най-големия буламач може да се изяде, когато си подлютен.Днес усещам особена празнота в себе си......Даже посегнах към чашката!Нещо, което правя много рядко!:surrender:

Lei-chery
17-12-2011, 21:28
Oхооо тук пак сте се заяли....:)

Kuker
17-12-2011, 21:35
Oхооо тук пак сте се заяли....:)
Суско се прави на интересен ;)

Lei-chery
17-12-2011, 21:47
Суско се прави на интересен ;)

Няма какво да се джанкате...ей ви суинг..за всекиго ще има по нещо....хи хи хи

Kuker
17-12-2011, 21:53
Няма какво да се джанкате...ей ви суинг..за всекиго ще има по нещо....хи хи хиСамо ако доведе жена си.....да си омешаме капите дет се вика ;) Ама Суско е или ултра - мега - хипер - консервативен, или е само скучна опозиция.....не мога да му схвана, мацко :)

Lei-chery
17-12-2011, 21:59
Само ако доведе жена си.....да си омешаме капите дет се вика ;) Ама Суско е или ултра - мега - хипер - консервативен, или е само скучна опозиция.....не мога да му схвана, мацко :)

Ааааа не знам..мислете го...аз участие няма да взима..за това и акъл няма да давам, че......

Kuker
17-12-2011, 22:04
Ааааа не знам..мислете го...аз участие няма да взима..за това и акъл няма да давам, че......
Защо?И без това в тоя форум жените с мнение по повечето въпроси са малко!
Мнението на мъжете е ясно....Или "За" или "Склонен съм..."..:) Освен това на Суско де :)

Lei-chery
17-12-2011, 22:10
Защо?И без това в тоя форум жените с мнение по повечето въпроси са малко!
Мнението на мъжете е ясно....Или "За" или "Склонен съм..."..:) Освен това на Суско де :)

Жените винаги мечтаят за повече и повече....така, че вероятно на някъкво подниво и опеделен момент от живота си биха били склонни на това....за това никога да не казваме никога...че знае ли се...

Kuker
17-12-2011, 22:16
Жените винаги мечтаят за повече и повече....така, че вероятно на някъкво подниво и опеделен момент от живота си биха били склонни на това....за това никога да не казваме никога...че знае ли се...Мдаа....А за размяна на партньорите какво ще кажеш?Моята жена не ме дели с никоя!Ти би ли гледала мъжа ти с друга?

Кайо
17-12-2011, 22:29
Жените винаги мечтаят за повече и повече....така, че вероятно на някъкво подниво и опеделен момент от живота си биха били склонни на това....за това никога да не казваме никога...че знае ли се...

Кака,ама ти верно си русалка,постоянно се изплъзваш кат риба ;)

Lei-chery
17-12-2011, 22:32
Кака,ама ти верно си русалка,постоянно се изплъзваш кат риба ;)

Това ми е и зодийката Кайчо...от там ги емям тези умуния...;)

Кайо
17-12-2011, 22:33
Защо?И без това в тоя форум жените с мнение по повечето въпроси са малко!
Мнението на мъжете е ясно....Или "За" или "Склонен съм..."..:) Освен това на Суско де :)

Оставете Сусето на мира,той е професионален опозиционер.........

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:32 ----------


Това ми е и зодийката Кайчо...от там ги емям тези умуния...;)

Па така си кажи бе Кака,па я седим и се чудим оти толкоз ми се нравиш ;)

mordohy
17-12-2011, 23:19
Оставете Сусето на мира,той е професионален опозиционер.........

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:32 ----------



Па така си кажи бе Кака,па я седим и се чудим оти толкоз ми се нравиш ;)
С тия рибни мезета, дето си свикнал, а като гледам и часа, като нищо можеш да сбъркаш:crazy:

Кайо
17-12-2011, 23:27
С тия рибни мезета, дето си свикнал, а като гледам и часа, като нищо можеш да сбъркаш:crazy:
Що да права,все лоши навици имам :crazy:

RUNNING WILD
18-12-2011, 00:59
една сутрин рано преди години бехме с 2 проститутчици аз и още един пич той женен де и немаше свободни хотели и по Симьоново даже та едвам намерихме една стая та двамата в една аз на едното легло той на другото по едно време си ги сменихме карачките та не знам сигурно съм участвал ма не изпитах неква ревност докато той шпореше моята де

Кайо
18-12-2011, 02:04
една сутрин рано преди години бехме с 2 проститутчици аз и още един пич той женен де и немаше свободни хотели и по Симьоново даже та едвам намерихме една стая та двамата в една аз на едното легло той на другото по едно време си ги сменихме карачките та не знам сигурно съм участвал ма не изпитах неква ревност докато той шпореше моята де
:rotfl:Рибаря се разписа подобаващо:cheers::cheers::cheers:

Kuker
18-12-2011, 02:22
:rotfl:Рибаря се разписа подобаващо:cheers::cheers::cheers:
Направо..:gives[1]:

Бобби
18-12-2011, 10:36
Ей така се хвърля хайвера...:)))

Кайо
18-12-2011, 13:38
Ей така се хвърля хайвера...:)))

Па я се чудим що белее Струма :):):)

RUNNING WILD
18-12-2011, 17:00
нема виж че хората се притесняват да пишат да не му излезе лошо име на някой,па ние сме си ебльовци и си пишеме сексуално активни сме оти сме маже...

Susscrofa
18-12-2011, 18:52
една сутрин рано преди години бехме с 2 проститутчици аз и още един пич той женен де и немаше свободни хотели и по Симьоново даже та едвам намерихме една стая та двамата в една аз на едното легло той на другото по едно време си ги сменихме карачките та не знам сигурно съм участвал ма не изпитах неква ревност докато той шпореше моята де

Господи, прости му, той не е виновен!:bigracer:

Lei-chery
18-12-2011, 20:13
:rotfl:Рибаря се разписа подобаващо:cheers::cheers::cheers:

Ахахаха..е това се казва суинг...:Lkingsmiley:

fred
18-12-2011, 20:22
Този вид "партита" е за хора търсещи отново тръпка от секса, хора с дългогодишна връзка които искат да разнообразят скучния си сексуален живот.Хора които са привързани към партньора си но не искат да изневеряват...т.е. по този начин изневеряват и двамата, но по предварително споразумение.Демек...не се брои за изневяра ;) Това е за хора които са ....може да се каже консервативни по отношение на връзката си. Абе....не е за млади хора! :)

E аз това имах предвид :)

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:21 ----------


Такова парти, независимо как го наричаш, си е чиста оргия!
Всякакви приказки, че не сме или сме дорасли до това, са си чист проба оправдание за определена диагноза.
Трябва да си сбъркан за да те кефи подобно нещо.
Бих казал, че трябва да си си включил програмата за самоунищожение, за да участвуваш в подобен фарс.
Я не знам що работите там у градо, ама друг да оножда моя Пвна, а я да гледам.....

Анджък, айде без жената иди дойди, дет се вика :neko:

Кайо
18-12-2011, 21:31
Ахахаха..е това се казва суинг...:Lkingsmiley:

Не,тва не е,тва си е чисто онождане с лек оттенък на суинг :)

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:29 ----------


Господи, прости му, той не е виновен!:bigracer:
Ако търсим опрощение за всяко свое действие,животът ни ще премине в молитви....

fred
18-12-2011, 21:36
:rotfl:Рибаря се разписа подобаващо:cheers::cheers::cheers:
Това ме подсети за един такъв стар виц- едни, дето спали с дъски:doctor:

---------- Post added at 01:36 ---------- Previous post was at 01:35 ----------



...
Ако търсим опрощение за всяко свое действие,животът ни ще премине в молитви....

Много вярно

Кайо
18-12-2011, 22:03
---------- Post added at 01:36 ---------- Previous post was at 01:35 ----------
Много вярно

Ми така си е,за това се казва ,,Боже вечний и Царю на всяко създание,
Който си ме сподобил да достигна до тоя час:
прости ми греховете, що извърших през тоя ден с дело, слово и помисъл, "............
аз само са помислите трябва да се моля по цял ден........,ако взема за думите и делата да се моля живото нема да ми стигне.......:rotfl:

Susscrofa
19-12-2011, 08:13
Не,тва не е,тва си е чисто онождане с лек оттенък на суинг :)

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:29 ----------


Ако търсим опрощение за всяко свое действие,животът ни ще премине в молитви....

Кайо, за всяко нещо има граници, велики империи накрая са затъвали в тежък разврат и тотална загуба на представа за това, що е то "нормалност". И всичко това с лозунгът "един живот живея".
Изборът си е твой в крайна сметка.:on_da_beach:
Не виждам защо е необходимо да адвокатстваш на рибарчето.
За мен тази тема се изроди отново в нЕкво тежко пишкомерство, а рибарчето заложи и на истории от "големия кораб минава".
Простотия без граници.
Когато един човек изгуби усещането за мярка и граница е обречен на духовно самоунищожение. А веднъж засилиш ли се по нандолнището, до счупване на тиквата, спиране няма.
:on_da_beach:

Кайо
19-12-2011, 08:58
Кайо, за всяко нещо има граници, велики империи накрая са затъвали в тежък разврат и тотална загуба на представа за това, що е то "нормалност". И всичко това с лозунгът "един живот живея".
Изборът си е твой в крайна сметка.:on_da_beach:
Не виждам защо е необходимо да адвокатстваш на рибарчето.
За мен тази тема се изроди отново в нЕкво тежко пишкомерство, а рибарчето заложи и на истории от "големия кораб минава".
Простотия без граници.
Когато един човек изгуби усещането за мярка и граница е обречен на духовно самоунищожение. А веднъж засилиш ли се по нандолнището, до счупване на тиквата, спиране няма.
:on_da_beach:

Сусенка,аз съм типичен продукт на 20-21 век,тотално деградирал,с ниски духовни и морални ценности....
А на Рибарски адвокат не ставам,просто се радвам на начина по който пише....

Бобби
19-12-2011, 10:32
Натискайте спирачките и послушайте Суска, ако не ви лови ръчната сте улетели у някое суинг парти...:priest:

RUNNING WILD
19-12-2011, 14:00
Суско отива изтупан към суйнг парти,Суско стига бе бате много па на сериозно се зимаш ти си си повервал нещо...да не са те излъгали че ще те вземат в Рая ако си послушен преди Коледа...

Кайо
19-12-2011, 16:49
Суско отива изтупан към суйнг парти,Суско стига бе бате много па на сериозно се зимаш ти си си повервал нещо...да не са те излъгали че ще те вземат в Рая ако си послушен преди Коледа...

Рибар,Суската не се взима на сериозно,просто не му стиска да се вземе на несириозно :)

Кайо
20-12-2011, 00:59
1750 посещения,150 мнения само от 17 човека,6 отговорили с ДА,22 с Не и не бих желал,8 с Не,но бих желал.........ако темата беше ,,Бихте ли участвали в масовка без вашата половинка",резултатите щяха да са,3500 посещения,около 1500 мнения,поне от 150 човека,100 отговорили с ДА,42 с Не но бих желал,и само 8 Не и не бих желал........

Susscrofa
20-12-2011, 08:51
1750 посещения,150 мнения само от 17 човека,6 отговорили с ДА,22 с Не и не бих желал,8 с Не,но бих желал.........ако темата беше ,,Бихте ли участвали в масовка без вашата половинка",резултатите щяха да са,3500 посещения,около 1500 мнения,поне от 150 човека,100 отговорили с ДА,42 с Не но бих желал,и само 8 Не и не бих желал........

kajo, мечтата ти за обществена комуна, в която всеки го слага на всеки по всяко време, очевидно няма да се сбъдне тук.
Така че успокой малко топката и остави хората сами да преценяват, кога и с кой да си лягат. Търсиш нещо, което няма как да намериш. :picnic:
Приеми, че идеята за смяна на партньорите намира почва само в една по-гладка умствена сфера.

Kuker
20-12-2011, 09:17
Приеми, че идеята за смяна на партньорите намира почва само в една по-гладка умствена сфера.Собствените ти принципи някои ден може да ти изиграят лоша шега, не си сам все пак! :) Това е танц за двама и ако не танцуваш....партньори колкото щеш :) И монахините се мръщят на нарязани краставици! ;)

Кайо
20-12-2011, 09:18
kajo, мечтата ти за обществена комуна, в която всеки го слага на всеки по всяко време, очевидно няма да се сбъдне тук.
Така че успокой малко топката и остави хората сами да преценяват, кога и с кой да си лягат. Търсиш нещо, което няма как да намериш. :picnic:
Приеми, че идеята за смяна на партньорите намира почва само в една по-гладка умствена сфера.

Искам да живея в Содома и Гомора.....:please::please::please:

Lei-chery
20-12-2011, 09:24
1750 посещения,150 мнения само от 17 човека,6 отговорили с ДА,22 с Не и не бих желал,8 с Не,но бих желал.........ако темата беше ,,Бихте ли участвали в масовка без вашата половинка",резултатите щяха да са,3500 посещения,около 1500 мнения,поне от 150 човека,100 отговорили с ДА,42 с Не но бих желал,и само 8 Не и не бих желал........
Така е Кайчо....трудна работа е това със суинга.....нож с две остриета.:)

Кайо
20-12-2011, 09:33
Така е Кайчо....трудна работа е това със суинга.....нож с две остриета.:)

Той Суско за тва се дърпа,страх го е от ножовете :)

Lei-chery
20-12-2011, 09:37
Той Суско за тва се дърпа,страх го е от ножовете :)
Ми незнам за него....ма аз съм на това мнение....таз работа не е за мен....аз съм егоист...искам цялото внимание да е за мене... :):):)

Кайо
20-12-2011, 09:40
Ми незнам за него....ма аз съм на това мнение....таз работа не е за мен....аз съм егоист...искам цялото внимание да е за мене... :):):)

Да,но ти си признаваш,че си ,,егоист",а останалите покварени души плямпат за религия,морал,съвест...............
п.п.в един суинг може да ти се даде много внимание ;)

Kuker
20-12-2011, 09:42
Ми незнам за него....ма аз съм на това мнение....таз работа не е за мен....аз съм егоист...искам цялото внимание да е за мене... :):):)
Аз малко ли внимание ти обърнах....и 20-ка ти осигурих...Ама много се дърпаш! :)
Гледам.. и Кайо припка като разгонен пинчер.....:tooth:

Lei-chery
20-12-2011, 09:44
Да,но ти си признаваш,че си ,,егоист",а останалите покварени души плямпат за религия,морал,съвест...............
п.п.в един суинг може да ти се даде много внимание ;)
Сигурно, но точно това внимание не търся...а личното, Кайчо. На 4 очи ми е по-добре...да ти кажа...ма хора разни..идеали разнообразни...:)

---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:42 ----------


Аз малко ли внимание ти обърнах....и 20-ка ти осигурих...Ама много се дърпаш! :)
Гледам.. и Кайо припка като разгонен пинчер.....:tooth:
Хахахахахах..ооо писе...вярно е ...за 20 ката...но вниманието беше малко, че изчезна от блатото...:)

Кайо
20-12-2011, 09:47
Аз малко ли внимание ти обърнах....и 20-ка ти осигурих...Ама много се дърпаш! :)
Гледам.. и Кайо припка като разгонен пинчер.....:tooth:

Пинчер?Тва не беше ли едно мишкоподобно куче?


Сигурно, но точно това внимание не търся...а личното, Кайчо. На 4 очи ми е по-добре...да ти кажа...ма хора разни..идеали разнообразни...:)

Разбирам бе Кака,ама не се криеш за малкия си пръст,нито порицаваш суинга.....

Kuker
20-12-2011, 09:50
Хахахахахах..ооо писе...вярно е ...за 20 ката...но вниманието беше малко, че изчезна от блатото...:)Аз ти казах при какви условия ще ме върнат в блатото :) Такива са правилата....ако не са променени междувременно :)

Lei-chery
20-12-2011, 09:51
Пинчер?Тва не беше ли едно мишкоподобно куче?



Разбирам бе Кака,ама не се криеш за малкия си пръст,нито порицаваш суинга.....
Дааа ...винаги говоря направо, това което мисля...пък каквото дойде....е понякога страдам от това плямпане , ама...такава съм, какво да си се правя...:)

Кайо
20-12-2011, 09:51
Аз ти казах при какви условия ще ме върнат в блатото :) Такива са правилата....ако не са променени междувременно :)

Що бе Бабуджер,некой изгони ли те?

Lei-chery
20-12-2011, 09:51
Аз ти казах при какви условия ще ме върнат в блатото :) Такива са правилата....ако не са променени междувременно :)
Ма ние си те искаме в блатцето ...ще пледираме за теб бе писе....:)

Kuker
20-12-2011, 09:52
Пинчер?Тва не беше ли едно мишкоподобно куче?Зависи....Може и кучеподобна мишка :)

Susscrofa
20-12-2011, 09:53
Да,но ти си признаваш,че си ,,егоист",а останалите покварени души плямпат за религия,морал,съвест...............
п.п.в един суинг може да ти се даде много внимание ;)

Аз пък не съм егоист, просто не искам да участвам и аз.:picnic:
Ще намеря друго място където да участвам!
Ти изобщо даваш ли си сметка до какви проблеми във взаимоотношенията с постоянния ти партньор би довело едно такова мероприятие? Според мен нямаш ясна представа, подценяваш въздействието върху психиката от това "смесване". Да не се окаже, че кратковременния оздравителен ефект ще доведе до тежко заболяване с летален изход.

Кайо
20-12-2011, 09:55
Дааа ...винаги говоря направо, това което мисля...пък каквото дойде....е понякога страдам от това плямпане , ама...такава съм, какво да си се правя...:)

Е тва не е лошо....так и трябва да е,а повечето само овъртат,крият се дори и в едно виртуално моясто като тук........

Susscrofa
20-12-2011, 09:56
Колеги, моля придържайте се към темата!
Тук не е "там".
Кукерчето не случайно подхранва тази спам лавина, която се заражда тук.
Манипулторче, кукерче.:picnic:

Кайо
20-12-2011, 10:01
Аз пък не съм егоист, просто не искам да участвам и аз.:picnic:
Ще намеря друго място където да участвам!
Ти изобщо даваш ли си сметка до какви проблеми във взаимоотношенията с постоянния ти партньор би довело едно такова мероприятие? Според мен нямаш ясна представа, подценяваш въздействието върху психиката от това "смесване". Да не се окаже, че кратковременния оздравителен ефект ще доведе до тежко заболяване с летален изход.

Че кой е казал,че искам да участвам???Просто не порицавам!!!!
Що вадиш прибързани изводи от моите словоблудства?
Участвал съм преди да се бракувам в подобни мероприятия с постоянен за тогава партньор,все още имаме перфектни приятелски взаимоотношения.
Онождал съм и приятелки на мои приятели,и все още сме добри приятели,слава богу,че не ми харесват жените им.
А иначе съм си психопат по рождение :):):)

Lei-chery
20-12-2011, 10:06
Че кой е казал,че искам да участвам???Просто не порицавам!!!!
Що вадиш прибързани изводи от моите словоблудства?
Участвал съм преди да се бракувам в подобни мероприятия с постоянен за тогава партньор,все още имаме перфектни приятелски взаимоотношения.
Онождал съм и приятелки на мои приятели,и все още сме добри приятели,слава богу,че не ми харесват жените им.
А иначе съм си психопат по рождение :):):)
Хахахахах Кайчо, абе кака ти на разсипия си го ударил....гаджета..жени...:):):):):)

Susscrofa
20-12-2011, 10:08
Че кой е казал,че искам да участвам???Просто не порицавам!!!!
Що вадиш прибързани изводи от моите словоблудства?
Участвал съм преди да се бракувам в подобни мероприятия с постоянен за тогава партньор,все още имаме перфектни приятелски взаимоотношения.
Онождал съм и приятелки на мои приятели,и все още сме добри приятели,слава богу,че не ми харесват жените им.
А иначе съм си психопат по рождение :):):)

Определено си "некачествен" материал. Не разбирам и защо ги наричаш приятели изобщо?
Що не пробваш при психоаналитик или сексолог, може и да ти помогнат.:picnic:

Lei-chery
20-12-2011, 10:08
Колеги, моля придържайте се към темата!
Тук не е "там".
Кукерчето не случайно подхранва тази спам лавина, която се заражда тук.
Манипулторче, кукерче.:picnic:
Аз, не схващам защо...?!?!?

Кайо
20-12-2011, 10:16
Хахахахах Кайчо, абе кака ти на разсипия си го ударил....гаджета..жени...:):):):):)

Са съм кротък,устисквам фронта.....доколкото е възможно...

---------- Post added at 10:13 ---------- Previous post was at 10:09 ----------


Определено си "некачествен" материал. Не разбирам и защо ги наричаш приятели изобщо?
Що не пробваш при психоаналитик или сексолог, може и да ти помогнат.:picnic:
Хахахахаахаха,мили ми Суско,точно па психолози и психоаналитици са най-здуханите хора,които не могат на себе си да помогнат.........
Тая демокрация чисто ви е побъркала според мен.
Познавам една от водещите психо....психопатки в Атина,е бате тако семейство кат нейното нема,е там не ти е ясно за кво онождане става дума.........

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:13 ----------


Определено си "некачествен" материал. Не разбирам и защо ги наричаш приятели изобщо?
Що не пробваш при психоаналитик или сексолог, може и да ти помогнат.:picnic:
Наричам ги приятели защото са хора на които все още мога и разчитам
За некачествен материал си има ОТК,жена ми ;),мисля,че освен нея никой няма право да ме съди ;)

Susscrofa
20-12-2011, 10:31
Са съм кротък,устисквам фронта.....доколкото е възможно...

---------- Post added at 10:13 ---------- Previous post was at 10:09 ----------


Хахахахаахаха,мили ми Суско,точно па психолози и психоаналитици са най-здуханите хора,които не могат на себе си да помогнат.........
Тая демокрация чисто ви е побъркала според мен.
Познавам една от водещите психо....психопатки в Атина,е бате тако семейство кат нейното нема,е там не ти е ясно за кво онождане става дума.........

---------- Post added at 10:16 ---------- Previous post was at 10:13 ----------


Наричам ги приятели защото са хора на които все още мога и разчитам
За некачествен материал си има ОТК,жена ми ;),мисля,че освен нея никой няма право да ме съди ;)

Постът ти говори за наличието на проблем.
Съвест много не ти е останала.
Далеч съм от мисълта да те съдя, а и не виждам смисъл да се "напъвам".
"Можеш да разчиташ на тях", а те могат ли да разчитат на теб, могат ли да ти се доверят?
Не те познавам ин-виво, но ми се струва, че имаш объркана представа за приятелство и като цяло за нормални взаимоотношения между хората или поне не тази представа, която имам в моята глава.
:picnic:

Кайо
20-12-2011, 10:39
Поста ти говори за наличието на проблем.
Съвест много не ти е останала.
Далеч съм от мисълта да те съдя, а и не виждам смисъл да се "напъвам".
"Можеш да разчиташ на тях", а те могат ли да разчитат на теб, могат ли да ти се доверят?
Не те познавам ин-виво, но ми се струва, че имаш объркана представа за приятелство и като цяло за нормални взаимоотношения между хората или поне не тази представа, която имам в моята глава.
:picnic:

100% взаимно разчитане и доверие си имаме,има една поговорка ,,Кажи ми,кои са ти приятелите,за да ти кажа кой си ти".
Объркани или не,представите са си мои,а това,че са различни от твоите е положително,има някакъв индивидуализъм в тях,дори и сбъркан...представяш ли си каква скука щеше да е ако всички мислехме еднакво....

Susscrofa
20-12-2011, 10:58
100% взаимно разчитане и доверие си имаме,има една поговорка ,,Кажи ми,кои са ти приятелите,за да ти кажа кой си ти".
Объркани или не,представите са си мои,а това,че са различни от твоите е положително,има някакъв индивидуализъм в тях,дори и сбъркан...представяш ли си каква скука щеше да е ако всички мислехме еднакво....
Предпочитам това.
"Искам да съдите за мен по враговете, които съм си създал".
Франклин Рузвелт
В живота има неща, които са константи и нямат двуяко значение.
Да чукаш гаджето на приятел не се връзва с нищо от моите представи за приятелство. Както и да чукаш гаджето на приятелка.
Как ги гледаш после в очите "тези приятели", не знам.
:picnic:
Ще ми стане скучен светът, когато моите представи за съвест, чест, морал, приятелство, любов, престанат да съществуват, а това рано или късно ще се случи за съжаление.:picnic:

Kuker
20-12-2011, 13:46
Колеги, моля придържайте се към темата!
Тук не е "там".
Кукерчето не случайно подхранва тази спам лавина, която се заражда тук.
Манипулторче, кукерче.:picnic:Не си прав, Суско :picnic: Ти спамиш.... с твоята туршия :)

Бобби
20-12-2011, 14:47
Що бе Бабуджер,некой изгони ли те?
Самонаказал се е.....:))
Тия да ги разправя не на нас:))

Кайо
20-12-2011, 15:26
Ще ми стане скучен светът, когато моите представи за съвест, чест, морал, приятелство, любов, престанат да съществуват, а това рано или късно ще се случи за съжаление.

Е тук си написал нещо много смислено ,,моите представи",тъй като аз и ти сме нещо различно нормално е да имаме и различни представи за гореспоменатите от теб понятия.